Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 28 marca, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
IALBATROS GROUP 8,49 -18,29 0,02
ELKOP 0,46 -16,36 5,82
ABADON REAL ESTATE 7,30 -13,10 0,03
NTT SYSTEM 2,20 -12,70 0,12
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 28 marca, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
SELVITA S.A. 75,00 +65,56 1,82
PBG 5,99 +29,09 9,44
MEDIATEL 0,90 +26,76 0,07
INDYGOTECH MINERALS 0,74 +19,35 0,07
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 28 marca, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PEKAO 136,25 +0,96 59,78
KGHM POLSKA MIEDZ SA 119,00 +1,49 53,55
PZU 35,83 +1,79 45,42
PKN ORLEN 103,75 +1,82 40,41
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-03-28 18:59)
WIG 58938.76 +1,03%
WIG20 - -
mWIG40 4794.63 +1,02%
sWIG80 16520.92 +1,31%
WIG-BANKI 7203.34 +1,08%
WIG-BUDOW 3579.08 +0,08%
WIG-INFO 2330.32 -0,26%
WIG-MEDIA 5169.34 -0,48%
WIG-PALIWA 6726.24 +0,96%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 4581.70 -0,48%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 685.18 +0,38%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA28-03-20170.550.570.530.53125 024
11BIT28-03-2017188.00190.00187.35190.001 418
4FUNMEDIA28-03-20175.205.205.185.18136
AATHOLD28-03-201717.4517.4517.4517.45453
ABADONRE28-03-20178.418.627.117.304 010
ABCDATA28-03-20172.072.072.022.03124 310
ABMSOLID28-03-201711.3511.3511.3511.3510
ABPL28-03-201738.9738.9738.6038.601 034
ACAUTOGAZ28-03-201740.7041.0040.7041.00348
ACTION28-03-20174.214.514.214.50115 929
ADIUVO28-03-201728.5028.5028.0028.5012
AGORA28-03-201715.5015.5014.9015.002 202
AGROTON28-03-20175.896.335.826.2436 363
AILLERON28-03-201713.5713.5912.8313.2273 649
AIRWAY28-03-20172.092.091.912.06148 453
ALCHEMIA28-03-20175.105.105.005.0023 693
ALIOR28-03-201773.1374.4572.8773.57222 051
ALMA28-03-20171.021.041.001.0262 774
ALTA28-03-20173.493.583.393.542 511
ALTUSTFI28-03-201714.3014.3514.2214.3015 867
ALUMETAL28-03-201759.7959.8059.2059.671 897
AMBRA28-03-201710.0310.149.9010.123 818
AMICA28-03-2017176.95180.50176.00180.0017 597
AMREST28-03-2017338.00347.80338.00342.00100 577
APATOR28-03-201735.1035.2634.8034.956 812
APLISENS28-03-201713.7013.7013.7013.702
APSENERGY28-03-20174.354.404.304.3018 212
ARCHICOM28-03-201714.9414.9414.9014.90359
ARCTIC28-03-20175.125.195.105.1953 632
ARKASWE1728-03-201796.1596.1696.1596.16100
ARTERIA28-03-20179.639.639.049.1712 386
ARTIFEX28-03-201720.1520.3019.7520.0011 339
ASBIS28-03-20173.093.093.033.0620 080
ASSECOBS28-03-201725.8326.7625.5126.761 181
ASSECOPOL28-03-201754.3254.3253.1953.67116 642
ASSECOSEE28-03-201711.6811.9011.6811.905 841
ASSECOSLO28-03-201732.9533.6532.9033.501 624
ASTARTA28-03-201767.9467.9566.6167.301 140
ATAL28-03-201732.4932.5032.3032.501 454
ATENDE28-03-20174.444.444.314.4482
ATLANTAPL28-03-20175.455.455.455.45370
ATLANTIS28-03-20170.770.770.720.7512 802
ATLASEST28-03-20171.071.071.071.0720
ATM28-03-201710.9111.1910.9011.1980
ATMGRUPA28-03-20174.624.624.504.601 447
ATREM28-03-20173.013.042.862.8915 274
AUTOPARTN28-03-20175.405.405.265.3511 664
AVIAAML28-03-20176.216.215.755.8016 888
AVIASG28-03-201721.3221.3221.3221.322
AWBUD28-03-20177.607.607.407.501 211
BALTONA28-03-20172.602.602.552.603 852
BBIDEV28-03-20170.840.880.840.86289 041
BEDZIN28-03-201727.6427.8025.5127.63390
BENEFIT28-03-2017916.05930.00916.05929.9598
BEST28-03-201727.7027.7027.7027.70190
BETACOM28-03-201712.4412.4412.1712.17201
BGZBNPP28-03-201768.5068.5068.5068.502
BIK28-03-201716.7916.7916.7816.782
BIOMEDLUB28-03-20171.011.030.991.00144 639
BIOTON28-03-20177.087.187.067.0816 488
BMPAG28-03-20171.851.851.851.852
BOGDANKA28-03-201775.2877.0075.2876.012 529
BORYSZEW28-03-201711.7511.8511.7011.8266 843
BOS28-03-201712.4012.6012.3512.3510 718
BOWIM28-03-20174.694.994.694.96103 482
BRASTER28-03-201716.2918.7016.2918.7089 043
BRIJU28-03-20178.969.208.658.8073 529
BSCDRUK28-03-201735.0135.9835.0035.471 226
BUDIMEX28-03-2017255.00255.00250.25251.007 939
BYTOM28-03-20172.292.292.262.2831 600
BZWBK28-03-2017347.50347.50342.45344.5034 659
CALATRAVA28-03-20170.520.520.500.50102 044
CAPITAL28-03-20172.422.452.422.451 000
CCC28-03-2017220.05226.35220.05225.00100 378
CDPROJEKT28-03-201774.6675.2572.6073.20171 531
CDRL28-03-201727.1927.2026.3026.8114 664
CELTIC28-03-20175.555.555.555.553 356
CEZ28-03-201769.3570.0069.1070.001 604
CFI28-03-20170.820.900.780.85831 830
CHEMOS28-03-20171.331.341.321.349 350
CIECH28-03-201779.5080.4479.5079.9538 159
CIGAMES28-03-20172.762.852.712.85956 898
CITYSERV28-03-201710.0010.009.909.909 750
CLNPHARMA28-03-201737.9039.6637.6039.4044 905
CNT28-03-20178.008.008.008.002
COALENERG28-03-20171.101.101.071.1012 396
COGNOR28-03-20171.801.801.741.7588 192
COLIAN28-03-20173.213.243.183.1920 363
COMARCH28-03-2017226.10229.90226.00228.95130
COMP28-03-201773.0075.0073.0074.5014
CORMAY28-03-20172.832.962.742.88184 784
CPGROUP28-03-20176.556.556.556.55304
CUBEITG28-03-20176.406.805.876.6027 298
CYFRPLSAT28-03-201724.0024.0523.6623.97153 268
CZTOREBKA28-03-20170.890.890.860.8711 889
DEBICA28-03-201795.0096.8994.6096.89514
DECORA28-03-201710.9810.9810.5010.702 320
DEKPOL28-03-201712.6012.6012.6012.603
DELKO28-03-201711.2511.2511.2511.254
DGA28-03-20173.853.963.853.96746
DOMDEV28-03-201770.2070.5070.0070.001 449
DREWEX28-03-20171.641.661.631.632 115
DROP28-03-20172.352.392.202.306 244
DROZAPOL28-03-20172.112.122.112.121 500
ECHO28-03-20175.645.735.615.6357 533
EDINVEST28-03-20171.911.911.891.905 759
EFEKT28-03-201727.5027.5026.8027.44122
EKOEXPORT28-03-201714.2514.2913.7713.9515 257
ELBUDOWA28-03-2017132.20135.40132.15134.40811
ELEKTROTI28-03-201714.0214.1513.7014.15995
ELEMENTAL28-03-20173.763.883.763.7791 391
ELKOP28-03-20170.530.540.440.4612 614 336
ELZAB28-03-201716.0516.5016.0516.50598
EMCINSMED28-03-201710.9310.9310.9310.931
EMPERIA28-03-201773.0173.0172.2073.003 239
ENAP28-03-20171.021.051.021.053 248
ENEA28-03-201711.8112.0911.7912.091 032 013
ENERGA28-03-201710.9911.1310.9211.021 277 151
ENERGOINS28-03-20174.754.754.534.742 692
ENTER28-03-201730.5030.5030.4530.4551
ERBUD28-03-201733.4033.4532.8033.45336
ERG28-03-201763.3063.3061.5061.50153
ERGIS28-03-20176.056.116.026.086 906
ESOTIQ28-03-201710.7910.7910.2310.621 385
ESSYSTEM28-03-20172.632.632.452.606 976
ETFDAX28-03-2017489.78492.53489.78491.1099
ETFSP50028-03-201794.2294.3093.5093.64573
ETFW20L28-03-2017260.50262.19260.04260.702 433
EUCO28-03-201741.4041.5041.3541.491 151
EUROCASH28-03-201731.9032.7431.8032.55660 068
EUROTEL28-03-201721.9021.9021.9021.901 515
FAM28-03-20174.044.193.904.1914 585
FAMUR28-03-20175.145.155.065.153 971
FASING28-03-201715.7017.0015.7017.003 784
FASTFIN28-03-20171.631.631.631.63452
FEERUM28-03-201716.8516.8516.8516.8510
FERRO28-03-201713.3813.7913.3313.4218 178
FERRUM28-03-20174.304.304.214.301 330
FON28-03-20170.990.990.930.96462 079
FORTE28-03-201779.6081.8679.6079.701 770
FOTA28-03-20171.041.040.981.0057 687
GEKOPLAST28-03-201711.2011.3811.2011.384 220
GETIN28-03-20171.501.521.491.49365 894
GETINOBLE28-03-20171.952.021.951.992 196 996
GINOROSSI28-03-20171.891.891.861.8678 772
GLCOSMED28-03-20174.954.954.724.956 710
GOBARTO28-03-20176.526.746.526.744 563
GORENJE28-03-201730.9530.9530.9530.952
GPW28-03-201744.4244.9844.4044.4034 013
GRAVITON28-03-20171.301.301.181.2016 318
GROCLIN28-03-201714.0514.0513.8013.804 148
GRODNO28-03-20176.056.056.056.052
GRUPAAZOTY28-03-201768.5170.9968.5170.9939 889
GTC28-03-20178.418.578.418.48378 841
HANDLOWY28-03-201779.2079.2077.3877.8660 267
HARPER28-03-20171.211.211.101.106 715
HELIO28-03-201712.9513.3912.9513.39452
HERKULES28-03-20173.713.773.703.7712 184
HUBSTYLE28-03-20172.092.092.082.0855
HYDROTOR28-03-201738.2038.2038.2038.2013
HYPERION28-03-20173.453.453.453.4510
I2DEV28-03-201719.2919.2919.2919.29596
IALBGR28-03-201710.3910.398.438.492 671
IDEABANK28-03-201725.2025.2224.9125.22292
IFCAPITAL28-03-20170.710.710.660.7012 246
IFSA28-03-20170.510.520.500.5155 725
IMCOMPANY28-03-20179.509.509.409.481 702
IMMOBILE28-03-20173.393.393.393.3976
IMPEL28-03-201724.2024.2024.2024.209
IMPERA28-03-20171.331.331.331.335 204
IMPEXMET28-03-20174.024.074.014.05862 581
IMS28-03-20173.273.423.273.4262
INC28-03-20171.801.801.801.8011
INDATA28-03-20170.680.710.680.68134 720
INDYGO28-03-20170.630.750.620.7495 324
INDYKPOL28-03-201758.3058.3058.3058.301
INGBSK28-03-2017170.60174.00170.60174.002 206
INPOST28-03-20179.909.989.869.988 668
INPRO28-03-20175.075.074.874.87102
INSTALKRK28-03-201714.1514.5014.1514.50217
INTEGERPL28-03-201743.8043.9043.7043.802 567
INTERAOLT28-03-201713.9813.9913.3813.381 132
INTERBUD28-03-20170.860.910.810.8890 909
INTERCARS28-03-2017303.85311.00303.85305.10390
INTERFERI28-03-20174.264.264.104.101 385
INTERSPPL28-03-20172.802.802.802.801 951
INTLBCO1296328-03-201756.3556.3556.3556.3510
INTLBCO1324328-03-201749.9749.9749.9749.9730
INTLBCO1333428-03-201736.9038.0136.9038.01236
INTLBCO1385428-03-201729.7030.3429.7029.971 065
INTLBCO1665928-03-201721.5423.5821.5423.582 482
INTLBMW1660028-03-20174.294.294.294.29250
INTLDAX1703828-03-201758.2558.2558.2558.25100
INTLDAX1779828-03-201729.2030.6029.0030.603 060
INTLDAX1823428-03-201719.7620.9619.7620.96102
INTLDBK1712928-03-201712.7313.4312.7113.21520
INTLDOW1780628-03-2017102.90103.10102.90103.10160
INTLESX1810128-03-201715.6515.6515.2515.49421
INTLEUD1747528-03-201752.3552.3552.1052.1040
INTLEUR0861528-03-20178.878.877.267.262 550
INTLEUR1608928-03-201713.6213.6213.6213.62300
INTLGBU1618828-03-201740.9140.9840.9140.9821
INTLGBU1632928-03-201767.5067.5067.5067.5033
INTLGBU1767328-03-201727.3427.3427.3427.341 000
INTLGLD1172628-03-2017112.90112.90112.90112.908
INTLGLD1283128-03-201761.7061.7061.7061.70156
INTLGLD1831728-03-201746.0047.5946.0047.59352
INTLKGH1485228-03-201760.9060.9060.9060.9020
INTLKGH1744228-03-201723.0923.0922.2422.2470
INTLKGH1753328-03-201719.3119.3617.9617.96978
INTLNAG1318528-03-20172.782.912.702.9126 600
INTLNDX1781428-03-201730.0930.0930.0930.0915
INTLNKX1706128-03-201796.9596.9596.9596.9544
INTLPEO1731928-03-201721.8221.8221.8221.82200
INTLPGE1727728-03-20172.832.832.832.83100
INTLPGE1804428-03-20171.661.661.621.639 750
INTLPGN1802828-03-20170.840.840.780.78985
INTLPKN1794728-03-201722.5023.5422.5023.5474
INTLPZU1580028-03-201716.0316.0316.0316.0380
INTLPZU1710328-03-20178.108.108.108.102 000
INTLPZU1793928-03-20173.713.713.713.71231
INTLSLV0964728-03-201718.5118.5118.5118.51100
INTLSLV1205428-03-201722.5623.3122.5623.31850
INTLSLV1295528-03-201716.7416.9016.7416.90168
INTLSLV1322728-03-201714.2614.2614.2614.26967
INTLSLV1370628-03-201712.4412.7412.4412.741 900
INTLSLV1768128-03-201710.2110.2110.2110.21500
INTLSPX1783028-03-201711.7911.7911.5211.52420
INTLSPX1784828-03-201715.6715.6715.6715.67220
INTLUSD0373128-03-201758.2558.2558.2558.2517
INTLUSD0377228-03-201762.4562.4562.4562.45200
INTLUSD0570228-03-201748.0048.0048.0048.0020
INTLUSD0717928-03-201721.8121.8119.9019.90378
INTLUSD1360728-03-201715.2015.2013.7314.30230
INTLUSD1560228-03-201710.2010.468.518.71620
INTLVOW1117128-03-201728.7928.7928.7928.7920
INTLW201739228-03-20173.413.413.323.32245
INTLW201776428-03-20171.411.441.411.445 000
INTLW201790528-03-20171.111.231.091.1433 064
INTSBCO1167628-03-201741.7441.7441.4041.40115
INTSBCO1818428-03-201731.0031.0029.4329.842 261
INTSDAX0775728-03-201722.7623.0820.8220.822 795
INTSDAX0795528-03-201744.5044.5043.1243.12252
INTSDAX0819328-03-201765.5065.5064.9064.9038
INTSDAX0834228-03-201789.3089.3089.3089.3010
INTSDOW1648528-03-201750.1050.1050.1050.10100
INTSEUR1765728-03-201727.6927.6927.6927.6915
INTSGLD1663428-03-201727.8227.8227.8227.82100
INTSKGH0071128-03-201733.5334.5832.5834.58485
INTSNDX1762428-03-201710.1811.0510.1811.051 200
INTSNDX1763228-03-201715.8616.3015.8616.3045
INTSPKO0544728-03-20177.687.687.687.68200
INTSPZU0925828-03-20176.736.896.566.89728
INTSSP51792128-03-201714.6414.6414.6414.6467
INTSSPX1785528-03-20179.539.539.489.481 050
INTSUSJ1750928-03-201733.5633.5633.5633.5630
INTSW200073728-03-20172.642.642.642.641 061
INTSW200074528-03-20173.493.493.393.39635
INTSW200280828-03-20174.314.324.314.321 250
INTSW200874828-03-20172.022.162.022.0941 692
INVCEEFIZ28-03-2017475.11475.11475.11475.113
INVISTA28-03-20171.311.311.311.3165
INVPEFIZ28-03-2017719.00719.00719.00719.0014
IPOPEMA28-03-20172.462.462.302.301 366
IZOBLOK28-03-2017184.95189.70184.95187.00136
IZOLACJA28-03-20171.751.751.751.752 304
IZOSTAL28-03-20175.625.625.625.6220
JHMDEV28-03-20171.471.491.461.4947 640
JSW28-03-201765.5667.5964.5564.99460 979
JWCONSTR28-03-20175.035.145.035.0451 086
JWWINVEST28-03-20174.104.103.803.853 836
K2INTERNT28-03-201713.6813.9713.0013.879 966
KANIA28-03-20172.302.392.302.3719 364
KBDOM28-03-20174.094.193.944.191 014
KCI28-03-20170.700.740.700.7423 207
KERNEL28-03-201772.0073.1971.0671.72101 326
KETY28-03-2017393.40401.40387.30400.507 147
KGHM28-03-2017119.15120.55118.05119.00449 615
KGL28-03-201728.9028.9025.4025.4031 283
KINOPOL28-03-201713.2013.3513.0013.001 588
KOGENERA28-03-201796.2096.2093.6595.5052
KOMPUTRON28-03-20175.705.805.705.708 606
KONSSTALI28-03-201737.9937.9937.4037.50451
KOPEX28-03-20174.174.254.094.0948 294
KRAKCHEM28-03-20173.003.003.003.002
KREC28-03-20176.106.106.086.102 793
KREDYTIN28-03-201721.9021.9021.9021.901
KREZUS28-03-20171.711.761.641.74385 626
KRUK28-03-2017236.00241.00236.00239.9058 325
KRUSZWICA28-03-201762.9863.5062.4963.50989
KRVITAMIN28-03-20177.537.537.537.532
KSGAGRO28-03-20172.902.902.752.909 386
LABOPRINT28-03-20179.259.259.009.0012
LARK28-03-20170.770.770.730.739 429
LARQ28-03-201714.0514.0513.8714.004 736
LCCORP28-03-20171.921.951.921.94116 437
LENA28-03-20174.244.244.204.24932
LENTEX28-03-201710.6611.1810.6611.0074 070
LIBET28-03-20171.831.851.781.8515 231
LIVECHAT28-03-201752.3053.5052.0053.099 988
LMCSFIZ28-03-20171340.001340.001340.001340.0060
LOKUM28-03-201713.6013.6513.6013.6016 324
LOTOS28-03-201753.5054.3052.8653.39352 995
LPP28-03-20176650.006719.956579.806699.004 142
LSISOFT28-03-201710.4510.8510.4510.851 082
LUBAWA28-03-20171.221.231.211.23195 951
MABION28-03-2017101.50111.60101.50107.0026 959
MAKARONPL28-03-20176.306.496.306.49180
MANGATA28-03-2017120.10122.00119.30122.001 824
MARVIPOL28-03-201712.9012.9912.2712.9979 980
MASTERPHA28-03-20175.916.275.906.272 317
MBANK28-03-2017391.00399.80387.50399.8043 530
MBWS28-03-201766.0066.0065.0066.00159
MCI28-03-20179.199.289.179.2810 046
MCLOGIC28-03-201741.4941.4941.0041.003 306
MDIENERGIA28-03-20173.753.903.643.6519 397
MEDIACAP28-03-20172.902.902.902.90300
MEDIATEL28-03-20170.710.900.710.9082 987
MEDICALG28-03-2017341.85341.85333.00338.302 644
MENNICA28-03-201719.5019.5019.1119.402 391
MERCATOR28-03-201719.3019.3019.0019.249 144
MERCOR28-03-201712.1012.3512.1012.35949
MEXPOLSKA28-03-20177.547.547.397.53106
MFO28-03-201733.4033.4032.7433.001 140
MILKILAND28-03-20172.342.392.342.396 721
MILLENNIUM28-03-20176.586.876.506.851 319 490
MIRACULUM28-03-20171.951.971.901.9019 515
MIRBUD28-03-20171.491.541.491.52189 430
MLPGROUP28-03-201745.2746.3445.2746.3436
MOJ28-03-20170.910.910.910.911 028
MOL28-03-2017277.15277.15277.15277.1511
MONNARI28-03-20179.129.309.129.2870 122
MOSTALPLC28-03-201715.0015.0014.5014.85732
MOSTALWAR28-03-201713.6514.0013.6013.8119 747
MOSTALZAB28-03-20171.181.231.181.21200 084
MWTRADE28-03-201710.1610.3410.1010.34931
NETIA28-03-20174.614.634.584.60124 815
NETMEDIA28-03-20177.007.007.007.004 000
NEUCA28-03-2017380.00381.00377.00380.002 924
NEWAG28-03-201716.3817.0016.3817.0010 135
NORTCOAST28-03-20174.994.994.934.93865
NOVITA28-03-201764.0064.3863.2564.3860
NOWAGALA28-03-20171.791.831.751.83126 939
NTTSYSTEM28-03-20172.522.522.202.2053 241
ODLEWNIE28-03-20174.284.404.284.403 670
OEX28-03-201720.1120.1120.1120.11205
OPENFIN28-03-20171.801.801.791.794 350
OPENFIN-PDA28-03-20171.701.701.701.70500
OPONEO.PL28-03-201749.7650.4849.0049.255 499
OPTEAM28-03-20177.107.156.927.106 311
ORANGEPL28-03-20174.734.764.724.73976 758
ORBIS28-03-201782.5083.4882.5083.4876
ORION28-03-201773.0078.4572.9876.50246
ORZBIALY28-03-201710.9511.1110.9411.10137 058
OTLOG28-03-201722.7022.7022.7022.701
OTMUCHOW28-03-20174.344.344.344.343
PAGED28-03-201760.5061.4860.0061.484 027
PAMAPOL28-03-20171.491.521.491.5030 524
PANOVA28-03-201725.1025.1024.5525.001 155
PBG28-03-20174.885.994.885.991 688 106
PBKM28-03-201759.1059.1058.0058.90583
PCCEXOL28-03-20171.821.821.771.796 160
PCCINTER28-03-20172.082.102.082.10420
PCCROKITA28-03-201786.4687.8986.4687.875 475
PCM28-03-201732.0032.3631.4831.508 359
PEKAO28-03-2017135.45137.30134.95136.25439 464
PELION28-03-201760.1060.7960.1060.751 415
PEMANAGER28-03-201758.3758.7756.0057.49156
PEP28-03-201716.1516.1515.7215.801 537
PEPEES28-03-20171.341.371.341.3722 720
PETROLINV28-03-20177.807.957.457.5636 177
PFLEIDER28-03-201745.8745.8744.7145.807 520
PGE28-03-201711.7511.8911.5711.891 566 757
PGNIG28-03-20176.056.065.945.992 553 896
PGODLEW28-03-20176.306.306.306.3042
PGSSOFT28-03-201714.8914.8914.3314.505 337
PHN28-03-201716.3916.3915.9216.29102
PKNORLEN28-03-2017102.40103.75101.70103.75393 231
PKOASZEWZ28-03-201798.8198.8198.0098.00100
PKOBL128-03-2017103.11103.11103.00103.00350
PKOBP28-03-201733.1833.1832.7233.13819 247
PKOGS28-03-2017106.10106.50106.02106.02887
PKOSO28-03-2017104.66104.70104.51104.70650
PKPCARGO28-03-201766.0066.9065.0166.0937 455
PLASTBOX28-03-20172.232.292.182.2922 050
PLAYWAY28-03-201764.0064.0060.5063.792 052
PLAZACNTR28-03-20178.719.228.409.10543
PMPG28-03-20174.784.994.734.9924 220
POLICE28-03-201720.3920.3920.0120.371 055
POLIMEXMS28-03-20179.359.388.889.012 069 079
POLMED28-03-20172.722.742.702.744 785
POLNA28-03-201719.9919.9919.3019.30291
POLNORD28-03-20178.628.688.378.6548 401
POLWAX28-03-201716.0116.0115.3515.7580 363
POZBUD28-03-20172.852.852.792.792 815
PRAGMAFA28-03-201713.2113.6413.2113.642 216
PRAGMAINK28-03-20179.659.859.659.85260
PRAIRIE28-03-20171.641.651.591.61109 882
PRIMAMODA28-03-20173.673.673.513.512 463
PROCAD28-03-20171.481.491.451.47759
PROCHEM28-03-201717.7817.9017.3517.907 467
PROCHNIK28-03-20171.171.171.141.1649 150
PROJPRZEM28-03-20178.839.098.839.095 508
PROTEKTOR28-03-20173.653.653.553.6477 391
PULAWY28-03-2017179.00180.00179.00180.0036
PWRMEDIA28-03-20172.492.632.482.4825 972
PZU28-03-201735.4035.9535.4035.831 272 706
PZUAKORD28-03-2017108.49108.50108.49108.50433
QUANTUM28-03-201715.0015.0114.9015.01137
QUERCUS28-03-20176.736.796.736.792 100
QUMAK28-03-20176.396.486.276.489 626
RADPOL28-03-20172.582.582.532.586 565
RAFAKO28-03-20178.128.658.128.35211 893
RAINBOW28-03-201735.1536.5035.1535.401 691
RANKPROGR28-03-20171.721.731.701.7115 512
RAWLPLUG28-03-201711.1811.4011.1611.403 503
RCAGRB1091828-03-20171053.401053.401053.401053.4020
RCCOCOOPEN28-03-201784.0084.0084.0084.0020
RCCRUAOPEN28-03-20178.238.288.238.26732
RCFL2PZU28-03-201783.1083.1083.1083.1012
RCFL2TPE28-03-2017166.90166.90166.90166.909
RCFL3ACP28-03-201776.4576.4576.4576.4515
RCFL3CCC28-03-2017193.80193.80193.80193.8010
RCFL3COCO28-03-201710.0510.0510.0010.0070
RCFL3DBK28-03-20173.603.603.603.60500
RCFL3ENG28-03-2017258.60273.50258.60273.5036
RCFL3GOLD28-03-201734.1534.8534.0934.854 671
RCFL3KGH28-03-201719.7019.9019.7019.901 000
RCFL3MGN28-03-20175.635.655.635.652 000
RCFL3OIL28-03-20171.281.321.281.3031 314
RCFL3OIL228-03-2017147.10147.10147.10147.1027
RCFL3OPL28-03-20178.548.548.548.542 302
RCFL3PEO28-03-201735.3335.3335.3335.3355
RCFL3PGE28-03-201712.8312.8312.8312.831 520
RCFL3PZU28-03-201748.2348.2348.2348.2346
RCFL3SILVE28-03-20178.899.128.879.0224 847
RCFL3TPE28-03-2017194.40203.00194.40203.0017
RCFL3W2028-03-201777.5078.1077.5078.1089
RCFL3WHT28-03-20178.258.648.258.643 596
RCFL4OIL28-03-20178.768.908.768.9021 800
RCFS3DBK28-03-201723.3823.3823.3823.384
RCFS3FDX28-03-201716.6916.6916.6916.69131
RCFS3KGH28-03-20175.515.515.505.503 209
RCFS3OIL28-03-2017110.00110.00110.00110.0020
RCFS3SILVE28-03-201764.5064.5064.0064.0040
RCFS3W2028-03-201743.8443.8442.5742.572 700
RCFS4ESX28-03-20172.702.702.702.70747
RCGBSK0621A28-03-2017979.10979.10979.10979.10199
RCGCOMB112028-03-20171006.101006.101006.101006.1050
RCGESX1011928-03-20171023.701023.701023.701023.705
RCGLDAOPEN28-03-2017491.20491.20490.30490.3023
RCGNS01092028-03-20171042.501044.101042.501044.10689
RCGNS02062028-03-2017994.70994.70994.70994.7098
RCGSXLV122028-03-2017950.50950.50950.50950.50180
RCNDXAOPEN28-03-2017210.00210.00210.00210.0010
RCNIKAOPEN28-03-201768.0068.0068.0068.0030
RCSCRAOPEN28-03-2017317.00317.00315.00315.50262
RCSILAOPEN28-03-201770.6570.9070.6570.80960
RCTLCOCO0128-03-201721.1321.1320.0620.06140
RCTLCOCO0228-03-201712.4912.4912.4312.4355
RCTSKGH01528-03-20176.156.156.156.15200
RCTSW2001428-03-20172.602.602.602.601 000
RCTWW201219228-03-20171097.601097.601097.601097.60300
RCW20AOPEN28-03-201722.1022.1022.1022.10115
RCWHTAOPEN28-03-20175.535.565.515.563 100
REDAN28-03-20172.342.352.262.30288 793
REDWOOD28-03-20170.920.920.880.881 111
RELPOL28-03-20179.189.209.119.20430
REMAK28-03-201718.6518.6518.5718.5712
RESBUD28-03-20170.940.960.920.9520 348
ROBYG28-03-20173.263.283.243.27360 733
RONSON28-03-20171.551.551.491.5325 347
ROPCZYCE28-03-201721.1321.1521.1321.15725
RUBICON28-03-20171.221.221.181.181 511
SANOK28-03-201757.4857.9557.3057.7011 679
SANTANDER28-03-201724.0124.5024.0024.50172
SARE28-03-201719.4219.5519.4219.55100
SEKO28-03-20176.616.616.586.583 143
SELENAFM28-03-201719.7319.7319.5019.703 470
SELVITA28-03-201745.3075.0043.7075.0027 197
SERINUS28-03-20171.361.371.331.3331 809
SETANTA28-03-201714.0914.0913.0613.061 159
SFINKS28-03-20172.542.582.502.5028 169
SILVANO28-03-201712.3012.3012.3012.3030 000
SIMPLE28-03-20178.098.398.098.2524 477
SKARBIEC28-03-201730.0030.0029.6029.701 142
SKOTAN28-03-20170.620.630.620.63104 089
SKYLINE28-03-20170.720.790.700.7914 543
SNIEZKA28-03-201769.7869.7869.0069.0030
SOHODEV28-03-20171.641.691.641.6432 806
SOLAR28-03-20171.191.221.181.2291 589
SONEL28-03-201710.4010.4010.4010.40327
STALEXP28-03-20174.034.134.034.05126 121
STALPROD28-03-2017571.00590.00571.00586.002 037
STALPROFI28-03-201713.9014.2813.6214.284 278
STAPORKOW28-03-20174.865.054.704.875 439
STARHEDGE28-03-20170.500.510.500.507 245
STELMET28-03-201728.7728.7727.8228.002 445
SUNEX28-03-20173.293.293.093.2813 236
SUWARY28-03-20178.968.968.968.962
SWISSMED28-03-20171.381.381.381.38166
SYGNITY28-03-20177.257.347.187.343 008
SYNEKTIK28-03-201716.9917.0016.4116.901 522
SYNTHOS28-03-20175.405.405.355.40524 859
TALEX28-03-201722.2022.2020.6022.201 711
TARCZYNSKI28-03-201711.7411.7411.4311.505 066
TAURONPE28-03-20173.193.433.193.438 497 599
TESGAS28-03-20173.053.053.033.031 770
TIM28-03-201712.7612.9412.4312.7041 992
TORPOL28-03-201712.8212.8212.7512.825 026
TOYA28-03-20175.725.795.685.795 404
TRAKCJA28-03-201716.0016.0015.9616.0067 053
TRANSPOL28-03-20176.976.976.956.951 233
TRIGONPP28-03-2017139.00139.00138.20139.00185
TRIGONPP128-03-2017141.45141.45141.45141.452
TRIGONPP228-03-2017140.00140.00140.00140.002
TRIGONPP328-03-2017141.49141.49141.49141.492
TRIGONPP428-03-2017141.99141.99141.95141.952
TRIGONPP528-03-2017141.00141.00139.00139.0010
TRIGONPP628-03-2017143.00143.00143.00143.002
TRIGONPP728-03-2017142.39142.39139.50140.4938
TRITON28-03-20173.103.243.093.0910 472
TXM28-03-20175.505.505.505.501 430
ULMA28-03-201779.8079.8079.8079.802
UNIBEP28-03-201712.9513.0012.7613.0022 104
UNICREDIT28-03-201761.0061.0061.0061.00348
UNIMA28-03-20173.283.283.273.281 219
UNIMOT28-03-201748.5050.0048.4150.003 886
UNIWHEELS28-03-2017235.00236.50235.00235.002 844
URSUS28-03-20173.643.683.523.63960 514
VANTAGE28-03-20173.683.693.603.693 596
VIGOSYS28-03-2017287.00287.00287.00287.0010
VINDEXUS28-03-20177.537.657.537.632 737
VISTAL28-03-20178.438.508.438.46782
VISTULA28-03-20173.343.353.333.3444 956
VIVID28-03-20174.854.854.714.7815 474
VOTUM28-03-201710.0010.1810.0010.17569
VOXEL28-03-201717.9417.9517.8917.95626
WADEX28-03-20176.807.016.456.4522 711
WASKO28-03-20171.771.771.731.7513 034
WAWEL28-03-20171054.751054.751022.001032.80248
WDX28-03-20177.557.557.307.5546
WIELTON28-03-201715.4015.4015.0215.1572 479
WILBO28-03-20170.500.500.470.487 440
WINVEST28-03-20172.802.802.802.806
WIRTUALNA28-03-201755.2155.7555.2055.753 221
WITTCHEN28-03-201717.2417.2416.9816.986
WOJAS28-03-20175.175.175.105.171 427
WORKSERV28-03-20179.509.519.509.501 837
XTB28-03-20179.209.209.209.2010
YOLO28-03-20177.758.107.517.906 425
ZAMET28-03-20171.601.621.601.62525
ZEPAK28-03-201717.9018.1417.6217.6411 029
ZPUE28-03-2017370.95370.95369.00369.002
ZUE28-03-201711.8011.8011.3911.692 421
ZYWIEC28-03-2017450.00450.00450.00450.0020
INVESTORMS28-03-20174837.904856.434837.904856.43216 015
MWIG4028-03-20174768.984794.634768.984794.63151 919
RESPECT28-03-20172854.752873.422848.712873.42333 302
SWIG8028-03-201716351.4116520.9216338.1116520.9241 463
WIG28-03-201758646.5758938.7658541.1558938.76701 479
WIG-BANKI28-03-20177161.307203.347132.407203.34151 258
WIG-BUDOW28-03-20173592.413600.973561.763579.0836 481
WIG-CEE28-03-2017905.60906.09905.30906.098 390
WIG-CHEMIA28-03-201716168.9316380.5316166.2416380.5310 462
WIG-ENERG28-03-20172921.802980.142898.592980.1473 591
WIG-GORNIC28-03-20174308.554329.064240.274269.670
WIG-INFO28-03-20172328.502341.482312.582330.329 012
WIG-LEKI28-03-20176461.516704.406436.246622.390
WIG-MEDIA28-03-20175206.545206.545122.345169.34579
WIG-MOTO28-03-20175390.635442.105390.635404.680
WIG-NRCHOM28-03-20171934.961949.981934.101943.340
WIG-ODZIEZ28-03-20175823.355863.135776.995843.710
WIG-PALIWA28-03-20176693.976739.656628.556726.2475 177
WIG-POLAND28-03-201759703.3360002.1159629.7660002.11692 084
WIG-SPOZYW28-03-20174602.754635.924553.924581.708 335
WIG-TELKOM28-03-2017685.95687.37681.21685.188 857
WIG-UKRAIN28-03-2017641.96641.96635.89635.897 671
WIG2028-03-20172209.062225.412208.012225.41482 943
WIG20LEV28-03-2017668.02677.88667.39677.88482 943
WIG20SHORT28-03-20173530.143531.833503.853503.85482 943
WIG20TR28-03-20173746.743765.903742.153765.90482 943
WIG3028-03-20172556.972570.022550.282570.02549 734
WIG30TR28-03-20174273.654295.534269.484295.53549 734
WIGDIV28-03-20171135.511139.111133.501139.11291 879