Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 2 grudnia, 14:51
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
3R Games SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
New Tech Capital SA
Megaron SA
Rank Progress SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 2 grudnia, 14:51
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Energoinstal SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Primetech SA
Noble Financials SA
Onde SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 2 grudnia, 14:51
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
Allegro.eu SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PKN Orlen SA
Dino Polska SA
PKO BP SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-12-02 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA02-12-20224.09004.09503.96004.040020 811
11BIT02-12-2022542.0000560.0000533.0000560.00004 415
3RGAMES02-12-20220.46300.46300.40000.4140277 606
ABPL02-12-202248.100048.350047.900048.35001 738
ACAUTOGAZ02-12-202227.800029.500027.500028.70004 626
ACTION02-12-202215.080015.080014.900015.020018 877
ADIUVO02-12-20220.78600.78600.78400.7860320
AGORA02-12-20224.40004.45504.40004.400025 874
AGROTON02-12-20223.60003.60003.49003.5700735
AIGAMES02-12-20221.75001.75001.67001.740010 772
AILLERON02-12-202214.900015.200014.450014.900040 324
AIRWAY02-12-20220.29950.29950.29100.299538 673
ALIOR02-12-202235.800035.800035.100035.6200165 739
ALLEGRO02-12-202223.100024.170023.000023.61007 037 435
ALTA02-12-20221.38001.40001.31001.400024 598
ALTUS02-12-20221.37501.48001.37501.450034 919
ALUMETAL02-12-202272.500074.000072.300073.000011 372
AMBRA02-12-202219.620019.680019.300019.400010 635
AMICA02-12-202285.000085.000083.100084.00001 935
AMREST02-12-202220.000020.000019.180019.8000171 520
ANSWEAR02-12-202223.650023.650023.000023.60005 897
APATOR02-12-202215.180015.180014.960015.18002 254
APLISENS02-12-202214.300014.300014.300014.3000140
APSENERGY02-12-20223.36003.47003.36003.4000453
ARCHICOM02-12-202219.300019.700019.300019.60003 814
ARCTIC02-12-202221.000021.200020.500020.850086 199
ARTIFEX02-12-20225.98005.98005.80005.86007 174
ASBIS02-12-202223.100023.300022.320022.9000113 303
ASSECOBS02-12-202231.200031.700030.900031.70002 820
ASSECOPOL02-12-202274.550075.500074.000074.950086 458
ASSECOSEE02-12-202244.900045.700044.900045.700032 617
ASTARTA02-12-202220.750020.900020.450020.900013 259
ATAL02-12-202231.900032.500031.900032.10002 491
ATENDE02-12-20222.56002.57002.51502.53007 237
ATLANTAPL02-12-20228.70008.80008.70008.80003 000
ATLASEST02-12-20222.16002.16002.16002.16001
ATMGRUPA02-12-20223.65003.68003.29003.500020 912
ATREM02-12-20223.72003.74003.70003.740015 532
AUTOPARTN02-12-202213.620013.620013.380013.440060 491
BAHOLDING02-12-20220.56100.56800.52000.5540135 136
BBIDEV02-12-20223.77004.03003.77004.0000104
BEDZIN02-12-20225.95005.95005.95005.95005
BENEFIT02-12-2022684.0000690.0000674.0000678.00002 139
BETACOM02-12-20227.15007.15006.80007.1000502
BIGCHEESE02-12-202238.565039.200038.455038.45507 686
BIOCELTIX02-12-202239.600039.700038.800039.7000326
BIOMAXIMA02-12-202223.800023.900023.250023.75002 585
BIOMEDLUB02-12-20225.69005.85005.57005.58001 038 761
BIOTON02-12-20223.53003.58003.52503.560018 947
BNPPBSK022602-12-2022761.0000761.0000761.0000761.0000120
BNPPBSK032602-12-202258.200058.200058.200058.2000100
BNPPBSKD072302-12-2022944.0000944.5000944.0000944.5000374
BNPPGOLD122202-12-20221012.50001012.50001012.50001012.500070
BNPPPL02-12-202258.800059.800058.000059.60003 323
BOGDANKA02-12-202241.600042.240040.820041.600096 246
BOOMBIT02-12-202212.340012.340012.100012.12003 500
BORYSZEW02-12-20224.87005.06004.86505.060017 218
BOS02-12-20228.22008.23008.06008.130010 280
BOWIM02-12-202210.520010.640010.400010.560036 383
BPHFIZBI202-12-2022140.0000140.0000140.0000140.000029
BPHFIZBI502-12-2022115.9500115.9500115.9500115.9500134
BRAND2402-12-202223.400023.500023.100023.5000201
BRASTER02-12-20220.82000.82000.77800.791044 876
BUDIMEX02-12-2022270.5000279.5000268.0000279.500021 958
BUMECH02-12-202260.800061.600059.200061.150040 649
CAPTORTX02-12-2022174.0000178.5000172.0000172.0000436
CASPAR02-12-202217.000017.000016.500016.9000102
CAVATINA02-12-202220.500021.600020.500021.40001 684
CCC02-12-202237.800038.480037.000037.9000250 074
CDPROJEKT02-12-2022124.0000129.5000121.2400127.3200601 966
CDRL02-12-202217.000017.000017.000017.0000204
CELTIC02-12-20228.90009.60008.90009.000012 303
CEZ02-12-2022153.0000153.0000150.0000150.0000208
CFI02-12-20220.25400.25800.24600.249063 053
CIECH02-12-202241.120041.120039.800040.520060 171
CIGAMES02-12-20222.72002.77502.72002.7400113 020
CITYSERV02-12-20226.27906.27906.27906.2790720
CLNPHARMA02-12-202214.580014.580014.240014.320029 372
CNT02-12-202215.300015.700015.050015.05003 466
COALENERG02-12-20221.91001.94001.88201.926038 730
COGNOR02-12-20224.00004.00003.90003.9500117 960
COMARCH02-12-2022168.8000182.2000165.0000180.00007 403
COMP02-12-202243.800044.700043.800044.70003 788
COMPERIA02-12-20226.70006.80006.60006.60001 842
COMPREMUM02-12-20222.61002.70002.61002.690028 131
CORMAY02-12-20220.92700.92700.89000.900010 647
CPGROUP02-12-20228.90008.90008.60008.6000366
CREEPYJAR02-12-2022708.0000710.0000695.0000705.00001 797
CREOTECH02-12-2022111.8000116.0000111.8000116.0000692
CYFRPLSAT02-12-202218.650018.650018.100018.1000671 555
DADELO02-12-20229.86009.86009.44009.82001 240
DATAWALK02-12-2022109.6000112.0000108.6000108.60002 284
DEBICA02-12-202251.000051.000049.800049.90001 832
DECORA02-12-202231.700031.800031.700031.8000374
DEKPOL02-12-202225.700025.700025.600025.70001 497
DELKO02-12-202217.300017.300017.150017.2000996
DEVELIA02-12-20222.27002.30502.24502.285051 218
DGA02-12-20227.65007.65007.65007.65001
DIGITANET02-12-202212.800012.800012.400012.50001 631
DIGITREE02-12-202213.000013.000012.600012.8000200
DINOPL02-12-2022362.1000364.0000349.0000354.5000502 386
DOMDEV02-12-202293.000093.900091.600092.30001 405
DROZAPOL02-12-20225.50005.58005.46005.58001 447
ECHO02-12-20223.00003.00002.96002.990010 046
EDINVEST02-12-20223.12003.12003.06003.12004 240
EKOEXPORT02-12-20221.58001.58501.50501.580019 858
ELEKTROTI02-12-20227.12007.18007.08007.180013 574
ELKOP02-12-20220.39850.39850.39000.39802 006
ELZAB02-12-20221.37501.40001.32001.400039 874
EMCINSMED02-12-202211.100011.100011.100011.10005
ENEA02-12-20226.05006.05005.91505.9600573 695
ENELMED02-12-202215.600015.600015.600015.60005
ENERGA02-12-20227.02007.16006.92007.080037 092
ENTER02-12-202226.600027.300025.300027.100017 885
ERBUD02-12-202232.700034.350031.200033.40001 241
ESOTIQ02-12-202224.000024.500023.300024.10004 124
ETFBM40TR02-12-202260.930061.000060.390060.90003 980
ETFBNDXPL02-12-2022117.8800118.0600114.5400116.60003 232
ETFBS80TR02-12-2022256.6500257.1500254.6000256.3000271
ETFBSPXPL02-12-202270.620070.740069.530070.2100811
ETFBTBSP02-12-2022182.3400182.9000182.0000182.3000837
ETFBW20LV02-12-202226.960026.970026.180026.320027 490
ETFBW20ST02-12-2022351.5000357.1000351.4500356.00002 354
ETFBW20TR02-12-202231.075031.095030.585030.700010 871
ETFBWTECH02-12-2022125.6000125.9200125.6000125.920056
ETFDAX02-12-2022631.0000632.0000628.5000630.000023
ETFSP50002-12-2022187.0000188.9600185.8800187.0000627
EUCO02-12-20220.91600.91600.85800.88801 369
EUROCASH02-12-202213.520013.950013.420013.9000275 353
EUROHOLD02-12-20225.22005.22004.70005.17903 526
EUROTEL02-12-202260.000060.000058.800059.00002 006
FAMUR02-12-20223.39003.46003.39003.4580106 467
FASING02-12-202213.300013.300012.900013.2000548
FEERUM02-12-20225.50005.50005.40005.5000187
FERRO02-12-202223.000023.000022.600023.00001 618
FERRUM02-12-20223.30003.30003.30003.300026
FON02-12-20223.91004.49003.91004.45001 839
FORTE02-12-202222.100022.100021.600021.90003 452
GAMEOPS02-12-20228.72009.00008.70009.00003 064
GAMFACTOR02-12-20225.76006.26005.74006.060011 240
GETIN02-12-20221.30201.32001.29601.3100406 915
GLCOSMED02-12-20222.19502.19502.15002.19503 665
GOBARTO02-12-20227.60007.70007.60007.70001 031
GPW02-12-202236.160036.160035.400035.500054 439
GREENX02-12-20221.54001.83201.52201.78004 232 615
GRODNO02-12-202215.800015.920015.020015.180065 591
GRUPAAZOTY02-12-202237.200038.460036.340038.0800108 766
GRUPRACUJ02-12-202244.950045.950044.500045.350027 595
GSI3YPLNALVGY02-12-202295.000095.000095.000095.0000800
GTC02-12-20226.14006.20006.08006.160028 643
HANDLOWY02-12-202274.500075.000073.100075.000040 524
HARPER02-12-20225.28005.28004.91005.23009 952
HELIO02-12-202211.100011.100010.900011.0000650
HERKULES02-12-20220.88000.88000.82800.87407 628
HMINWEST02-12-20228.10008.10008.10008.10005
HUUUGE02-12-202223.700023.960023.300023.700095 381
HYDROTOR02-12-202240.800040.800040.200040.2000469
IBSM02-12-202256.000062.500056.000062.5000157
IDMSA02-12-20220.78500.78500.78500.785010
IFIRMA02-12-202219.500019.700019.300019.5500908
IFSA02-12-20222.47002.49002.47002.4900516
IMCOMPANY02-12-202217.100017.100016.450016.8500304
IMMOBILE02-12-20222.11002.11002.01002.0900913
IMPERIO02-12-20221.55001.55001.55001.55002
IMS02-12-20222.63002.63002.60002.60003 943
INC02-12-20222.00002.05001.96002.00008 444
INGBSK02-12-2022169.2000172.0000164.2000168.20004 011
INPRO02-12-20224.90004.90004.90004.9000240
INSTALKRK02-12-202228.800029.100028.800029.1000602
INTERCARS02-12-2022458.0000465.0000452.5000464.00004 535
INTERSPPL02-12-20220.87000.87000.85000.850011 271
INTLALE5180502-12-20228.35008.95008.35008.9500643
INTLALE5834702-12-20226.86007.49006.86007.4900345
INTLALE5836202-12-20228.03008.03008.03008.0300100
INTLBCO4203602-12-2022199.4000202.0000199.4000202.000011
INTLBCO4856102-12-202266.100069.000064.700065.40001 574
INTLBCO4870202-12-202252.700057.600051.900054.60005 374
INTLBND5283702-12-202283.100083.100080.700080.700052
INTLCCC5661402-12-20221.22001.22001.22001.2200410
INTLCDR5758802-12-20225.28005.28005.28005.280046
INTLCDR5759602-12-20225.34005.53005.34005.5300400
INTLCDR5867702-12-20222.31002.67002.17002.52009 138
INTLCDR5868502-12-20222.66002.96002.66002.84005 208
INTLCDR5869302-12-20223.18003.25003.18003.25001 400
INTLDAX3154202-12-2022154.4000154.4000154.4000154.4000620
INTLDAX5885902-12-202275.800079.400073.600079.00001 890
INTLDAX5887502-12-202295.000095.000095.000095.0000500
INTLDAX5888302-12-2022103.4000103.4000101.6000102.4000120
INTLDAX5962602-12-202229.500035.600026.000033.000022 643
INTLDAX5963402-12-202240.000040.000040.000040.0000200
INTLDAX5965902-12-202258.200061.300055.600061.3000888
INTLDNP3471002-12-202216.220016.220016.220016.2200100
INTLDNP5992302-12-20227.45007.45006.95007.4100930
INTLDOW5967502-12-202291.8000103.000091.8000103.0000400
INTLEUD5952702-12-202227.900027.900024.550026.35002 047
INTLEUD5953502-12-202235.000035.000032.150032.1500102
INTLEUR2682302-12-202212.660012.660012.100012.10001 083
INTLEUR4772002-12-202222.700022.700022.350022.3500370
INTLEUR5919602-12-202226.250027.050026.250027.0500200
INTLGBP3225002-12-202238.350039.300038.350039.3000188
INTLGLD0974602-12-2022208.0000208.0000208.0000208.00002
INTLGLD2306902-12-2022161.6000161.6000161.6000161.6000171
INTLGLD2390302-12-2022126.0000126.0000126.0000126.00008
INTLGLD2416602-12-2022105.8000106.8000105.0000105.0000110
INTLGLD5777802-12-2022298.0000298.0000298.0000298.00007
INTLGLD5940202-12-202258.000058.000054.400056.3000214
INTLINP5878402-12-202211.440011.480011.440011.48001 500
INTLJSW4480002-12-20222.88002.88002.79002.79001 450
INTLJSW4481802-12-20223.12003.12003.07003.070010 000
INTLJSW5833902-12-20222.62002.63002.61002.620095 497
INTLJSW5875002-12-20222.15002.15002.15002.1500500
INTLJSW5935202-12-20221.75001.94001.73001.840047 983
INTLJSW5936002-12-20222.02002.04001.98002.04004 300
INTLKGH5984002-12-20222.07002.07001.97001.97001 250
INTLKGH5985702-12-20222.29002.29002.29002.29001 023
INTLNAG3688902-12-202214.300014.420014.100014.42002 500
INTLNAG4713402-12-20229.20009.75008.86009.35001 820
INTLNAG4801702-12-20227.75007.75007.75007.7500234
INTLNAG4802502-12-20228.42008.42008.30008.3000260
INTLNAG4875102-12-20226.33006.51006.33006.5100350
INTLNAG4950202-12-20226.00006.26006.00006.26001 800
INTLNAG5931102-12-20224.82005.46004.38004.85004 486
INTLNDX3254002-12-2022122.4000122.4000111.0000113.8000252
INTLNDX5829702-12-202273.700073.700073.700073.70005
INTLNDX5830502-12-202291.400091.400091.200091.200026
INTLNDX5970902-12-202256.100056.500044.950050.0000269
INTLOPL2162602-12-20222.54002.54002.39002.43002 249
INTLPAL2504902-12-2022172.2000172.2000150.2000150.2000125
INTLPAL4621902-12-2022108.0000108.0000108.0000108.000031
INTLPAL4622702-12-2022139.2000139.2000139.2000139.200011
INTLPAL5950102-12-202279.800079.800058.600060.6000185
INTLPEO5856002-12-20221.60001.60001.53001.53002 599
INTLPGE3032002-12-20222.85002.85002.83002.83003 000
INTLPGE5832102-12-20223.13003.13003.13003.1300350
INTLPKN0549602-12-202234.200034.200034.200034.200070
INTLPKN3586502-12-202230.750030.750030.750030.7500150
INTLPKN3641802-12-202223.000023.000020.750020.75004 975
INTLPKN5861002-12-20221.60001.60001.43001.43007 990
INTLPKN5934502-12-20221.36001.36001.14001.170032 702
INTLPKO5986502-12-20224.32004.49004.32004.49004 277
INTLPLA3113802-12-202212.460012.460011.680011.68001 654
INTLPLA3176502-12-202210.960010.96009.75009.7500950
INTLPZU5979002-12-20226.15006.15006.15006.150088
INTLSLV3018902-12-202236.500036.500036.500036.5000150
INTLSLV3161702-12-202227.700027.700027.700027.70001
INTLSLV5902202-12-202221.950021.950021.950021.95001 480
INTLSLV5926102-12-202216.860016.860016.180016.18001 320
INTLSLV5927902-12-202217.460017.460017.360017.3600223
INTLSLV5944402-12-202215.660015.660013.820015.32001 755
INTLSPX2892802-12-202291.900091.900091.900091.900040
INTLSPX5973302-12-202225.600025.600025.600025.600045
INTLSPX5975802-12-202214.540015.620014.220015.42001 186
INTLTNF5444502-12-202293.600093.600093.600093.60007
INTLTNF5837002-12-202284.200084.200080.000080.2000140
INTLUSD2084202-12-202271.500073.700070.400073.7000740
INTLUSD3784602-12-202293.500096.800092.700096.800084
INTLUSD4093102-12-202246.150046.550046.150046.5500100
INTLUSD4278802-12-202239.950043.850039.950043.1500311
INTLUSD4864502-12-202222.750026.400021.650024.9500605
INTLUSD4865202-12-202228.850032.800028.400031.100020 600
INTLUSD4885002-12-202216.500020.400015.340017.98002 562
INTLUSD5286002-12-202210.200014.00008.960011.500011 138
INTLUSJ5624202-12-202222.100026.000019.180024.7000414
INTLUSJ5625902-12-202237.600037.600036.750036.750073
INTLW202857102-12-20226.10006.10006.10006.10002 000
INTLW202864702-12-202210.220010.240010.120010.1400190
INTLW202872002-12-20224.34004.34004.28004.28002 300
INTLW205879202-12-20222.37002.37002.21002.210014 045
INTLW205882602-12-20223.28003.28003.28003.280010 000
INTLW205937802-12-20221.99001.99001.78001.860028 890
INTLW205960002-12-20221.20001.25001.01001.0100178 493
INTLW205961802-12-20221.56001.56001.56001.5600650
INTROL02-12-20224.60004.60004.50004.50003 631
INTSALE5348802-12-202215.340015.340014.340014.82002 539
INTSBCO5148202-12-2022154.0000154.0000154.0000154.00002
INTSBCO5593902-12-20228.26008.50007.90008.460011 797
INTSCDR3957802-12-202213.220013.220013.220013.2200200
INTSCDR5090602-12-20228.47008.47008.47008.4700100
INTSCDR5991502-12-20226.59006.71006.45006.69001 855
INTSDAX3978402-12-202280.500080.500080.500080.5000234
INTSDAX4080802-12-202297.200097.200097.200097.200010
INTSDAX4101202-12-2022128.8000131.4000127.8000128.200058
INTSDAX4173102-12-2022158.2000158.2000158.2000158.200010
INTSDAX4467702-12-2022183.0000184.6000183.0000184.600016
INTSDAX4655702-12-202273.100073.800068.800069.70008 211
INTSDAX4690402-12-202261.700061.900058.700060.500016 250
INTSDAX4744902-12-202250.800054.000047.550048.150010 536
INTSDAX4792802-12-202240.350043.150035.500037.40005 256
INTSDAX4819902-12-202219.640020.200014.360014.360024 786
INTSDAX4820702-12-202230.400034.050024.300026.750045 285
INTSDNP4344802-12-202211.440012.480011.440012.02001 662
INTSDNP5579802-12-202215.260015.700015.120015.4800685
INTSDOW4692002-12-202291.700091.700091.700091.700020
INTSEUD5397502-12-202212.860015.900011.800015.900019 234
INTSEUR5921202-12-202221.950021.950020.750021.3000300
INTSGBU5702602-12-202224.600024.600024.600024.600010
INTSGBU5703402-12-202235.850042.350035.850042.2000986
INTSGLD5122702-12-2022102.6000102.6000102.6000102.600040
INTSGLD5201902-12-202266.500066.500066.500066.500020
INTSGLD5202702-12-202276.500076.500076.500076.50006
INTSGLD5382702-12-202242.750050.700042.750049.0000837
INTSJSW5414802-12-20221.52001.57001.45001.450015 268
INTSJSW5415502-12-20222.33002.33002.15002.32003 400
INTSNAG5782802-12-202211.800012.320011.800012.3200519
INTSNAG5783602-12-202213.660014.140013.300014.14002 800
INTSNDX5080702-12-2022128.0000128.0000128.0000128.000010
INTSNDX5678802-12-202282.600082.600082.100082.100040
INTSNDX5803202-12-202235.450047.950034.900040.15003 822
INTSPKN4501302-12-202224.950024.950024.700024.7000182
INTSPKN5691102-12-20221.08001.28001.08001.280043 200
INTSPKO5166402-12-20227.71007.71007.71007.7100800
INTSPKO5311602-12-20225.15005.73005.15005.7300510
INTSPLA5103702-12-20226.30006.30006.30006.3000100
INTSPZU4333102-12-202215.400015.400015.400015.4000647
INTSPZU5162302-12-20226.25006.25006.21006.2100201
INTSSLV5098902-12-202215.320016.120015.160016.12001 140
INTSSLV5123502-12-20228.310010.18008.31009.36001 158
INTSSLV5124302-12-202210.300011.260010.300010.520010 200
INTSSPX4176402-12-202250.700053.500050.700052.0000124
INTSSPX5120102-12-202221.950024.600021.950024.6000155
INTSSPX5679602-12-202215.900018.700015.900018.360034 309
INTSSPX5755402-12-20229.760012.92009.720011.0200877
INTSUSD5812302-12-202281.100081.100081.100081.100015
INTSUSD5823002-12-202267.000067.200063.900063.900057
INTSUSD5924602-12-202252.200052.400052.200052.400014
INTSUSD5956802-12-202230.100030.100027.250027.2500250
INTSUSD5957602-12-202237.750037.750034.650034.650071
INTSUSJ5838802-12-202264.800064.800064.800064.800024
INTSW205073202-12-20223.21003.25003.21003.240020 800
INTSW205076502-12-20224.07004.07004.07004.0700277
INTSW205110202-12-20221.89001.97001.89001.97006 316
INTSW205111002-12-20222.11002.28002.11002.260020 324
INTSW205113602-12-20222.79002.79002.79002.7900300
INTSW205272002-12-20221.60001.75001.60001.720033 305
INTSW205292802-12-20221.04001.28001.04001.270063 522
INTSW205293602-12-20221.29001.51001.29001.51002 782
INVGLDFIZ02-12-20221499.00001499.00001484.10001484.100023
IPOPEMA02-12-20222.17002.18002.17002.18005 923
IZOLACJA02-12-20222.37002.37002.29002.3200927
IZOSTAL02-12-20222.36002.37002.32002.350024 090
JSW02-12-202257.800058.800056.420057.4400765 213
K2HOLDING02-12-202226.800026.800026.100026.2000799
KCI02-12-20220.91200.91200.88200.882022 327
KERNEL02-12-202218.000018.300017.950018.0000139 328
KETY02-12-2022592.0000605.0000582.0000582.000018 701
KGHM02-12-2022119.8500119.8500116.2500118.2000467 500
KGL02-12-20229.70009.70009.32009.7000228
KINOPOL02-12-202212.700012.700012.450012.50009 276
KOGENERA02-12-202226.200026.500025.500026.10004 296
KOMPUTRON02-12-20224.14004.20004.06004.19001 228
KPPD02-12-202267.400067.400067.200067.200040
KRAKCHEM02-12-20220.47400.51500.47400.5150211
KREDYTIN02-12-202210.200010.200010.200010.20005
KRKA02-12-2022444.0000444.0000442.0000442.000011
KRUK02-12-2022292.8000304.8000292.2000298.000067 362
KRVITAMIN02-12-202212.420013.660012.420013.40004 186
KSGAGRO02-12-20222.28002.28002.21002.27502 918
LABOPRINT02-12-202214.400014.500014.400014.50005
LARQ02-12-20221.46001.46001.31501.425016 096
LENA02-12-20223.88003.88003.87003.88006 068
LENTEX02-12-20227.80007.86007.80007.86001 088
LESS02-12-20220.38500.39600.32600.3460289 248
LIBET02-12-20221.38001.38001.29001.360040
LIVECHAT02-12-2022114.0000116.0000110.6000114.400016 206
LMDSFIZ02-12-20221203.20001203.20001203.20001203.200010
LPP02-12-20229690.00009725.00009400.00009600.00003 328
LSISOFT02-12-202210.250010.250010.050010.20001 221
LUBAWA02-12-20222.27002.31002.27002.2850130 089
MABION02-12-202221.500022.200021.500022.040063 719
MAKARONPL02-12-20228.04008.10008.00008.10002 794
MANGATA02-12-202269.800074.800068.800072.0000749
MARVIPOL02-12-20225.46005.56005.46005.560060 319
MAXCOM02-12-20229.96009.96009.80009.900046
MBANK02-12-2022316.0000317.0000311.0000312.000041 600
MBWS02-12-202210.700010.700010.700010.70002
MCI02-12-202216.300016.300016.100016.30005 002
MDIENERGIA02-12-20221.80001.84001.75001.7500180
MEDICALG02-12-202212.580012.780012.420012.660011 866
MEDINICE02-12-202212.200013.400012.200013.40006 845
MENNICA02-12-202217.850017.900017.800017.85002 080
MERCATOR02-12-202250.620052.220049.500050.900025 314
MERCOR02-12-202212.850013.450012.650012.9500723
MEXPOLSKA02-12-20222.26002.26002.09002.12006 565
MFO02-12-202230.700032.400030.400032.40003 558
MILKILAND02-12-20220.84000.86400.83100.86407 600
MILLENNIUM02-12-20224.70004.70004.55204.57401 020 455
MIRACULUM02-12-20221.26001.26001.24001.25502 498
MIRBUD02-12-20224.11504.26004.11504.2600279 832
MLPGROUP02-12-202272.000072.000071.200072.0000359
MLSYSTEM02-12-202258.900060.800056.900057.800019 447
MOBRUK02-12-2022282.0000285.0000280.0000285.00003 886
MOJ02-12-20221.80001.80001.80001.8000561
MOL02-12-202232.880032.880031.740032.70004 315
MOLECURE02-12-202215.160015.460014.980015.300013 316
MONNARI02-12-20225.00005.46005.00005.200099 317
MOSTALPLC02-12-202218.000018.000017.600017.8500266
MOSTALWAR02-12-20225.16005.48005.16005.22007 848
MOSTALZAB02-12-20221.93401.93601.92201.92207 250
MUZA02-12-20226.45006.60006.40006.60001 730
MWTRADE02-12-20224.61004.80004.60004.80004 048
NANOGROUP02-12-20221.20401.25401.18001.212024 963
NEUCA02-12-2022629.0000638.0000629.0000638.0000213
NEWAG02-12-202215.700015.700015.550015.60001 207
NEXITY02-12-20222.78002.78002.78002.780020
NOVAVISGR02-12-20221.18001.18001.11501.14002 027
NOVITA02-12-202291.000091.000091.000091.000019
NTCAPITAL02-12-20221.30001.36001.17001.2400245 352
NTTSYSTEM02-12-20224.24004.30004.20004.280023 738
ODLEWNIE02-12-20227.30007.38007.30007.38004 770
OEX02-12-202229.500030.300028.600029.1000740
ONDE02-12-20229.680010.50009.670010.2000122 810
OPENFIN02-12-20220.08200.08200.07000.08161 694
OPONEO.PL02-12-202236.200036.200035.400036.00008 246
OPTEAM02-12-20227.79007.79007.79007.7900169
ORANGEPL02-12-20226.45006.45006.25606.29003 391 130
ORCOGROUP02-12-20222.59902.60002.59902.60002 016
OTLOG02-12-202214.950015.000014.500015.00003 483
OTMUCHOW02-12-20222.65002.65002.52002.62001 602
OVOSTAR02-12-202243.800043.800043.800043.80001
PAMAPOL02-12-20223.71003.84003.50003.790029 783
PANOVA02-12-202211.100011.600011.100011.50002 874
PATENTUS02-12-20221.52001.54501.47001.530015 178
PCCEXOL02-12-20223.15503.16503.11503.150030 830
PCCROKITA02-12-202291.000093.000091.000091.800054 965
PCFGROUP02-12-202241.950041.950040.850041.00001 545
PEKABEX02-12-202214.050014.100013.650014.10007 177
PEKAO02-12-202286.000086.000083.620084.5000844 220
PEP02-12-202290.500091.000089.000091.00002 662
PEPCO02-12-202239.980039.980037.420037.8000891 561
PEPEES02-12-20221.42001.42001.28001.380018 117
PGE02-12-20226.72006.75006.52406.59002 776 090
PGFGROUP02-12-20220.44800.44800.44600.4460104
PHN02-12-202213.300013.300012.900013.2500466
PHOTON02-12-202212.940013.000012.706012.99009 039
PJPMAKRUM02-12-202212.400012.900012.000012.60005 846
PKNORLEN02-12-202267.940067.960064.500064.50003 397 303
PKOBP02-12-202229.600029.740028.640028.87004 625 127
PKOGS02-12-202294.000094.000094.000094.0000174
PKOSO02-12-2022105.3000105.3000105.3000105.3000200
PKPCARGO02-12-202214.200014.710014.090014.5900189 833
PLAYWAY02-12-2022331.0000345.0000331.0000345.00006 998
PLAZACNTR02-12-20221.75001.80001.75001.80003 638
PMPG02-12-20222.78003.04002.74002.840010 978
POLICE02-12-202211.000011.000010.800010.800087
POLIMEXMS02-12-20224.25004.39004.23004.3800661 196
POLTREG02-12-202244.000044.500044.000044.5000264
POLWAX02-12-20223.10003.10003.00003.000020 238
PRAGMAINK02-12-20223.20003.20003.20003.200026
PROCHEM02-12-202233.800033.800033.800033.800011
PROTEKTOR02-12-20222.18002.22002.17002.22009 963
PULAWY02-12-202273.800074.800072.600074.2000446
PUNKPIRAT02-12-20220.32000.32400.30200.304083 275
PURE02-12-202238.500042.350037.550038.900021 081
PZU02-12-202231.940031.940031.340031.62001 453 766
PZUAKORD02-12-2022117.0500117.0500117.0500117.0500100
QUERCUS02-12-20223.34003.34003.34003.34001 280
R2202-12-202242.300042.300039.500040.50009 075
RAFAKO02-12-20221.52001.55601.51801.5500418 413
RAINBOW02-12-202219.220019.280018.800019.10002 110
RANKPROGR02-12-20221.96001.96001.77001.8750188 352
RAWLPLUG02-12-202214.200014.450014.100014.45005 013
RCFL10GOLD02-12-20220.66000.66000.59000.66004 100
RCFL10GOLD102-12-20220.31000.31000.31000.31001 000
RCFL10OIL802-12-20220.19000.19000.17000.18003 520
RCFL10SILVE402-12-20220.05000.05000.05000.05005 000
RCFL10SILVE502-12-202211.720011.720011.720011.720025
RCFL2KER02-12-20220.19000.19000.18000.18004 000
RCFL2SILVE202-12-202214.000014.000014.000014.00002 000
RCFL311B02-12-20222.69002.69002.69002.690015
RCFL3ALE102-12-20220.73000.81000.73000.81006 000
RCFL3ALE202-12-20226.52006.52006.52006.5200100
RCFL3ATTP02-12-20224.28005.00004.28005.00001 500
RCFL3CCC102-12-20220.48000.50000.48000.50003 232
RCFL3CDPRO02-12-20221.55001.55001.50001.50001 620
RCFL3CDPRO102-12-20220.34000.34000.34000.34004 444
RCFL3CDPRO502-12-20227.40007.70007.40007.6800550
RCFL3COPP02-12-202218.400018.400018.400018.400037
RCFL3CPS02-12-20228.33008.33008.13008.1300200
RCFL3ENA02-12-20221.04001.04001.03001.03003 000
RCFL3JSW02-12-20220.32000.34000.32000.330014 863
RCFL3JSW102-12-202210.480011.560010.480011.16005 830
RCFL3KER102-12-20220.56000.56000.56000.5600500
RCFL3KGH02-12-20220.66000.66000.66000.66001 739
RCFL3KGH102-12-20227.05007.36007.05007.3600544
RCFL3KRU02-12-202214.160014.700013.520013.5200270
RCFL3MMRC202-12-20220.55000.55000.55000.5500666
RCFL3MSFIN102-12-20227.64007.64007.34007.4000285
RCFL3MWIG4002-12-20225.82005.82005.68005.7800300
RCFL3MWIG40202-12-202210.060010.260010.060010.260070
RCFL3PALL202-12-20220.30000.30000.30000.3000665
RCFL3PALL402-12-20221.62001.62001.52001.55001 900
RCFL3PGE102-12-20222.86002.86002.86002.86002 400
RCFL3PKN02-12-20228.07008.07008.07008.070074
RCFL3PKN202-12-20223.56003.56003.35003.35005 400
RCFL3PKO102-12-20228.40008.40008.40008.4000110
RCFL3PLAT102-12-20223.73003.73003.73003.7300517
RCFL3PLAT202-12-20227.90007.90007.80007.8000230
RCFL3PLW02-12-20220.68000.68000.68000.68003 000
RCFL3PLW302-12-20228.67008.67008.67008.6700200
RCFL3SILVE02-12-20222.80002.80002.80002.80001 200
RCFL3SILVE302-12-20227.80007.80007.53007.5300400
RCFL3TEN302-12-20220.94000.99000.94000.99007 000
RCFL3TEN402-12-202216.220018.100016.220017.46001 711
RCFL3TPE02-12-20221.26001.26001.26001.2600789
RCFL3W2002-12-202213.800013.880013.360013.5200675
RCFL3XTB02-12-202215.680016.080015.580016.0800125
RCFL4ACP02-12-20223.98003.98003.98003.98006 000
RCFL4ALE202-12-20223.42003.62003.42003.59002 978
RCFL4CCC102-12-20222.08002.12002.08002.11003 279
RCFL4CDPRO402-12-20220.46000.54000.46000.520068 306
RCFL4CDPRO502-12-20225.22005.22005.22005.22001 000
RCFL4CDPRO602-12-202220.950024.500020.950023.50004 882
RCFL4COPP02-12-20223.37003.37003.37003.3700300
RCFL4ESX02-12-2022242.0000242.0000242.0000242.00004
RCFL4GOLD02-12-202214.300014.300014.300014.300050
RCFL4KGH302-12-20220.87000.92000.87000.920024 006
RCFL4KGH402-12-20223.58003.66003.50003.66003 390
RCFL4NAG402-12-20221.56001.56001.46001.46008 000
RCFL4OPL102-12-20227.09007.09006.38006.38001 000
RCFL4PGE02-12-20220.46000.46000.46000.46006 000
RCFL4PKN202-12-20223.10003.12002.62002.620027 809
RCFL4PKO402-12-20226.27006.39006.27006.39001 500
RCFL4PLAT202-12-20223.87003.87003.87003.8700150
RCFL5FW20102-12-20222.05002.05002.03002.030010 000
RCFL5GOLD02-12-202211.240011.240011.160011.160050
RCFL5MWIG4002-12-20221.00001.00001.00001.00002 485
RCFL5NAG602-12-20220.20000.20000.20000.20002 000
RCFL5PLAT202-12-20221.79001.79001.65001.6500225
RCFL5SILVE02-12-20220.11000.11000.11000.11007 000
RCFL6PLAT102-12-20222.05002.16002.05002.140015 946
RCFL6SILVE102-12-20221.63001.63001.63001.6300200
RCFL6SILVE302-12-202217.200017.200017.200017.2000150
RCFL6W20302-12-20225.50005.50005.28005.28002 000
RCFL7SILVE402-12-202215.600016.760015.600016.76002 082
RCFL8OIL702-12-20220.63000.63000.63000.63002 500
RCFL8SILVE502-12-202216.080016.080015.560015.84001 150
RCFL9GOLD102-12-20223.54003.54003.54003.54004 000
RCFS10GOLD202-12-20222.23002.23002.23002.23003 000
RCFS10SILVE402-12-20220.05000.05000.05000.050010 000
RCFS2ING02-12-20225.20005.20005.20005.2000422
RCFS2JSW02-12-20220.19000.19000.19000.1900220 001
RCFS2NAG302-12-20221.21001.21001.21001.2100300
RCFS3ALE02-12-202211.900011.900011.900011.900050
RCFS3COPP202-12-202210.900011.620010.900011.62003 600
RCFS3FDX02-12-20222.11002.14002.11002.140030 000
RCFS3IFXG02-12-20222.29002.30002.29002.3000315
RCFS3NAG402-12-20223.16003.19003.16003.1900175
RCFS3PKN202-12-20224.26004.40004.26004.4000688
RCFS3PKO102-12-20221.62001.62001.62001.6200500
RCFS3PKO202-12-202212.880013.600012.880013.5400386
RCFS3PZU102-12-20222.28002.28002.19002.230028 916
RCFS4FW20202-12-20221.04001.04001.04001.04001 111
RCFS4NAG602-12-20221.30001.30001.30001.300074
RCFS4PEO202-12-20225.24005.24005.07005.090016 000
RCFS4SILVE302-12-20222.37002.37002.37002.37002 000
RCFS4W2002-12-202211.300011.500011.300011.5000180
RCFS5FW2002-12-20220.47000.48000.47000.480045 000
RCFS5NAG602-12-20220.39000.39000.39000.3900184
RCFS5W20102-12-20229.02009.16009.02009.1300111 455
RCFS6FW20302-12-20221.32001.32001.32001.32004 000
RCFS6W2002-12-20221.07001.12001.07001.110016 231
RCFS6W20202-12-20227.12007.12006.94006.9400200
RCFS6W20302-12-20223.98003.98003.98003.98002 000
RCFS8COPP302-12-20222.40002.40002.25002.250010 892
RCLNAGOPEN02-12-20223.83003.83003.83003.83001 000
RCTLCOPP1402-12-20223.99003.99003.99003.9900501
RCTLSILVE1102-12-202240.000040.000040.000040.000035
REDAN02-12-20220.16200.16200.15100.15106 622
REINO02-12-20221.35001.35001.35001.35002
RELPOL02-12-20225.58005.68005.58005.64008 117
REMAK02-12-202212.600012.600012.000012.00001 865
RESBUD02-12-20220.51200.54000.50000.536017 850
ROPCZYCE02-12-202230.200030.900030.000030.8000497
RYVU02-12-202254.000055.800053.000055.000016 382
SANOK02-12-202214.600014.660014.460014.6200853
SANPL02-12-2022268.4000272.8000268.0000270.000063 735
SANTANDER02-12-202213.200013.200013.008013.0080228
SANWIL02-12-20221.12501.14001.12501.14004 035
SECOGROUP02-12-202221.200021.600020.400020.4000462
SEKO02-12-20226.20006.90006.20006.90001 201
SELENAFM02-12-202224.100024.200023.400024.10001 161
SELVITA02-12-202280.500082.700080.500082.30006 014
SERINUS02-12-20225.25005.30005.10005.250025 563
SESCOM02-12-202229.000029.000029.000029.00005
SFINKS02-12-20220.37900.38000.36700.379020 050
SHOPER02-12-202229.850030.600029.500029.50003 488
SILVAIR-REGS02-12-20225.40005.40005.25005.250011 523
SILVANO02-12-20224.20004.39904.15004.39902 118
SIMFABRIC02-12-20224.03004.09003.84003.9400236 804
SKARBIEC02-12-202219.450019.450019.350019.4500470
SKOTAN02-12-20221.16001.19001.15401.15603 367
SKYLINE02-12-20220.70000.70000.70000.7000500
SLEEPZAG02-12-20220.20400.20400.20400.20401 233
SNIEZKA02-12-202262.000062.000060.000061.8000188
SOLAR02-12-20225.20005.20005.18005.180060
SONEL02-12-20229.50009.50009.40009.40001 185
SPYROSOFT02-12-2022415.0000424.0000415.0000418.0000203
STALEXP02-12-20222.63002.64002.60002.6400230 448
STALPROD02-12-2022240.0000240.0000238.0000239.0000286
STALPROFI02-12-202210.300010.380010.240010.24006 917
STAPORKOW02-12-20224.25004.25004.12004.25006 801
STSHOLDING02-12-202217.550017.858017.300017.7500302 504
SUNEX02-12-202221.600022.600021.400022.200049 321
SUWARY02-12-202233.000033.000033.000033.00001
SYGNITY02-12-202221.600022.600021.500022.60005 475
SYNEKTIK02-12-202231.900031.900030.300030.950010 811
TALEX02-12-202214.600014.600014.000014.000058
TARCZYNSKI02-12-202239.800039.800039.000039.0000208
TAURONPE02-12-20222.13002.14802.08002.10003 787 094
TENDERHUT02-12-202240.200040.200038.000039.800091
TERMOREX02-12-20220.76000.76000.72500.7250215
TESGAS02-12-20223.59003.59003.54003.54001 758
TIM02-12-202228.200028.250027.500027.600032 696
TORPOL02-12-202216.660016.700016.400016.700026 347
TOYA02-12-20225.20005.23005.10005.160029 568
TRAKCJA02-12-20221.58001.58001.57401.578036 065
TRANSPOL02-12-20223.03003.03002.83002.89004 504
TSGAMES02-12-2022133.5000140.5000132.5000139.500066 353
ULMA02-12-202257.000057.000057.000057.00001
ULTGAMES02-12-202216.960016.960016.260016.68002 155
UNIBEP02-12-20228.36008.36008.20008.3000173
UNICREDIT02-12-202258.360058.360058.360058.3600140
UNIMA02-12-20225.14005.20005.14005.200019
UNIMOT02-12-202290.000096.000089.800093.000030 710
VENTUREIN02-12-20222.64002.64002.50002.56006 175
VERCOM02-12-202242.000042.000040.900040.90006 204
VIGOPHOTN02-12-2022485.0000488.0000485.0000488.000093
VINDEXUS02-12-20226.10006.10006.10006.10002 800
VISTAL02-12-20220.83000.83000.75200.8000230 676
VIVID02-12-20221.00501.01000.99200.9920733
VOTUM02-12-202246.500046.500045.000045.850037 562
VOXEL02-12-202239.300040.700039.300040.40002 125
VRG02-12-20223.39003.39003.35003.3900739
WARIMPEX02-12-20223.11003.11003.10003.1000300
WASKO02-12-20221.49001.49501.49001.49002 699
WAWEL02-12-2022440.0000442.0000435.0000435.000017
WIELTON02-12-20227.05007.09006.85006.920061 396
WIKANA02-12-20223.22003.36003.22003.22002 574
WIRTUALNA02-12-202296.300097.000095.200096.30004 042
WITTCHEN02-12-202222.000022.200021.800022.000014 061
WOJAS02-12-20224.97005.10004.97004.97006 670
XTB02-12-202230.000030.020029.360029.9000101 898
XTPL02-12-202276.400076.400073.800076.00003 295
YOLO02-12-20220.40300.40400.39400.394051 817
ZAMET02-12-20220.99000.99000.99000.99001 000
ZEPAK02-12-202221.500022.150021.300021.900067 483
ZREMB02-12-20221.90501.93001.90001.92008 148
ZUE02-12-20223.85003.95003.80003.95001 929
ZYWIEC02-12-2022481.0000482.0000481.0000482.0000198
GPWB-B1Y3Y02-12-20221059.75001059.75001058.94001058.94000
GPWB-B1Y4Y02-12-20221049.93001049.93001049.08001049.08000
GPWB-B1Y5Y02-12-20221043.00001043.00001042.21001042.21000
GPWB-B3Y5Y02-12-20221035.43001035.43001034.64001034.64000
GPWB-B5Y02-12-20221022.42001022.42001021.76001021.76000
INNOVATOR02-12-2022965.6700965.6700963.1200963.1200270 215
MWIG4002-12-20224152.86004170.01004122.35004170.010099 796
MWIG40DVP02-12-2022156.5200156.5200156.5200156.520099 796
MWIG40TR02-12-20225857.70005889.99005823.58005889.990099 796
SWIG8002-12-202217893.730017978.530017857.380017978.530043 929
SWIG80DVP02-12-2022652.9700652.9700652.9700652.970043 929
SWIG80TR02-12-202224816.620024934.230024766.200024934.230043 929
TBSP.INDEX02-12-20221751.86001751.86001750.70001750.7000550
WIG02-12-202256619.990056622.030056006.710056207.29001 352 071
WIG-BANKI02-12-20226239.35006261.54006140.20006179.8200251 991
WIG-BUDOW02-12-20223933.41004034.63003933.41004034.630012 234
WIG-CEE02-12-20221591.94001595.06001591.35001595.06003 205
WIG-CHEMIA02-12-202210371.290010500.450010170.210010427.010011 572
WIG-ENERG02-12-20222090.10002104.76002061.69002076.460034 189
WIG-ESG02-12-20229219.79009224.22009114.81009145.95001 286 453
WIG-GORNIC02-12-20224364.81004367.32004260.73004326.4600110 450
WIG-GRY02-12-202213676.970014125.520013597.490013999.76000
WIG-INFO02-12-20224099.16004167.61004073.65004146.900013 082
WIG-LEKI02-12-20222969.72002982.34002951.46002952.40007 815
WIG-MEDIA02-12-20225967.29006036.95005963.95005990.77002 070
WIG-MOTO02-12-20226497.37006529.85006394.15006513.19003 221
WIG-NRCHOM02-12-20222524.84002547.96002515.77002538.65001 530
WIG-ODZIEZ02-12-20225335.46005399.77005250.38005338.160042 686
WIG-PALIWA02-12-20226304.86006304.86006051.83006051.8300226 316
WIG-POLAND02-12-202257843.960057843.960057480.690057546.69001 302 700
WIG-SPOZYW02-12-20222082.71002082.71002051.34002056.82003 304
WIG-UKRAIN02-12-2022290.2100290.2100288.5900290.17002 889
WIG.GAMES502-12-202216559.650017007.440016332.230016913.08000
WIG.MS-BAS02-12-202210922.630010923.140010636.160010766.2200129 644
WIG.MS-FIN02-12-20228517.72008517.72008354.36008385.3400275 838
WIG.MS-PET02-12-20227920.80007920.80007629.32007694.0000232 637
WIG14002-12-20221091.53001091.63001079.48001083.33001 335 240
WIG2002-12-20221765.02001765.02001730.43001733.46001 191 515
WIG20DVP02-12-202253.310053.310053.310053.31001 191 515
WIG20LEV02-12-2022284.2600284.2600272.6800273.66001 191 515
WIG20SHORT02-12-20223925.23004005.08003925.23003998.35001 191 515
WIG20TR02-12-20223394.97003394.97003346.85003352.30001 191 515
WIG3002-12-20222139.14002139.19002111.70002118.05001 241 330
WIG30TR02-12-20224081.21004081.31004028.86004040.99001 241 330
WIGDIV02-12-20221120.38001125.69001115.99001122.9100278 482
WIGTECH02-12-202211541.070011682.810011521.380011648.5800146 233
WIGTECHTR02-12-202212485.550012638.900012464.250012601.8600146 233