Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 21 maja, 17:04
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
Redwood Holding SA w restruktu 0,17 -26,09 0,00
Próchnik SA 0,11 -21,43 0,03
Awbud SA 1,22 -15,28 0,03
Fortuna Entertainment NV 32,20 -11,29 0,09
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 21 maja, 17:04
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
Eko Export SA 6,01 +19,25 2,05
Resbud SE 0,25 +13,64 0,00
Intersport Polska SA 1,65 +11,49 0,04
KDM Shipping Public Ltd. 3,44 +10,97 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 21 maja, 17:04
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PKO BP SA 41,45 +1,92 89,10
Bank Pekao SA 114,95 -0,17 62,09
CD Projekt SA 147,00 +5,00 58,60
PKN Orlen SA 86,20 +2,62 52,58
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-05-21 18:59)
WIG 59335.68 +1,01%
WIG20 2268.39 +1,71%
mWIG40 4515.23 -0,45%
sWIG80 13952.97 -0,09%
WIG-BANKI 7806.15 +1,00%
WIG-BUDOW 2477.2 +0,24%
WIG-INFO 1953.73 -1,42%
WIG-MEDIA 5184.42 +0,62%
WIG-PALIWA 6213.23 +1,78%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 3853.63 +0,61%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 702.53 +2,10%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT21-05-2018493.00516.00488.00501.0043 347
4FUNMEDIA21-05-201812.0012.0011.6011.953 566
ABADONRE21-05-20185.956.105.956.10375
ABCDATA21-05-20181.901.901.891.9074 482
ABMSOLID21-05-201811.9512.6511.0512.65310
ABPL21-05-201822.4022.5022.1022.501 707
ACTION21-05-20183.083.103.003.0110 519
ADIUVO21-05-20187.007.006.907.0025 432
AGORA21-05-201814.5015.0013.8014.5017 668
AGROTON21-05-20184.274.364.274.36202
AILLERON21-05-201816.8516.9516.5516.553 781
AIRWAY21-05-20180.590.590.560.5860 192
ALCHEMIA21-05-20184.024.164.024.1612 305
ALIOR21-05-201871.6073.3571.2073.00147 139
ALTA21-05-20182.882.882.882.881
ALTUSTFI21-05-201813.0013.0012.3012.5525 709
ALUMETAL21-05-201856.3057.0056.3056.503 575
AMBRA21-05-201814.4514.4514.2514.255 799
AMICA21-05-2018122.00124.00122.00122.60984
AMREST21-05-2018461.00464.00459.50463.003 875
APATOR21-05-201822.5022.8022.3022.503 232
APLISENS21-05-201812.5012.5012.5012.502
APSENERGY21-05-20182.782.782.612.70997
ARCHICOM21-05-201815.2515.8515.2515.85220
ARCTIC21-05-20184.304.384.294.3373 747
ARCUS21-05-20181.511.511.501.506 527
ARTERIA21-05-20185.145.145.145.14224
ARTIFEX21-05-20189.109.209.009.203 294
ASBIS21-05-20183.393.393.333.35133 416
ASSECOBS21-05-201825.6025.6023.6025.504 037
ASSECOPOL21-05-201842.0042.2040.7240.9023 025
ASSECOSEE21-05-201811.9012.0011.9012.001 091
ASTARTA21-05-201842.4042.5042.4042.5024
ATAL21-05-201842.9043.1042.9043.1093
ATENDE21-05-20184.204.204.204.20342
ATLANTAPL21-05-20184.404.404.404.40500
ATLANTIS21-05-20180.550.560.500.548 015
ATLASEST21-05-20181.121.121.051.057 844
ATM21-05-20189.689.689.689.682
ATMGRUPA21-05-20184.794.904.604.708 086
ATREM21-05-20182.302.302.262.26100
AUTOPARTN21-05-20184.494.494.354.3815 686
AVIAAML21-05-20185.505.505.285.503 002
AVIASG21-05-201814.9014.9014.9014.902
AWBUD21-05-20181.421.421.221.2222 170
BAHOLDING21-05-20187.287.447.287.405 647
BALTONA21-05-20184.484.584.394.583 887
BBIDEV21-05-20180.570.580.570.5855 494
BEDZIN21-05-201827.4027.4026.9027.4082
BENEFIT21-05-20181100.001130.001095.001120.001 442
BEST21-05-201827.2027.2027.2027.208 975
BETACOM21-05-201814.0014.0013.5013.50102
BGZBNPP21-05-201868.4068.4066.2068.40106
BIK21-05-201816.8516.8515.2015.201 145
BIOMEDLUB21-05-20181.291.291.231.2824 527
BIOTON21-05-20186.496.886.456.6977 795
BOGDANKA21-05-201851.6052.3051.6051.903 799
BORYSZEW21-05-20188.438.508.388.4337 789
BOS21-05-20188.748.838.708.758 839
BOWIM21-05-20184.304.304.204.292 581
BPHFIZMLI21-05-201899.3099.3099.3099.30100
BRASTER21-05-20184.004.173.903.9119 078
BSCDRUK21-05-201840.2040.2040.0040.0027
BUDIMEX21-05-2018184.80187.00181.20183.4011 819
BYTOM21-05-20182.952.952.842.8825 381
BZWBK21-05-2018360.20365.40358.60362.8035 738
CAPITAL21-05-20183.623.883.503.76228 031
CCC21-05-2018266.00273.40264.20270.6063 334
CDPROJEKT21-05-2018142.00148.00141.00147.00400 947
CDRL21-05-201829.7029.7028.6029.70118
CELTIC21-05-20187.007.007.007.002 586
CEZ21-05-201897.1597.1595.4095.4078
CIECH21-05-201855.6056.0055.1055.6520 616
CIGAMES21-05-20180.981.000.960.971 293 203
CITYSERV21-05-201811.0011.0011.0011.00100
CLNPHARMA21-05-201829.7029.7028.2529.0018 370
CNT21-05-20189.009.009.009.00386
COGNOR21-05-20181.701.781.691.7460 208
COLIAN21-05-20183.873.883.823.8716 690
COMARCH21-05-2018150.00150.00148.50149.5080
COMP21-05-201868.0069.0065.0069.001 563
CORMAY21-05-20180.880.890.830.83360 453
CPGROUP21-05-20185.555.555.505.50229
CYFRPLSAT21-05-201824.7025.8224.7025.54397 373
CZTOREBKA21-05-20180.460.460.460.464
DEBICA21-05-2018136.50137.00133.50137.00655
DECORA21-05-20189.729.729.229.306 853
DEKPOL21-05-201840.4040.4040.0040.40210
DELKO21-05-20188.648.808.648.80191
DGA21-05-20186.787.286.787.102 013
DINOPL21-05-2018107.70109.70102.60103.60245 563
DOMDEV21-05-201885.2086.0084.6084.802 431
DROZAPOL21-05-20181.751.751.751.7547
ECHO21-05-20184.854.884.844.8530 508
EDINVEST21-05-20182.002.002.002.002
EFEKT21-05-201822.5022.5021.2021.70837
EKOEXPORT21-05-20185.506.405.506.01343 860
ELBUDOWA21-05-201890.0090.0088.8088.801 236
ELEKTROTI21-05-20186.606.666.506.503 298
ELEMENTAL21-05-20181.161.171.111.171 147 377
ELZAB21-05-201810.3010.3010.1010.101 049
EMCINSMED21-05-20189.109.109.109.101
ENAP21-05-20181.281.281.281.282
ENEA21-05-201810.2110.5510.2110.50206 908
ENELMED21-05-20189.809.809.809.8020
ENERGA21-05-20189.9610.119.889.98392 433
ENERGOINS21-05-20180.960.970.930.934 335
ENTER21-05-201820.7021.0020.7021.009
ERBUD21-05-201819.0519.0518.3018.55877
ERG21-05-201849.5049.5049.5049.501
ERGIS21-05-20183.863.943.833.945 557
ESOTIQ21-05-201824.5024.5022.5022.903 675
ESSYSTEM21-05-20182.882.882.842.842 933
ETFDAX21-05-2018534.50540.00524.30534.7079
ETFSP50021-05-2018103.00103.00102.10102.24901
ETFW20L21-05-2018266.55271.30266.55271.30360
EUCO21-05-201810.8510.8510.7510.852 602
EUROCASH21-05-201823.5423.5723.0323.47119 442
EUROTEL21-05-201822.8023.0022.5023.006 368
FAMUR21-05-20186.366.406.286.30138 665
FASING21-05-201815.7515.7515.7515.7575
FASTFIN21-05-20180.950.950.930.931 460
FEERUM21-05-201810.3510.5010.3510.5051
FERRO21-05-201815.2515.2514.9015.05729
FERRUM21-05-20183.993.993.713.7162
FORTE21-05-201851.9052.2049.5551.70202 501
FORTUNA21-05-201835.5035.5032.2032.202 644
GETIN21-05-20180.800.810.780.79249 364
GETINOBLE21-05-20181.161.161.121.121 280 555
GINOROSSI21-05-20180.590.640.570.64514 371
GLCOSMED21-05-20181.901.901.821.822 001
GOBARTO21-05-20189.249.268.869.264 468
GORENJE21-05-201850.6050.6050.6050.601
GPRE21-05-20185.005.205.005.202 255
GPW21-05-201836.6037.1036.6036.9539 727
GRAVITON21-05-20180.550.550.540.551 283
GROCLIN21-05-20183.483.483.333.4411 405
GRODNO21-05-201811.5011.5011.5011.502
GRUPAAZOTY21-05-201848.1048.1046.4646.6048 333
GTC21-05-20188.869.058.808.87277 121
HANDLOWY21-05-201881.6081.9080.8080.8027 343
HARPER21-05-20180.720.720.690.7032
HELIO21-05-201811.3511.6011.3511.60112
HERKULES21-05-20182.932.932.742.904 337
HOLLYWOOD21-05-20181.551.601.441.6021 420
HUBSTYLE21-05-20180.350.350.320.358 845
HYDROTOR21-05-201841.4041.4040.4041.20161
I2DEV21-05-201816.9016.9016.3016.30930
IDEABANK21-05-20189.089.088.788.9029 212
IFCAPITAL21-05-20180.550.550.550.55540
IFIRMA21-05-20182.532.752.482.7337 869
IMCOMPANY21-05-201813.7513.7513.7513.7511
IMMOBILE21-05-20183.173.353.103.356 317
IMPEL21-05-201815.8015.9015.4015.9022
IMPERA21-05-20181.201.201.201.206
IMPEXMET21-05-20183.994.073.854.0049 920
IMS21-05-20183.703.703.643.6614 881
INC21-05-20181.361.361.341.34151 960
INDYKPOL21-05-201882.5082.5080.0080.0020 001
INGBSK21-05-2018197.00201.50197.00199.407 971
INPRO21-05-20186.806.806.256.8034
INSTALKRK21-05-201813.6513.7013.5513.652 339
INTERAOLT21-05-201811.0011.0010.6010.8017 069
INTERCARS21-05-2018237.00237.00232.00232.00911
INTERSPPL21-05-20181.501.651.491.6524 804
INTLBCO1999221-05-201899.9099.9097.3097.3024
INTLBCO2016421-05-201889.0089.0087.0087.30200
INTLBCO2112121-05-201856.6056.6056.6056.6014
INTLDOW2054521-05-201892.3592.3592.3592.3564
INTLEUD1913321-05-201820.8320.8320.8320.83200
INTLEUD1924021-05-201810.2612.0910.2611.351 373
INTLEUR2033921-05-201826.7427.0026.7427.0030
INTLGLD1831721-05-201829.2529.2529.2529.255
INTLKGH1472021-05-201839.0339.0339.0339.03106
INTLNAG2041221-05-20183.113.113.113.1114
INTLNAG2071921-05-20182.392.392.392.392 526
INTLPKN1306021-05-201831.3331.3331.3331.33160
INTLPKN1711121-05-20189.9311.949.9311.94450
INTLPKO2000821-05-20187.607.607.607.602 001
INTLPZU1793921-05-20185.905.905.905.901 350
INTLPZU1856421-05-20184.084.214.084.21811
INTLSLV0964721-05-20188.208.208.208.207 261
INTLSLV1205421-05-201812.2012.2012.2012.204 918
INTLSLV1295521-05-20186.716.716.716.712 800
INTLSLV2047921-05-20184.114.634.114.633 700
INTLSP52056021-05-20189.9610.119.9610.111 145
INTLUSD2061021-05-201844.4844.4843.6743.67120
INTLUSD2082621-05-201848.9948.9948.9948.9910
INTLUSD2084221-05-201854.1554.1554.1554.15100
INTLUSD2117021-05-201835.3135.3134.4434.84868
INTLW201738421-05-20182.682.682.682.681 000
INTLW201740021-05-20183.243.243.243.24154
INTLW201757421-05-20181.951.951.951.95200
INTLW201758221-05-20182.282.282.282.2890
INTLW201769921-05-20181.961.961.961.96240
INTLW201777221-05-20181.101.471.101.4755 378
INTLW201778021-05-20181.401.511.401.512 500
INTROL21-05-20185.725.725.725.7210
INTSDOW2027121-05-2018110.00110.00110.00110.0020
INTSEUD0376421-05-201860.5060.5060.5060.50179
INTSEUD0503321-05-201872.4072.4072.1072.10155
INTSEUR1458921-05-201819.8919.8919.8919.89200
INTSEUR1765721-05-201813.9013.9013.9013.90180
INTSGBU2010721-05-201856.2056.2055.5055.5030
INTSGLD0105721-05-201863.8063.8063.8063.8045
INTSNDX2075021-05-201818.7818.7818.7818.78100
INTSNDX2076821-05-201832.9532.9531.8831.881 200
INTSPGN1967921-05-20182.322.322.292.291 590
INTSPKO2069321-05-201814.9914.9914.7814.782 000
INTSUSD1707921-05-201863.7065.9563.7065.9571
INTSUSD1915821-05-20189.0711.059.0710.752 659
INTSW201958821-05-20185.885.885.885.8893
INTSW201997621-05-20188.878.878.688.683 400
INTSW202095821-05-20181.921.921.671.677 017
INTSW202096621-05-20182.332.332.052.116 691
INTSW202097421-05-20182.382.382.382.38100
INTSW202098221-05-20182.692.692.692.69375
INTSW202099021-05-20183.203.203.203.201 000
INVFIZ21-05-2018927.17927.17927.17927.1718
INVGLDFIZ21-05-20181499.991499.991499.991499.991
INVISTA21-05-20180.900.900.900.9020
IPOGPARPA21-05-201896.2596.3096.2096.30188
IPOPEMA21-05-20181.311.311.241.31533
ITMTRADE21-05-20182.912.942.822.944 033
IZOBLOK21-05-201851.0051.2051.0051.2076
IZOLACJA21-05-20181.931.931.841.841 760
IZOSTAL21-05-20184.164.164.164.16100
JHMDEV21-05-20181.661.741.641.7433 853
JSW21-05-201885.6286.5283.8086.40148 025
JWCONSTR21-05-20183.743.753.453.595 078
JWWINVEST21-05-20181.201.201.201.2050
K2INTERNT21-05-201813.9514.0013.7514.00552
KANIA21-05-20181.341.421.341.42104 461
KCI21-05-20180.620.620.610.616 411
KDMSHIPNG21-05-20183.443.443.443.441 000
KERNEL21-05-201854.4055.1053.7054.002 245
KETY21-05-2018363.50365.00356.00360.00499
KGHM21-05-201894.1494.6093.7294.12494 895
KGL21-05-201820.2020.2018.7020.206 962
KINOPOL21-05-201812.4012.5012.1012.5042 223
KOGENERA21-05-201873.8074.4072.0074.40217
KOMPUTRON21-05-20185.365.365.145.322 884
KONSSTALI21-05-201829.4029.4029.2029.20664
KPPD21-05-201825.2025.2025.2025.201
KRAKCHEM21-05-20181.721.721.721.7246
KREC21-05-20185.966.005.746.007 959
KREZUS21-05-20182.722.842.672.68337 675
KRUK21-05-2018229.00229.20225.40227.4017 662
KRUSZWICA21-05-201870.8070.8070.8070.8018
KRVITAMIN21-05-20185.265.265.025.061 740
KSGAGRO21-05-20181.151.191.091.184 272
LABOPRINT21-05-20189.609.609.609.601
LARQ21-05-201812.7012.7012.4512.701 002
LCCORP21-05-20182.882.882.852.85149 459
LENA21-05-20183.983.983.633.7941 660
LENTEX21-05-20188.308.408.268.404 113
LIBET21-05-20181.341.341.221.252 058
LIVECHAT21-05-201839.2539.9039.2039.5558 856
LOKUM21-05-201817.4017.4016.8017.401 185
LOTOS21-05-201856.6857.5456.6057.10132 343
LPP21-05-20188930.009505.008930.009300.002 124
LSISOFT21-05-201812.5513.3512.5013.3545 867
LUBAWA21-05-20180.860.870.850.8650 593
MABION21-05-201893.0095.5091.0091.406 373
MANGATA21-05-201892.0092.0090.6092.00201
MARVIPOL21-05-20185.405.605.405.603 741
MASTERPHA21-05-20184.354.354.314.35370
MAXCOM21-05-201823.5023.6023.0023.00478
MBANK21-05-2018430.00437.20430.00435.6011 356
MBWS21-05-201830.0031.3529.8031.20663
MCI21-05-20188.949.208.949.2012 080
MDIENERGIA21-05-20183.993.993.743.993 556
MEDIACAP21-05-20182.262.262.242.2420
MEDICALG21-05-2018104.00108.20104.00108.208 818
MENNICA21-05-201822.0022.0021.2021.20152
MERCATOR21-05-201818.3018.3017.8518.005 313
MERCOR21-05-201811.1011.2010.9011.201 617
MFO21-05-201832.0032.8031.0032.80646
MILKILAND21-05-20181.251.271.251.27333
MILLENNIUM21-05-20188.188.248.138.15625 942
MIRACULUM21-05-20181.391.391.351.352 420
MIRBUD21-05-20181.351.351.301.3339 902
MLPGROUP21-05-201843.0043.0043.0043.0084
MOL21-05-201836.7036.7035.7235.72280
MONNARI21-05-20186.546.546.406.543 192
MORIZON21-05-20182.022.061.972.004 220
MOSTALPLC21-05-20188.888.888.208.88556
MOSTALWAR21-05-20184.014.043.953.964 615
MOSTALZAB21-05-20180.220.220.210.21138 366
MWTRADE21-05-20186.106.106.106.10126
NETIA21-05-20185.395.405.325.4011 983
NETMEDIA21-05-20189.809.809.809.805
NEUCA21-05-2018296.50301.00296.50299.00574
NEWAG21-05-201816.2017.0016.2017.00476
NORTCOAST21-05-20185.265.265.265.2612
NOVATURAS21-05-201845.1146.1945.1146.19239
NOVITA21-05-201846.1046.1046.0046.00154
NOWAGALA21-05-20180.991.030.990.99160 305
NTTSYSTEM21-05-20182.602.602.402.591 134
OAT21-05-201829.2529.8929.0029.572 051
ODLEWNIE21-05-20183.803.803.763.761 053
OEX21-05-201816.7017.5016.7017.50203
OPONEO.PL21-05-201839.4040.5039.4040.508 924
OPTEAM21-05-20186.706.706.706.70150
ORANGEPL21-05-20185.035.175.035.141 599 199
ORBIS21-05-2018102.00102.0099.2099.20892
ORION21-05-20187.007.006.707.0014
ORZBIALY21-05-201813.0013.2512.8013.2025 661
OTLOG21-05-201818.6018.6018.6018.601
OTMUCHOW21-05-20182.432.432.432.432
PAMAPOL21-05-20180.980.980.940.9419 266
PANOVA21-05-201823.0023.0022.4022.40148
PATENTUS21-05-20180.870.890.870.891 230
PBKM21-05-201875.4075.4075.0075.001 498
PCCEXOL21-05-20181.791.791.761.76150
PCCROKITA21-05-2018110.50113.00110.00111.503 706
PCM21-05-201817.4517.7517.0017.003 654
PEKABEX21-05-201811.2011.2010.9011.20774
PEKAO21-05-2018115.60116.45114.35114.95539 970
PEMANAGER21-05-201836.0036.0035.0036.00258
PEP21-05-201815.8515.9015.7515.851 679
PEPEES21-05-20181.551.551.401.4215 787
PFLEIDER21-05-201838.2038.7037.0038.00415
PGE21-05-201810.2010.3410.1010.301 728 495
PGNIG21-05-20186.096.186.076.132 884 122
PGO21-05-20184.364.364.364.3612
PGSSOFT21-05-201810.5010.509.4610.059 290
PHN21-05-201813.5013.5013.2013.20435
PKNORLEN21-05-201884.2086.2083.6086.20614 234
PKOASZEWZ21-05-201895.3295.3295.2195.211 001
PKOBP21-05-201840.5641.6440.5641.452 159 384
PKOSO21-05-2018108.25108.25108.25108.25140
PKPCARGO21-05-201841.3042.2540.6541.506 789
PLASTBOX21-05-20182.192.192.192.19421
PLAY21-05-201825.7225.9025.2625.26137 287
PLAYWAY21-05-2018165.00170.00154.00159.5095 400
PLAZACNTR21-05-20182.903.102.903.10457
PMPG21-05-20182.192.322.182.3218 841
POLICE21-05-201818.4018.7017.6518.203 445
POLIMEXMS21-05-20183.103.153.073.12200 205
POLMED21-05-20182.802.802.702.702 002
POLNORD21-05-20188.008.258.008.075 224
POLWAX21-05-20187.808.227.768.1032 409
POZBUD21-05-20183.403.703.403.6917 195
PRAGMAFA21-05-201818.9018.9018.4018.80695
PRAGMAINK21-05-201812.4012.4011.8012.40181
PRAIRIE21-05-20181.481.481.431.434 865
PRIMAMODA21-05-20182.432.522.432.52160
PROCAD21-05-20181.601.601.551.5911 843
PROCHEM21-05-201814.0014.0013.8513.90202
PROCHNIK21-05-20180.130.140.110.11251 293
PROJPRZEM21-05-201817.0017.0016.7017.001 490
PROTEKTOR21-05-20183.323.323.173.255 596
PROVIDENT21-05-201810.5010.5010.5010.501
PULAWY21-05-2018114.00114.00113.00113.50277
PZU21-05-201838.5839.1538.5839.00911 562
PZUAKORD21-05-2018110.43110.43110.43110.43126
QUANTUM21-05-201814.5014.6014.4014.40820
QUERCUS21-05-20183.433.463.343.3874 276
QUMAK21-05-20181.151.211.131.1618 736
R2221-05-201819.3619.3618.6419.3439
RADPOL21-05-20181.421.431.351.434 555
RAFAKO21-05-20183.873.983.803.9491 262
RAFAMET21-05-201813.4013.4013.4013.401
RAINBOW21-05-201844.5044.5043.0043.60359
RANKPROGR21-05-20181.871.941.821.862 925
RAWLPLUG21-05-20189.509.509.449.44910
RCFL2OIL21-05-201820.8020.8020.8020.80100
RCFL3CDPRO121-05-201822.1122.1122.1122.1150
RCFL3COFF21-05-20182.582.592.582.592 200
RCFL3EUH21-05-20189.419.419.419.41500
RCFL3KGH21-05-20186.606.606.506.541 465
RCFL3OIL321-05-201835.7135.7135.7135.7120
RCFL3OPL21-05-20188.028.028.028.027
RCFL3PEO21-05-201820.4620.8120.4620.811 620
RCFL3SOY21-05-20189.639.639.639.63100
RCFL3SUGA21-05-20181.111.141.111.148 000
RCFL3TPE21-05-201837.1437.6435.6737.644 241
RCFL3W2021-05-201874.2576.2074.2576.20404
RCFL3WHT21-05-20185.755.755.415.4850 600
RCFL4ESX21-05-2018325.00325.00325.00325.007
RCFL4OIL21-05-201835.0735.1035.0035.10158
RCFL5GOLD21-05-20189.229.229.229.2250
RCFL5OIL21-05-201845.4945.4944.0044.00400
RCFL5SILVE21-05-20186.506.506.506.50200
RCFS2ESX21-05-201816.6516.6516.6516.65302
RCFS2LPP21-05-20189.349.349.349.34250
RCFS2W2021-05-201856.4056.4056.4056.4089
RCFS3CDPRO121-05-20183.433.433.433.43125
RCFS3CPS21-05-201851.5051.5051.5051.5078
RCFS3KGH21-05-20185.855.855.675.671 200
RCFS3LPP21-05-20181.811.811.811.81553
RCFS3OIL21-05-201817.7917.9717.7917.97129
RCFS3PKO21-05-20186.006.006.006.0034
RCFS3W2021-05-201833.9033.9433.2233.24272
RCGLDAOPEN21-05-2018471.70471.70469.80471.70109
RCGSDG1041921-05-20181156.001156.001156.001156.0020
RCGSDGP082121-05-2018986.90986.90986.90986.90198
RCGSXLV122021-05-2018981.20981.20981.20981.2018
RCGTECBSK062121-05-2018997.50997.50997.50997.50179
RCGW201062021-05-2018958.00958.00958.00958.0068
RCLNAGOPEN21-05-20183.393.393.393.3910 000
RCLOILAOPEN21-05-201829.6829.6829.6829.68269
RCSILAOPEN21-05-201859.7560.1559.7560.151 900
RCTLCOCO0121-05-201834.1334.1334.1334.1325
RCTLSILV0721-05-20182.092.092.092.099
RCWHTAOPEN21-05-20184.995.194.995.198 326
RELPOL21-05-20188.108.108.008.001 367
REMAK21-05-201810.9510.9510.9510.951
RONSON21-05-20181.051.051.031.054 851
RUBICON21-05-20181.261.261.241.244
SANOK21-05-201830.8031.0030.5031.00513
SANTANDER21-05-201823.0023.9023.0023.906
SANWIL21-05-20180.590.590.590.5913
SEKO21-05-201812.2012.3011.8012.301 534
SELENAFM21-05-201812.0012.5011.5012.506 908
SELVITA21-05-201857.5057.5057.0057.005 189
SERINUS21-05-20180.960.990.940.96336 286
SESCOM21-05-201829.4029.4029.4029.401
SFINKS21-05-20181.061.101.011.0359 329
SILVANO21-05-201812.0012.0012.0012.00250
SKARBIEC21-05-201828.5028.5028.0028.40557
SKYLINE21-05-20180.830.830.830.8325
SNIEZKA21-05-201871.0071.0071.0071.0026
SOHODEV21-05-20181.571.581.521.5311 574
SOLAR21-05-20180.940.940.940.94200
SONEL21-05-20186.406.406.406.4010
STALEXP21-05-20184.004.003.963.9632 974
STALPROD21-05-2018476.50480.00471.50477.50449
STALPROFI21-05-201813.0013.0011.7012.903 883
STELMET21-05-201815.1515.1515.1515.1580
SUNEX21-05-20182.752.882.752.883 022
SUWARY21-05-201814.1014.1014.1014.102
SWISSMED21-05-20181.301.301.261.268 850
SYGNITY21-05-20182.772.902.772.9060
SYNEKTIK21-05-201816.4516.4516.0016.30552
TALEX21-05-201818.8018.8018.8018.801
TARCZYNSKI21-05-201813.7513.9013.7513.902 455
TATRY21-05-2018122.00123.00122.00122.0049
TAURONPE21-05-20182.132.172.102.164 066 473
TERMOREX21-05-20181.321.321.321.3210
TESGAS21-05-20181.701.701.701.701
TIM21-05-20188.788.788.508.685 483
TORPOL21-05-20185.465.705.465.7017 076
TOYA21-05-201816.1016.4514.9016.458 102
TRAKCJA21-05-20183.163.443.043.30580 071
TRANSPOL21-05-20184.004.003.813.992 472
TRIGONPP21-05-2018128.60129.90128.60129.90316
TRIGONPP221-05-2018130.01130.01130.01130.0145
TRIGONPP521-05-2018127.01127.01127.01127.01129
TRITON21-05-20183.283.433.283.431 773
TSGAMES21-05-201860.0163.0060.0160.8020 336
TXM21-05-20181.901.951.901.954 348
ULMA21-05-201870.5073.5070.0073.501 006
UNIBEP21-05-20186.706.706.586.60882
UNIMA21-05-20182.802.842.802.84920
UNIMOT21-05-201815.4015.4014.5015.109 387
URSUS21-05-20182.472.552.462.53261 476
VENTUREIN21-05-20183.443.443.443.44900
VIGOSYS21-05-2018333.00333.00315.00315.0010
VINDEXUS21-05-20188.628.768.588.727 421
VISTAL21-05-20180.760.760.710.7412 777
VISTULA21-05-20184.945.034.814.9280 581
VIVID21-05-20184.174.314.174.2516 192
VOTUM21-05-20189.509.509.509.505
VOXEL21-05-201819.5020.9019.5020.0081 333
WADEX21-05-20185.565.565.565.561 500
WARIMPEX21-05-20186.066.066.046.042 924
WASKO21-05-20181.741.741.651.717 622
WAWEL21-05-2018980.00980.00978.00980.0027
WIELTON21-05-201813.3413.8013.3413.8012 895
WIRTUALNA21-05-201856.4056.6055.2056.60135
WITTCHEN21-05-201819.9519.9519.4019.501 228
WOJAS21-05-20185.745.745.445.5016 866
WORKSERV21-05-20182.702.802.582.6312 478
XTB21-05-20185.345.805.325.7012 044
YOLO21-05-20182.402.402.402.403
ZAMET21-05-20180.960.990.940.9915 335
ZEPAK21-05-201810.6610.7610.2410.583 627
ZPUE21-05-2018145.00145.00145.00145.00174
ZUE21-05-20185.806.005.786.001 002
ZYWIEC21-05-2018464.00472.00464.00466.0045
INVESTORMS21-05-20184243.564243.564225.574225.57149 950
MWIG4021-05-20184548.404559.664511.614515.2379 505
MWIG40TR21-05-20185630.835630.835584.965584.9679 505
RESPECT21-05-20182742.192761.032739.232751.72266 874
SWIG8021-05-201813931.2613952.9713852.6413952.9751 950
SWIG80TR21-05-201816273.9616312.1516216.8616312.1551 950
WIG21-05-201858877.4159444.8258849.8059335.68642 691
WIG-BANKI21-05-20187738.957827.737726.737806.15190 716
WIG-BUDOW21-05-20182484.682492.572463.622477.206 079
WIG-CEE21-05-20181088.261088.261084.291084.29375
WIG-CHEMIA21-05-201812326.6712345.9512056.5012116.174 150
WIG-ENERG21-05-20182499.352525.972487.232521.8832 732
WIG-GORNIC21-05-20183778.453800.793753.463788.0159 549
WIG-INFO21-05-20181981.141981.491934.571953.734 412
WIG-LEKI21-05-20185376.695457.275301.855319.091 976
WIG-MEDIA21-05-20185181.935218.475100.985184.421 000
WIG-MOTO21-05-20184142.284158.334108.904122.19465
WIG-NRCHOM21-05-20182175.302180.452167.762170.833 529
WIG-ODZIEZ21-05-20187315.257628.167296.667527.8637 904
WIG-PALIWA21-05-20186126.146214.076101.656213.2378 270
WIG-POLAND21-05-201860468.6960468.6960293.2760467.78641 538
WIG-SPOZYW21-05-20183865.493889.483835.933853.632 216
WIG-TELKOM21-05-2018690.79708.14690.79702.5321 869
WIG-UKRAIN21-05-2018501.40501.40501.40501.40129
WIG2021-05-20182231.472272.612231.472268.39499 262
WIG20LEV21-05-2018652.71676.77652.71674.30499 262
WIG20SHORT21-05-20183513.233513.233448.403455.05499 262
WIG20TR21-05-20183907.873917.063901.993917.06499 262
WIG3021-05-20182585.492618.162583.542612.43545 064
WIG30TR21-05-20184468.274468.274453.434467.48545 064
WIGDIV21-05-20181110.321121.481108.811117.86281 151