Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Szef KE: Brexit będzie słono kosztował
    Szef Komisji Europejskiej mówił, że negocjacje Londynu z Brukseli w sprawie Brexitu będą bardzo trudne i uzgodnienie zasad przyszłych relacji zajmie wiele lat. Jego zdaniem, będzie to bolesne rozstanie z Unią.
  • Rekordowo długo walczył ze skarbówką i wygrał 7 mln. Teraz chce pomóc innym temperować zapędy fiskusa
  • Macierewicz utajnił przetarg na śmigłowce. Polacy mają się tego nigdy nie dowiedzieć
  • Nowe drogi w pięciu miastach. Budowy za 481 mln złotych
  • To już oficjalne - sieć Żabka sprzedana
  • Polskie superczułe kamery będą chronić świat przed katastrofami z kosmosu
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 22 lutego, 09:04
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
LARK.PL 0,80 -6,98 0,02
SERINUS ENERGY 1,40 -6,67 0,08
CALATRAVA CAPITAL 0,42 -6,67 0,00
COAL ENERGY 1,41 -6,00 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 22 lutego, 09:04
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
ELKOP 1,00 +17,65 0,26
WDX 7,60 +10,30 0,22
DROP 1,94 +8,38 0,00
DREWEX 1,62 +5,88 0,01
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 22 lutego, 09:04
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
JASTRZEBSKA SPOLKA WEGLOWA 74,18 +2,53 9,04
KGHM POLSKA MIEDZ SA 134,50 -0,74 5,44
PKO BP 35,26 +0,48 3,06
CD PROJEKT 77,69 +4,66 2,03
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-02-22 09:19)
WIG 59433.04 +0,17%
WIG20 2256.93 +0,37%
mWIG40 4912.14 +0,59%
sWIG80 15765.70 +0,30%
WIG-BANKI 7547.84 +0,37%
WIG-BUDOW 3393.21 -0,01%
WIG-INFO 2331.18 +0,00%
WIG-MEDIA 5048.55 -0,13%
WIG-PALIWA 6330.84 -0,40%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 4868.33 +0,22%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 686.20 +0,25%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA21-02-20170.650.650.600.60288 855
11BIT21-02-2017172.20187.90172.20186.9048 328
4FUNMEDIA21-02-20175.095.194.955.152 991
AATHOLD21-02-201718.2918.2918.2918.291
ABADONRE21-02-20175.655.655.605.60250
ABCDATA21-02-20172.332.342.292.29116 429
ABMSOLID21-02-20178.408.408.228.22381
ABPL21-02-201736.2137.4436.0336.2959 298
ACAUTOGAZ21-02-201743.0043.0042.9542.9560
ACTION21-02-20174.494.494.054.26194 542
ADIUVO21-02-201726.5026.5026.5026.502
AGORA21-02-201714.4014.4314.4014.4028 208
AGROTON21-02-20176.476.686.346.5282 574
AILLERON21-02-20178.618.938.618.931 180
AIRWAY21-02-20171.921.981.831.9589 836
ALCHEMIA21-02-20175.085.084.805.03154 189
ALIOR21-02-201765.6066.0864.7466.00229 955
ALMA21-02-20171.391.451.281.33353 388
ALTA21-02-20173.403.403.283.331 991
ALTUSTFI21-02-201713.9814.2713.8013.9958 009
ALUMETAL21-02-201761.0061.4560.6861.195 591
AMBRA21-02-20178.958.958.818.921 933
AMICA21-02-2017193.50195.00192.20192.802 084
AMREST21-02-2017332.45337.95330.00336.9026 918
APATOR21-02-201733.6534.1033.6034.0943 553
APLISENS21-02-201714.4314.4314.4314.432
APSENERGY21-02-20174.204.203.854.208 791
ARCHICOM21-02-201715.0015.0015.0015.00159
ARCTIC21-02-20175.465.475.445.4753 437
ARKASWE1721-02-201795.5996.0095.2096.00348
ARTERIA21-02-20179.8210.109.8210.102 673
ARTIFEX21-02-201721.2922.6921.0022.5026 158
ASBIS21-02-20173.213.263.123.21255 535
ASSECOBS21-02-201724.3924.3924.0524.39875
ASSECOPOL21-02-201755.9256.2655.2556.12112 955
ASSECOSEE21-02-201711.7711.7711.7011.705 189
ASSECOSLO21-02-201724.8024.8024.8024.80168
ASTARTA21-02-201761.6061.7860.7060.711 721
ATAL21-02-201730.5031.7029.6031.7016 997
ATENDE21-02-20173.883.883.883.8822
ATLANTAPL21-02-20176.206.346.206.283 545
ATLANTIS21-02-20170.640.640.610.6430 050
ATLASEST21-02-20171.071.071.071.0710
ATM21-02-201710.8511.0910.8511.091 565
ATMGRUPA21-02-20174.574.604.454.59384
ATREM21-02-20172.592.652.592.6512 546
AUTOPARTN21-02-20174.844.864.754.8029 290
AVIAAML21-02-20175.095.094.855.0023 247
AVIASG21-02-201721.8521.8519.7019.80927
AWBUD21-02-20176.616.756.606.7550 870
BALTONA21-02-20173.143.142.953.0323 668
BBIDEV21-02-20170.830.830.820.8328 050
BEDZIN21-02-201725.9026.0025.8926.00632
BENEFIT21-02-2017855.00939.50851.00919.001 837
BEST21-02-201724.8025.0024.8025.002 028
BETACOM21-02-201711.5411.5411.5411.542
BGZBNPP21-02-201758.0059.3058.0059.30817
BIK21-02-201715.5015.5015.5015.50127
BIOMEDLUB21-02-20171.021.041.001.02176 160
BIOTON21-02-20177.467.467.257.3571 704
BMPAG21-02-20172.292.292.182.261 146
BOGDANKA21-02-201779.8080.0078.4579.9047 793
BORYSZEW21-02-201712.0312.0411.5211.75303 221
BOS21-02-201714.5714.7913.8314.0844 803
BOWIM21-02-20174.674.834.674.808 119
BRASTER21-02-201713.9314.0913.3013.7040 800
BRIJU21-02-201728.7628.7627.9028.0147 145
BSCDRUK21-02-201733.0033.0032.6032.62166
BUDIMEX21-02-2017241.00244.65237.15242.4024 764
BUMECH21-02-20170.760.770.730.74569 495
BYTOM21-02-20172.452.472.412.45152 514
BZWBK21-02-2017351.30370.60350.15370.6060 528
CALATRAVA21-02-20170.490.490.450.45164 376
CAPITAL21-02-20172.522.562.482.5615 397
CCC21-02-2017214.35216.95212.00216.00128 054
CDPROJEKT21-02-201769.9074.4569.8974.23316 980
CDRL21-02-201724.8524.8524.8524.85155
CELTIC21-02-20175.085.085.085.08100
CEZ21-02-201771.0071.0070.4870.483 698
CFI21-02-20170.600.610.590.60420 690
CHEMOS21-02-20171.361.401.331.3587 603
CIECH21-02-201775.0075.0074.2675.0055 652
CIGAMES21-02-201729.1929.1927.3627.8081 574
CITYSERV21-02-20179.809.809.609.601 785
CLNPHARMA21-02-201731.2531.9030.1230.4940 393
CNT21-02-20178.018.017.937.9322
COALENERG21-02-20171.481.521.381.5012 638
COGNOR21-02-20171.992.001.961.99273 587
COLIAN21-02-20173.313.333.283.3119 555
COMARCH21-02-2017210.85211.50210.45211.50800
COMP21-02-201775.0075.5073.5073.50621
CORMAY21-02-20172.422.442.342.37163 661
CPGROUP21-02-20176.806.806.806.80700
CUBEITG21-02-20175.896.005.755.9427 864
CYFRPLSAT21-02-201723.5023.6023.2123.601 189 460
CZTOREBKA21-02-20170.890.890.840.8655 019
DBW20S081721-02-2017104.20104.20104.20104.20200
DEBICA21-02-201798.7099.2098.3098.952 399
DECORA21-02-20179.909.909.689.792 212
DEKPOL21-02-201713.0013.0012.3912.39609
DELKO21-02-201711.3011.4011.0211.391 013
DGA21-02-20173.603.603.503.50920
DOMDEV21-02-201762.4563.0062.1063.001 090
DREWEX21-02-20171.551.561.521.536 261
DROP21-02-20171.681.791.571.7935 142
DROZAPOL21-02-20172.422.422.352.358 426
ECHO21-02-20175.905.905.765.80149 679
EDINVEST21-02-20172.122.122.122.12530
EFEKT21-02-201728.5928.5928.4528.452
EKOEXPORT21-02-201715.5915.6515.3115.4916 516
ELBUDOWA21-02-2017117.75119.00117.00118.00479
ELEKTROTI21-02-201714.3215.1914.2915.196 365
ELEMENTAL21-02-20173.904.023.903.93103 488
ELKOP21-02-20170.710.850.710.851 447 245
ELZAB21-02-201717.0117.1117.0117.111 470
EMCINSMED21-02-201711.9711.9711.9711.971
EMPERIA21-02-201768.2769.0067.4268.993 429
ENAP21-02-20171.031.041.031.04898
ENEA21-02-201710.7010.7710.6010.701 403 260
ENELMED21-02-20179.6010.159.6010.1513 016
ENERGA21-02-201710.1010.179.9610.011 706 857
ENERGOINS21-02-20175.015.014.864.862 104
ENTER21-02-201727.8527.8526.1026.493 473
ERBUD21-02-201732.1232.1232.0032.001 744
ERG21-02-201766.7066.7060.4661.603 964
ERGIS21-02-20176.306.316.256.317 819
ESOTIQ21-02-20179.5010.099.4210.057 238
ESSYSTEM21-02-20172.502.502.492.50911
ETFDAX21-02-2017489.46490.50489.46490.5046
ETFSP50021-02-201798.2798.7398.2698.519 174
ETFW20L21-02-2017261.99263.90258.80263.501 045
EUCO21-02-201738.6038.9538.4038.401 789
EUROCASH21-02-201737.2537.4337.0137.30269 084
EUROTEL21-02-201722.5022.5321.5122.53579
EXILLON21-02-20177.707.707.707.7037
FAM21-02-20174.514.524.434.5116 540
FAMUR21-02-20175.005.134.995.111 642 927
FARMACOL21-02-201751.7051.7051.7051.701 847
FASING21-02-201714.8015.1014.8015.035 109
FASTFIN21-02-20171.801.801.791.79455
FEERUM21-02-201716.9917.6816.9917.6838
FERRO21-02-201712.6213.1412.6213.1418 247
FERRUM21-02-20173.903.903.713.845 301
FON21-02-20170.630.650.630.65979
FORTE21-02-201781.0081.3480.2381.208 386
FOTA21-02-20170.900.950.890.9271 240
GEKOPLAST21-02-201710.7610.7610.7610.76601
GETIN21-02-20171.621.641.591.60612 408
GETINOBLE21-02-20172.062.112.062.093 861 147
GINOROSSI21-02-20172.102.102.072.0970 758
GLCOSMED21-02-20175.375.375.365.3762
GOBARTO21-02-20177.107.106.906.9013 254
GORENJE21-02-201729.5029.5029.0029.0037
GPW21-02-201747.2947.5347.0647.5360 428
GRAVITON21-02-20172.602.602.342.60721
GROCLIN21-02-201715.3115.3514.9615.0014 649
GRODNO21-02-20175.965.965.805.80202
GRUPAAZOTY21-02-201770.0071.9869.3071.5043 812
GTC21-02-20178.528.598.398.5949 835
HANDLOWY21-02-201779.6481.9779.3081.9755 545
HARPER21-02-20171.001.000.970.977 002
HELIO21-02-201711.0211.2710.8210.824 816
HERKULES21-02-20173.703.863.703.86122 335
HUBSTYLE21-02-20172.102.221.992.0930 599
HYDROTOR21-02-201739.6539.6539.0039.00192
HYPERION21-02-20173.493.493.303.49176 698
I2DEV21-02-201719.1019.3919.1019.39498
IALBGR21-02-201710.9911.1810.8611.182 922
IDEABANK21-02-201725.4826.0024.6024.604 628
IFCAPITAL21-02-20170.600.650.600.6335 826
IFSA21-02-20170.530.540.410.415 138 363
IMCOMPANY21-02-20178.998.998.858.973 103
IMMOBILE21-02-20173.443.443.153.4025 462
IMPEL21-02-201723.7023.7023.6023.6014
IMPERA21-02-20171.331.341.321.322 509
IMPEXMET21-02-20174.004.003.933.97219 608
IMS21-02-20173.083.093.063.091 501
INC21-02-20171.881.881.811.831 268
INDATA21-02-20170.880.920.860.901 786 864
INDYGO21-02-20171.001.000.860.9236 056
INDYKPOL21-02-201762.6962.6959.0059.00620
INGBSK21-02-2017175.50178.00174.75177.9032 202
INPOST21-02-201710.9911.0010.8010.804 096
INSTALKRK21-02-201713.4613.4913.1513.492 507
INTEGERPL21-02-201744.1044.1042.4542.5526 173
INTERAOLT21-02-201714.7514.8714.5014.50541
INTERBUD21-02-20171.301.331.081.13204 183
INTERCARS21-02-2017313.90318.25313.20316.952 353
INTERFERI21-02-20174.074.304.074.30663
INTERSPPL21-02-20172.122.272.042.2722 372
INTLADS1478721-02-201719.8219.8219.8219.8225
INTLBCO1296321-02-201782.4583.3582.4583.3564
INTLBCO1323521-02-201769.0569.0569.0569.0550
INTLBCO1385421-02-201755.2058.7055.2057.95291
INTLBCO1408421-02-201757.6058.7557.6058.75212
INTLBCO1685721-02-201729.0031.5429.0030.75446
INTLBCO1692321-02-201723.5024.5023.0023.00450
INTLDAX1703821-02-201752.4553.0052.4553.00292
INTLDAX1717821-02-201742.3545.2742.3544.902 008
INTLDAX1741821-02-201731.7036.9031.7036.901 120
INTLDAX1779821-02-201722.1828.1322.1828.133 833
INTLDBK1734321-02-201712.0012.0012.0012.00100
INTLESX1705321-02-201717.5617.5617.5617.5633
INTLEUD1649321-02-201723.9123.9123.7023.70205
INTLEUD1668321-02-201732.7432.7432.7432.74250
INTLGLD0962121-02-201774.7074.7074.7074.7020
INTLGLD0974621-02-201792.6592.6592.0092.00130
INTLGLD1172621-02-2017110.60110.60110.60110.6010
INTLGLD1283121-02-201759.9059.9056.7558.00173
INTLHSC1568521-02-201721.1421.1421.1421.14100
INTLKGH1694921-02-201754.2554.2554.2554.2520
INTLKGH1729321-02-201750.5052.6550.4052.65345
INTLKGH1744221-02-201737.0037.0037.0037.0080
INTLKGH1745921-02-201743.9743.9743.9743.97225
INTLKGH1752521-02-201727.9529.2527.4029.252 243
INTLKGH1753321-02-201732.4434.0432.4434.04279
INTLKGH1787121-02-201721.4424.1421.4424.092 756
INTLNAG1318521-02-20172.182.182.182.18650
INTLNDX1781421-02-201731.0831.0831.0431.0450
INTLOPL1400121-02-20170.460.460.430.4531 600
INTLOPL1451421-02-20170.730.780.730.7813 000
INTLPEO1265821-02-201746.0647.4546.0647.36200
INTLPEO1755821-02-201722.8925.2322.8925.23322
INTLPGE1562821-02-20173.433.493.433.448 000
INTLPGE1786321-02-20172.412.412.352.351 600
INTLPGN1737621-02-20171.491.491.491.496 691
INTLPGN1746721-02-20171.141.141.121.126 264
INTLPKN1630321-02-201730.2030.2029.7329.73165
INTLPKN1675821-02-201727.2527.2527.2527.25200
INTLPKN1789721-02-201719.3020.0019.3020.00900
INTLPKO1503221-02-201715.6415.6415.6415.64200
INTLPKO1544621-02-201711.9311.9311.9311.93300
INTLPKO1695621-02-201710.6310.7810.6310.78800
INTLPKO1754121-02-20176.487.476.447.476 040
INTLPKO1788921-02-20175.765.765.765.76500
INTLPZU1656821-02-201712.5012.6012.5012.60600
INTLPZU1728521-02-20178.648.688.648.65625
INTLPZU1751721-02-20177.017.447.017.44190
INTLSLV1205421-02-201723.2923.2923.2923.29400
INTLSLV1322721-02-201714.3714.4514.3714.453 962
INTLSLV1370621-02-201711.9111.9111.9111.91170
INTLSLV1775621-02-20177.287.507.287.501 000
INTLSPX1782221-02-20178.138.438.138.43225
INTLUSD1360721-02-201734.9534.9534.9534.95100
INTLUSD1653521-02-201722.3923.8022.3923.80204
INTLUSD1774921-02-201717.1218.5217.1217.50620
INTLUSJ1708721-02-201718.4818.4818.4818.4870
INTLW201211221-02-20176.817.016.817.011 305
INTLW201248421-02-20178.408.408.408.40300
INTLW201702021-02-20174.754.814.754.811 222
INTLW201738421-02-20173.083.273.083.271 309
INTLW201740021-02-20173.673.673.673.67355
INTLW201742621-02-20173.173.173.173.171 500
INTLW201757421-02-20172.552.682.552.682 429
INTLW201758221-02-20172.852.992.852.933 694
INTLW201769921-02-20172.482.502.432.5023 482
INTLW201776421-02-20171.371.791.371.7941 400
INTLW201777221-02-20171.572.001.572.002 030
INTLW201778021-02-20172.062.182.062.183 774
INTSBCO0958921-02-201797.6097.6097.6097.60333
INTSBCO0976121-02-201769.5069.5069.5069.5019
INTSBCO0994421-02-201756.7056.7056.7056.7045
INTSBCO1018121-02-201743.9943.9943.9943.9942
INTSBCO1135321-02-201734.7334.7331.5232.40125
INTSBCO1167621-02-201722.5223.0020.1822.28828
INTSBND1570121-02-201713.5913.5913.5913.5967
INTSDAX0775721-02-201735.6735.6728.1328.13279
INTSDAX0795521-02-201754.0054.0051.7051.70154
INTSDAX1760821-02-201714.6314.6310.0910.113 263
INTSDAX1761621-02-201721.5221.5217.5917.611 458
INTSDOW1648521-02-201752.9052.9049.0049.00280
INTSDOW1743421-02-201796.0596.0596.0596.0510
INTSEUR1250021-02-201737.0837.0837.0837.0877
INTSEUR1253421-02-201750.0050.0050.0050.001 350
INTSEUR1765721-02-201723.1923.1923.1923.1972
INTSEUR1770721-02-201716.3816.3816.3816.3850
INTSGLD1663421-02-201739.9041.8039.9041.8064
INTSKGH0071121-02-201720.6321.8717.8218.522 592
INTSNDX1720221-02-20177.677.677.187.1885
INTSPGE1414221-02-20173.233.233.233.236 000
INTSPGN1585921-02-20170.880.880.750.823 316
INTSPKN1733521-02-201714.4314.4314.4314.4344
INTSPKO0274121-02-20178.888.888.888.881 500
INTSPKO0544721-02-20175.615.615.615.61600
INTSPKO0911821-02-20172.892.892.892.89300
INTSSLV0234521-02-201731.2931.2931.2931.2912
INTSSLV1592521-02-20178.288.288.288.28300
INTSSLV1664221-02-20175.255.255.065.061 430
INTSSPX1785521-02-201710.0210.0210.0210.0250
INTSUSD1670921-02-201734.5034.5034.5034.5029
INTSUSD1766521-02-201714.1915.0014.1515.00144
INTSW200073721-02-20172.852.852.432.432 000
INTSW200074521-02-20173.693.693.403.403 000
INTSW200280821-02-20174.154.154.154.15400
INTSW200588421-02-20175.645.645.645.64538
INTSW200874821-02-20172.002.001.901.935 397
INTSW200921721-02-20171.601.621.391.399 638
INTSW200930821-02-20171.361.360.900.9122 586
INVGLDFIZ21-02-20171459.001459.001459.001459.0010
INVISTA21-02-20171.241.301.221.304 850
INVPEFIZ21-02-2017720.00720.00720.00720.002
IPOPEMA21-02-20171.811.811.811.8145
IZOBLOK21-02-2017181.85182.00179.40181.501 803
IZOLACJA21-02-20171.591.591.551.553 302
IZOSTAL21-02-20175.105.105.025.02380
JHMDEV21-02-20171.521.551.521.54114 732
JSW21-02-201769.9272.4069.5772.351 089 984
JWCONSTR21-02-20174.714.724.714.7237 255
K2INTERNT21-02-201714.9915.1014.9915.014 548
KANIA21-02-20172.122.132.112.1140 304
KBDOM21-02-20173.103.143.103.14279
KCI21-02-20170.610.680.600.68234 333
KERNEL21-02-201777.8979.6077.8979.5070 764
KETY21-02-2017411.25421.35410.15418.7516 037
KGHM21-02-2017129.85135.55129.75135.501 288 079
KGL21-02-201723.5025.4523.5025.152 391
KINOPOL21-02-201712.6012.7012.6012.701 582
KOGENERA21-02-201789.5089.5089.0089.4914
KOMPUTRON21-02-20176.496.496.286.3116 916
KONSSTALI21-02-201741.2044.6041.0044.008 330
KOPEX21-02-20173.784.333.784.25837 633
KRAKCHEM21-02-20173.203.203.093.15352
KREC21-02-20176.406.405.876.305 356
KREDYTIN21-02-201723.3023.3022.0022.66520
KREZUS21-02-20171.721.731.681.6866 405
KRKA21-02-2017224.00224.00223.00223.0048
KRUK21-02-2017249.60249.60246.15248.007 140
KRUSZWICA21-02-201757.8658.8557.8558.00635
KRVITAMIN21-02-20177.507.507.397.461 317
KSGAGRO21-02-20173.373.393.193.2540 213
LABOPRINT21-02-20179.1310.049.0110.043 210
LARK21-02-20170.890.890.850.8621 351
LARQ21-02-201713.0113.0112.4112.89206
LCCORP21-02-20172.042.082.022.0459 502
LENA21-02-20174.094.094.064.0710 070
LENTEX21-02-201710.4710.6810.4010.4464 650
LIBET21-02-20171.571.631.541.60169 507
LIVECHAT21-02-201750.8051.5850.7051.5516 296
LMCSFIZ21-02-20171339.001339.001339.001339.0010
LOKUM21-02-201713.0013.2513.0013.25564
LOTOS21-02-201746.2548.5946.2548.50543 333
LPP21-02-20175404.555479.955386.255479.951 216
LSISOFT21-02-201711.3011.5611.2011.565 130
LUBAWA21-02-20171.211.211.181.21246 691
MABION21-02-201798.0998.1594.1098.105 070
MAKARONPL21-02-20176.406.656.406.65301
MANGATA21-02-2017111.50111.50109.50111.001 898
MARVIPOL21-02-201712.6612.9512.6612.9049 737
MASTERPHA21-02-20176.406.426.406.42807
MBANK21-02-2017410.00419.90405.05419.9021 955
MBWS21-02-201767.9067.9067.5067.5034
MCI21-02-20178.658.658.508.5754 626
MCLOGIC21-02-201740.9040.9040.1540.90309
MDIENERGIA21-02-20174.944.944.654.881 380
MEDIACAP21-02-20172.752.762.752.761 037
MEDIATEL21-02-20170.710.710.710.711 732
MEDICALG21-02-2017340.80340.90338.00340.752 542
MEDYCZNYFIZ21-02-201793.1093.1093.1093.10100
MENNICA21-02-201716.9016.9016.6016.60437
MERCATOR21-02-201721.0521.3921.0521.093 663
MERCOR21-02-201711.3011.3910.9011.0823 847
MEXPOLSKA21-02-20178.188.258.158.253 620
MFO21-02-201733.8833.8833.0033.8710 465
MILKILAND21-02-20172.682.682.542.5517 839
MILLENNIUM21-02-20176.827.006.826.95469 329
MIRACULUM21-02-20172.562.562.452.5023 552
MIRBUD21-02-20171.501.531.451.48711 141
MLPGROUP21-02-201747.0047.2447.0047.243
MOJ21-02-20170.700.710.700.715 177
MOL21-02-2017294.50295.00294.50295.0028
MONNARI21-02-20178.548.748.208.51136 135
MOSTALPLC21-02-201713.0013.0012.6112.991 237
MOSTALWAR21-02-201712.0712.4412.0112.1729 064
MOSTALZAB21-02-20171.311.401.311.38478 636
MUZA21-02-20173.933.933.743.742 223
MWTRADE21-02-201710.8010.8010.7610.762 015
NETIA21-02-20174.634.674.584.60144 637
NETMEDIA21-02-20176.356.356.356.35419
NEUCA21-02-2017395.00395.00392.10394.004 902
NEWAG21-02-201716.9716.9716.6016.892 561
NORTCOAST21-02-20174.564.774.564.771 691
NOVITA21-02-201762.3762.3761.1361.1361
NOWAGALA21-02-20171.541.541.461.5212 811
NTTSYSTEM21-02-20172.993.012.983.011 160
ODLEWNIE21-02-20174.754.794.714.767 616
OEX21-02-201719.2919.2919.2919.29100
OLYMPIC21-02-20178.308.308.308.3045
OPENFIN21-02-20171.991.991.901.9241 412
OPONEO.PL21-02-201751.9554.0050.5653.3018 470
OPTEAM21-02-20177.657.807.507.804 251
ORANGEPL21-02-20174.854.854.754.844 903 717
ORBIS21-02-201774.9576.6074.9576.601 081
ORION21-02-201787.0087.0082.0082.0010
ORZBIALY21-02-20179.559.669.459.554 692
OTLOG21-02-201723.3023.3022.8023.30120
OTMUCHOW21-02-20174.094.204.044.2020 359
OVOSTAR21-02-201789.0090.4888.5090.00302
PAGED21-02-201752.8652.8651.5151.51151
PAMAPOL21-02-20171.571.581.531.577 754
PANOVA21-02-201725.9625.9625.5025.501 358
PATENTUS21-02-20170.800.800.800.801
PBG21-02-20173.293.363.223.2891 452
PBKM21-02-201757.0757.0755.3356.53477
PCCEXOL21-02-20171.761.761.751.75161
PCCINTER21-02-20172.312.402.312.405 188
PCCROKITA21-02-201765.4065.5065.2065.502 854
PCM21-02-201732.8032.9732.5632.585 910
PEGAS21-02-2017129.85129.85129.50129.50493
PEKABEX21-02-201710.9910.9910.5210.705 325
PEKAO21-02-2017142.55145.75142.05145.00401 843
PELION21-02-201756.3056.3055.1056.00653
PEMANAGER21-02-201751.8851.9950.6051.99313
PEP21-02-201716.1016.4916.0016.3617 935
PEPEES21-02-20171.191.201.161.1748 790
PETROLINV21-02-20177.397.396.987.14100 347
PFLEIDER21-02-201743.5843.8841.8842.599 909
PGE21-02-201711.7111.8611.6511.792 209 592
PGNIG21-02-20175.876.035.866.004 598 207
PGODLEW21-02-20176.006.006.006.0022
PGSSOFT21-02-201714.9015.3014.9015.305 316
PHN21-02-201717.7017.9817.5017.501 139
PKNORLEN21-02-201792.9596.3692.9296.36759 753
PKOBP21-02-201733.8935.1933.8935.093 575 795
PKOSO21-02-2017104.57104.57104.56104.56700
PKPCARGO21-02-201757.0957.5056.2657.5015 330
PLASTBOX21-02-20172.352.352.282.3513 413
PLATYNINW21-02-20170.920.930.850.9213 647
PLAYWAY21-02-201749.3550.5048.5050.158 715
PLAZACNTR21-02-20179.8810.189.7010.1411 252
PMPG21-02-20173.993.993.833.978 132
POLICE21-02-201720.2020.2020.0020.191 789
POLIMEXMS21-02-20176.747.116.717.004 690 738
POLMED21-02-20172.782.802.782.781 734
POLNA21-02-201721.0021.3920.2520.391 712
POLNORD21-02-20178.208.298.188.2049 520
POLWAX21-02-201717.3017.4216.9017.1033 422
POZBUD21-02-20173.253.253.203.224 802
PRAGMAFA21-02-201713.8013.9513.8013.95128
PRAGMAINK21-02-201710.3010.3010.3010.30204
PRAIRIE21-02-20171.361.381.351.36124 553
PRIMAMODA21-02-20173.523.723.423.7214 132
PROCAD21-02-20171.491.491.481.486 721
PROCHEM21-02-201718.0518.0517.9018.00783
PROCHNIK21-02-20171.141.141.121.14149 930
PROJPRZEM21-02-20178.709.098.708.925 142
PROTEKTOR21-02-20173.253.253.203.20782
PULAWY21-02-2017193.80194.60191.35191.35415
PWRMEDIA21-02-20172.442.452.362.4010 762
PZU21-02-201737.0137.9437.0137.921 607 436
QUANTUM21-02-201714.4914.4914.4914.495
QUERCUS21-02-20176.386.496.356.45251 433
QUMAK21-02-20175.305.405.105.4071 670
RADPOL21-02-20172.412.482.402.4849 024
RAFAKO21-02-20177.107.167.077.1357 567
RAFAMET21-02-201716.4916.4916.4916.4910
RAINBOW21-02-201735.0035.3035.0035.2016 474
RANKPROGR21-02-20171.751.781.711.7185 067
RAWLPLUG21-02-201711.5411.5511.4311.5511 374
RCBW301081721-02-20171065.701065.701065.701065.7061
RCCOFAOPEN21-02-20173.213.213.213.21300
RCCRUAOPEN21-02-20179.509.679.509.6028 261
RCESXE29092021-02-20171033.901033.901033.901033.90169
RCFL2SILVE21-02-201732.4832.4832.4632.462 062
RCFL3ALR21-02-2017237.70237.70236.60236.60130
RCFL3ALV21-02-2017107.60107.60107.60107.6015
RCFL3CCC21-02-2017173.40173.40173.30173.3010
RCFL3COPP21-02-201721.9122.1321.8922.13245
RCFL3ENG21-02-2017213.40213.40199.90206.10438
RCFL3EUH21-02-201758.5058.5058.5058.5010
RCFL3FDX21-02-2017156.70156.70156.70156.7020
RCFL3GOLD21-02-201734.6034.6034.4434.44790
RCFL3KGH21-02-201727.7029.1027.7029.017 343
RCFL3LTS21-02-2017423.00447.20423.00446.4028
RCFL3MBK21-02-2017148.30153.20148.30153.20248
RCFL3OIL21-02-20171.781.881.781.85294 726
RCFL3OIL221-02-2017210.00210.00210.00210.0028
RCFL3OPL21-02-20179.009.009.009.003 322
RCFL3PEO21-02-201743.7745.2243.7745.22222
RCFL3PGE21-02-201713.4313.9113.4313.91210
RCFL3PGN21-02-2017143.80143.80143.80143.807
RCFL3PKN21-02-2017247.60259.70247.60257.503
RCFL3PKO21-02-201729.9632.9429.7332.45145
RCFL3PZU21-02-201758.5558.5558.5558.5530
RCFL3SIE21-02-2017184.10184.10184.10184.10190
RCFL3SILVE21-02-20179.309.409.179.4011 007
RCFL3W2021-02-201776.9080.0076.9080.00595
RCFL3WHT21-02-201711.2211.2210.9310.93821
RCFL4OIL21-02-201713.9614.8013.9614.802 496
RCFS2ESX21-02-201723.4923.4923.4923.4945
RCFS2OIL21-02-2017157.70157.70157.70157.7015
RCFS2W2021-02-201766.0066.0066.0066.00167
RCFS3COPP21-02-20174.384.384.384.38400
RCFS3FDX21-02-201717.9217.9217.9217.92100
RCFS3GOLD21-02-2017132.70136.00132.70133.0021
RCFS3KGH21-02-20174.644.644.154.1533 015
RCFS3LTS21-02-201717.0217.0217.0217.02125
RCFS3OIL21-02-201786.4086.6583.0584.551 014
RCFS3PEO21-02-201713.0713.0712.4812.48170
RCFS3PKO21-02-201717.0617.0616.6716.671 210
RCFS3PZU21-02-201711.3211.5011.1011.101 941
RCFS3SIE21-02-20177.397.397.397.39120
RCFS3W2021-02-201746.0046.0042.2743.032 891
RCFS4ESX21-02-20173.133.133.073.071 159
RCFS4OIL21-02-20173.653.653.653.651 000
RCGLDAOPEN21-02-2017503.40503.40502.00502.00138
RCGNS01092021-02-20171013.701019.201013.701019.2058
RCGSLV29092021-02-20171024.601026.001024.601026.00599
RCGSXE02112021-02-2017942.10942.30942.10942.3011
RCGSXHC012221-02-2017992.80992.80992.80992.8012
RCNAGAOPEN21-02-201762.2562.2562.2562.2530
RCSCRAOPEN21-02-2017301.50301.50299.00299.0075
RCSDGP071721-02-20171204.501204.501204.501204.5050
RCSILAOPEN21-02-201773.3573.3573.3573.35813
RCTLGOLD0921-02-20176.896.946.896.914 500
RCTLKAO00121-02-201720.9320.9320.0120.012 000
RCTLWIG00121-02-20179.349.629.349.62154
RCTWW20121921-02-20171083.801098.001083.801097.10415
RCWHTAOPEN21-02-20176.156.206.156.20500
REDAN21-02-20172.152.152.082.1129 777
REDWOOD21-02-20171.101.101.081.084 013
RELPOL21-02-20178.509.008.409.0010 928
REMAK21-02-201716.0016.9014.6516.9013 909
RESBUD21-02-20170.880.890.870.8853 832
ROBYG21-02-20173.003.013.003.01133 094
RONSON21-02-20171.781.831.781.8373 016
ROPCZYCE21-02-201720.1520.2020.0020.00870
RUBICON21-02-20171.261.261.241.2412
SANOK21-02-201761.5062.5661.5062.482 974
SANTANDER21-02-201722.3022.3021.8022.001 002
SARE21-02-201719.4419.5019.4419.50200
SECOGROUP21-02-201718.2018.2018.2018.20520
SEKO21-02-20177.067.067.007.001 300
SELENAFM21-02-201721.2221.9720.9920.991 962
SELVITA21-02-201731.7032.4031.6431.9929 480
SERINUS21-02-20171.531.531.461.50168 218
SETANTA21-02-201717.0018.2516.3017.001 826
SFINKS21-02-20172.752.872.742.82172 625
SIMPLE21-02-20176.746.756.746.751 001
SKARBIEC21-02-201730.5930.9030.1230.604 874
SKOTAN21-02-20170.670.670.650.67144 387
SKYLINE21-02-20170.900.900.860.885 711
SNIEZKA21-02-201763.5063.5061.6261.78519
SOHODEV21-02-20171.811.831.751.7855 416
SOLAR21-02-20171.151.151.121.1410 139
SONEL21-02-201710.3510.3610.3510.35173
STALEXP21-02-20174.434.484.374.47145 966
STALPROD21-02-2017624.00650.40623.50650.001 277
STALPROFI21-02-201714.1114.4714.1114.47500
STAPORKOW21-02-20174.354.454.354.453 823
STARHEDGE21-02-20170.570.580.570.585 768
STELMET21-02-201730.3030.5030.0630.112 473
SUNEX21-02-20173.513.673.513.673 434
SUWARY21-02-20178.358.938.358.93246
SWISSMED21-02-20171.421.421.411.4112 060
SYGNITY21-02-20177.147.277.107.2038 066
SYNEKTIK21-02-201716.7916.7916.3816.38488
SYNTHOS21-02-20175.855.945.855.94676 154
TALANX21-02-2017124.90124.90124.90124.902
TALEX21-02-201722.0022.4022.0022.401 497
TARCZYNSKI21-02-201712.3012.6012.3012.509 247
TAURONPE21-02-20172.922.962.912.942 467 493
TERMOREX21-02-20172.222.242.222.2420
TESGAS21-02-20173.043.042.993.032 201
TIM21-02-201713.4513.4813.4013.478 894
TORPOL21-02-201714.0014.0013.7514.0016 004
TOYA21-02-20176.206.205.916.202 491
TRAKCJA21-02-201717.5518.0017.3717.94110 198
TRANSPOL21-02-20175.496.525.496.5265 969
TRIGONPP21-02-2017143.50145.70143.50145.70151
TRIGONPP221-02-2017144.99144.99143.50143.9051
TRIGONPP521-02-2017143.40143.40143.40143.401
TRITON21-02-20173.603.603.453.558 946
TXM21-02-20175.645.695.645.693 040
ULMA21-02-201769.0069.0063.5166.0080
UNIBEP21-02-201712.1012.1011.9011.901 287
UNICREDIT21-02-201756.0056.0052.0153.02483
UNIMA21-02-20173.703.703.683.69981
UNIWHEELS21-02-2017241.00243.95238.20243.9511 640
URSUS21-02-20172.402.512.362.45596 724
VANTAGE21-02-20173.583.583.433.463 343
VIGOSYS21-02-2017287.00287.00281.50281.50117
VINDEXUS21-02-20177.877.937.877.926 026
VISTAL21-02-20178.258.508.258.4718 046
VISTULA21-02-20173.283.283.233.2588 951
VIVID21-02-20174.985.144.975.06359 562
VOTUM21-02-201710.8810.8810.4510.886 888
VOXEL21-02-201718.7418.7418.3818.71536
WADEX21-02-20175.955.955.955.9526
WARIMPEX21-02-20173.543.553.193.506 610
WASKO21-02-20171.591.591.551.5751 512
WAWEL21-02-20171130.001135.001125.551135.001 063
WDX21-02-20176.906.906.646.89905
WIELTON21-02-201714.9515.2614.9015.2459 741
WIKANA21-02-20171.861.861.831.832 864
WILBO21-02-20170.650.650.630.648 141
WINVEST21-02-20172.002.021.982.02798
WIRTUALNA21-02-201756.5057.4056.5057.2594 506
WITTCHEN21-02-201717.6817.6817.0617.20402
WOJAS21-02-20175.205.205.145.203 173
WORKSERV21-02-20179.739.739.739.73462
YOLO21-02-20177.727.856.307.4573 896
ZAMET21-02-20171.701.741.701.706 180
ZEPAK21-02-201718.0018.1417.5617.60101 412
ZPUE21-02-2017388.95388.95381.00385.0035
ZUE21-02-201710.5210.7910.5210.6317 394
ZYWIEC21-02-2017448.00448.50448.00448.5043
INVESTORMS21-02-20174784.564806.254784.564806.25252 633
MWIG4021-02-20174804.994883.484804.994883.48193 002
RESPECT21-02-20172854.362923.432851.682923.43546 211
SWIG8021-02-201715717.6215737.1015694.8615718.9590 790
WIG21-02-201758191.4759331.9158182.7659331.911 064 746
WIG-BANKI21-02-20177331.947524.887312.277519.82252 127
WIG-BUDOW21-02-20173373.403408.933357.973393.6747 299
WIG-CEE21-02-2017931.96932.42931.96932.417 009
WIG-CHEMIA21-02-201716366.6516573.3216307.4816573.3212 067
WIG-ENERG21-02-20172810.292827.512798.852815.9167 785
WIG-GORNIC21-02-20174623.794814.024623.794814.020
WIG-INFO21-02-20172323.772332.382307.412331.1010 256
WIG-LEKI21-02-20175962.376005.775848.995903.530
WIG-MEDIA21-02-20175021.485054.975012.475054.976 161
WIG-MOTO21-02-20175592.395648.185592.345642.830
WIG-NRCHOM21-02-20171928.321932.161917.681932.160
WIG-ODZIEZ21-02-20175134.335190.595110.065186.790
WIG-PALIWA21-02-20176158.586356.026152.726356.02126 939
WIG-POLAND21-02-201759763.4260343.8259763.4260343.821 053 385
WIG-SPOZYW21-02-20174802.214864.164802.214857.618 383
WIG-TELKOM21-02-2017683.13684.50675.78684.5052 631
WIG-UKRAIN21-02-2017634.87636.07632.96632.966 476
WIG2021-02-20172192.532248.522192.182248.52754 728
WIG20LEV21-02-2017661.53695.32661.31695.32754 728
WIG20SHORT21-02-20173560.643561.213469.743469.74754 728
WIG20TR21-02-20173762.253805.003762.253805.00754 728
WIG3021-02-20172541.762603.022541.312603.02882 819
WIG30TR21-02-20174302.884350.694302.884350.69882 819
WIGDIV21-02-20171136.511153.571135.311153.57437 965