Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 21 lutego, 09:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
SLEEPZ AG 5,05 -12,17 0,01
INTROL 5,50 -8,33 0,00
ZAKLADY MIESNE HENRYK KANIA 1,36 -6,85 0,03
EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWA 19,00 -5,94 0,02
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 21 lutego, 09:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
INDATA 2,18 +12,37 0,13
GINO ROSSI SA 1,20 +12,15 0,05
BANK BGZ BNP PARIBAS 65,80 +7,52 0,00
DGA 7,30 +7,35 0,02
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 21 lutego, 09:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
DEBICA 101,50 +2,53 4,63
PZU 43,82 -1,08 3,62
PKN ORLEN 94,80 +0,87 2,17
KGHM POLSKA MIEDZ SA 108,50 +0,93 1,66
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-02-21 09:39)
WIG 62660.38 -0,23%
WIG20 2401.66 -0,28%
mWIG40 4807.09 -0,17%
sWIG80 14784.06 -0,07%
WIG-BANKI 8392.28 -0,24%
WIG-BUDOW 2787.1 +0,05%
WIG-INFO 2052.18 +1,22%
WIG-MEDIA 4988.96 -1,78%
WIG-PALIWA 6588.1 +0,10%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 3716.31 -0,51%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 715.35 -0,75%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT20-02-2018210.00211.00210.00210.001 387
4FUNMEDIA20-02-20189.909.909.709.80914
AATHOLD20-02-201822.6022.6022.6022.60513
ABADONRE20-02-20186.506.506.506.5017
ABCDATA20-02-20182.132.132.082.0989 875
ABMSOLID20-02-201810.8010.8010.8010.8010
ABPL20-02-201828.8029.1028.8029.1020
ACTION20-02-20183.373.383.353.353 149
ADIUVO20-02-201812.7013.0512.7013.002 350
AGORA20-02-201814.7014.7014.5514.55255
AGROTON20-02-20184.794.814.714.788 016
AILLERON20-02-201815.0515.5014.9015.3034 244
AIRWAY20-02-20180.870.870.800.8517 252
ALIOR20-02-201884.8084.8083.3084.00228 587
ALTA20-02-20182.842.842.702.841 122
ALTUSTFI20-02-201814.7014.7514.2014.206 814
ALUMETAL20-02-201856.4056.9053.4054.902 758
AMBRA20-02-201814.5014.5013.6014.155 690
AMICA20-02-2018131.00131.80129.60131.407 337
AMREST20-02-2018407.00422.00407.00421.001 056
APATOR20-02-201825.0025.0024.6024.804 060
APLISENS20-02-201812.0012.0012.0012.00186
APSENERGY20-02-20182.892.892.892.892
ARCHICOM20-02-201815.5015.5015.4015.5014 282
ARCTIC20-02-20183.893.893.773.854 210
ARCUS20-02-20181.761.761.651.7410 320
ARTERIA20-02-20186.566.566.446.5675 167
ARTIFEX20-02-20189.109.109.109.102
ASBIS20-02-20183.403.423.373.4142 265
ASSECOBS20-02-201827.8027.8027.8027.8030
ASSECOPOL20-02-201843.3244.6243.3244.6293 825
ASSECOSEE20-02-201813.2013.6013.2013.402 075
ASTARTA20-02-201853.2054.0053.0053.4018 334
ATAL20-02-201842.0042.0041.6042.002 217
ATENDE20-02-20184.454.454.454.452
ATLANTAPL20-02-20184.454.454.454.4532
ATLANTIS20-02-20180.730.760.730.7413 544
ATLASEST20-02-20181.001.061.001.0627 001
ATM20-02-20189.729.729.309.72324
ATMGRUPA20-02-20184.294.394.294.392 031
ATREM20-02-20182.532.532.502.5016 798
AUTOPARTN20-02-20185.105.104.914.9164 317
AVIAAML20-02-20185.585.585.565.56133 554
AVIASG20-02-201816.2016.2016.0016.0012
BAHOLDING20-02-20188.949.188.909.0025 439
BALTONA20-02-20183.303.303.303.301
BBIDEV20-02-20180.770.790.760.76263 825
BEDZIN20-02-201829.8029.8029.5029.5010
BENEFIT20-02-20181130.001210.001130.001175.001 179
BETACOM20-02-201811.0011.0011.0011.002
BGZBNPP20-02-201863.4063.4062.8062.80199
BIK20-02-201816.3016.3016.3016.302
BIOMEDLUB20-02-20181.571.571.531.5522 773
BIOTON20-02-20183.753.813.753.775 196
BOGDANKA20-02-201865.7065.7064.3064.502 683
BORYSZEW20-02-20189.579.579.489.556 476
BOS20-02-20188.949.048.849.038 423
BOWIM20-02-20183.843.843.843.841 790
BRASTER20-02-20187.787.927.707.894 735
BSCDRUK20-02-201838.0038.0038.0038.001
BUDIMEX20-02-2018200.00200.00197.40200.001 318
BUMECH20-02-20180.290.290.280.2984 328
BUWOG20-02-2018117.30117.30117.30117.3033
BYTOM20-02-20182.773.042.742.82334 025
BZWBK20-02-2018385.80386.40382.40385.8055 294
CAPITAL20-02-20183.563.623.563.621 840
CCC20-02-2018266.00268.00262.80266.0025 543
CDPROJEKT20-02-2018109.00109.40106.90109.0038 368
CDRL20-02-201832.5033.0030.7033.00780
CELTIC20-02-20187.257.507.107.501 546
CEZ20-02-201881.1583.5081.1583.502 854
CFI20-02-20180.430.440.420.4340 608
CHEMOS20-02-20181.231.251.231.2327 085
CIECH20-02-201860.9561.5059.2059.8519 447
CIGAMES20-02-20181.031.051.011.031 074 740
CITYSERV20-02-201812.1013.1012.1013.10620
CLNPHARMA20-02-201832.6034.0032.4033.3010 807
CNT20-02-20189.109.108.988.98666
COGNOR20-02-20181.591.591.561.585 653
COLIAN20-02-20183.553.553.533.5315 082
COMARCH20-02-2018182.50182.50180.00180.00179
COMP20-02-201867.5068.0067.5068.001 011
CORMAY20-02-20181.341.451.341.40279 073
CPGROUP20-02-20185.755.755.355.7517 392
CUBEITG20-02-20180.580.610.530.531 338 530
CYFRPLSAT20-02-201823.3223.5023.3023.30181 485
CZTOREBKA20-02-20180.500.500.500.50604
DEBICA20-02-201899.60100.5098.40100.0030 083
DECORA20-02-20189.509.509.269.40607
DEKPOL20-02-201842.0042.0040.6042.00116
DELKO20-02-201810.5010.5010.5010.50500
DGA20-02-20186.847.106.647.106 235
DINOPL20-02-201883.0083.7582.4583.30146 117
DOMDEV20-02-201887.0087.0083.6087.001 039
DROZAPOL20-02-20181.741.801.741.8038
ECHO20-02-20185.005.014.965.0124 201
EDINVEST20-02-20182.102.102.102.102 100
EFEKT20-02-201824.5025.9024.2025.903 485
EKOEXPORT20-02-20187.127.127.007.1012 408
ELBUDOWA20-02-201887.8088.2087.8088.00280
ELEKTROTI20-02-20188.848.848.468.561 259
ELEMENTAL20-02-20182.022.041.992.0115 271
ELKOP20-02-20180.460.470.460.4711 661
ELZAB20-02-20188.658.658.658.6525
EMCINSMED20-02-20188.758.758.758.751
EMPERIA20-02-2018100.50100.5099.4099.802 215
ENAP20-02-20181.291.291.291.292
ENEA20-02-201810.8010.8010.4010.42570 493
ENERGA20-02-201812.3012.4612.0312.03370 894
ENERGOINS20-02-20181.481.531.421.4767 233
ENTER20-02-201825.0025.0024.8024.8091
ERBUD20-02-201821.9021.9021.9021.9062
ERG20-02-201852.6052.8051.4052.80160
ERGIS20-02-20184.544.554.464.508 948
ESOTIQ20-02-201824.8025.0023.3024.4017 076
ESSYSTEM20-02-20182.622.622.602.60302
ETFDAX20-02-2018490.10492.95489.00492.9562
ETFSP50020-02-201893.5493.5493.0093.39140
ETFW20L20-02-2018287.00288.00285.65287.95910
EUCO20-02-201820.1020.1018.3519.901 811
EUROCASH20-02-201826.0126.1625.8225.84228 730
EUROTEL20-02-201823.3023.3023.1023.20301
FAMUR20-02-20186.126.426.066.40507 865
FASING20-02-201816.8016.8016.8016.8010
FASTFIN20-02-20181.391.391.381.38500
FEERUM20-02-201813.6513.6513.6513.6510
FERRO20-02-201816.8516.9016.7016.704 370
FERRUM20-02-20183.993.993.993.99442
FORTE20-02-201854.4054.5052.7053.9013 151
FORTUNA20-02-201829.2029.2029.2029.20184
GETBACK20-02-201816.7816.7816.1816.3880 300
GETIN20-02-20181.331.341.311.32161 014
GETINOBLE20-02-20181.591.601.581.60437 188
GINOROSSI20-02-20181.291.301.171.172 960 076
GOBARTO20-02-20189.469.609.349.608 274
GORENJE20-02-201822.5022.9022.1022.90778
GPRE20-02-20185.255.255.245.2442
GPW20-02-201846.0546.5545.7046.3010 297
GRAVITON20-02-20180.650.700.650.704 971
GROCLIN20-02-20186.016.035.755.8823 788
GRODNO20-02-201812.4012.4012.4012.402
GRUPAAZOTY20-02-201864.4064.4562.5063.0035 596
GTC20-02-20189.189.189.149.1515 811
HANDLOWY20-02-201883.2083.5082.4083.0014 204
HARPER20-02-20180.960.960.900.9062 602
HELIO20-02-201811.8511.8511.6011.85457
HERKULES20-02-20183.743.743.733.733 956
HOLLYWOOD20-02-20181.862.041.862.0014 517
HUBSTYLE20-02-20180.520.520.500.5169 509
HYDROTOR20-02-201839.6039.6039.6039.602
I2DEV20-02-201815.5015.9015.5015.9085 025
IDEABANK20-02-201818.4518.5018.2018.306 796
IFCAPITAL20-02-20180.740.750.740.7512 435
IFIRMA20-02-20183.283.303.193.295 974
IIAAV20-02-20187.927.927.917.91198
IMCOMPANY20-02-201813.3013.3013.3013.30633
IMMOBILE20-02-20183.723.763.693.767 253
IMPEL20-02-201819.1019.6019.1019.60110
IMPERA20-02-20181.391.391.391.395
IMPEXMET20-02-20184.384.554.384.45119 026
IMS20-02-20183.503.543.503.547 237
INC20-02-20181.491.491.491.494
INDATA20-02-20181.962.211.942.16310 233
INDYKPOL20-02-201883.0083.0083.0083.0030
INGBSK20-02-2018203.00205.00202.00203.508 499
INPRO20-02-20186.606.606.456.45221
INSTALKRK20-02-201812.2012.4012.0512.405 383
INTERAOLT20-02-201812.5012.5012.5012.50150
INTERCARS20-02-2018286.50289.00278.00289.00880
INTERFERI20-02-20184.044.044.044.0440
INTERSPPL20-02-20182.382.382.272.33580
INTLBCO1999220-02-201842.9342.9342.9342.93958
INTLBCO2065120-02-201823.5023.5021.7021.70608
INTLBMW1103120-02-201813.4713.4713.4713.4780
INTLDAX1330020-02-2018121.30121.30121.30121.3060
INTLDAX1741820-02-201838.9338.9336.0037.87373
INTLDAX1779820-02-201829.4430.4226.1430.422 086
INTLDBK1682420-02-20188.818.818.818.81520
INTLDOW2054520-02-201896.8596.8592.0092.00200
INTLEUD1947120-02-201829.1729.1729.1729.17100
INTLEUR1990120-02-201810.1310.1310.1310.13200
INTLEUR2058620-02-201822.0322.0322.0322.031
INTLGLD0974620-02-201894.6594.6594.6594.65200
INTLGLD1283120-02-201865.0565.2065.0565.203 555
INTLGLD1831720-02-201850.3050.3050.2050.20360
INTLNAG2041220-02-20182.672.682.672.6811 000
INTLNAG2071920-02-20181.972.041.972.041 051
INTLOPL1830920-02-20181.881.881.881.883 000
INTLPEO2040420-02-201817.2517.2517.2517.25269
INTLPGE1562820-02-20182.262.262.262.26707
INTLPGE1727720-02-20181.751.771.751.777 059
INTLPKN1630320-02-201827.9628.5027.9628.50647
INTLPKN1789720-02-201817.9518.4117.9518.41106
INTLPKO2039620-02-20185.955.955.955.95500
INTLPKO2068520-02-20184.254.254.254.25500
INTLPZU1751720-02-201812.9712.9712.9712.971 309
INTLPZU1856420-02-201810.2410.2410.2410.24600
INTLSLV2047920-02-20185.005.034.994.99400
INTLUSD2060220-02-201812.0812.0812.0812.0820
INTLUSD2061020-02-201816.2017.1515.9417.15624
INTLUSD2082620-02-201821.3421.3421.3421.3440
INTLUSJ1622020-02-201825.9525.9525.9525.9566
INTLUSJ1654320-02-201813.3013.7713.2313.23829
INTLVOW1713720-02-201821.0621.2621.0621.2660
INTLW201777220-02-20182.992.992.992.991 000
INTLW201790520-02-20182.532.532.532.53450
INTLW201849920-02-20182.242.242.242.2450
INTLW201861420-02-20182.052.052.052.051 220
INTLW201893720-02-20181.771.771.761.761 100
INTLW201922420-02-20181.181.281.011.1352 701
INTLW201923220-02-20181.401.441.401.441 900
INTROL20-02-20186.006.005.405.40375
INTSBCO0669220-02-201892.2092.2092.2092.2050
INTSBCO0958920-02-201843.0543.0542.5842.58400
INTSBCO2081820-02-201828.9829.2428.9829.2445
INTSDAX1842420-02-201866.0066.6562.0062.251 641
INTSDAX1895220-02-201875.4075.4075.0575.05170
INTSDAX1996820-02-201888.7588.7586.3086.30384
INTSDAX2018020-02-201898.0098.0098.0098.00345
INTSDAX2088320-02-201840.4343.2539.4340.20660
INTSDOW2027120-02-2018105.20105.90105.20105.9042
INTSESX1987720-02-201829.0029.0028.0728.0730
INTSEUD0268320-02-201824.3325.2824.3325.001 067
INTSGLD1493620-02-201863.0563.0561.5061.5078
INTSKGH0071120-02-201842.4842.4842.4842.4825
INTSNDX2075020-02-201826.2626.2626.2626.2650
INTSNDX2076820-02-201838.0438.0438.0438.0426
INTSPKO2069320-02-201813.5013.5013.3713.371 170
INTSSP52057820-02-201810.8010.8010.3010.307 402
INTSUSD1853120-02-201861.0061.0061.0061.0022
INTSUSD2083420-02-201821.6021.6021.6021.6046
INTSVOW0988620-02-201820.8920.8920.8920.89500
INTSW202072720-02-20183.123.123.023.021 990
INTSW202085920-02-20182.002.151.941.9410 992
INVCEEFIZ20-02-2018500.00500.00500.00500.002
INVFIZ20-02-2018909.10909.10909.10909.103
INVISTA20-02-20181.201.201.201.205
INVPEFIZ20-02-2018631.00631.00621.00621.0034
IPOPEMA20-02-20181.551.551.521.5213 086
ITMTRADE20-02-20183.173.343.173.2412 147
IZOBLOK20-02-201876.0077.6075.0077.60314
IZOLACJA20-02-20182.042.041.972.02607
IZOSTAL20-02-20184.744.744.724.73420
JHMDEV20-02-20181.921.921.921.921 073
JSW20-02-201899.02100.0598.1099.3065 175
JWCONSTR20-02-20184.504.504.404.418 505
JWWINVEST20-02-20181.601.601.601.6010
K2INTERNT20-02-201813.3513.3512.8013.301 502
KANIA20-02-20181.441.471.301.33706 385
KBDOM20-02-20182.462.462.262.301 243
KCI20-02-20180.800.800.800.803 498
KERNEL20-02-201847.4547.4546.9047.2014 517
KETY20-02-2018379.00379.00370.00372.501 523
KGHM20-02-2018107.40108.85106.60108.85294 173
KGL20-02-201820.0020.0020.0020.001
KINOPOL20-02-201811.7011.7011.7011.70440
KOGENERA20-02-201880.4080.4079.0079.001 988
KOMPAP20-02-20188.258.258.058.051 028
KOMPUTRON20-02-20185.765.765.725.72102
KONSSTALI20-02-201835.4035.4034.0034.801 812
KOPEX20-02-20184.004.074.004.017 683
KRAKCHEM20-02-20181.631.731.571.698 893
KREC20-02-20185.945.985.725.923 412
KREZUS20-02-20182.352.402.342.38132 221
KRUK20-02-2018216.00216.20207.60210.2041 726
KRUSZWICA20-02-201870.6073.2070.6071.401 109
KRVITAMIN20-02-20184.975.004.975.001 178
KSGAGRO20-02-20181.751.751.651.689 560
LABOPRINT20-02-201813.1013.3013.1013.305
LARQ20-02-201816.2516.2516.0016.0027
LCCORP20-02-20182.802.862.802.84604 395
LENA20-02-20184.905.004.865.0037 415
LENTEX20-02-20187.167.387.127.2096 609
LIBET20-02-20181.691.691.571.5928 716
LIVECHAT20-02-201842.2042.2041.3041.952 534
LOKUM20-02-201817.9018.2017.9018.20103
LOTOS20-02-201857.4857.5456.3457.36215 292
LPP20-02-20189285.009400.009285.009400.00660
LSISOFT20-02-201813.3013.3013.1013.30867
LUBAWA20-02-20180.810.830.810.8364 195
MABION20-02-2018111.00122.00110.20119.8010 709
MAKARONPL20-02-20185.155.455.155.451 641
MANGATA20-02-201892.6092.6092.6092.601
MARVIPOL20-02-20186.866.866.806.80915
MASTERPHA20-02-20184.294.343.994.0092 880
MAXCOM20-02-201826.5026.5026.0026.40171
MBANK20-02-2018472.00479.80472.00479.8010 198
MBWS20-02-201836.0036.0035.1036.00165
MCI20-02-20188.628.728.628.663 049
MDIENERGIA20-02-20183.933.933.603.764 790
MEDIACAP20-02-20182.002.002.002.0095
MEDICALG20-02-2018179.00179.00175.80178.0069
MEDYCZNYFIZ20-02-2018103.00103.00103.00103.00121
MERCATOR20-02-201818.5018.5018.1018.10267
MERCOR20-02-201811.3511.3511.3511.3594
MEXPOLSKA20-02-20184.794.794.514.78122
MFO20-02-201834.5034.5033.8033.806
MILKILAND20-02-20181.401.431.371.4021 671
MILLENNIUM20-02-20188.939.008.889.00193 315
MIRACULUM20-02-20181.551.551.531.5512 762
MIRBUD20-02-20181.211.211.181.1932 356
MLPGROUP20-02-201846.8047.8044.6047.8033
MOL20-02-201838.5038.5038.5038.5017
MONNARI20-02-20188.759.078.748.98103 810
MORIZON20-02-20181.831.831.741.8321 016
MOSTALPLC20-02-20189.949.949.949.941
MOSTALWAR20-02-20184.364.364.304.303 498
MOSTALZAB20-02-20180.610.610.600.6084 819
MWTRADE20-02-20186.456.606.456.6021
NANOGROUP20-02-20184.284.284.004.282 842
NETIA20-02-20185.305.335.295.3345 944
NETMEDIA20-02-20188.858.908.858.90300
NEUCA20-02-2018268.00268.50266.50268.0069
NEWAG20-02-201818.2518.2518.1018.2537 210
NORTCOAST20-02-20186.346.346.346.3410
NOVITA20-02-201847.6047.6047.2047.50141
NTTSYSTEM20-02-20182.392.422.382.429 210
ODLEWNIE20-02-20183.463.463.463.461 210
OEX20-02-201818.5018.5018.5018.5060
OPENFIN20-02-20181.191.201.191.196 860
OPONEO.PL20-02-201842.0042.5041.0042.002 433
OPTEAM20-02-20186.156.456.156.451 031
ORANGEPL20-02-20185.855.885.775.821 055 563
ORBIS20-02-201898.4098.4097.6098.20101 659
ORCOGROUP20-02-20181.751.841.751.841 010
ORZBIALY20-02-201811.3011.3511.3011.35319
OTLOG20-02-201820.8020.8020.0020.0081
OTMUCHOW20-02-20182.973.032.973.034 405
PAMAPOL20-02-20180.940.940.940.941 800
PANOVA20-02-201823.2023.2022.8022.80148
PATENTUS20-02-20181.061.071.061.071 031
PBKM20-02-201873.4073.4071.6073.40980
PCCEXOL20-02-20181.701.701.701.701 667
PCCINTER20-02-20182.562.562.562.5625
PCCROKITA20-02-2018116.00116.50115.00116.001 076
PCM20-02-201827.6028.0027.6027.70260
PEKAO20-02-2018129.90129.90128.80129.00120 121
PEMANAGER20-02-201843.7043.7043.0043.0051
PEP20-02-201814.0014.1513.8513.953 820
PEPEES20-02-20181.611.611.611.6155
PFLEIDER20-02-201837.9037.9036.5537.5015 603
PGE20-02-201811.0811.1410.9611.08832 113
PGNIG20-02-20186.196.246.166.201 342 281
PGO20-02-20184.654.654.654.6510
PGSSOFT20-02-201812.4012.7512.4012.75313
PHN20-02-201814.4014.4014.2014.301 599
PKNORLEN20-02-201894.0095.7093.2295.50304 733
PKOBP20-02-201842.4543.0042.3243.00697 368
PKOGS20-02-201894.2194.6194.2194.613 081
PKOSO20-02-2018107.60107.80107.60107.80300
PKPCARGO20-02-201860.0060.2059.3059.702 105
PLASTBOX20-02-20182.212.212.152.211 002
PLAY20-02-201831.9832.4031.8032.20167 467
PLAYWAY20-02-201885.6088.6085.6088.002 144
PLAZACNTR20-02-20184.394.404.314.311 510
POLICE20-02-201819.3019.8019.3019.80800
POLIMEXMS20-02-20184.924.984.874.93113 924
POLMED20-02-20182.622.622.622.6220
POLNORD20-02-201810.1810.3810.0810.2430 262
POLWAX20-02-201810.8510.9510.8010.855 868
POZBUD20-02-20183.903.983.843.8917 334
PRAGMAFA20-02-201818.4518.7018.4518.70305
PRAGMAINK20-02-201815.1515.2015.1515.2011
PRAIRIE20-02-20181.791.831.771.80111 687
PRIMAMODA20-02-20183.503.793.403.7916 345
PROCHEM20-02-201819.8019.9019.6019.90993
PROCHNIK20-02-20180.610.610.600.6042 847
PROJPRZEM20-02-201817.5018.1017.5017.951 433
PROTEKTOR20-02-20183.803.813.783.8110 130
PULAWY20-02-2018155.50155.50151.00155.00179
PZU20-02-201844.4544.4843.8644.16892 200
PZUAKORD20-02-2018111.70111.70111.70111.7097
QUERCUS20-02-20185.765.845.645.687 325
QUMAK20-02-20181.611.611.571.614 159
R2220-02-201820.8020.8020.4020.80596
RADPOL20-02-20181.761.761.701.7522 666
RAFAKO20-02-20184.954.994.894.9920 900
RAFAMET20-02-201813.4513.4513.4513.455
RAINBOW20-02-201847.2048.0047.0048.001 469
RANKPROGR20-02-20182.152.152.052.1447 208
RAWLPLUG20-02-20189.609.609.269.505 093
RCCOFFAOPEN120-02-20183.603.603.603.60600
RCCORNAOPEN20-02-201811.0811.0811.0811.0860
RCFL3ACP20-02-201839.5839.5839.5839.5825
RCFL3ALR20-02-2018367.40367.40367.40367.4050
RCFL3COCO20-02-20186.526.526.486.484 400
RCFL3COFF20-02-20182.592.592.562.5614 876
RCFL3COPP20-02-201823.0623.0623.0623.0631
RCFL3FDX20-02-2018161.40161.40161.40161.4012
RCFL3KGH20-02-201810.9011.1510.9011.1525 810
RCFL3OIL220-02-2018225.80225.80225.80225.8090
RCFL3OIL320-02-201818.2518.2518.2518.2520
RCFL3PKN20-02-2018176.40180.30176.40179.60176
RCFL3SILVE20-02-20185.485.505.485.50850
RCFL3SUGA20-02-20181.601.601.601.606 250
RCFL3TPE20-02-201897.2597.2592.4592.4550
RCFL3W2020-02-201894.0094.0093.5593.55167
RCFL4SILVE120-02-20188.558.778.558.778 600
RCFL5SILVE20-02-20186.747.056.726.801 050
RCFS2ADS120-02-201846.1546.1546.1546.15500
RCFS3ADS120-02-201829.1929.1929.1929.19500
RCFS3ENA20-02-201822.0222.0222.0222.02300
RCFS3KGH20-02-20184.434.544.434.432 379
RCFS3LPP20-02-20182.082.082.082.08563
RCFS3OIL20-02-201832.9533.0032.8832.903 700
RCFS3PEO20-02-201810.9010.9010.9010.901 000
RCFS3SILVE20-02-201866.0066.0066.0066.0080
RCFS3W2020-02-201829.3529.6029.2029.2063
RCFS5OIL20-02-20183.733.733.733.73195
RCGBSK072120-02-2018976.50976.60976.50976.60800
RCGCOMB112020-02-20181109.401109.401109.401109.4050
RCGEEM052020-02-2018998.90998.90998.90998.9050
RCGESX1011920-02-20181052.901052.901052.901052.908
RCGETNA042120-02-2018985.50985.50985.50985.5020
RCGGLD1101920-02-2018994.40994.40994.40994.40403
RCGKOMP122220-02-2018978.50978.50978.50978.505
RCGLDAOPEN20-02-2018448.90449.70448.90449.7013
RCGNS02062020-02-2018985.10985.10985.10985.10103
RCGSD3E082220-02-2018970.10970.10970.10970.10500
RCGSDGP082120-02-2018980.40980.40980.40980.405
RCGSXHC022220-02-2018964.20964.20964.20964.2053
RCGSXS042020-02-2018946.80946.80946.80946.8050
RCGXAU032220-02-2018987.60987.60987.60987.6041
RCRBSPX052220-02-2018733.40733.40733.40733.4068
RCSDAXOPEN20-02-201899.35100.0099.35100.00160
RCSILAOPEN20-02-201855.3555.3555.2555.251 497
RCSUGAOPEN20-02-20182.702.712.702.7120 480
RCTLCOCO0120-02-201815.9016.2215.6816.227 272
RCTLCOCO0520-02-201823.3823.3823.3823.3875
RCTLCOFF00120-02-20180.510.510.510.5110 000
RCTLPEO00120-02-20182.332.332.332.3310 000
RCTSCOCO0320-02-201811.4711.6311.0211.0280 000
REDAN20-02-20181.181.201.171.1723 809
REDWOOD20-02-20180.440.440.410.442 009
RELPOL20-02-20187.707.707.707.70660
REMAK20-02-201811.7511.7511.2511.70808
RESBUD20-02-20180.460.460.460.4630
ROBYG20-02-20183.973.983.973.9832 020
RONSON20-02-20181.421.441.401.4418 007
ROPCZYCE20-02-201825.1025.5025.1025.50230
RUBICON20-02-20181.301.301.291.294
SANOK20-02-201843.3043.3042.2042.70467
SARE20-02-201822.2022.2021.8021.80504
SEKO20-02-20189.6510.009.6510.001 970
SELENAFM20-02-201816.2016.2015.6016.20707
SELVITA20-02-201864.9064.9062.0062.002 889
SERINUS20-02-20181.121.121.091.1027 256
SETANTA20-02-20188.508.508.458.45260
SFINKS20-02-20181.421.421.371.4117 008
SKARBIEC20-02-201830.9030.9030.3030.601 170
SKYLINE20-02-20180.900.900.890.907 650
SLEEPZAG20-02-20185.655.655.655.651
SNIEZKA20-02-201872.5074.5072.5074.50558
SOHODEV20-02-20181.801.801.771.8014 387
SOLAR20-02-20181.271.271.271.271
STALEXP20-02-20184.354.404.304.39903 128
STALPROD20-02-2018509.00509.00501.00505.00887
STELMET20-02-201819.5019.6019.3019.301 939
SUNEX20-02-20182.982.982.762.801 714
SUWARY20-02-201813.6013.6013.6013.602
SWISSMED20-02-20181.041.041.041.04669
SYGNITY20-02-20182.952.952.802.889 449
SYNEKTIK20-02-201816.8016.8016.4516.751 104
TALEX20-02-201819.3019.7519.3019.60332
TARCZYNSKI20-02-201813.2513.3513.1513.3011 635
TAURONPE20-02-20182.832.842.802.83923 848
TERMOREX20-02-20181.921.921.921.9220
TESGAS20-02-20181.961.961.951.951 001
TIM20-02-20186.946.946.946.944 200
TORPOL20-02-20188.088.087.908.00890
TOWERINVT20-02-201846.9046.9046.0046.401 608
TOYA20-02-201811.3511.3511.3511.351
TRAKCJA20-02-20187.197.217.147.185 440
TRANSPOL20-02-20185.045.045.045.042
TRIGONPP320-02-2018130.95131.00130.95131.0070
TRIGONPP520-02-2018131.00131.00131.00131.0030
TRIGONPP820-02-2018135.00135.00132.50132.5010
TXM20-02-20182.342.342.342.3411
ULMA20-02-201860.5060.5060.5060.501
UNIBEP20-02-20188.188.208.148.20960
UNIMA20-02-20183.033.203.033.203 701
UNIMOT20-02-201820.0020.0019.3019.456 590
URSUS20-02-20183.303.373.263.32526 471
VENTUREIN20-02-20184.904.904.904.9011
VIGOSYS20-02-2018317.00317.00310.00310.00755
VINDEXUS20-02-20187.847.847.627.668 675
VISTAL20-02-20181.051.081.031.0634 931
VISTULA20-02-20184.875.104.874.98128 558
VIVID20-02-20182.812.852.802.854 543
VOTUM20-02-20189.789.789.609.78305
VOXEL20-02-201819.7019.9519.7019.951 288
WADEX20-02-20186.446.446.326.32112
WASKO20-02-20182.212.242.182.237 657
WAWEL20-02-20181110.001120.001085.001105.00337
WDX20-02-201814.8514.8514.7514.85171
WIELTON20-02-201812.5612.5612.3812.403 342
WIKANA20-02-20180.980.980.980.981 036
WIRTUALNA20-02-201853.8054.0053.0053.401 560
WITTCHEN20-02-201822.9022.9021.4021.90402
XTB20-02-20185.745.865.705.864 326
YOLO20-02-20183.423.543.423.54621
ZAMET20-02-20180.960.960.960.96675
ZEPAK20-02-201812.9013.0812.8213.003 664
ZPUE20-02-2018184.00184.00177.00177.004
ZUE20-02-20186.506.506.306.302 260
ZYWIEC20-02-2018476.00476.00476.00476.003
INVESTORMS20-02-20184509.274511.024509.274511.02111 452
MWIG4020-02-20184808.284817.844780.734806.4071 857
MWIG40TR20-02-20185866.705882.455866.705882.4571 857
RESPECT20-02-20183034.693044.113017.493036.31171 522
SWIG8020-02-201814802.1714802.8514744.1614794.4021 592
SWIG80TR20-02-201817087.4117125.0817087.4117125.0821 592
WIG20-02-201862684.3762907.9562447.0862858.56372 908
WIG-BANKI20-02-20188378.888419.078345.378407.7496 464
WIG-BUDOW20-02-20182796.162799.082775.632794.032 392
WIG-CEE20-02-20181005.541007.831005.111007.832 806
WIG-CHEMIA20-02-201814928.1614963.7314597.6814667.593 615
WIG-ENERG20-02-20182793.902806.612761.782775.0722 841
WIG-GORNIC20-02-20184316.444366.334294.134366.3338 512
WIG-INFO20-02-20182029.762056.622029.252056.625 044
WIG-LEKI20-02-20185674.405952.955663.715904.692 459
WIG-MEDIA20-02-20185063.865065.375008.135038.98230
WIG-MOTO20-02-20184856.194885.364834.524883.243 701
WIG-NRCHOM20-02-20182223.932229.012210.912229.014 657
WIG-ODZIEZ20-02-20187512.047571.347503.177571.3419 867
WIG-PALIWA20-02-20186583.576658.856531.656648.8749 600
WIG-POLAND20-02-201863898.2164228.9363898.2164228.93369 736
WIG-SPOZYW20-02-20183732.903734.083695.103716.313 439
WIG-TELKOM20-02-2018718.45721.70716.96718.3016 002
WIG-UKRAIN20-02-2018502.60504.25502.60504.251 767
WIG2020-02-20182404.562415.332392.162413.23267 414
WIG20LEV20-02-2018766.34773.22758.47771.88267 414
WIG20SHORT20-02-20183260.923277.573246.363249.20267 414
WIG20TR20-02-20184138.764166.054138.764166.05267 414
WIG3020-02-20182769.772781.442756.702776.46298 485
WIG30TR20-02-20184706.274731.674706.274731.67298 485
WIGDIV20-02-20181197.101201.171192.001199.88171 813