Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 15 listopada, 17:03
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
Próchnik SA w upadłości 0,01 -50,00 0,00
Zastal SA 0,23 -23,33 0,02
Resbud SE 0,21 -16,00 0,00
Drop SA 0,44 -15,38 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 15 listopada, 17:03
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
Redwood Holding SA w restruktu 0,09 +28,57 0,00
Krezus SA 0,63 +23,53 4,32
Platynowe Inwestycje SE 0,53 +17,78 0,00
MW Trade SA 3,24 +12,50 0,02
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 15 listopada, 17:03
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
Alior Bank SA 53,55 -2,81 114,29
PKO BP SA 40,32 -2,56 93,96
PGE SA 11,91 +4,93 60,58
PZU SA 40,92 -1,06 55,39
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-11-15 18:59)
WIG 56329.01 -0,94%
WIG20 2202.91 -1,30%
mWIG40 3874.07 -0,13%
sWIG80 10835.39 +0,11%
WIG-BANKI 7455.84 -2,29%
WIG-BUDOW 1879.89 -0,75%
WIG-INFO 2019.19 +0,37%
WIG-MEDIA 4570.84 -0,02%
WIG-PALIWA 7128.74 -0,58%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 3589.51 +0,61%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 585.39 -0,35%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT15-11-2018287.00291.50266.00270.5022 225
4FUNMEDIA15-11-201813.0013.0012.5013.0030
ABCDATA15-11-20180.890.900.860.87194 637
ABMSOLID15-11-20189.009.208.208.981 180
ABPL15-11-201817.2017.5517.0017.204 469
ACAUTOGAZ15-11-201841.3041.3041.2041.20131
ACTION15-11-20182.903.102.793.1014 212
AGORA15-11-20189.549.549.489.502 148
AGROTON15-11-20184.114.193.704.015 858
AILLERON15-11-201810.7511.2010.3511.204 777
AIRWAY15-11-20180.670.680.660.6739 666
ALCHEMIA15-11-20184.504.664.504.66352
ALIOR15-11-201855.0056.2053.5553.552 126 133
ALTA15-11-20182.102.102.022.02496
ALTUSTFI15-11-20181.992.001.991.9926 671
ALUMETAL15-11-201842.0542.4542.0042.00993
AMBRA15-11-201811.0011.0010.9511.001 238
AMICA15-11-2018104.60104.60101.20101.20675
AMREST15-11-201841.2041.5040.0540.6559 425
APATOR15-11-201823.0023.8022.8023.701 552
APLISENS15-11-201810.2010.209.909.90750
ARCTIC15-11-20183.703.753.703.704 115
ARTERIA15-11-20186.646.646.206.241 002
ARTIFEX15-11-20185.885.885.885.881 654
ASBIS15-11-20182.902.992.902.9156 500
ASSECOBS15-11-201824.5024.5024.5024.5040
ASSECOPOL15-11-201845.4045.7044.9245.36253 630
ASSECOSEE15-11-201811.0511.1010.9010.957 833
ASTARTA15-11-201829.6029.6029.1029.10222
ATAL15-11-201830.8030.8030.1030.8054
ATENDE15-11-20183.383.383.303.38712
ATLANTAPL15-11-20183.783.783.743.741 615
ATLANTIS15-11-20180.530.550.520.5531 625
ATM15-11-20189.449.449.409.40398
ATMGRUPA15-11-20185.105.105.005.003 277
AUTOPARTN15-11-20183.703.703.613.696 321
BAHOLDING15-11-20181.681.691.621.68102 882
BALTONA15-11-20189.249.249.249.241
BBIDEV15-11-20180.520.550.520.55515
BEDZIN15-11-201821.6023.4021.6021.60247
BENEFIT15-11-2018760.00786.00756.00780.001 074
BEST15-11-201827.0027.0025.8027.00152
BETACOM15-11-201814.5014.5014.2014.2099
BGZBNPP15-11-201849.1049.1048.9048.9031
BIK15-11-201815.6515.6515.6515.651
BIOMEDLUB15-11-20181.071.111.071.0810 786
BIOTON15-11-20185.945.995.865.8610 139
BNPPSOGO102115-11-2018970.80970.80970.80970.8050
BNPPSX7E032115-11-2018811.70811.70811.70811.70150
BOGDANKA15-11-201857.7057.7056.1056.906 155
BORYSZEW15-11-20184.694.724.654.68133 392
BOS15-11-20186.907.186.906.9633 218
BOWIM15-11-20183.303.303.293.296 600
BRASTER15-11-20180.860.930.860.8761 657
BSCDRUK15-11-201838.2038.2034.0036.00967
BUDIMEX15-11-2018120.00121.20115.00115.002 913
BYTOM15-11-20182.732.732.722.721 900
CAPITAL15-11-20182.352.352.352.35460
CCC15-11-2018182.50185.10180.00181.8068 823
CDPROJEKT15-11-2018145.70148.80138.00138.00351 216
CDRL15-11-201824.0024.0023.3023.50245
CEZ15-11-201891.5091.5091.5091.5060
CIECH15-11-201842.6643.1241.6242.0062 676
CIGAMES15-11-20180.830.840.820.83449 524
CITYSERV15-11-201811.5011.6011.1011.10400
CLNPHARMA15-11-201831.0031.2030.0530.054 448
CNT15-11-201812.3012.4012.2012.40346
COGNOR15-11-20181.881.881.851.883 100
COMARCH15-11-2018171.00171.00170.00171.002 552
COMP15-11-201865.0065.0065.0065.00300
CORMAY15-11-20181.021.020.930.97146 452
CPGROUP15-11-20184.964.964.744.842 566
CYFRPLSAT15-11-201822.7022.9822.5622.80348 138
DEBICA15-11-2018102.00102.0097.6097.602 658
DECORA15-11-201811.2511.3011.2511.301 574
DEKPOL15-11-201834.0034.0031.0033.002 354
DGA15-11-20189.809.809.809.801
DINOPL15-11-201889.0591.7087.1590.55466 625
DOMDEV15-11-201867.8067.8067.6067.601 005
DROZAPOL15-11-20181.561.561.411.52369
ECHO15-11-20184.044.054.024.03918 451
EDINVEST15-11-20181.891.891.891.89570
EFEKT15-11-201822.0022.0022.0022.002
EKOEXPORT15-11-20183.843.943.783.8532 605
ELBUDOWA15-11-201830.0030.3029.9029.903 226
ELEKTROTI15-11-20184.094.334.094.204 542
ELEMENTAL15-11-20181.231.301.151.15440 461
ELKOP15-11-20180.010.010.010.01355 410
EMCINSMED15-11-20187.207.206.806.803
ENAP15-11-20181.061.061.001.007 002
ENEA15-11-20189.4010.139.239.891 715 780
ENELMED15-11-20188.458.458.458.45900
ENERGA15-11-20188.688.978.548.831 320 695
ENERGOINS15-11-20180.760.770.730.7715 447
ENTER15-11-201818.0018.0018.0018.002
ERBUD15-11-201810.4510.4510.1010.45546
ERG15-11-201843.9043.9043.9043.901
ERGIS15-11-20182.892.962.802.8930 750
ESOTIQ15-11-201817.9517.9517.8017.806
ESSYSTEM15-11-20182.282.282.162.2413 701
ETFDAX15-11-2018467.85467.85460.00460.0035
ETFSP50015-11-2018105.44105.60104.20104.5410 866
ETFW20L15-11-2018271.00272.05268.15269.602 338
EUCO15-11-20187.907.907.707.70723
EUROCASH15-11-201818.8419.2718.6219.05286 454
EUROTEL15-11-201816.9017.0016.7017.00428
EVEREST15-11-20180.580.580.580.5820
FAMUR15-11-20185.705.705.665.7085 777
FASING15-11-201814.6515.0514.0014.003 941
FEERUM15-11-20185.505.505.445.441 010
FERRO15-11-201812.8012.8012.4012.804 790
FERRUM15-11-20184.704.704.664.6616
FORTE15-11-201822.5024.4022.4022.9038 548
GETINOBLE15-11-20180.420.440.390.4016 439 172
GINOROSSI15-11-20180.410.490.410.45588 699
GLCOSMED15-11-20180.720.720.720.721
GOBARTO15-11-20188.308.688.308.6849
GPRE15-11-20185.245.245.245.241
GPW15-11-201835.2035.7535.0535.3076 069
GRAVITON15-11-20181.501.501.401.501 093
GROCLIN15-11-20181.931.951.901.9153 659
GRODNO15-11-20182.502.502.302.3047 359
GRUPAAZOTY15-11-201824.4425.6024.2825.30184 055
GTC15-11-20188.318.508.318.4225 107
HANDLOWY15-11-201870.0070.4069.4069.9042 206
HARPER15-11-20180.160.160.160.168 710
HELIO15-11-201811.3011.3011.3011.301
HERKULES15-11-20182.712.762.702.726 112
HOLLYWOOD15-11-20181.031.030.951.039 109
HYDROTOR15-11-201835.4035.4034.8034.8063
IDEABANK15-11-20182.552.802.502.60391 164
IDMSA15-11-20181.001.001.001.003 553
IFCAPITAL15-11-20180.570.570.520.52324
IFIRMA15-11-20182.262.272.142.2711 053
IIAAV15-11-201889.5089.5089.5089.5015
IMCOMPANY15-11-201812.7013.3512.6013.355 729
IMMOBILE15-11-20183.203.203.203.202
IMPEL15-11-20188.709.408.509.40162
IMPERA15-11-20180.850.850.850.8528
IMPEXMET15-11-20183.343.373.333.342 504 959
IMS15-11-20183.403.483.343.484 609
INC15-11-20181.031.031.031.03104
INDYKPOL15-11-201866.5066.5066.5066.501
INGBSK15-11-2018176.60179.40176.60178.202 097
INPRO15-11-20184.504.504.504.501
INSTALKRK15-11-201811.7012.8511.7012.005 153
INTERAOLT15-11-20187.607.607.587.58153
INTERCARS15-11-2018212.00215.00199.60204.0028 823
INTERFERI15-11-20183.663.663.663.661
INTERSPPL15-11-20182.132.132.042.12303
INTLBCO1973715-11-201863.5063.5063.5063.5042
INTLBCO1974515-11-201871.0071.0071.0071.0025
INTLBCO1999215-11-201852.3552.3550.7050.70200
INTLBCO2016415-11-201840.1440.1440.1440.14124
INTLBCO2065115-11-201829.0732.1228.6531.561 132
INTLCDR2205315-11-20183.703.703.083.08700
INTLDAX1313615-11-201887.3087.3086.7586.7540
INTLDAX1501615-11-201856.9056.9056.9056.9043
INTLDAX1647715-11-201832.9534.0927.2627.2610 600
INTLDAX1681615-11-201827.2027.3120.3422.001 427
INTLDOW1780615-11-2018242.30242.30242.30242.302
INTLESX1705315-11-201811.6311.6311.6311.63500
INTLEUD1668315-11-201823.0223.0223.0223.028
INTLGBU1618815-11-201824.0024.0024.0024.003 327
INTLGBU1619615-11-201845.7045.7045.7045.7035
INTLGLD0974615-11-201844.1244.2041.5544.03495
INTLGLD1172615-11-201860.4060.4059.2060.30350
INTLGLD2187315-11-201876.1576.1576.1576.1514
INTLKGH2209515-11-201816.6616.7116.6616.711 050
INTLNAG2071915-11-20188.739.007.687.682 551
INTLNDX2131115-11-201821.2421.2418.4318.43305
INTLPEO1640215-11-201820.2420.2417.9918.64806
INTLPEO2200415-11-201822.0522.0522.0522.0535
INTLPGE2133715-11-20184.384.544.384.543 000
INTLPGE2135215-11-20184.144.284.144.2814 385
INTLPGE2207915-11-20182.713.262.713.26670
INTLPGE2220215-11-20182.752.752.752.751 052
INTLPGN1737615-11-20181.811.811.811.813 500
INTLPKN1630315-11-201832.3732.3731.1431.141 000
INTLPKO1881215-11-20188.938.938.138.1320
INTLPZU2149315-11-20189.219.219.219.21400
INTLPZU2165915-11-20188.338.337.617.61400
INTLPZU2221015-11-20186.426.426.426.42100
INTLSLV2195615-11-20185.535.555.185.182 266
INTLSLV2196415-11-20187.247.247.217.21465
INTLSP52056015-11-20187.257.657.007.001 200
INTLSPX1782215-11-201815.8415.8415.8415.8459
INTLUSD2126115-11-201826.5727.5225.7326.95761
INTLUSJ1636015-11-201842.5542.5542.5542.552
INTLW201701215-11-20183.503.503.503.50300
INTLW201715215-11-20183.703.753.303.303 500
INTLW201738415-11-20182.422.422.422.422 000
INTLW201740015-11-20182.962.962.962.9635
INTLW201742615-11-20182.442.442.122.1282 431
INTLW202224415-11-20181.981.981.741.74315
INTROL15-11-20183.703.703.703.7010
INTSBCO0670015-11-2018100.50100.5098.2099.0037
INTSCDR2173315-11-201816.5616.5616.5616.5619
INTSCDR2203815-11-201812.1412.1412.1412.14500
INTSCDR2211115-11-20186.747.246.637.249 040
INTSDAX2018015-11-2018125.10131.10125.10131.1090
INTSDAX2155015-11-201869.0572.6069.0572.6025
INTSDAX2184015-11-201855.5064.0055.5064.001 591
INTSDAX2216015-11-201824.0031.8024.0031.802 358
INTSDAX2217815-11-201834.0943.7434.0943.74436
INTSDOW2055215-11-2018140.00153.00140.00153.00180
INTSEUD2143615-11-201838.8838.8838.8838.8811
INTSHSC2053715-11-201842.6342.6342.6342.63100
INTSKGH1798815-11-201867.4567.5065.8067.50632
INTSKGH2105515-11-201827.9728.3926.9728.391 843
INTSNAG0709615-11-20184.075.303.875.304 140
INTSNAG0710415-11-20185.375.375.375.37200
INTSNDX2172515-11-201850.0052.1050.0052.00116
INTSNDX2185715-11-201864.9068.0064.9068.0041
INTSPEO1002515-11-201849.0749.0749.0749.0715
INTSPGE1975215-11-20184.094.243.623.6913 737
INTSPGE2104815-11-20181.461.461.081.0826 203
INTSPGN1967915-11-20181.931.931.931.93310
INTSPKN1982815-11-201844.3544.3544.3544.3550
INTSPKN2031315-11-201824.1425.9624.1425.641 003
INTSPKO2069315-11-201813.3014.0813.3014.061 427
INTSPZU1963815-11-20187.498.157.498.152 500
INTSSLV2197215-11-201810.7210.7210.7210.7293
INTSSP52077615-11-201815.0016.3515.0015.79468
INTSSP52186515-11-201822.2722.2721.7621.76239
INTSUSD1812715-11-201812.5012.5011.4311.43590
INTSUSD1817615-11-201813.7613.7613.2813.28289
INTSUSJ1691515-11-201814.6014.6014.6014.60900
INTSUSJ1709515-11-201823.1723.1723.1723.1740
INTSW201997615-11-20188.008.188.008.183 470
INTSW202072715-11-20183.793.923.793.92530
INTSW202085915-11-20182.993.122.993.12633
INTSW202087515-11-20183.723.723.723.72200
INTSW202098215-11-20182.132.242.132.242 000
INTSW202099015-11-20182.812.812.732.732 000
INTSW202192315-11-20181.742.121.742.079 590
INTSW202215215-11-20181.531.901.401.9012 288
INTSW202226915-11-20181.521.551.521.551 615
INVISTA15-11-20180.870.870.870.8720
INVPEFIZ15-11-2018716.00725.00715.00725.0023
IPOGPARPA15-11-201897.1197.1197.1197.1150
IPOPEMA15-11-20181.161.161.161.1654
IQP15-11-20180.720.720.720.721
ITMTRADE15-11-20181.101.141.101.141 818
IZOBLOK15-11-201832.0034.0031.0032.001 111
IZOLACJA15-11-20181.741.741.741.741
JHMDEV15-11-20181.581.601.581.601 001
JSW15-11-201877.5079.9876.7276.72174 588
JWCONSTR15-11-20182.642.642.562.602 772
K2INTERNT15-11-201811.0011.1511.0011.1577
KANIA15-11-20181.301.301.241.2988 480
KCI15-11-20180.490.500.440.4946 101
KERNEL15-11-201852.8053.3052.1053.3034 256
KETY15-11-2018340.50343.00337.00337.00326
KGHM15-11-201891.0092.0089.2490.00608 177
KGL15-11-201816.5016.5015.3016.50752
KINOPOL15-11-201811.2011.2010.9011.101 842
KOGENERA15-11-201849.0049.1049.0049.1026
KOMPUTRON15-11-20183.003.012.942.941 250
KONSSTALI15-11-201825.9025.9025.9025.901
KPPD15-11-201826.0026.0024.8024.80740
KRAKCHEM15-11-20181.151.151.151.1557
KREC15-11-20183.523.843.523.84204
KREDYTIN15-11-201811.8011.8011.8011.804
KREZUS15-11-20180.570.630.540.637 337 559
KRKA15-11-2018235.00235.00235.00235.0016
KRUK15-11-2018185.00185.50179.00180.0043 774
KRUSZWICA15-11-201841.6041.6040.8040.80361
KRVITAMIN15-11-20185.685.985.685.98603
LABOPRINT15-11-201813.0013.5013.0013.508
LARQ15-11-20186.766.766.726.722
LCCORP15-11-20182.622.672.612.6756 042
LENA15-11-20182.802.822.692.7015 521
LENTEX15-11-20187.027.046.927.0415 976
LIBET15-11-20181.291.291.291.291 001
LIVECHAT15-11-201829.5029.8029.5029.708 036
LOKUM15-11-201817.4017.4017.4017.40362
LOTOS15-11-201873.9075.2073.8873.94228 263
LPP15-11-20187500.007745.007500.007535.00743
LSISOFT15-11-201812.1012.4512.1012.45133
LUBAWA15-11-20180.680.700.670.6956 947
MABION15-11-201892.0093.0090.0091.303 608
MAKARONPL15-11-20184.044.144.004.141 001
MANGATA15-11-201868.8069.2067.6067.60309
MARVIPOL15-11-20183.443.643.443.64754
MASTERPHA15-11-20184.454.474.394.4735 053
MAXCOM15-11-201814.4014.8514.4014.851 542
MBANK15-11-2018410.20417.80396.80398.0027 265
MBWS15-11-201819.7019.7019.7019.701
MCI15-11-20189.669.729.589.581 879
MDIENERGIA15-11-20183.303.503.143.504 026
MEDIACAP15-11-20181.921.931.901.90511
MEDICALG15-11-201837.5038.5035.1538.002 181
MENNICA15-11-201819.3019.3019.3019.3040
MERCATOR15-11-201814.3514.6513.9514.304 697
MERCOR15-11-20189.109.189.109.18101
MEXPOLSKA15-11-20183.703.903.333.902 647
MFO15-11-201821.5022.9021.5022.701 104
MILLENNIUM15-11-20189.539.609.509.521 243 483
MIRACULUM15-11-20181.881.881.811.872 719
MIRBUD15-11-20180.950.960.950.9615 136
MLSYSTEM15-11-201826.1026.9925.9225.92235
MOL15-11-201840.0040.0640.0040.0633
MONNARI15-11-20184.854.854.624.743 647
MOSTALPLC15-11-20184.194.193.813.811 278
MOSTALWAR15-11-20181.831.871.651.67127 140
MWTRADE15-11-20182.923.242.923.245 658
NETIA15-11-20184.664.664.564.6526 202
NETMEDIA15-11-20189.859.909.309.603 702
NEUCA15-11-2018233.00238.00233.00235.00101
NEWAG15-11-201815.8515.8514.6015.60150
NORTCOAST15-11-20185.005.004.755.00312
NOVITA15-11-201845.0045.0045.0045.0010
NOWAGALA15-11-20180.570.600.540.6078 930
NTTSYSTEM15-11-20182.492.552.492.551 986
OAT15-11-201819.1519.1519.1519.1550
ODLEWNIE15-11-20183.003.003.003.00360
OEX15-11-201814.5014.6014.5014.60233
OPENFIN15-11-20180.230.270.200.272 483 976
OPONEO.PL15-11-201822.0022.0021.5021.5028 140
ORANGEPL15-11-20184.794.884.714.721 122 538
ORBIS15-11-201869.6069.8065.4065.801 557
ORCOGROUP15-11-20181.661.661.521.6021
ORION15-11-20187.107.506.907.501 532
ORZBIALY15-11-201810.5010.5010.3510.50143
OTLOG15-11-20183.823.823.343.406 722
OTMUCHOW15-11-20181.871.871.871.872
OVOSTAR15-11-2018114.00114.00112.00114.0027
PAMAPOL15-11-20181.071.141.071.141 000
PANOVA15-11-201817.2517.2516.6017.152 559
PATENTUS15-11-20180.930.930.930.93107
PBKM15-11-201857.6057.6055.0056.60527
PCCEXOL15-11-20181.551.551.551.5540
PCCROKITA15-11-201882.2083.4082.2083.00460
PCM15-11-201813.2014.0013.0013.2015 076
PEKAO15-11-2018107.40108.20104.90104.90489 323
PEMANAGER15-11-201825.0026.1024.8026.00901
PEP15-11-201819.3519.6518.9519.507 772
PEPEES15-11-20181.261.261.181.185 001
PFLEIDER15-11-201830.6031.5030.1531.501 773
PGE15-11-201811.2111.9411.2011.915 199 784
PGNIG15-11-20186.306.386.136.172 743 681
PGSSOFT15-11-20188.268.408.268.30159
PHN15-11-20188.868.868.108.2037 453
PKNORLEN15-11-201898.9899.4297.1697.62502 760
PKOBP15-11-201841.5541.9540.2840.322 305 623
PKOGS15-11-2018100.44100.44100.31100.31341
PKOSO15-11-2018110.12110.12110.12110.1230
PKPCARGO15-11-201842.2042.2540.6040.608 431
PLASTBOX15-11-20181.901.901.711.9021 572
PLATYNINW15-11-20180.490.530.460.53216
PLAY15-11-201815.0715.4415.0015.011 231 097
PLAYWAY15-11-2018137.00137.00127.50130.5015 002
PLAZACNTR15-11-20183.203.202.902.981 124
PMPG15-11-20183.313.313.283.283 980
POLICE15-11-201812.9012.9012.9012.90101
POLIMEXMS15-11-20182.993.012.822.93594 834
POLNORD15-11-20189.519.749.389.6034 026
POLWAX15-11-20186.966.966.746.9213 192
POZBUD15-11-20182.482.482.382.482 782
PRAGMAFA15-11-201817.4517.4517.4517.45100
PRAGMAINK15-11-201812.2012.2011.6012.00622
PRAIRIE15-11-20181.151.151.111.13169 098
PRIMETECH15-11-20180.940.970.900.9236 339
PROCAD15-11-20181.541.541.491.54342
PROCHEM15-11-201816.5016.5015.5016.2587
PROJPRZEM15-11-201823.9023.9023.3023.90152
PROTEKTOR15-11-20184.754.754.754.751
PULAWY15-11-201878.6079.2077.2077.20833
PZU15-11-201841.7241.8540.8140.921 336 999
PZUAKORD15-11-2018112.00112.00112.00112.00130
QMULTIFIZ15-11-2018950.05950.05950.00950.0037
QUANTUM15-11-201814.1014.1013.5013.5094
QUERCUS15-11-20182.402.402.392.403 725
QUMAK15-11-20180.360.360.330.35280 421
R2215-11-201816.8017.2016.5016.501 225
RADPOL15-11-20181.381.381.301.345 062
RAFAKO15-11-20181.451.471.421.45107 830
RAINBOW15-11-201818.9519.9018.9519.453 984
RANKPROGR15-11-20181.511.561.511.565 984
RAWLPLUG15-11-20189.209.208.669.104 387
RCESX5E052315-11-2018897.20897.20897.20897.20150
RCFL2GOLD15-11-201849.3649.3649.3649.3630
RCFL2OIL215-11-2018243.10243.10243.10243.108
RCFL3CCC15-11-201846.9146.9146.9146.9199
RCFL3CDPRO115-11-201814.8714.8712.3612.36855
RCFL3COFF15-11-20181.691.691.691.692 500
RCFL3ENA15-11-201857.9057.9055.7055.7090
RCFL3ENG15-11-201874.3077.3069.3071.901 417
RCFL3KGH15-11-20184.935.034.805.006 691
RCFL3OIL315-11-201819.9920.6119.9920.61300
RCFL3PEO15-11-201816.7816.7816.7816.78100
RCFL3PGE15-11-20186.786.826.786.825 000
RCFL3TPE15-11-201821.6224.1721.6222.801 762
RCFL3W2015-11-201872.6073.0070.1070.65766
RCFL3WHT15-11-20184.044.044.044.04500
RCFL4COCO15-11-20183.973.973.973.9720
RCFL4ESX15-11-2018208.00208.00208.00208.0020
RCFL4OIL15-11-201814.3414.5014.1314.13195
RCFL4SILVE115-11-20184.454.454.454.45244
RCFL5FW2015-11-20187.077.077.077.07500
RCFL5OIL15-11-201813.4214.1013.0014.101 167
RCFL5SILVE15-11-20182.622.642.552.605 900
RCFS2COPP15-11-20185.185.185.185.1850
RCFS3ADS115-11-201812.1612.1612.1612.16102
RCFS3CCC15-11-201817.1017.1016.8816.88240
RCFS3CDPRO115-11-20181.531.821.531.8196 944
RCFS3FDX15-11-201814.9914.9914.9914.9915
RCFS3KGH15-11-20184.644.684.584.6610 099
RCFS3MUV15-11-201835.9836.0335.9836.035
RCFS3OIL15-11-201824.0024.0023.9423.941 282
RCFS3PGE15-11-201812.7312.7311.3211.324 472
RCFS3SIE15-11-20186.816.816.816.812 500
RCFS3TPE15-11-201846.1646.1646.1646.1690
RCFS3W2015-11-201830.0731.4030.0731.4071
RCFS4ESX15-11-20181.981.981.981.981 750
RCFS4OIL15-11-20180.530.600.530.601 599
RCFS5FW2015-11-20187.547.547.547.54150
RCFS5FW20215-11-20186.016.546.016.54605
RCGBSH1052015-11-20181160.501160.501160.501160.5020
RCGETNA062215-11-2018899.80899.80899.80899.80301
RCGETNA0622215-11-2018899.80899.80899.80899.803
RCGLDAOPEN15-11-2018460.00460.40459.90459.9014
RCGOIL112215-11-2018930.70930.70930.70930.70100
RCGSD3E082215-11-2018990.90990.90990.90990.905
RCGSLV29092015-11-20181021.201021.201021.201021.2020
RCGSXHC042215-11-2018978.50978.50978.50978.502
RCGSXLV122015-11-2018988.40988.40988.40988.402
RCGTECBSK062115-11-2018956.00956.00956.00956.006
RCGW201062015-11-2018963.60963.60963.60963.6010
RCLNAGOPEN15-11-20185.625.625.625.621 068
RCLOILAOPEN15-11-201826.2026.2026.2026.20200
RCRBSPX082215-11-2018810.70810.70810.70810.70240
RCRKGH031915-11-2018880.10881.50880.10881.50229
RCROPL041915-11-2018936.40936.40936.40936.40109
RCSDGP072015-11-20181001.301001.301001.301001.30198
RCSILAOPEN15-11-201853.8553.8553.8053.80545
RCTLCOFF00415-11-20181.541.541.451.453 000
RCTLSUGA1315-11-20181.161.161.161.161 719
REDAN15-11-20180.800.840.790.8410 043
REMAK15-11-20188.388.388.008.001 314
RONSON15-11-20180.870.870.770.795 091
ROPCZYCE15-11-201830.6030.9030.6030.90878
RUBICON15-11-20180.800.800.790.7920
SANOK15-11-201826.4027.0026.2026.20452
SANPL15-11-2018366.60370.00355.20355.2021 816
SANPL215-11-2018308.00330.00308.00330.00551
SANTANDER15-11-201818.9118.9118.9118.913
SANWIL15-11-20180.630.630.630.63417
SEKO15-11-20188.108.157.958.15431
SELVITA15-11-201852.0053.0052.0053.00819
SERINUS15-11-20180.800.810.760.78307 680
SESCOM15-11-201828.4028.4028.0028.00105
SETANTA15-11-20181.221.221.221.22963
SFINKS15-11-20180.650.690.650.6914 910
SILVANO15-11-201811.2011.2010.6510.65121
SIMPLE15-11-20187.157.157.157.151
SKARBIEC15-11-201823.0024.4023.0024.201 741
SKYLINE15-11-20180.670.690.660.6724 190
SLEEPZAG15-11-20184.204.204.204.201 200
SNIEZKA15-11-201872.0072.0071.0072.00500
SOHODEV15-11-20181.051.141.051.1111 050
SOLAR15-11-20180.600.620.590.593 912
STALEXP15-11-20183.303.303.263.2788 414
STALPROD15-11-2018334.00343.00331.00338.001 950
STELMET15-11-20187.387.387.267.3215 028
SUNEX15-11-20182.582.582.582.5889
SUWARY15-11-201814.0014.0014.0014.002
SWISSMED15-11-20181.011.011.011.011 165
SYGNITY15-11-20183.003.002.902.991 293
SYNEKTIK15-11-201812.9512.9512.2012.2011 982
TALEX15-11-201811.9011.9011.9011.9045
TARCZYNSKI15-11-201815.0015.9014.5015.901 581
TATRY15-11-2018126.00126.00126.00126.0040
TAURONPE15-11-20181.952.081.942.0316 141 725
TBULL15-11-201830.8031.8028.6030.406 196
TERMOREX15-11-20180.590.590.590.5929
TESGAS15-11-20182.672.672.612.612 000
TIM15-11-20186.686.686.506.5856 595
TORPOL15-11-20183.143.263.023.24137 069
TOWERINVT15-11-201827.0027.0026.0026.401 384
TOYA15-11-20187.867.867.567.56223
TRAKCJA15-11-20183.053.193.013.11338 412
TRANSPOL15-11-20182.702.702.702.703 781
TRIGONPP515-11-201880.0080.0080.0080.0022
TRITON15-11-20182.562.562.462.469 321
TSGAMES15-11-201888.0088.9985.0086.504 661
TXM15-11-20180.380.380.360.3613 713
ULMA15-11-201869.0069.0066.5069.00685
UNIBEP15-11-20184.924.994.914.952 018
UNIMA15-11-20182.272.272.272.27250
UNIMOT15-11-20188.208.267.887.9028 400
URSUS15-11-20181.031.030.971.00389 138
VENTUREIN15-11-20181.851.851.751.75501
VIGOSYS15-11-2018299.00299.00299.00299.006
VINDEXUS15-11-20187.307.307.207.261 096
VISTAL15-11-20180.700.700.640.6936 687
VISTULA15-11-20183.943.963.873.942 149 757
VIVID15-11-20182.092.161.941.99201 597
VOTUM15-11-20183.703.893.703.861 391
VOXEL15-11-201824.5024.5023.7024.00880
WARIMPEX15-11-20184.804.804.404.40300
WASKO15-11-20181.451.481.451.472 710
WAWEL15-11-2018824.00830.00814.00824.0046
WIELTON15-11-20189.899.899.749.783 503
WIKANA15-11-20180.790.790.790.7927
WIRTUALNA15-11-201853.0053.2052.6053.001 773
WITTCHEN15-11-201811.4011.4010.8010.8020 172
WOJAS15-11-20183.954.003.624.001 247
WORKSERV15-11-20181.071.070.981.07246 557
XTB15-11-20184.894.894.654.89838
YOLO15-11-20182.272.272.262.2727
ZAMET15-11-20180.680.710.680.7113 451
ZASTAL15-11-20180.290.290.230.23103 134
ZEPAK15-11-20186.967.376.957.27295 754
ZPUE15-11-201893.0093.0093.0093.0036
ZUE15-11-20184.904.904.904.901
ZYWIEC15-11-2018470.00470.00460.00470.0079
INVESTORMS15-11-20183567.983567.983565.333565.33174 225
MWIG4015-11-20183881.593897.483869.813874.07155 712
MWIG40TR15-11-20184902.324921.954889.284892.83155 712
RESPECT15-11-20182746.052770.582727.492727.49370 892
SWIG8015-11-201810874.2710874.2710800.0310835.3936 446
SWIG80TR15-11-201813057.8413057.8412968.7013011.1536 446
WIG15-11-201856985.6357289.3656328.9656329.01876 064
WIG-BANKI15-11-20187627.067695.437455.847455.84302 367
WIG-BUDOW15-11-20181905.471911.921873.201879.894 754
WIG-CEE15-11-20181097.781099.171096.071099.171 934
WIG-CHEMIA15-11-20188312.378419.598219.118330.837 414
WIG-ENERG15-11-20182508.432632.532495.222620.71123 724
WIG-GORNIC15-11-20183615.273658.353553.293573.9569 431
WIG-INFO15-11-20182016.762023.912002.162019.1912 347
WIG-LEKI15-11-20185290.135309.065170.205202.68839
WIG-MEDIA15-11-20184586.324587.464555.794570.84203
WIG-MOTO15-11-20183564.603611.193508.423540.286 511
WIG-NRCHOM15-11-20182016.602028.992014.662024.974 891
WIG-ODZIEZ15-11-20185747.135870.855743.885754.4627 174
WIG-PALIWA15-11-20187219.857270.867118.297128.7483 946
WIG-POLAND15-11-201857759.7057759.7057404.7257404.72873 530
WIG-SPOZYW15-11-20183568.333589.513538.313589.512 133
WIG-TELKOM15-11-2018586.72593.86583.45585.3932 162
WIG-UKRAIN15-11-2018454.73458.16453.68458.161 905
WIG2015-11-20182237.442254.492202.912202.91678 726
WIG20LEV15-11-2018640.35650.13620.63620.63678 726
WIG20SHORT15-11-20183489.703543.823462.863543.82678 726
WIG20TR15-11-20183947.963974.073886.503886.50678 726
WIG3015-11-20182535.632554.262505.602505.60794 635
WIG30TR15-11-20184394.034394.034366.324366.32794 635
WIGDIV15-11-20181035.701040.721025.261025.26200 540