Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 8 grudnia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
EVEREST INVESTMENTS 0,17 -10,53 0,00
BALTONA 2,70 -9,40 0,09
LABO PRINT 6,77 -7,01 0,02
INTERBUD LUBLIN 0,59 -6,35 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 8 grudnia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
WARIMPEX 3,70 +15,26 0,10
ALMA MARKET 1,54 +14,07 0,32
ACTION 4,68 +12,23 1,43
ALIOR BANK 52,15 +9,84 140,82
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 8 grudnia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PEKAO 120,20 -0,25 471,97
PZU 32,24 +2,64 340,04
KGHM POLSKA MIEDZ SA 97,95 +3,93 158,62
JASTRZEBSKA SPOLKA WEGLOWA 74,35 +3,93 157,99
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2016-12-08 18:59)
WIG 51123.43 +1,47%
WIG20 - -
mWIG40 4228.28 +1,46%
sWIG80 14073.14 +0,21%
WIG-BANKI 6198.36 +1,29%
WIG-BUDOW 2830.27 -0,13%
WIG-INFO 2128.79 +1,94%
WIG-MEDIA 4535.45 -0,92%
WIG-PALIWA 5398.88 +0,73%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 4213.49 +0,53%
WIG-DEWEL 1843.13 +0,88%
WIG-TELKOM 718.61 +2,90%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA08-12-20160.700.760.670.67143 632
11BIT08-12-2016138.00139.00134.05138.959 153
4FUNMEDIA08-12-20164.905.194.905.019 791
AATHOLD08-12-201617.4817.5017.4817.50252
ABCDATA08-12-20161.841.931.841.86162 648
ABMSOLID08-12-20169.209.209.189.1814
ABPL08-12-201635.4535.4535.0835.44917
ACAUTOGAZ08-12-201641.9841.9941.9841.98113
ACTION08-12-20164.214.764.214.68315 914
ADIUVO08-12-201627.7827.7827.7827.782
AGORA08-12-201611.1211.2511.1211.2417 970
AGROTON08-12-20163.693.693.453.5380 017
AILLERON08-12-20168.178.198.158.1511 606
AIRWAY08-12-20161.691.691.651.693 002
ALCHEMIA08-12-20165.035.034.984.98724 203
ALIOR08-12-201652.3054.5851.1152.152 694 772
ALMA08-12-20161.381.721.321.54207 070
ALTA08-12-20162.982.982.982.981
ALTUSTFI08-12-201615.2415.2414.9115.1354 598
ALUMETAL08-12-201659.6960.3859.1059.866 858
AMBRA08-12-20167.998.007.998.00759
AMICA08-12-2016187.65189.30185.00188.601 609
AMREST08-12-2016285.00295.00280.10295.0028 011
APATOR08-12-201629.5029.5028.9029.308 008
APLISENS08-12-201612.7012.7012.7012.702
APLITT08-12-20160.950.960.950.952 052
APSENERGY08-12-20163.633.633.383.382
ARCHICOM08-12-201614.5014.5014.5014.50332
ARCTIC08-12-20165.495.505.325.4243 889
ARCUS08-12-20161.101.101.061.061 300
ARTERIA08-12-20169.599.599.239.351 205
ARTIFEX08-12-201621.0121.8519.7721.856 350
ARTIFEX-PDA08-12-201623.8623.8623.8623.862
ASBIS08-12-20162.852.892.802.8967 736
ASSECOBS08-12-201622.3222.6522.0122.652 951
ASSECOPOL08-12-201652.6053.9052.1453.88374 324
ASSECOSEE08-12-20169.209.258.619.25135 957
ASSECOSLO08-12-201623.1023.3023.0223.309 756
ASTARTA08-12-201652.7053.8652.5153.865 570
ATAL08-12-201630.4030.4029.2630.0011 448
ATENDE08-12-20163.513.513.463.492 562
ATLANTAPL08-12-20166.586.756.586.751 857
ATLANTIS08-12-20160.600.600.580.6036 000
ATM08-12-201610.2910.2910.2510.2557
ATMGRUPA08-12-20164.044.043.964.047 204
ATREM08-12-20163.143.153.003.151 960
AUTOPARTN08-12-20164.234.254.174.2494 833
AVIAAML08-12-20166.456.746.456.74850
AVIASG08-12-201622.5022.5020.8021.40256
AWBUD08-12-20165.305.405.015.2237 540
BALTONA08-12-20162.922.932.702.7031 742
BBIDEV08-12-20160.770.790.760.77104 691
BEDZIN08-12-201623.0023.7923.0023.77129
BENEFIT08-12-2016695.00699.80695.00699.0057
BEST08-12-201620.8920.8920.8920.8951
BETACOM08-12-201611.7411.7411.5011.501 002
BGZBNPP08-12-201657.6057.6055.0157.60204
BIK08-12-201617.8017.8017.6017.751 505
BIOMEDLUB08-12-20161.001.010.981.00104 304
BIOTON08-12-20168.688.708.518.6736 828
BMPAG08-12-20163.203.203.003.003
BOGDANKA08-12-201664.5168.5063.0268.0077 045
BORYSZEW08-12-20168.008.007.968.00151 963
BOS08-12-20169.099.508.509.1342 905
BOWIM08-12-20163.223.353.203.352 836
BRASTER08-12-201617.9017.9017.3017.5538 558
BRIJU08-12-201631.1931.4829.1030.4912 176
BSCDRUK08-12-201631.9932.4031.9932.40516
BUDIMEX08-12-2016206.85208.80204.00206.5030 669
BUMECH08-12-20160.750.750.710.72475 436
BYTOM08-12-20162.292.342.232.2664 033
BZWBK08-12-2016315.00325.90315.00325.50108 643
CALATRAVA08-12-20160.920.920.900.924 454
CAPITAL08-12-20162.552.612.552.611 300
CCC08-12-2016193.60201.95193.50201.65104 005
CDPROJEKT08-12-201651.3552.4449.3752.27283 430
CDRL08-12-201628.8228.8226.0128.0010 141
CEZ08-12-201667.5967.9067.4967.774 995
CFI08-12-20161.011.020.930.971 127 939
CHEMOS08-12-20161.231.231.171.2358 423
CIECH08-12-201655.1056.3855.1056.2096 440
CIGAMES08-12-201625.8025.9825.2025.4017 336
CITYSERV08-12-20169.9910.009.9010.002 600
CLNPHARMA08-12-201625.0025.0024.3024.6058 989
CNT08-12-20168.058.058.058.0516
COGNOR08-12-20161.491.491.471.4720 744
COLIAN08-12-20163.233.333.223.2867 893
COMARCH08-12-2016167.90169.40164.00168.0012 903
COMP08-12-201657.2058.6557.2058.6516
CORMAY08-12-20162.212.252.162.20317 593
CPGROUP08-12-20166.296.296.296.292
CUBEITG08-12-20165.005.004.714.9421 124
CYFRPLSAT08-12-201624.7024.9824.4324.70804 410
CZTOREBKA08-12-20160.790.790.760.7914 020
DBW20S031708-12-201694.6595.6594.6595.652 290
DEBICA08-12-201693.0093.0093.0093.0020
DECORA08-12-201610.1510.159.909.90902
DEKPOL08-12-20169.009.459.009.4526 687
DELKO08-12-201611.5911.7911.5911.794 773
DGA08-12-20164.184.184.004.182 500
DOMDEV08-12-201658.0058.3057.5057.5071
DREWEX08-12-20161.321.321.121.2222 260
DROZAPOL08-12-20161.901.901.891.901 129
ECHO08-12-20166.406.406.256.35118 485
EDINVEST08-12-20161.821.831.821.8342
EFEKT08-12-201629.4929.4928.8729.14256
EKOEXPORT08-12-201616.7817.3216.4016.9837 103
ELBUDOWA08-12-201692.5093.9592.5092.50213
ELEKTROTI08-12-201612.3812.3911.3311.517 082
ELEMENTAL08-12-20163.633.633.563.5616 715
ELKOP08-12-20161.391.411.331.411 068
ELZAB08-12-201616.0016.9916.0016.992 250
EMPERIA08-12-201664.9665.8064.5164.702 882
ENAP08-12-20161.001.000.950.9521 578
ENEA08-12-20169.589.729.539.551 755 426
ENELMED08-12-20169.509.659.509.65515
ENERGA08-12-20169.009.258.839.014 519 954
ENERGOINS08-12-20165.355.355.355.3523
ENTER08-12-201622.0022.0021.9522.005 192
ERBUD08-12-201626.6027.8526.6027.7066 565
ERG08-12-201657.6959.0057.0057.94314
ERGIS08-12-20165.665.755.565.7521 949
ESOTIQ08-12-201610.8511.3010.4010.697 626
ESSYSTEM08-12-20162.392.462.392.4193
ETFDAX08-12-2016470.82475.00467.96472.81154
ETFSP50008-12-201694.1397.3394.1397.33239
ETFW20L08-12-2016223.43226.91222.22226.392 856
EUCO08-12-201636.2536.2535.5036.25474
EUROCASH08-12-201637.0337.2836.3037.28642 583
EUROHOLD08-12-20161.902.001.902.0099
EUROTEL08-12-201618.8018.9918.5918.994 284
FAM08-12-20164.004.204.004.1627 001
FAMUR08-12-20164.244.244.174.2119 556
FARMACOL08-12-201651.8552.0051.8552.0023 069
FASTFIN08-12-20161.451.451.391.4312 643
FEERUM08-12-201614.9514.9514.9414.94206
FERRO08-12-201612.2812.3012.0212.3012 133
FERRUM08-12-20163.723.723.723.722 400
FON08-12-20160.610.630.610.61129
FORTE08-12-201675.2075.5074.1074.433 205
FOTA08-12-20160.950.950.900.935 004
GEKOPLAST08-12-201612.4712.4711.9911.99109
GETIN08-12-20160.960.970.950.95213 093
GETINOBLE08-12-20161.141.171.141.161 482 153
GINOROSSI08-12-20162.352.352.302.3517 374
GLCOSMED08-12-20166.096.155.906.152 302
GOBARTO08-12-20166.696.706.666.6638 613
GORENJE08-12-201626.0026.0026.0026.00289
GPW08-12-201638.8438.8438.1938.5937 465
GRAVITON08-12-20161.691.691.691.691
GROCLIN08-12-201615.8016.2015.8016.1583 842
GRODNO08-12-20165.815.815.795.79601
GRUPAAZOTY08-12-201663.2967.4063.2166.20130 091
GTC08-12-20168.288.558.248.50179 007
HANDLOWY08-12-201672.8974.4572.2473.5040 071
HARPER08-12-20160.890.890.850.85440
HELIO08-12-20168.708.708.688.69629
HERKULES08-12-20162.923.032.923.0142 623
HUBSTYLE08-12-20162.802.802.612.798 365
HYDROTOR08-12-201639.0039.0039.0039.00267
HYPERION08-12-20161.922.001.922.003 485
I2DEV08-12-201620.3020.3019.5020.301 706
IALBGR08-12-20169.8010.009.739.804 780
IDEABANK08-12-201622.6523.4022.5223.00940
IFCAPITAL08-12-20160.570.590.570.59109
IFSA08-12-20160.640.670.640.678 270
IMCOMPANY08-12-20167.787.787.567.743 198
IMMOBILE08-12-20163.393.393.273.271 688
IMPEL08-12-201623.7523.7522.4022.40962
IMPERA08-12-20161.351.351.331.3314
IMPEXMET08-12-20163.233.333.203.25302 371
IMS08-12-20162.662.662.632.631 502
INC08-12-20161.621.691.621.69558
INDATA08-12-20160.650.660.640.65189 125
INDYGO08-12-20160.800.810.800.815 133
INDYKPOL08-12-201654.0054.0054.0054.00220
INGBSK08-12-2016158.55160.50155.00156.959 340
INPOST08-12-20168.188.188.158.16563
INPRO08-12-20164.404.404.404.401
INSTALKRK08-12-201613.7513.8013.7513.751 385
INTEGERPL08-12-201635.7936.9835.4536.1618 039
INTERAOLT08-12-201612.9012.9012.8012.903 176
INTERBUD08-12-20160.620.630.570.595 378
INTERCARS08-12-2016279.00284.70279.00280.001 267
INTERSPPL08-12-20162.042.041.841.9925 689
INTLADS1478708-12-201616.9016.9016.9016.90100
INTLAPL1575008-12-201676.5076.5076.5076.50100
INTLBCO1254208-12-2016117.00118.80117.00118.8020
INTLBCO1385408-12-201649.0550.1049.0050.10235
INTLBCO1665908-12-201642.4843.7742.4843.7735
INTLBMW1477908-12-201616.0416.8016.0416.8040
INTLBND1435708-12-201622.7022.7022.7022.7045
INTLDAX0028108-12-2016131.50131.50131.50131.50500
INTLDAX1287208-12-2016175.50175.50175.50175.50300
INTLDAX1330008-12-201690.0090.0090.0090.00500
INTLDAX1501608-12-201671.3076.7071.0076.7076
INTLDAX1508108-12-201654.8059.0054.5059.00203
INTLDAX1509908-12-201663.3063.3061.8061.8054
INTLDAX1647708-12-201646.3846.4144.6045.03519
INTLDAX1681608-12-201636.3437.3036.3437.30574
INTLDBK1659208-12-201624.2624.2624.2624.261 500
INTLDOW1679008-12-2016105.60105.60105.60105.6050
INTLESX0209708-12-201628.6328.6328.6328.6320
INTLESX1567708-12-201616.7517.5116.7517.5139
INTLEUC0722908-12-201646.1246.1246.1246.1229
INTLEUD1179108-12-201627.1027.1022.5722.57169
INTLEUD1649308-12-201636.3836.3836.3836.3824
INTLGBU1634508-12-201638.0038.0035.9935.99282
INTLGLD0962108-12-201655.1055.1055.1055.10303
INTLGLD0974608-12-201672.3072.3072.3072.3050
INTLGLD1283108-12-201640.3441.5938.0140.0286
INTLHSC1262508-12-201644.1044.1044.1044.1020
INTLKGH1502408-12-201636.5336.5336.5336.5312
INTLKGH1657608-12-201625.8726.5525.8726.5580
INTLKGH1674108-12-201622.8522.8522.7222.72980
INTLNAG1343308-12-20164.844.844.704.701 478
INTLNDX1529708-12-201629.1529.2429.1529.2423
INTLNKX0182608-12-2016199.60199.60199.60199.60100
INTLNOK0885408-12-20165.025.025.025.02400
INTLOPL1400108-12-20161.101.101.101.106 000
INTLOPL1535408-12-20160.700.700.700.701 000
INTLPEO1241908-12-201619.5222.0016.1622.00221
INTLPEO1265808-12-201625.4527.4022.5023.65607
INTLPGE1562808-12-20161.641.641.601.601 550
INTLPGE1578408-12-20162.012.012.012.011 150
INTLPGE1672508-12-20162.662.662.362.36660
INTLPKO1240108-12-20167.837.837.547.54400
INTLPKO1503208-12-20169.789.799.349.791 600
INTLPKO1512308-12-20166.656.656.656.65205
INTLPKO1544608-12-20165.935.935.475.478 100
INTLPZU1471208-12-201610.9510.9510.9510.95500
INTLPZU1561008-12-201611.6511.6511.6511.65300
INTLPZU1580008-12-201612.4113.0912.4113.09731
INTLPZU1656808-12-20168.558.557.957.95373
INTLSLV1205408-12-201620.5120.5120.3320.33300
INTLSLV1295508-12-201614.4514.4514.4514.45330
INTLSLV1370608-12-20169.379.379.279.27451
INTLSLV1456308-12-20167.307.307.007.002 100
INTLUSD0585008-12-201666.7071.0066.7071.00515
INTLUSD0717908-12-201648.1148.1148.1148.11200
INTLUSD1360708-12-201646.0046.0046.0046.00100
INTLUSD1560208-12-201635.0935.0935.0935.091
INTLUSD1651908-12-201617.8525.1917.6325.19109
INTLUSD1653508-12-201631.0035.0031.0035.0030
INTLUSD1669108-12-201612.3818.8211.5018.821 704
INTLW201210408-12-20163.103.123.103.128 705
INTLW201211208-12-20163.573.793.573.791 389
INTLW201248408-12-20165.225.405.225.404 028
INTLW201462108-12-20162.592.842.592.842 439
INTLW201500808-12-20162.352.652.352.6510 893
INTLW201676608-12-20162.122.152.122.1433 055
INTLW201677408-12-20162.172.172.172.172 000
INTLW201680808-12-20161.782.021.681.964 500
INTROL08-12-20168.898.898.898.8919
INTSBCO0994408-12-201668.3568.6068.3568.60350
INTSBCO1175908-12-201620.7920.7918.5518.55139
INTSDAX0770808-12-201653.1554.3049.6549.65580
INTSDAX0775708-12-201674.4074.4070.6070.6036
INTSDAX0795508-12-201698.0098.0094.0094.0097
INTSDAX0834208-12-2016141.00141.00141.00141.0010
INTSDAX0875508-12-201631.9333.6027.0627.061 900
INTSDOW1540408-12-201663.5064.2063.2564.05153
INTSDOW1648508-12-2016107.80108.60107.80108.0036
INTSESX1041308-12-201611.8111.8111.8111.8127
INTSEUD0608008-12-201683.3589.0083.3589.00119
INTSEUD0713808-12-201655.1055.1055.1055.10100
INTSEUD1609708-12-201629.8937.7229.8937.721 026
INTSEUR1250008-12-201623.4023.7623.4023.76108
INTSEUR1253408-12-201639.3039.3035.9836.44152
INTSEUR1458908-12-201619.0319.0317.0017.00470
INTSGLD0105708-12-2016136.20136.20136.20136.203
INTSGLD1591708-12-201688.7588.7588.7588.752
INTSKGH0070308-12-201649.5549.5549.5549.5550
INTSKGH0660108-12-201636.9036.9036.9036.90100
INTSKGH0952208-12-201630.8030.8027.2527.40965
INTSKGH0977908-12-201618.0118.7118.0118.701 314
INTSNAG1152808-12-20162.922.922.762.76251
INTSNDX1149408-12-20167.808.007.808.00218
INTSNDX1541208-12-201618.5418.5418.5418.5420
INTSPKN1003308-12-20169.599.599.509.50400
INTSPKN1029808-12-201613.8113.8113.8113.81300
INTSPKO0544708-12-201613.1713.1713.1713.1728
INTSPKO0939908-12-20167.957.957.317.311 170
INTSPZU0910008-12-201613.9614.0013.9614.00400
INTSPZU0925808-12-201610.5010.5010.0010.473 700
INTSSLV1664208-12-20169.129.308.769.301 114
INTSUSD1667508-12-201622.6222.6220.3120.31308
INTSUSD1670908-12-201633.4033.4026.4926.49217
INTSW200874808-12-20165.335.335.335.3310 000
INTSW200930808-12-20164.404.404.404.40800
INTSW201009008-12-20163.083.082.872.871 195
INTSW201026408-12-20162.372.372.372.37400
INTSW201148608-12-20161.991.991.991.991 200
INTSW201154408-12-20161.711.711.481.497 150
INTSW201170008-12-20161.411.411.091.2574 743
INTSW201181708-12-20160.941.000.670.6738 702
INVCEEFIZ08-12-2016438.00439.90438.00439.904
INVFIZ08-12-2016915.03918.00915.03916.1521
INVGLDFIZ08-12-20161435.001435.001435.001435.001
INVISTA08-12-20161.301.301.301.30510
INVPEFIZ08-12-2016795.12795.12795.12795.127
IPOPEMA08-12-20161.841.841.841.8423
IQP08-12-20160.470.470.470.4720
IZOBLOK08-12-2016171.40174.90171.40174.9010
IZOLACJA08-12-20161.561.561.561.56709
JHMDEV08-12-20161.221.221.211.2211 752
JSW08-12-201669.1074.8066.0574.352 246 789
JWCONSTR08-12-20164.614.614.534.598 426
K2INTERNT08-12-201612.0012.0011.7612.00951
KANIA08-12-20162.202.202.162.199 286
KBCASFIZ08-12-2016103.31103.31103.31103.31150
KBDOM08-12-20161.972.031.972.03530
KCI08-12-20160.660.670.640.6720 691
KERNEL08-12-201664.6265.6964.6265.4015 110
KETY08-12-2016385.00389.00380.50385.0035 207
KGHM08-12-201694.2597.9593.6097.951 646 321
KGL08-12-201620.9920.9920.8020.80762
KINOPOL08-12-201611.9511.9511.9511.95300
KOGENERA08-12-201693.9994.9593.9994.95542
KOMPAP08-12-20168.348.348.348.34100
KOMPUTRON08-12-20166.616.616.456.583 023
KONSSTALI08-12-201625.7625.7625.1025.571 403
KOPEX08-12-20163.553.673.553.6394 511
KRAKCHEM08-12-20162.982.982.862.87593
KREC08-12-20166.806.806.376.805 822
KREDYTIN08-12-201624.4924.5024.1924.20130
KREZUS08-12-20161.981.991.901.9020 872
KRKA08-12-2016247.90247.90247.90247.90450
KRUK08-12-2016210.95216.80209.50215.0025 224
KRUSZWICA08-12-201661.5062.4059.9561.802 978
KRVITAMIN08-12-20169.199.198.968.961 467
KSGAGRO08-12-20162.072.071.982.0524 898
LABOPRINT08-12-20167.297.296.776.773 145
LARK08-12-20160.850.970.850.9658 151
LARQ08-12-20168.158.158.148.14453
LCCORP08-12-20162.002.001.971.9932 338
LENA08-12-20163.693.703.653.7013 262
LENTEX08-12-20169.619.959.609.8949 461
LIBET08-12-20161.351.401.321.405 375
LIVECHAT08-12-201649.4149.9948.8049.909 544
LMDSFIZ08-12-20161279.901280.001279.901280.0016
LOTOS08-12-201636.8037.9836.7437.90558 289
LPP08-12-20165850.005949.955753.005937.855 883
LSISOFT08-12-20168.828.898.828.884 610
LUBAWA08-12-20161.061.081.051.08218 182
MABION08-12-201677.4777.8776.5277.872 007
MANGATA08-12-2016102.50102.50101.00101.001 210
MARVIPOL08-12-201611.1011.1010.9110.9711 306
MASTERPHA08-12-20166.106.406.036.406 205
MBANK08-12-2016344.95352.50342.05349.9541 832
MBWS08-12-201668.5870.3368.5870.22437
MCI08-12-20169.069.399.069.3939 295
MCLOGIC08-12-201638.6038.6038.6038.6050
MDIENERGIA08-12-20164.104.103.964.00118
MEDIACAP08-12-20162.652.652.652.65933
MEDICALG08-12-2016287.70287.80283.15287.001 348
MENNICA08-12-201616.9716.9716.7016.9053 863
MERCATOR08-12-201618.8018.9018.5118.886 988
MERCOR08-12-201611.4011.4011.1211.12481
MEXPOLSKA08-12-20166.386.406.306.40850
MFO08-12-201623.1523.8822.8223.002 770
MILKILAND08-12-20161.851.851.681.7926 140
MILLENNIUM08-12-20165.395.405.335.381 502 746
MIRACULUM08-12-20161.741.741.631.7045 217
MIRBUD08-12-20160.720.720.700.70303 501
MLPGROUP08-12-201643.9843.9843.9843.982
MNI08-12-20160.270.290.250.273 240 668
MOJ08-12-20160.630.660.630.634 501
MOL08-12-2016265.00265.00265.00265.00210
MONNARI08-12-201610.1110.2010.0110.0227 376
MOSTALPLC08-12-201611.1911.1910.6511.00389
MOSTALWAR08-12-201611.0111.0510.5510.6024 300
MOSTALZAB08-12-20161.181.181.161.1846 942
MWTRADE08-12-201610.9510.9510.6010.902 044
NETIA08-12-20164.454.494.394.45732 454
NETMEDIA08-12-20166.306.356.306.358 541
NEUCA08-12-2016389.95389.95384.20386.902 167
NEWAG08-12-201616.5916.5916.1716.255 757
NORTCOAST08-12-20164.634.634.624.62393
NOVITA08-12-201661.7061.7061.5061.7055
NOWAGALA08-12-20161.171.211.141.2114 645
NTTSYSTEM08-12-20162.792.792.702.70968
ODLEWNIE08-12-20163.813.853.803.826 686
OEX08-12-201615.1215.7014.8015.3016 310
OLYMPIC08-12-20169.009.009.009.001 000
OPENFIN08-12-20161.171.181.171.174 069
OPONEO.PL08-12-201648.2748.2746.3047.5052 358
OPTEAM08-12-201611.1811.2211.1411.2015 982
ORANGEPL08-12-20165.295.465.265.464 228 396
ORBIS08-12-201668.4869.4568.0069.441 622
ORCOGROUP08-12-20161.041.041.031.0411 960
ORION08-12-201686.4986.4986.4986.491
ORZBIALY08-12-20168.658.748.298.555 522
OTLOG08-12-2016218.00218.00210.00210.002
OTMUCHOW08-12-20163.123.143.083.1012 500
OVOSTAR08-12-201685.0088.0085.0087.8570
PAGED08-12-201648.4048.4548.1048.45888
PAMAPOL08-12-20161.371.371.351.3510 222
PANOVA08-12-201624.7525.1424.5525.147 312
PATENTUS08-12-20160.760.780.760.788 620
PBG08-12-20162.542.752.502.64138 128
PBKM08-12-201654.9054.9053.0054.90521
PCCEXOL08-12-20161.781.801.781.793 032
PCCINTER08-12-20161.881.881.801.844 794
PCCROKITA08-12-201670.0070.0069.5569.792 197
PCM08-12-201633.1033.1032.8032.903 204
PEGAS08-12-2016126.40126.40126.40126.40160
PEIXIN08-12-20162.252.302.252.3019 780
PEKAO08-12-2016124.00125.30117.50120.203 887 133
PELION08-12-201647.5147.5147.0147.25467
PEMANAGER08-12-201658.0058.0057.9958.00163
PEP08-12-201610.8510.9510.8010.955 029
PEPEES08-12-20160.970.970.950.9566 624
PETROLINV08-12-20165.375.485.315.4065 939
PFLEIDER08-12-201634.4834.8733.3534.3015 325
PGE08-12-20169.849.989.619.986 219 239
PGNIG08-12-20165.175.205.115.206 469 036
PGODLEW08-12-20166.006.006.006.0010
PGSSOFT08-12-201611.5011.5011.3011.501 174
PHN08-12-201616.0016.7515.5116.118 673
PKNORLEN08-12-201680.5182.9379.7182.011 510 454
PKOBP08-12-201628.2028.3627.2628.205 236 147
PKOGS08-12-2016107.02107.50107.01107.50402
PKOSO08-12-2016104.83105.01104.83105.01772
PKPCARGO08-12-201648.6448.8048.2048.5053 610
PLASTBOX08-12-20162.132.172.112.1623 795
PLATYNINW08-12-20160.430.470.420.4752 177
PLAYWAY08-12-201648.4049.5048.4049.50576
PLAZACNTR08-12-201612.3912.6511.9111.916 999
PMPG08-12-20163.263.553.263.546 055
POLICE08-12-201620.0020.5319.8320.5010 870
POLIMEXMS08-12-20164.104.183.803.891 608 985
POLMED08-12-20162.802.802.802.80148
POLNA08-12-201619.7819.8019.7819.80301
POLNORD08-12-20169.069.178.539.02848 730
POLWAX08-12-201616.9016.9016.8116.886 532
POZBUD08-12-20162.952.952.742.9015 817
PRAGMAFA08-12-201613.4013.4013.3813.3818
PRAGMAINK08-12-201610.5410.5510.5010.50171
PRAIRIE08-12-20161.201.211.161.17255 256
PRIMAMODA08-12-20162.942.962.942.961 628
PROCAD08-12-20161.401.401.401.4047
PROCHEM08-12-201617.9717.9717.1517.963 786
PROCHNIK08-12-20161.131.141.111.14123 720
PROJPRZEM08-12-20167.407.407.157.401 324
PROTEKTOR08-12-20162.953.002.953.003 854
PROVIDENT08-12-201612.5012.5012.5012.501
PULAWY08-12-2016174.00178.00172.00175.95659
PWRMEDIA08-12-20161.931.931.931.93465
PZU08-12-201631.9033.5131.5032.2410 491 645
QUANTUM08-12-20169.709.709.699.69106
QUERCUS08-12-20165.675.685.545.6316 002
QUMAK08-12-20165.145.145.055.074 982
RADPOL08-12-20162.472.682.472.509 346
RAFAKO08-12-20165.986.005.805.8931 429
RAINBOW08-12-201623.1523.3022.9523.1054 950
RANKPROGR08-12-20161.941.961.891.92252 264
RAWLPLUG08-12-201610.6010.6010.3410.507 625
RCAGRB1091808-12-20161061.501063.601061.501063.6095
RCBSX5E032008-12-2016999.10999.10999.10999.1057
RCCOFAOPEN08-12-20163.173.173.173.17350
RCCRUAOPEN08-12-20169.179.499.179.499 507
RCDAXAOPEN08-12-2016491.20491.20491.20491.2054
RCEPZU1091708-12-2016786.50786.50786.50786.5050
RCFL2DBK08-12-201619.9020.9019.9020.90842
RCFL2KGH08-12-201635.8935.8935.8935.8980
RCFL2W2008-12-201673.8074.2073.8074.201 050
RCFL3ALR08-12-2016124.50124.90124.50124.9080
RCFL3BMW08-12-201668.0571.6068.0571.60512
RCFL3COPP08-12-201620.1120.1120.1120.1150
RCFL3DBK08-12-20164.334.804.334.683 200
RCFL3ENA08-12-2016119.50119.50119.50119.50167
RCFL3ENG08-12-2016165.10165.20161.80165.20176
RCFL3FDX08-12-2016133.90136.70133.90136.7070
RCFL3GOLD08-12-201631.1031.4830.9831.30771
RCFL3KGH08-12-201610.7712.1610.4711.4719 151
RCFL3OIL08-12-20161.731.801.701.76130 267
RCFL3PEO08-12-201625.8629.2325.6927.544 150
RCFL3PGE08-12-20168.018.377.838.372 500
RCFL3PKO08-12-201616.9616.9616.9616.9670
RCFL3PZU08-12-201638.0242.0038.0240.3017 951
RCFL3SIE08-12-2016137.30142.90137.30142.9018
RCFL3SILVE08-12-20168.608.658.508.588 502
RCFL3TPE08-12-2016126.60126.60126.60126.60160
RCFL3W2008-12-201649.2352.3049.0850.103 400
RCFL4ESX08-12-2016186.00195.80184.50192.30134
RCFL4OIL08-12-201614.2814.2814.2814.28100
RCFS2DBK08-12-201673.7073.7073.7073.707
RCFS2ESX08-12-201627.1727.1727.1727.1740
RCFS2KGH08-12-201639.8039.8039.8039.8025
RCFS3ALR08-12-201659.5561.7059.5561.7090
RCFS3COPP08-12-20165.375.455.375.451 200
RCFS3DBK08-12-201634.8635.0731.0031.003 572
RCFS3DTE08-12-20165.905.905.905.90400
RCFS3FDX08-12-201621.9522.4021.9522.40613
RCFS3KGH08-12-201614.0014.0012.7012.865 533
RCFS3OIL08-12-2016107.00107.00102.00103.602 507
RCFS3PKN08-12-20161.931.931.781.7826 659
RCFS3PZU08-12-201620.5820.5818.3718.37134
RCFS3SILVE08-12-201689.7589.7589.7589.75100
RCFS3W2008-12-201672.0572.0569.0069.60524
RCFS4ESX08-12-20163.904.163.884.0026 470
RCFS4OIL08-12-20164.804.904.804.906 898
RCGBSH1121708-12-20161204.901204.901204.901204.9036
RCGGLD1101908-12-2016976.90976.90976.90976.9060
RCGLDAOPEN08-12-2016484.00490.90483.00490.9027
RCGNS01092008-12-20161007.501013.101007.501013.10125
RCGSXLV122008-12-2016952.60952.60952.60952.6080
RCGSXS042008-12-2016928.00928.00928.00928.0050
RCKAOAOPEN08-12-201696.0096.4596.0096.4573
RCLLCOOPEN08-12-201613.0013.0013.0013.00100
RCLNAGOPEN08-12-20166.156.186.156.181 203
RCNAGAOPEN08-12-201652.0052.0052.0052.008
RCNDXAOPEN08-12-2016200.90200.90200.90200.9050
RCNMBAOPEN08-12-2016108.90108.90108.90108.909
RCPKO1021708-12-2016909.00909.00909.00909.00100
RCPKO1121608-12-2016872.10873.40858.70871.801 288
RCRKGHM071808-12-20161083.701083.701083.701083.70150
RCSCRAOPEN08-12-2016322.50322.50322.50322.5015
RCSDGP072008-12-20161000.201000.201000.201000.2020
RCSILAOPEN08-12-201670.5571.3570.3071.35212
RCTSKGH02008-12-201612.2712.2712.2712.27150
RCWHTAOPEN08-12-20165.645.695.645.69952
RCYKBAOPEN08-12-20164.254.254.254.25800
REDAN08-12-20162.552.552.522.524 037
REDWOOD08-12-20161.061.061.051.051 140
RELPOL08-12-20167.717.997.717.809 804
REMAK08-12-201612.6813.7012.6513.205 519
RESBUD08-12-20160.190.200.190.19236 955
ROBYG08-12-20163.013.033.013.0348 119
RONSON08-12-20161.351.351.301.359 097
ROPCZYCE08-12-201620.0020.0019.6019.65619
RUBICON08-12-20161.271.271.211.262 561
SANOK08-12-201661.0063.9060.9463.9046 204
SANTANDER08-12-201620.8022.0020.8022.006 290
SARE08-12-201620.0020.0020.0020.0045
SCOPAK08-12-20161.251.371.251.375 075
SECOGROUP08-12-201617.3017.3017.3017.30150
SELVITA08-12-201625.1525.4725.1525.473 150
SERINUS08-12-20160.990.990.960.9829 082
SFINKS08-12-20162.452.472.382.4236 649
SILVANO08-12-201612.3612.3612.3612.361 649
SIMPLE08-12-20166.496.496.496.493 072
SKARBIEC08-12-201627.8928.3427.7927.8017 475
SKOTAN08-12-20160.530.550.520.54194 873
SKYLINE08-12-20160.530.540.530.541 878
SNIEZKA08-12-201655.8055.8055.8055.8040
SOHODEV08-12-20161.311.331.251.336 903
SOLAR08-12-20161.261.281.241.2852 922
SONEL08-12-201611.3011.3711.3011.37210
STALEXP08-12-20163.693.723.683.72118 517
STALPROD08-12-2016505.00507.95503.10507.851 269
STALPROFI08-12-201612.1612.3312.1612.3386 895
STAPORKOW08-12-20163.503.503.403.438 120
STARHEDGE08-12-20160.850.900.770.78270 743
STELMET08-12-201632.2232.2531.6032.0020 781
SUNEX08-12-20163.103.253.053.194 884
SUWARY08-12-20168.278.277.908.13728
SWISSMED08-12-20161.281.281.261.261 639
SYGNITY08-12-20165.405.405.405.401 040
SYNEKTIK08-12-201615.9015.9015.9015.902
SYNTHOS08-12-20164.674.854.674.841 652 051
TALEX08-12-201622.3522.3522.3022.301 319
TARCZYNSKI08-12-201612.5012.5012.1912.195 480
TATRY08-12-2016125.10128.80125.00128.80121
TAURONPE08-12-20162.752.802.722.807 030 754
TERMOREX08-12-20162.342.342.342.3455
TESGAS08-12-20163.373.373.283.30482
TFONE08-12-20163.083.083.073.071 392
TIM08-12-201614.0314.0313.9514.00798
TORPOL08-12-201610.9511.1010.9211.013 412
TOYA08-12-20166.186.186.186.1848
TRAKCJA08-12-201613.3413.4513.0313.2158 512
TRANSPOL08-12-20165.185.304.945.3013 961
TRIGONPP08-12-2016134.00134.00134.00134.00102
TRIGONPP208-12-2016133.80133.80133.80133.802
TRIGONPP508-12-2016134.98134.98133.30133.302
TRITON08-12-20162.402.552.402.5516 421
UNIBEP08-12-201610.0010.2510.0010.00868
UNICREDIT08-12-201611.1311.7710.5011.33888 925
UNIMA08-12-20163.293.293.253.291 546
UNIWHEELS08-12-2016218.50219.60218.00218.002 145
URSUS08-12-20162.372.382.342.3456 116
VANTAGE08-12-20162.962.962.952.9530
VIGOSYS08-12-2016220.10231.00220.10231.0052
VINDEXUS08-12-20166.826.936.766.926 928
VISTAL08-12-20168.808.808.608.794 412
VISTULA08-12-20163.303.353.303.3354 252
VIVID08-12-20164.434.434.144.2745 760
VOTUM08-12-201611.6011.6011.6011.601 164
VOXEL08-12-201619.0919.2519.0519.1022 585
WADEX08-12-20164.914.914.904.91397
WARIMPEX08-12-20163.233.703.233.7028 656
WASKO08-12-20161.021.061.011.0623 930
WAWEL08-12-20161065.001095.001052.101095.001 035
WDX08-12-20166.706.806.296.785 135
WIELTON08-12-201611.8712.0411.8711.9916 398
WIKANA08-12-20161.501.521.461.461 525
WILBO08-12-20160.880.900.860.9020 648
WINVEST08-12-20162.282.282.282.288
WIRTUALNA08-12-201652.7952.7952.4052.603 646
WITTCHEN08-12-201617.3817.3816.6017.00333
WOJAS08-12-20165.415.455.355.407 383
WORKSERV08-12-201610.2110.3410.2110.22350
XTB08-12-20167.477.477.377.473 758
YOLO08-12-20165.856.045.806.041 231
ZAMET08-12-20161.411.481.391.4815 087
ZASTAL08-12-20160.380.380.360.3832 614
ZEPAK08-12-201613.2013.3013.2013.209 852
ZPUE08-12-2016379.00379.00366.70370.0066
ZUE08-12-20168.278.667.978.424 995
ZYWIEC08-12-2016440.00440.00438.00438.0039
INVESTORMS08-12-20164213.204263.834213.204263.83385 566
MWIG4008-12-20164169.084228.284153.924228.28276 642
RESPECT08-12-20162444.462485.092441.212485.09890 782
SWIG8008-12-201614051.5314076.9414025.9714073.1432 831
WIG08-12-201650623.3351125.9750309.5451123.432 104 338
WIG-BANKI08-12-20166214.086246.186081.216198.36831 918
WIG-BUDOW08-12-20162823.362849.352818.612830.2718 465
WIG-CEE08-12-2016884.13884.99883.95884.992 365
WIG-CHEMIA08-12-201613206.8013748.5913206.8013658.0022 494
WIG-DEWEL08-12-20161833.011846.501825.911843.1311 427
WIG-ENERG08-12-20162472.552489.842435.392489.84139 338
WIG-INFO08-12-20162097.832128.792066.022128.7941 460
WIG-MEDIA08-12-20164533.284576.594495.654535.4520 551
WIG-PALIWA08-12-20165327.285430.535284.815398.88177 817
WIG-POLAND08-12-201651193.2151962.2351193.2151962.232 090 876
WIG-SPOZYW08-12-20164154.594213.494154.244213.493 748
WIG-SUROWC08-12-20163588.203748.763550.733748.76322 009
WIG-TELKOM08-12-2016700.68718.68697.20718.6126 977
WIG-UKRAIN08-12-2016532.63538.71532.63538.711 690
WIG2008-12-20161898.821924.221885.421921.081 765 660
WIG20LEV08-12-2016499.94513.25492.92511.601 765 660
WIG20SHORT08-12-20164107.904137.174052.414059.271 765 660
WIG20TR08-12-20163199.473250.903199.473250.901 765 660
WIG3008-12-20162200.902227.732183.672226.631 974 301
WIG30TR08-12-20163654.073716.463654.073716.461 974 301
WIGDIV08-12-20161011.181020.071004.661019.391 181 924