Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 24 maja, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
Ten Square Games SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PGF Polska Grupa Fotowoltaiczn
Solar Company SA
Milkiland Foods PLC
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 maja, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Interbud-Lublin SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Open Finance SA w upadłości
PBS Finanse SA
Seco/Warwick SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 maja, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
Allegro.eu SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PZU SA
Dino Polska SA
PKO BP SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-05-24 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA24-05-20223.54003.54003.42003.42003 325
11BIT24-05-2022508.0000510.0000493.0000495.50002 700
3RGAMES24-05-20220.40800.40800.36800.400030 059
ABPL24-05-202247.600048.200047.600048.200011 224
ACAUTOGAZ24-05-202228.900028.900028.700028.7000218
ACTION24-05-202211.300011.320010.640011.100067 632
ADIUVO24-05-20221.49501.50001.35001.435094 165
AGORA24-05-20225.75005.75005.48005.500012 546
AGROTON24-05-20225.12005.38004.91004.99008 314
AIGAMES24-05-20221.97001.98001.96501.98007 019
AILLERON24-05-202211.000011.450011.000011.30005 615
AIRWAY24-05-20220.58800.59000.54900.570069 821
ALIOR24-05-202233.280033.980032.910033.0500223 158
ALLEGRO24-05-202223.150023.330022.210022.27005 307 555
ALTA24-05-20221.90001.98001.90001.98006 361
ALTUS24-05-20221.21001.29001.20001.22009 243
ALUMETAL24-05-202267.900068.200067.500068.20005 704
AMBRA24-05-202220.500020.500019.760019.86002 547
AMICA24-05-202290.000090.500088.800088.80002 109
AMREST24-05-202217.960018.140017.780017.780077 319
ANSWEAR24-05-202219.880019.880018.880019.26009 234
APATOR24-05-202214.500014.540014.340014.440052 001
APLISENS24-05-202214.100014.100014.000014.1000112
APSENERGY24-05-20223.22003.22003.07003.20002 564
ARCHICOM24-05-202217.550018.250017.550018.20001 733
ARCTIC24-05-202211.520011.940011.500011.540082 622
ARTERIA24-05-20227.64007.64007.64007.64002
ARTIFEX24-05-20227.40007.40006.80006.960026 758
ASBIS24-05-202212.680012.680012.110012.1800157 657
ASSECOBS24-05-202240.400040.400039.600039.90001 050
ASSECOPOL24-05-202278.200078.850077.850077.900020 790
ASSECOSEE24-05-202248.300049.000046.900049.0000848
ASTARTA24-05-202227.400027.700026.500026.500016 399
ATAL24-05-202240.800040.900040.500040.70001 425
ATENDE24-05-20223.69003.69003.61003.65005 480
ATLANTAPL24-05-20228.54008.54008.22008.2200126
ATLASEST24-05-20222.24002.24002.24002.2400500
ATMGRUPA24-05-20224.10004.10003.93003.9300728
ATREM24-05-20223.82003.87003.73003.83004 382
AUTOPARTN24-05-202214.260014.300013.560013.880012 117
BAHOLDING24-05-20220.59600.59800.55500.5810356 717
BBIDEV24-05-20224.00004.00003.99003.9900201
BEDZIN24-05-20226.35006.35006.30006.30005
BENEFIT24-05-2022574.0000574.0000556.0000562.0000214
BETACOM24-05-20227.50007.50007.35007.50001 025
BIGCHEESE24-05-202239.900039.900039.100039.50001 073
BIOMAXIMA24-05-202222.800023.950022.500023.75009 540
BIOMEDLUB24-05-20223.40003.42903.30003.350067 542
BIOPLANET24-05-202212.000012.000012.000012.000025
BIOTON24-05-20224.04504.06503.97003.970022 801
BNPPBSK102224-05-2022970.0000970.0000970.0000970.000070
BNPPPL24-05-202264.800064.800063.800064.000076
BNPPSLVR032324-05-2022957.5000957.5000957.5000957.500038
BOGDANKA24-05-202253.800055.500053.500053.8000317 071
BOOMBIT24-05-202214.600014.800014.500014.72001 300
BORYSZEW24-05-20226.00006.00005.92006.000069 970
BOS24-05-20228.49008.49008.28008.30005 606
BOWIM24-05-202213.980014.280013.720013.900071 544
BRAND2424-05-202224.000024.400023.900023.90001 500
BUDIMEX24-05-2022229.5000231.0000224.5000225.000011 355
BUMECH24-05-202236.560036.940034.600035.2000132 629
CAPTORTX24-05-2022132.0000142.0000130.0000130.00005 359
CCC24-05-202246.700047.430045.500045.6800236 149
CCENERGY24-05-20220.70000.77000.70000.70004 452
CDPROJEKT24-05-2022115.6400116.8000110.8200111.0000565 229
CDRL24-05-202220.900020.900020.000020.0000215
CELTIC24-05-20228.72009.18008.72009.18002 530
CEZ24-05-2022212.2000213.0000199.4000207.800010 552
CFI24-05-20220.24500.26700.24500.267043 899
CIECH24-05-202242.700042.700040.620040.800031 557
CIGAMES24-05-20221.65001.72401.62001.6260551 215
CITYSERV24-05-202211.950011.950011.212011.21203 660
CLNPHARMA24-05-202218.400018.940017.800017.940045 175
CNT24-05-202220.700020.700020.700020.70005
COALENERG24-05-20221.69001.72001.55001.5500392 401
COGNOR24-05-20225.13005.15005.03005.1000258 657
COMARCH24-05-2022173.0000173.4000169.4000173.4000410
COMP24-05-202243.500043.800043.200043.50002 774
COMPERIA24-05-20224.38004.40004.20004.26001 537
COMPREMUM24-05-20222.49502.49502.43002.430012 530
CORMAY24-05-20220.89400.91000.89400.90507 437
CPGROUP24-05-20229.50009.90009.50009.900015 512
CREEPYJAR24-05-2022614.0000614.0000585.0000588.0000418
CYFRPLSAT24-05-202221.900022.460021.820022.0200444 736
DADELO24-05-202211.600011.850011.450011.60002 070
DATAWALK24-05-2022148.6600150.9600136.5000148.000022 010
DEBICA24-05-202267.400067.400067.000067.20001 021
DECORA24-05-202233.200033.600033.200033.60001 218
DEKPOL24-05-202225.600025.600025.600025.6000159
DELKO24-05-202214.850014.850014.650014.80001 993
DEVELIA24-05-20222.98502.98502.92502.960091 112
DGA24-05-20228.75008.75008.30008.300028
DIGITANET24-05-202210.950010.950010.400010.45001 013
DIGITREE24-05-20227.35007.35007.35007.35001 500
DINOPL24-05-2022300.0000306.8000293.6000293.6000256 067
DOMDEV24-05-2022100.8000101.0000100.0000100.20002 960
DROZAPOL24-05-20228.34008.50008.32008.460016 382
ECHO24-05-20223.12503.20003.10003.190025 685
EDINVEST24-05-20223.77003.84003.77003.8400240
EKOEXPORT24-05-20221.72001.75001.67001.680031 947
ELEKTROTI24-05-20226.68006.68006.54006.60006 710
ELKOP24-05-20220.39000.39850.39000.39855 011
ELZAB24-05-20222.37002.37002.20002.25003 005
EMCINSMED24-05-202212.100012.100012.100012.10005
ENEA24-05-20229.23509.47009.19009.2000387 799
ENERGA24-05-20226.82006.82006.74006.800038 137
ENTER24-05-202227.800028.000026.900027.10001 018
ERBUD24-05-202235.300035.300034.300034.30005 451
ERG24-05-202253.000053.000053.000053.0000150
ESOTIQ24-05-202238.300038.300037.300037.3000108
ETFBM40TR24-05-202262.550062.740061.830061.83002 581
ETFBNDXPL24-05-2022114.4400115.6200112.5000113.50001 099
ETFBS80TR24-05-2022259.2000259.2500256.0000256.0000263
ETFBSPXPL24-05-202267.350067.660066.780066.7800805
ETFBTBSP24-05-2022176.5000176.5000176.1600176.4800114
ETFBW20LV24-05-202229.890030.380029.250029.250034 171
ETFBW20ST24-05-2022354.0000358.0000350.4000358.0000630
ETFBW20TR24-05-202231.690031.705031.160031.200018 474
ETFBWTECH24-05-2022118.0000118.8800117.9000117.900062
ETFDAX24-05-2022603.2000603.2000596.9000596.900095
ETFSP50024-05-2022174.4600174.4600170.5000171.90002 500
EUCO24-05-20221.99001.99001.97001.98503 828
EUROCASH24-05-202211.300011.780011.170011.4500249 737
EUROHOLD24-05-20225.59905.67505.21505.22201 591
EUROTEL24-05-202246.600048.500046.200047.100012 294
FAMUR24-05-20222.70002.75602.68002.7500202 022
FASING24-05-202212.550012.850012.550012.8500930
FEERUM24-05-20226.45006.45006.00006.0000494
FERRO24-05-202229.000029.000028.000028.20003 703
FERRUM24-05-20223.76003.76003.76003.760043
FON24-05-20220.21550.22950.21550.229510 803
FORTE24-05-202237.000037.500035.400035.8000555
GAMEOPS24-05-20226.82006.82006.60006.8000142
GAMFACTOR24-05-20226.30006.30006.12006.1200348
GETIN24-05-20221.00001.00000.99000.990049 155
GETINOBLE24-05-20220.19920.20440.19800.19801 764 170
GIGROUP24-05-20221.55981.55981.42501.49581 500
GLCOSMED24-05-20223.15003.15003.02503.085014 824
GOBARTO24-05-20226.15006.40006.15006.4000542
GPW24-05-202238.600038.620038.000038.400056 981
GREENX24-05-20220.59000.59700.58000.597070 821
GROCLIN24-05-20221.90601.93001.88601.88604 438
GRODNO24-05-202217.420017.780016.780016.82009 667
GRUPAAZOTY24-05-202251.150052.550050.850051.8000102 574
GRUPRACUJ24-05-202261.500062.500059.400061.400048 283
GTC24-05-20225.96006.06005.84005.98003 724
HANDLOWY24-05-202260.000060.100059.100059.800029 150
HARPER24-05-20225.77005.84005.76005.8400693
HELIO24-05-202215.500015.500015.500015.500093
HERKULES24-05-20221.35001.35001.28001.34007 285
HMINWEST24-05-202213.700013.700013.200013.50002 430
HUUUGE24-05-202218.600019.120018.300018.3000255 529
HYDROTOR24-05-202237.200037.200037.200037.20002
IFIRMA24-05-202222.700022.700022.100022.5000402
IFSA24-05-20220.18400.19000.18400.188018 587
IMCOMPANY24-05-202218.200018.200017.700017.70002 154
IMMOBILE24-05-20221.58001.63001.56001.56505 609
IMPERIO24-05-20221.78001.78001.66001.760019 246
IMS24-05-20222.66002.70002.61002.68008 285
INC24-05-20222.44002.48002.40502.410012 266
INGBSK24-05-2022198.2000204.0000195.2000202.00002 673
INPRO24-05-20226.60006.75006.60006.750084
INSTALKRK24-05-202233.800034.000033.200033.9000312
INTERCARS24-05-2022407.0000407.0000398.0000400.50003 078
INTERSPPL24-05-20220.80400.81000.80400.8100555
INTLADS1735024-05-202215.200015.200015.100015.100056
INTLALE5177124-05-20227.00007.00006.48006.520010 442
INTLALE5179724-05-20227.77007.77007.34007.34009 550
INTLALE5180524-05-20228.45008.45008.45008.4500200
INTLALE5196124-05-20223.79004.15003.67003.67001 200
INTLALE5197924-05-20225.52005.52005.10005.10001 820
INTLBCO4749824-05-2022153.0000153.0000153.0000153.000013
INTLBCO4798524-05-2022134.0000134.0000133.4000133.400020
INTLBCO4870224-05-2022109.0000109.0000109.0000109.00004
INTLBCO5143324-05-202259.300059.300059.300059.30002
INTLBCO5144124-05-202270.500073.400070.500073.400019
INTLBCO5205024-05-202233.000042.600033.000039.25004 807
INTLBCO5206824-05-202246.050050.500046.050050.500055
INTLBND0049724-05-202224.550028.150024.550027.9500120
INTLCCC3099924-05-20221.41001.41001.38001.38001 350
INTLCCC4837124-05-20221.07001.10001.05001.060016 846
INTLCDR2227724-05-20221.75002.00001.75001.79005 611
INTLCDR4004824-05-20223.26003.29003.01003.010013 194
INTLCDR5096324-05-20222.76002.96002.44002.53008 515
INTLCDR5097124-05-20223.75003.87003.48003.48002 900
INTLDAX3561824-05-202285.900088.000085.600085.700085
INTLDAX4967624-05-202243.950045.900038.250038.25002 252
INTLDAX4968424-05-202252.700053.000049.000049.0000430
INTLDAX4969224-05-202260.500062.400056.500056.6000376
INTLDAX4970024-05-202270.000070.000070.000070.000040
INTLDAX5218324-05-202215.240018.800013.100013.220016 187
INTLDAX5219124-05-202223.900027.000020.350020.350021 477
INTLDAX5220924-05-202234.600036.600030.600030.60002 882
INTLDNP4839724-05-20228.40008.40008.40008.4000117
INTLDNP4985824-05-20227.46007.46006.75006.75005 300
INTLDNP5194624-05-20226.06006.06006.04006.04001 507
INTLDOW3596424-05-2022170.4000170.4000170.4000170.400050
INTLEUD4316624-05-202228.550029.050027.850029.05001 900
INTLEUD4470124-05-202239.550039.550039.550039.55008
INTLEUD5155724-05-202270.700070.700070.700070.700020
INTLEUR2565024-05-202215.640015.640015.640015.6400200
INTLEUR2568424-05-202219.300019.300019.100019.1000150
INTLEUR4772024-05-202237.000037.000037.000037.000055
INTLEUR4863724-05-202211.260011.26009.840010.12002 600
INTLGBP3804224-05-202226.550026.550020.150021.000011 129
INTLGBP3805924-05-202232.750032.750032.750032.75006
INTLGBP4455224-05-202215.180015.180015.180015.18002 200
INTLGLD1172624-05-2022267.0000267.0000267.0000267.000025
INTLGLD2306924-05-2022199.4000199.4000199.4000199.400025
INTLGLD2390324-05-2022175.2000175.2000175.2000175.200050
INTLGLD2416624-05-2022148.0000148.0000148.0000148.000030
INTLGLD3013024-05-2022122.8000126.2000122.4000126.2000470
INTLGLD3086624-05-202293.800093.800093.800093.800030
INTLGLD4186324-05-202262.300066.000062.300066.0000313
INTLJSW4480024-05-20224.38004.38004.38004.3800250
INTLJSW4841324-05-20223.40003.40003.40003.4000100
INTLJSW4891824-05-20221.79002.07001.79002.07007 000
INTLJSW4892624-05-20222.33002.33002.33002.3300440
INTLJSW4893424-05-20222.53002.53002.53002.5300409
INTLJSW4894224-05-20222.61002.81002.61002.81004 000
INTLJSW4922124-05-20221.55001.86001.54001.7000138 346
INTLJSW5195324-05-20221.64001.64001.51001.510061 068
INTLKGH3394424-05-202237.200038.150037.200038.1500620
INTLKGH5184724-05-20222.49002.64002.49002.55001 768
INTLLTS5047624-05-20221.67001.67001.67001.6700595
INTLLTS5092224-05-20221.06001.06001.06001.060010 098
INTLMMR4849624-05-20222.12002.12002.12002.12005 029
INTLMMR5095524-05-20221.83001.92001.83001.920044 000
INTLMMR5178924-05-20221.25001.30001.25001.30002 270
INTLMMR5200124-05-20221.03001.03001.03001.03005 000
INTLNAG4801724-05-202220.750020.750020.750020.750021
INTLNAG4875124-05-202220.000020.000020.000020.000020
INTLNAG5054224-05-202214.000014.000014.000014.000020
INTLNAG5055924-05-202215.080015.420015.000015.000091
INTLNAG5127624-05-202212.780012.780012.780012.780020
INTLNAG5149024-05-20229.10009.12008.60009.1200763
INTLNDX1290624-05-2022337.5000337.5000337.5000337.500025
INTLNDX3254024-05-2022116.0000116.0000116.0000116.0000122
INTLNDX3297924-05-202279.600079.600070.600070.600057
INTLNDX3477724-05-202237.250039.350029.150030.05001 775
INTLNDX5224124-05-202224.750027.800014.900017.10001 887
INTLOPL2162624-05-20222.51002.54002.50002.52009 504
INTLPAL2507224-05-2022247.0000247.0000236.0000236.000011
INTLPAL4621924-05-2022166.2000166.2000159.8000159.800024
INTLPAL4647424-05-2022113.0000113.0000100.0000104.000091
INTLPEO4021224-05-202222.300024.500022.300023.05002 731
INTLPEO5192024-05-20221.99001.99001.99001.99003 000
INTLPGE3694724-05-20224.88004.88004.88004.88002 500
INTLPGE4974224-05-20222.55002.55002.55002.55001 000
INTLPGE5182124-05-20221.93002.09001.91002.090021 000
INTLPGN3600424-05-20222.17002.17002.10002.10005 650
INTLPGN3708524-05-20221.80001.83001.80001.830060 000
INTLPGN4918924-05-20221.25001.25001.15001.170042 960
INTLPKN4834824-05-202210.740010.740010.740010.740075
INTLPKN4915524-05-20227.83008.77007.77008.41008 401
INTLPKO2941324-05-202218.260018.260018.260018.260060
INTLPKO3039524-05-202213.960013.960013.960013.96005
INTLPKO3040324-05-202215.400015.400015.400015.4000150
INTLPKO3623624-05-20228.14008.28007.80007.810011 023
INTLPKO3624424-05-20228.76008.76008.76008.7600203
INTLPKO5188824-05-20224.20004.20004.20004.2000310
INTLPKO5189624-05-20225.82005.82005.82005.82001 700
INTLPLA3091624-05-202210.780010.780010.780010.780016
INTLPLA3308424-05-20226.60006.60006.60006.6000125
INTLPLA5154024-05-20224.09004.09004.09004.090072
INTLPZU1580024-05-202217.000017.060016.840016.84004 065
INTLPZU3695424-05-20227.22007.68007.22007.31007 104
INTLPZU3696224-05-20229.28009.28009.28009.280091
INTLPZU3697024-05-202210.500010.500010.060010.0600936
INTLPZU5183924-05-20225.97005.97005.97005.9700197
INTLSLV3018924-05-202234.400034.400034.400034.4000100
INTLSLV3160924-05-202223.100023.100023.100023.100030
INTLSLV3197124-05-202220.400020.400020.400020.4000400
INTLSLV3304324-05-202216.920018.580016.920018.5800450
INTLSLV3337324-05-202210.580012.060010.580011.440028 840
INTLSLV3338124-05-202215.020015.020015.020015.020032
INTLSLV5203524-05-20228.820010.68008.820010.68001 215
INTLSPX2892824-05-202283.500083.500083.500083.50001 200
INTLSPX3490024-05-202227.400027.400027.400027.4000108
INTLSPX3597224-05-202223.450023.450023.450023.4500130
INTLSPX3803424-05-202216.740016.740016.740016.7400100
INTLSPX3903224-05-202211.700012.44009.71009.71007 445
INTLUSD2061024-05-202259.000059.000059.000059.000037
INTLUSD3772124-05-202283.300083.300083.300083.300010
INTLUSD4093124-05-202246.850046.850046.850046.850035
INTLUSD4278824-05-202240.500040.500040.500040.50005
INTLUSD4864524-05-202224.000024.000024.000024.000014
INTLUSD4865224-05-202229.350029.350028.650028.650090
INTLUSD4885024-05-202218.800018.800016.220016.22002 839
INTLUSD5083124-05-202212.940013.460010.620010.62002 890
INTLW202857124-05-20227.10007.10007.10007.1000700
INTLW202871224-05-20225.35005.36005.24005.24001 550
INTLW202875324-05-20226.00006.00005.82005.82001 130
INTLW202989224-05-20223.53003.81003.53003.70005 092
INTLW203058524-05-20223.20003.45003.20003.45001 800
INTLW203526124-05-20222.66002.86002.60002.60004 223
INTLW203528724-05-20223.06003.17003.05003.05001 200
INTLW203558424-05-20222.46002.64002.35002.400060 266
INTLW205211824-05-20221.06001.20000.96000.960041 803
INTLW205212624-05-20221.27001.49001.25001.280012 337
INTLW205213424-05-20221.48001.62001.44001.440012 248
INTLW205214224-05-20221.62001.91001.60001.620036 516
INTLW205215924-05-20221.90002.12001.90002.12001 131
INTLW205217524-05-20222.30002.30002.29002.2900650
INTROL24-05-20224.79004.88004.79004.84002 351
INTSBCO4874424-05-2022126.6000126.6000120.0000120.0000373
INTSBCO4961924-05-2022188.2000188.2000188.2000188.20006
INTSBCO5145824-05-202259.900059.900050.300052.2000967
INTSBCO5146624-05-202275.800075.800072.100072.1000141
INTSBCO5147424-05-202286.800086.800086.100086.1000170
INTSBND5160724-05-202228.250028.250025.850025.8500408
INTSCDR5090624-05-20229.41009.41009.41009.410060
INTSCDR5170624-05-20225.16005.39004.97005.39002 580
INTSDAX3978424-05-2022117.4000117.4000115.2000116.200045
INTSDAX4819924-05-202252.000054.800048.900054.8000499
INTSDAX4820724-05-202261.900065.300060.500065.3000900
INTSDAX5070824-05-202241.100043.950040.800043.9500982
INTSDAX5078124-05-202231.350035.750028.200035.750030 172
INTSDNP5174824-05-20227.79007.79007.79007.7900150
INTSDOW5116924-05-2022145.8000145.8000145.8000145.800019
INTSDOW5223324-05-2022119.0000120.6000119.0000120.6000400
INTSESX4935324-05-202220.600020.600020.300020.30001 500
INTSEUR5181324-05-202221.050021.550021.050021.5500225
INTSGLD5201924-05-202236.850036.850032.700032.7000530
INTSJSW4897524-05-20222.79002.79002.57002.65003 948
INTSJSW5050024-05-20221.79001.79001.51001.680027 477
INTSKGH5163124-05-20221.89002.00001.89002.00001 000
INTSKGH5164924-05-20223.21003.23003.21003.23003 179
INTSKGH5165624-05-20224.60004.60004.40004.4000823
INTSNAG5152424-05-20223.82003.89003.34003.36005 211
INTSNAG5153224-05-20225.91006.42005.14005.930016 220
INTSNDX4668024-05-2022208.5000208.5000208.5000208.5000150
INTSNDX4694624-05-2022187.4000187.4000187.4000187.40003
INTSNDX5081524-05-2022164.0000164.0000164.0000164.000010
INTSNDX5118524-05-2022102.0000110.600099.1000108.00008 053
INTSPEO5167224-05-20221.69001.69001.60001.60003 121
INTSPGE4148324-05-20221.43001.43001.43001.43005 000
INTSPGN5169824-05-20221.47001.47001.47001.47001 323
INTSPKN4501324-05-202220.000020.400019.500019.86005 030
INTSPKO5104524-05-20229.21009.21009.21009.210039
INTSPKO5166424-05-20226.71006.71005.93005.93001 890
INTSPLA5103724-05-20228.25008.25008.25008.2500300
INTSPZU4317424-05-202211.900011.900011.900011.9000650
INTSPZU4333124-05-202215.100015.100015.100015.100030
INTSPZU4582324-05-20229.10009.20008.72008.72002 200
INTSPZU5161524-05-20222.93002.93002.93002.9300203
INTSPZU5162324-05-20225.96005.96005.96005.96001 500
INTSSLV5141724-05-202210.140010.480010.140010.4800750
INTSSLV5204324-05-20227.73007.73006.42006.4200944
INTSSPX4656524-05-202295.800095.800095.800095.800013
INTSSPX4696124-05-202236.350036.350036.350036.350020
INTSSPX5120124-05-202230.400031.700029.700031.50003 220
INTSTNF4572424-05-2022142.0000142.0000140.4000140.400021
INTSUSD4944524-05-202240.450040.450039.350039.350034
INTSUSD4996524-05-202232.250034.250032.000034.2500385
INTSW204238224-05-202211.000011.000011.000011.0000120
INTSW204247324-05-20227.05007.05007.05007.0500300
INTSW204685424-05-20225.36005.36005.13005.2600400
INTSW205072424-05-20222.30002.32002.10002.32008 200
INTSW205074024-05-20222.69002.69002.69002.69002 800
INTSW205076524-05-20223.44003.44003.44003.4400300
INTSW205077324-05-20223.73003.73003.73003.73001 400
INTSW205109424-05-20221.04001.16000.84001.160031 217
INTSW205110224-05-20221.14001.39001.09001.39005 825
INTSW205111024-05-20221.58001.65001.33001.650032 000
INTSW205112824-05-20221.85001.85001.65001.8300950
INTSW205113624-05-20222.00002.00001.90001.90003 100
INTSW205138324-05-20220.84000.91000.64000.640011 921
INVISTA24-05-20224.91004.91004.70004.88003 817
INVPEFIZ24-05-2022820.0000820.0000820.0000820.00004
IPOPEMA24-05-20222.81002.86002.72002.76003 584
IZOLACJA24-05-20222.67002.67002.52002.6700126
IZOSTAL24-05-20222.64002.65002.59002.64004 215
JSW24-05-202269.000072.800068.200071.50001 023 790
JWWINVEST24-05-20221.90001.90001.90001.900050
K2HOLDING24-05-202225.000025.300024.800025.30001 567
KCI24-05-20220.90000.90000.87800.88203 306
KERNEL24-05-202229.000029.180027.540028.380029 613
KETY24-05-2022608.0000608.0000596.0000597.00005 700
KGHM24-05-2022134.6500137.4500132.8500135.1500483 155
KGL24-05-20228.14008.16008.00008.16008 211
KINOPOL24-05-202214.850014.850014.750014.85007 098
KOGENERA24-05-202225.300025.400025.100025.3000573
KOMPAP24-05-202217.000018.000017.000018.0000467
KOMPUTRON24-05-20223.37003.55003.27003.380011 097
KPPD24-05-202294.600094.600092.600094.4000132
KRAKCHEM24-05-20220.60000.60000.60000.600045
KREC24-05-202222.500022.500022.500022.500054
KREDYTIN24-05-202215.300015.300015.300015.30006
KRKA24-05-2022419.0000419.0000410.0000412.000010
KRUK24-05-2022253.8000259.4000248.4000255.800036 544
KRVITAMIN24-05-202212.700012.700012.380012.38005 654
KSGAGRO24-05-20222.74002.75002.60002.600037 820
LABOPRINT24-05-202213.300013.300013.300013.30002
LARQ24-05-20221.38001.38001.37001.37002 042
LENA24-05-20223.85003.89003.80003.89003 060
LENTEX24-05-20227.58007.64007.24007.32003 976
LIBET24-05-20221.26001.26001.26001.260010
LIVECHAT24-05-202286.200089.400085.300089.40009 426
LOKUM24-05-202213.900014.550013.900014.55001 634
LOTOS24-05-202266.340066.860065.520065.6000251 111
LPP24-05-202210260.000010420.000010100.000010230.00001 647
LSISOFT24-05-202214.100014.200013.800014.2000902
LUBAWA24-05-20222.52002.52002.43002.4500737 239
MABION24-05-202228.000028.400027.130027.300036 981
MAKARONPL24-05-20227.60007.70007.56007.56003 514
MANGATA24-05-202274.000076.000074.000076.0000128
MANYDEV24-05-20221.83001.83001.83001.830047
MARVIPOL24-05-20226.00006.00005.84005.84007 219
MAXCOM24-05-202211.700011.700011.500011.70001 522
MBANK24-05-2022275.0000281.2000256.2000263.4000123 055
MBWS24-05-20226.00006.00006.00006.000010
MCI24-05-202216.450016.750016.400016.600015 041
MDIENERGIA24-05-20222.55002.55002.47002.470025
MEDICALG24-05-20228.80008.84007.90007.990030 845
MEDINICE24-05-202213.300013.780013.020013.5800225
MENNICA24-05-202220.600020.600020.200020.2000554
MERCATOR24-05-202264.800065.800062.700064.520033 652
MEXPOLSKA24-05-20222.67002.67002.53002.67002 104
MFO24-05-202245.000045.000043.400043.40001 349
MILKILAND24-05-20221.14001.14801.03201.032042 568
MILLENNIUM24-05-20224.65004.68804.53004.55001 510 371
MIRACULUM24-05-20221.14501.14501.10001.140012 406
MIRBUD24-05-20223.45003.46003.30003.4000117 301
MLPGROUP24-05-202272.800073.800067.400073.8000475
MLSYSTEM24-05-202262.750063.000058.400058.40009 477
MOBRUK24-05-2022320.0000321.5000310.0000311.50005 210
MOL24-05-202234.440034.700033.700034.38005 224
MOLECURE24-05-202225.650026.750025.500026.75009 380
MONNARI24-05-20223.90003.95003.75003.840017 662
MOSTALPLC24-05-202235.200036.000034.800034.80001 767
MOSTALWAR24-05-20226.30006.30005.90005.94006 186
MOSTALZAB24-05-20221.59001.59001.56001.560039 587
MUZA24-05-20225.80005.80005.75005.7500862
MWTRADE24-05-20226.14006.14006.14006.140010
NANOGROUP24-05-20221.25001.30001.25001.280016 344
NEUCA24-05-2022801.0000801.0000756.0000756.00002 711
NEWAG24-05-202220.300020.300019.550019.9500760
NEXITY24-05-20222.56002.63002.53002.63001 022
NOVAVISGR24-05-20220.96000.96000.89800.90001 103
NOVITA24-05-2022111.0000117.0000111.0000117.0000632
NTTSYSTEM24-05-20224.90004.90004.25004.400061 587
ODLEWNIE24-05-20227.22007.22007.10007.20007 490
OEX24-05-202239.600040.000039.000039.10004 759
ONDE24-05-202213.200013.320013.060013.32003 512
OPENFIN24-05-20220.16500.18700.16100.187012 398
OPONEO.PL24-05-202245.900046.800045.100046.30001 948
OPTEAM24-05-202212.180012.180011.820011.9000427
ORANGEPL24-05-20226.15006.47206.15006.36406 196 236
ORCOGROUP24-05-20223.01003.03003.01003.03005 847
ORZBIALY24-05-202222.300022.500022.300022.3000787
OTLOG24-05-202210.450011.700010.150011.050013 263
OTMUCHOW24-05-20223.20003.20003.06003.0600725
OVOSTAR24-05-202245.000047.800042.800044.8000127
PAMAPOL24-05-20223.60003.79003.55003.740021 387
PANOVA24-05-202212.800012.900012.400012.4000618
PATENTUS24-05-20221.28001.37001.28001.34004 693
PCCEXOL24-05-20222.57502.58502.47002.5100126 534
PCCROKITA24-05-202288.900089.000088.200088.60001 141
PCFGROUP24-05-202252.900052.900050.100051.00001 125
PEKABEX24-05-202213.000013.100012.850012.90002 052
PEKAO24-05-202293.100096.140092.520094.0200735 869
PEP24-05-202274.000074.500072.000073.80002 098
PEPCO24-05-202240.500041.180039.440039.740086 450
PEPEES24-05-20221.42001.42001.35001.41003 328
PGE24-05-202210.250010.385010.070010.26004 038 227
PGFGROUP24-05-20221.03001.03000.86600.9100215 636
PGNIG24-05-20226.20006.26806.08806.10204 850 991
PHARMENA24-05-20226.40006.40006.00006.18001 027
PHN24-05-202213.400013.400012.850012.850059
PHOTON24-05-20229.810010.00009.50009.500017 485
PKNORLEN24-05-202271.500072.600071.100071.7200875 193
PKOASZEWZ24-05-202294.300094.300092.760092.8700377
PKOBP24-05-202231.700032.500031.480031.88002 428 763
PKOGS24-05-202287.500087.500087.500087.500080
PKOSO24-05-2022107.1700107.1700107.1700107.1700100
PKPCARGO24-05-202212.380012.380011.800011.800097 427
PLAYWAY24-05-2022297.5000299.0000281.0000285.00005 517
PLAZACNTR24-05-20222.24002.46002.24002.40006 424
PMPG24-05-20222.48002.56002.48002.56006 921
POLICE24-05-202212.250012.300012.100012.20004 136
POLIMEXMS24-05-20223.37403.37403.30003.3000105 341
POLTREG24-05-202243.600043.600041.500043.6000271
POLWAX24-05-20223.09003.09002.95003.05001 436
PRIMAMODA24-05-20221.60001.60001.51001.57004 656
PROCHEM24-05-202234.800034.800034.800034.80002
PROJPRZEM24-05-20225.95006.40005.95006.40003 725
PROTEKTOR24-05-20222.74002.80002.69002.800024 515
PULAWY24-05-202286.000086.600084.600084.60002 454
PUNKPIRAT24-05-20220.25700.27000.23200.270020 094
PURE24-05-202243.000043.000041.100042.90003 471
PZU24-05-202232.500033.450032.160032.39002 475 241
PZUAKORD24-05-2022114.1700114.2000114.1700114.2000640
QUERCUS24-05-20223.58003.59003.53003.5300432
R2224-05-202241.200041.850041.000041.85004 152
RAFAKO24-05-20221.82601.82601.75401.7540228 612
RAFAMET24-05-202216.600016.600016.600016.60002
RAINBOW24-05-202223.000023.100022.250022.60004 032
RANKPROGR24-05-20221.50001.56001.50001.535048 358
RAWLPLUG24-05-202214.850014.850014.650014.8000271
RCFL10GOLD24-05-20221.58001.64001.53001.590045 148
RCFL10GOLD124-05-20220.76000.78000.73000.78007 513
RCFL10GOLD224-05-20228.03008.03007.98007.9800300
RCFL10OIL624-05-20220.14000.21000.14000.21003 360
RCFL10SILVE424-05-20220.50000.57000.50000.57003 500
RCFL2FW20224-05-20225.48005.48005.48005.480050
RCFL2GOLD24-05-202297.600097.600097.600097.6000387
RCFL2PLAT124-05-20227.51007.51007.51007.51005 060
RCFL2SILVE24-05-202223.200023.400023.200023.4000946
RCFL311B24-05-20222.72002.72002.68002.68004 000
RCFL3ALE124-05-20221.30001.30001.16001.160092 398
RCFL3ALE224-05-202210.200010.200010.200010.200030
RCFL3ALR24-05-20220.61000.61000.61000.61004 500
RCFL3ALR124-05-202216.520016.520016.520016.520050
RCFL3ALR224-05-20223.41003.41003.41003.41001 000
RCFL3CCC124-05-20221.48001.48001.40001.40003 800
RCFL3CCC224-05-20220.56000.56000.56000.560020 000
RCFL3CDPRO24-05-20221.86001.86001.66001.66009 609
RCFL3CDPRO124-05-20220.40000.40000.40000.40006 053
RCFL3CDPRO324-05-20220.22000.22000.22000.220048 000
RCFL3DATP24-05-20221.21001.21001.21001.21004 453
RCFL3DNP24-05-202220.150020.150019.220019.2200136
RCFL3ENA24-05-20225.96006.12005.94005.94009 656
RCFL3EUH124-05-20221.91001.91001.91001.91002 000
RCFL3EUH324-05-20225.57005.57005.57005.5700200
RCFL3GAMES24-05-20223.50003.50003.50003.5000450
RCFL3JSW24-05-20221.19001.36001.18001.300076 434
RCFL3JSW124-05-202243.250046.900043.000046.8000262
RCFL3JSW224-05-202210.420011.180010.420011.1800732
RCFL3KGH24-05-20221.70001.81001.70001.81001 370
RCFL3KRU124-05-20223.50003.65003.48003.49004 000
RCFL3MBK24-05-20221.33001.33001.19001.24005 005
RCFL3MILP24-05-20223.40003.40003.40003.4000500
RCFL3MILP124-05-20220.74000.74000.72000.72003 000
RCFL3MSFIN124-05-20229.95009.95009.95009.9500140
RCFL3OIL224-05-202217.360017.360017.240017.24001 025
RCFL3OPL24-05-20223.00003.15003.00003.1500505
RCFL3PALL424-05-20222.57002.58002.53002.53001 390
RCFL3PEO24-05-20221.96002.08001.96002.0800600
RCFL3PGE124-05-202216.640017.360016.640017.36001 030
RCFL3PKN24-05-202214.600014.940014.380014.9400204
RCFL3PKN224-05-20226.15006.15006.15006.1500100
RCFL3PKO24-05-20223.05003.19003.00003.19002 880
RCFL3PKP24-05-20221.45001.45001.45001.45001 250
RCFL3PLW24-05-20220.50000.50000.50000.50001 000
RCFL3SILVE24-05-20222.94002.94002.94002.940024 000
RCFL3SILVE324-05-20228.10008.10008.10008.1000610
RCFL3TEN124-05-20220.05000.05000.05000.050014 000
RCFL3TEN224-05-20220.31000.31000.19000.19006 300
RCFL3TEN324-05-20221.94001.94001.15001.270086 491
RCFL3TPE24-05-20228.93009.27008.91009.00009 012
RCFL3W2024-05-202217.580017.660017.580017.6600113
RCFL3XTB24-05-20226.39006.39006.29006.2900700
RCFL3XTB224-05-202218.160018.160017.420017.42001 000
RCFL4ALE124-05-20220.28000.28000.24000.240097 836
RCFL4ALR24-05-20220.85000.85000.85000.85001 000
RCFL4CCC24-05-20220.48000.51000.48000.51002 006
RCFL4CDPRO24-05-20220.03000.03000.03000.030011 070
RCFL4CDPRO324-05-20220.64000.64000.58000.64008 600
RCFL4CDPRO424-05-20220.91000.91000.74000.740021 693
RCFL4DNP24-05-202213.860013.860013.860013.8600400
RCFL4EUH24-05-20223.55003.55003.49003.520039 850
RCFL4GAMES24-05-20220.86000.86000.81000.81004 000
RCFL4GOLD24-05-202218.200018.200018.200018.200060
RCFL4KGH24-05-20220.67000.73000.66000.690021 901
RCFL4KGH324-05-20224.52004.52004.52004.52002 000
RCFL4LPP24-05-20221.44001.44001.44001.4400444
RCFL4OPL24-05-20222.16002.16002.11002.11002 017
RCFL4PEO24-05-20220.12000.12000.12000.120010 000
RCFL4PEO324-05-20220.82000.86000.82000.86004 000
RCFL4PKN124-05-20222.29002.29002.29002.29004 700
RCFL4PKO24-05-20220.17000.17000.17000.17005 000
RCFL4PKO324-05-20220.70000.76000.70000.73005 857
RCFL4PZU124-05-20228.10008.91008.10008.91002 800
RCFL5COPP24-05-202213.500013.500013.500013.5000100
RCFL5GOLD24-05-202215.340015.340015.340015.3400100
RCFL5NAG524-05-202213.400013.400013.400013.40001 500
RCFL5PALL424-05-20220.17000.17000.17000.17001 000
RCFL5W2024-05-20224.20004.20004.20004.2000405
RCFL5W20124-05-20222.70002.70002.64002.6400237 500
RCFL6PLAT124-05-20222.72002.72002.72002.7200200
RCFL6W2024-05-20222.12002.28002.10002.100048 182
RCFL6W20224-05-20221.51001.51001.51001.51001 000
RCFL8COPP124-05-20224.19004.19004.06004.06001 213
RCFL8OIL324-05-202210.020010.020010.020010.020083
RCFL8SILVE424-05-20221.37001.37001.37001.37002 000
RCFS10OIL824-05-20222.08002.08001.90001.90001 500
RCFS10SILVE424-05-20222.84002.84002.84002.84001 000
RCFS2ALE24-05-202233.300033.850033.300033.800090
RCFS2CCC124-05-20222.28002.28002.28002.28005 000
RCFS2JSW24-05-20220.25000.25000.22000.2400126 000
RCFS2LPP24-05-20220.42000.42000.42000.42004 000
RCFS3ALE24-05-202235.500035.500035.500035.500010
RCFS3CCC224-05-20227.03007.03007.03007.0300300
RCFS3CDPRO324-05-20227.65007.65007.38007.380015 090
RCFS3CDPRO424-05-202215.140016.480015.140016.3400360
RCFS3EUH224-05-20222.53002.53002.53002.53005 000
RCFS3KGH124-05-20221.22001.22001.22001.22001 000
RCFS3KGH224-05-20226.00006.00006.00006.000099
RCFS3PGN24-05-20220.55000.55000.55000.550013 635
RCFS4ALE24-05-202225.700026.850025.700026.8500290
RCFS4CDPRO124-05-20221.05001.05001.05001.05008 000
RCFS4LPP224-05-20221.10001.10001.10001.1000555
RCFS4OIL724-05-20220.64000.64000.64000.64003 000
RCFS4PALL24-05-20221.37001.49001.37001.49002 100
RCFS5GOLD124-05-20221.87001.87001.87001.8700505
RCFS5OIL824-05-20222.59002.59002.59002.59001 000
RCFS6OIL924-05-20224.75004.75004.75004.7500200
RCFS6PLAT224-05-20221.23001.23001.23001.23002 500
RCFS6W2024-05-20222.24002.25002.05002.240022 922
RCFS7OIL524-05-20220.87000.87000.87000.87003 000
RCFS7SILVE124-05-20220.32000.32000.32000.32003 547
RCFS8COPP324-05-20225.70005.70005.64005.64001 174
RCFS8OIL824-05-20223.18003.18003.18003.1800155
RCSDAXOPEN24-05-202275.900075.900075.900075.9000238
REDAN24-05-20220.26000.26000.24800.2480339
REINO24-05-20221.45001.45001.45001.450010
RELPOL24-05-20225.70005.74005.50005.600035 699
REMAK24-05-202212.850012.850012.600012.85008
RESBUD24-05-20220.58000.59800.53000.598018 305
ROPCZYCE24-05-202231.100031.500031.100031.2000704
RYVU24-05-202229.700030.700029.400030.30008 448
SANOK24-05-202211.940011.980011.540011.60005 963
SANPL24-05-2022251.0000255.4000248.0000250.400063 507
SANTANDER24-05-202213.800013.800012.994013.21002 935
SANWIL24-05-20221.48001.50501.47001.50501 462
SATIS24-05-20220.58000.63600.52200.620020 855
SECOGROUP24-05-202215.100016.000015.100016.00002 400
SEKO24-05-20227.15007.20007.05007.05001 160
SELENAFM24-05-202220.800021.100020.800021.1000883
SELVITA24-05-202275.900075.900074.600075.40003 231
SERINUS24-05-20226.75007.00006.30006.400082 407
SESCOM24-05-202229.000029.000029.000029.00005
SFINKS24-05-20220.37800.39700.37600.39305 573
SHOPER24-05-202236.500036.500034.200034.20002 347
SKARBIEC24-05-202223.200023.200022.600022.600070
SKOTAN24-05-20221.29601.32201.21201.214036 607
SNIEZKA24-05-202279.000079.000076.600076.600014
SOHODEV24-05-20221.15001.15001.10001.10003 316
SOLAR24-05-20225.26005.26004.60004.700016 447
SONEL24-05-20229.720010.15009.720010.1500549
SPYROSOFT24-05-2022248.0000252.0000245.0000250.00002 333
STALEXP24-05-20222.93002.98002.90002.980022 093
STALPROD24-05-2022309.0000310.0000302.5000304.0000548
STALPROFI24-05-202211.600011.740011.260011.260014 412
STAPORKOW24-05-20222.70002.70002.70002.7000200
STSHOLDING24-05-202213.000013.500012.466012.5200202 049
SUNEX24-05-20225.66005.66005.38005.380017 680
SUWARY24-05-202225.200025.200025.200025.20002
SWISSMED24-05-202210.900010.900010.900010.90001
SYGNITY24-05-202210.550011.600010.550011.400013 166
SYNEKTIK24-05-202226.650027.000026.650026.65002 301
TALEX24-05-202216.900016.900016.900016.900010
TARCZYNSKI24-05-202241.200041.200041.000041.000055
TATRY24-05-2022182.0000182.0000182.0000182.000060
TAURONPE24-05-20223.45003.58003.43503.53804 256 948
TBULL24-05-202211.800012.100011.650012.100086
TERMOREX24-05-20220.75500.75500.74000.740010 240
TESGAS24-05-20223.40003.40003.27003.27006 769
TIM24-05-202234.500034.500033.600033.800017 141
TORPOL24-05-202216.220016.280016.160016.160046 730
TOYA24-05-20226.01006.09005.85005.950038 656
TRAKCJA24-05-20221.57001.58001.54001.544043 860
TRANSPOL24-05-20223.50003.50003.34003.36004 471
TSGAMES24-05-2022145.0000148.0000123.2000123.6000162 368
ULMA24-05-202262.000062.000059.000061.000023
ULTGAMES24-05-202220.800020.800020.350020.8000711
UNIBEP24-05-20228.00008.00007.82007.96001 330
UNICREDIT24-05-202247.400048.500047.400048.50002 115
UNIMA24-05-20226.38006.44006.30006.3600736
UNIMOT24-05-202250.900051.900049.900050.800041 356
URSUS24-05-20220.27900.28500.26500.2780147 539
VENTUREIN24-05-20222.70002.84002.60002.780017 825
VERCOM24-05-202237.000037.400037.000037.4000474
VIGOSYS24-05-2022606.0000606.0000588.0000588.0000209
VINDEXUS24-05-20226.84007.10006.82007.1000930
VISTAL24-05-20221.85801.99801.70401.7900280 684
VIVID24-05-20221.23501.28001.23501.26501 160
VOTUM24-05-202225.000025.300024.000024.650023 065
VOXEL24-05-202238.000038.400037.800038.30001 178
VRG24-05-20224.02004.08004.01004.04004 354
WASKO24-05-20221.99002.00001.91501.95003 779
WAWEL24-05-2022491.0000491.0000484.0000489.000062
WIELTON24-05-20227.00007.07006.73006.990013 983
WIKANA24-05-20224.32004.40004.32004.4000255
WIRTUALNA24-05-2022101.0000101.800096.000096.00002 489
WITTCHEN24-05-202220.200020.200020.000020.00002 426
WOJAS24-05-20225.28005.50005.24005.480015 856
XTB24-05-202219.960020.260019.900020.1400106 262
XTPL24-05-202249.800050.800047.600048.30001 494
ZEPAK24-05-202217.000017.800016.640017.140035 671
ZPUE24-05-2022259.0000259.0000252.0000252.000032
ZREMB24-05-20221.96001.97001.91001.910023 966
ZUE24-05-20223.47003.47003.42003.46004 792
ZYWIEC24-05-2022489.0000489.0000483.0000489.000050
INNOVATOR24-05-2022947.4200947.4200944.5800944.5800140 093
INVESTORMS24-05-20224853.34004853.34004833.94004833.9400253 470
MWIG4024-05-20224350.64004366.56004299.59004317.0900114 573
MWIG40DVP24-05-202257.870057.870057.870057.8700114 573
MWIG40TR24-05-20225987.90006020.70005929.46005952.7400114 573
SWIG8024-05-202218070.760018096.380017888.910017895.900042 431
SWIG80DVP24-05-2022145.3400145.3400145.3400145.340042 431
SWIG80TR24-05-202224334.890024369.390024090.000024099.420042 431
TBSP.INDEX24-05-20221688.27001689.72001688.27001689.72001 524
WIG24-05-202256777.030057345.700056513.960056514.99001 085 729
WIG-BANKI24-05-20226176.46006318.60006176.35006208.2100214 076
WIG-BUDOW24-05-20223490.92003502.79003444.80003444.80005 919
WIG-CEE24-05-20221677.66001684.01001674.77001684.01004 715
WIG-CHEMIA24-05-202212539.740012711.950012426.890012481.90006 794
WIG-ENERG24-05-20222921.35002955.69002901.73002939.280063 583
WIG-ESG24-05-20229170.60009272.50009117.42009117.49001 024 089
WIG-GORNIC24-05-20224806.94004956.34004781.18004876.3600156 749
WIG-GRY24-05-202212518.720012586.220012035.920012035.92000
WIG-INFO24-05-20224011.20004030.42003985.35004030.42007 254
WIG-LEKI24-05-20223091.12003091.12003030.83003042.81002 173
WIG-MEDIA24-05-20226742.04006756.02006483.92006516.18003 418
WIG-MOTO24-05-20225915.91005916.27005772.04005815.04001 769
WIG-NRCHOM24-05-20222639.14002650.65002617.80002639.68001 027
WIG-ODZIEZ24-05-20225718.35005719.38005585.34005620.070029 914
WIG-PALIWA24-05-20226431.70006467.77006382.82006397.5100112 009
WIG-POLAND24-05-202258126.860058359.470057844.280057844.28001 069 998
WIG-SPOZYW24-05-20222718.24002722.72002630.83002664.34001 799
WIG-UKRAIN24-05-2022372.8400372.8400369.2500369.25002 165
WIG.GAMES524-05-202214568.290014615.200013887.000013887.00000
WIG.MS-BAS24-05-202214125.920014365.400014010.510014247.9200212 310
WIG.MS-FIN24-05-20228835.27009029.63008770.25008843.9200252 113
WIG.MS-PET24-05-20228545.25008578.33008472.83008472.8300115 825
WIG14024-05-20221096.35001108.24001091.28001091.28001 067 952
WIG2024-05-20221825.08001844.86001810.98001810.9800910 948
WIG20DVP24-05-20220.81000.81000.81000.8100910 948
WIG20LEV24-05-2022333.4000336.6900324.3700324.3700910 948
WIG20SHORT24-05-20223653.10003702.46003635.13003702.4600910 948
WIG20TR24-05-20223404.73003455.37003391.91003391.9100910 948
WIG3024-05-20222227.21002257.35002218.11002218.1100987 299
WIG30TR24-05-20224120.99004176.76004104.16004104.1600987 299
WIGDIV24-05-20221111.26001112.63001098.58001099.6400135 342
WIGTECH24-05-202211164.670011219.860011078.480011099.7200153 747
WIGTECHTR24-05-202211720.670011778.610011630.190011652.4900153 747