Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 26 września, 12:18
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
ERG 53,70 -11,17 0,14
MZN PROPERTY S.A. 1,15 -8,00 0,00
PEIXIN INTERNATIONAL 2,32 -7,20 0,01
PAMAPOL SA 1,03 -4,63 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 26 września, 12:18
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
SKOTAN 0,47 +11,90 0,19
CPD 8,76 +10,89 0,03
SYGNITY 3,34 +10,60 0,95
NETMEDIA 7,87 +10,38 0,07
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 26 września, 12:18
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PKN ORLEN 122,35 +1,83 54,81
PZU 46,55 -1,15 30,51
KGHM POLSKA MIEDZ SA 115,75 +0,17 27,62
PEKAO 126,35 -0,24 14,48
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-09-26 12:39)
WIG 63583.27 -0,49%
WIG20 2440.00 -0,54%
mWIG40 4895.68 -0,43%
sWIG80 15019.24 -0,55%
WIG-BANKI 7373.13 -0,88%
WIG-BUDOW 3159.64 -0,08%
WIG-INFO 2084.83 -1,20%
WIG-MEDIA 4806.18 -0,13%
WIG-PALIWA 7981.85 +1,26%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 3958.70 +0,46%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 738.56 -0,68%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT25-09-2017190.00190.90180.00184.3018 909
4FUNMEDIA25-09-20178.688.688.218.52267
AATHOLD25-09-201719.4019.4019.4019.402
ABCDATA25-09-20171.871.871.831.84115 412
ABMSOLID25-09-201711.9811.9811.2011.95128
ABPL25-09-201727.8028.9027.8028.012 065
ACTION25-09-20174.594.694.404.6322 652
ADIUVO25-09-201716.0016.4014.9616.40220 535
AGORA25-09-201716.3016.4316.2516.307 928
AGROTON25-09-20174.614.854.584.7714 957
AILLERON25-09-201717.0117.0116.6516.991 460
AIRWAY25-09-20170.981.020.981.005 002
ALCHEMIA25-09-20175.035.035.005.0214 360
ALIOR25-09-201765.7366.0765.1765.28159 491
ALMA25-09-20170.730.760.730.7628 876
ALTA25-09-20173.053.053.053.052
ALTUSTFI25-09-201716.2916.2915.8216.1642 039
ALUMETAL25-09-201750.7650.7649.5050.002 432
AMBRA25-09-201711.1911.2011.1811.201 696
AMICA25-09-2017158.85160.00158.40159.002 283
AMREST25-09-2017355.00355.00351.15354.508 674
APATOR25-09-201730.6030.6030.3230.608 604
APLISENS25-09-201710.6310.6910.6010.691 514
APSENERGY25-09-20173.773.773.773.771
ARCHICOM25-09-201714.5614.5614.5214.521 436
ARCTIC25-09-20174.584.664.314.4081 431
ARCUS25-09-20171.351.621.341.5769 612
ARTERIA25-09-20178.508.708.508.701 571
ARTIFEX25-09-20179.589.939.109.5015 600
ASBIS25-09-20172.562.622.482.55257 589
ASSECOBS25-09-201727.2027.2027.2027.20108
ASSECOPOL25-09-201747.3547.3946.8147.0738 067
ASSECOSEE25-09-201712.2012.2012.1012.10403
ASTARTA25-09-201752.9054.0050.3050.503 881
ATAL25-09-201743.9044.0043.8643.90548
ATENDE25-09-20174.944.944.774.922 314
ATLANTAPL25-09-20174.704.704.704.7013
ATLANTIS25-09-20170.640.650.630.6347 606
ATLASEST25-09-20171.091.091.091.091
ATM25-09-201710.7011.1410.7011.12173
ATMGRUPA25-09-20174.114.114.004.104 458
ATREM25-09-20172.912.912.912.91430
AUTOPARTN25-09-20175.285.285.255.284 707
AVIAAML25-09-20175.455.595.055.3014 344
AVIASG25-09-201717.8617.8617.4017.4030
BALTONA25-09-20172.652.702.652.683 511
BBIDEV25-09-20170.840.860.840.8621 189
BEDZIN25-09-201723.4523.4522.3023.0067
BENEFIT25-09-2017989.00994.95979.00990.0093
BEST25-09-201733.0033.8731.5033.871 100
BETACOM25-09-201711.7011.7011.4511.70587
BGZBNPP25-09-201766.9066.9066.9066.901
BIK25-09-201717.3617.3617.3517.352
BIOMEDLUB25-09-20171.151.191.131.16239 677
BIOTON25-09-20174.404.494.374.4736 613
BOGDANKA25-09-201776.9578.0076.9577.008 567
BORYSZEW25-09-20179.979.989.899.9686 382
BOS25-09-201710.3510.5810.3510.524 436
BOWIM25-09-20173.854.003.854.0011 482
BRASTER25-09-201712.0612.3812.0012.105 636
BRIJU25-09-20176.806.806.686.706 318
BSCDRUK25-09-201734.0034.4934.0034.49140
BUDIMEX25-09-2017219.80222.00218.85220.052 557
BUMECH25-09-20170.911.040.911.014 633 496
BYTOM25-09-20172.782.802.752.7710 229
BZWBK25-09-2017368.50368.50359.10359.1047 992
CAPITAL25-09-20173.203.223.153.205 419
CCC25-09-2017294.95296.00288.00289.30109 438
CDPROJEKT25-09-2017114.20116.40111.80113.15157 767
CDRL25-09-201724.8424.8424.0024.602 235
CELTIC25-09-20177.998.197.807.902 893
CEZ25-09-201771.9971.9970.8370.9417 969
CFI25-09-20170.660.670.650.6765 154
CHEMOS25-09-20171.161.211.151.1580 173
CIECH25-09-201765.0065.0063.8563.8534 470
CIGAMES25-09-20171.141.141.111.12628 623
CITYSERV25-09-20179.929.959.929.951 550
CLNPHARMA25-09-201736.0537.0036.0537.0071 731
CNT25-09-20177.207.477.037.292 411
COALENERG25-09-20170.790.790.770.775 182
COGNOR25-09-20171.421.441.421.43185 635
COLIAN25-09-20173.183.183.143.152 937
COMARCH25-09-2017170.00173.10170.00173.10763
COMP25-09-201759.6059.6057.7157.714
CORMAY25-09-20172.012.071.992.00526 192
CPGROUP25-09-20176.006.005.205.202 512
CUBEITG25-09-20171.181.211.081.16203 406
CYFRPLSAT25-09-201726.2426.4025.7525.94285 311
CZTOREBKA25-09-20170.650.650.620.621 935
DEBICA25-09-2017102.80102.80102.80102.805
DECORA25-09-201710.3310.339.9010.33554
DEKPOL25-09-201728.9528.9528.9528.95400
DELKO25-09-201710.5310.9510.5310.8811 075
DGA25-09-20174.604.964.604.961 528
DINOPL25-09-201764.0064.4863.3763.3723 308
DOMDEV25-09-201787.9887.9880.5083.753 772
DREWEX25-09-20171.161.221.161.22166
DROZAPOL25-09-20172.012.032.002.0310 619
ECHO25-09-20175.345.375.255.3035 077
EDINVEST25-09-20171.791.791.791.7910
EFEKT25-09-201723.9024.0023.7024.00181
EKOEXPORT25-09-201712.4012.4012.1112.235 243
ELBUDOWA25-09-2017101.25103.55101.20102.15592
ELEKTROTI25-09-201710.1010.109.509.823 570
ELEMENTAL25-09-20172.372.392.342.3813 650
ELKOP25-09-20170.580.590.560.5759 295
ELZAB25-09-201712.3812.3811.8011.90358
EMCINSMED25-09-20179.979.979.979.971
EMPERIA25-09-201793.0093.0091.5091.506 936
ENAP25-09-20171.081.081.081.082 431
ENEA25-09-201714.8014.8014.6514.74157 686
ENELMED25-09-201711.8811.8811.8811.88100
ENERGA25-09-201712.8713.1412.6912.88701 898
ENERGOINS25-09-20171.401.461.401.4554 201
ENTER25-09-201726.7026.7026.5026.50262
ERBUD25-09-201726.7526.9926.5226.90919
ERG25-09-201761.0061.0060.4560.45234
ERGIS25-09-20175.665.695.545.5715 414
ESOTIQ25-09-201714.0714.5013.5514.144 518
ESSYSTEM25-09-20172.833.002.833.008 092
ETFDAX25-09-2017514.25515.45514.25515.4541
ETFSP50025-09-201791.1692.0191.1692.0197
ETFW20L25-09-2017295.00296.00290.00291.60742
EUCO25-09-201718.1718.1717.6617.98157
EUROCASH25-09-201738.7538.8738.1138.20250 124
EUROTEL25-09-201720.3120.4620.0020.465 721
EVEREST25-09-20170.890.940.890.944 512
FAMUR25-09-20176.356.386.306.38881 659
FASING25-09-201717.7617.8017.7617.78535
FASTFIN25-09-20171.611.651.591.6512 400
FEERUM25-09-201714.8814.8814.0014.2790
FERRO25-09-201715.3616.0015.3615.893 594
FERRUM25-09-20174.434.434.314.391 510
FON25-09-20170.260.260.250.2652 882
FORTE25-09-201770.6071.5170.4170.58681
FORTUNA25-09-201722.0423.0222.0423.0210 258
FOTA25-09-20170.270.270.260.2652 300
GEKOPLAST25-09-201715.5815.5815.5515.552
GETBACK25-09-201725.5025.9825.5025.5311 533
GETBACK-PDA25-09-201724.4225.0024.4024.9866 628
GETIN25-09-20171.741.741.711.72356 260
GETINOBLE25-09-20171.351.371.291.301 780 825
GINOROSSI25-09-20171.691.691.641.6512 181
GLCOSMED25-09-20173.033.033.033.03380
GOBARTO25-09-20178.198.608.198.389 802
GORENJE25-09-201725.2025.2025.2025.202
GPRE25-09-20174.644.644.584.5814 213
GPW25-09-201745.0045.1044.7344.7340 385
GRAVITON25-09-20170.900.900.900.903
GROCLIN25-09-20177.857.897.657.6912 141
GRODNO25-09-201711.4311.9011.4311.432 311
GRUPAAZOTY25-09-201774.0074.1073.5074.0087 211
GTC25-09-20179.779.809.749.799 798
HANDLOWY25-09-201768.0269.4568.0268.8050 605
HARPER25-09-20171.001.001.001.002
HELIO25-09-201712.8012.8012.5012.501 033
HERKULES25-09-20174.064.164.044.0430 310
HUBSTYLE25-09-20170.880.930.840.8556 347
HYDROTOR25-09-201738.6538.6538.6538.651
HYPERION25-09-20170.350.350.320.33401 417
I2DEV25-09-201714.2114.2114.2114.21115
IDEABANK25-09-201725.8025.8025.5025.8010 308
IFCAPITAL25-09-20170.630.650.610.6120 336
IFIRMA25-09-20173.573.623.573.621 970
IFSA25-09-20170.550.550.500.5178 183
IIAAV25-09-20179.899.899.409.40111
IMCOMPANY25-09-201710.6510.6510.5210.65452
IMMOBILE25-09-20173.703.703.673.7010 027
IMPEL25-09-201724.7224.7224.4024.409
IMPERA25-09-20171.641.641.631.641 097
IMPEXMET25-09-20174.424.474.424.45594 168
IMS25-09-20173.603.603.563.562 155
INC25-09-20171.841.841.841.8448
INDATA25-09-20170.410.450.410.44174 400
INDYKPOL25-09-201763.0063.0060.5062.99150
INGBSK25-09-2017205.85206.00204.05205.0027 892
INPRO25-09-20174.504.504.494.49518
INSTALKRK25-09-201714.2314.4913.3214.277 418
INTERAOLT25-09-201711.9811.9811.9511.95228
INTERCARS25-09-2017292.35292.35288.55288.70416
INTERFERI25-09-20173.833.833.733.731 301
INTERSPPL25-09-20172.702.702.602.6321 945
INTLBCO1255925-09-201780.5080.5080.4080.401 000
INTLBCO1256725-09-201785.1085.1085.0085.008 039
INTLBCO1267425-09-201770.8071.1070.6571.108 100
INTLBCO1324325-09-201762.1062.1062.1062.1080
INTLBCO1935625-09-201740.0040.7940.0040.798
INTLDAX1717825-09-201763.9563.9563.9563.9525
INTLDAX1741825-09-201754.9054.9054.9054.90200
INTLDAX1779825-09-201743.8045.7243.8045.72453
INTLDBK1682425-09-201712.0312.0312.0312.03110
INTLEUD1649325-09-201757.6557.6557.6557.652 000
INTLEUR1874725-09-201725.3725.3725.3725.3775
INTLGLD1960425-09-201730.8130.8130.8130.8150
INTLKGH1729325-09-201731.7031.7030.6730.87250
INTLKGH1918225-09-201718.3018.3517.2817.801 320
INTLKGH1937225-09-201714.6714.6712.4212.421 389
INTLNAG1845725-09-20172.972.972.892.892 350
INTLNKX1870525-09-201788.5588.5588.5588.5550
INTLPEO1241925-09-201727.7427.7427.7427.7462
INTLPGE1940625-09-20171.501.501.501.50340
INTLPGN1802825-09-20171.551.551.551.552 500
INTLPGN1966125-09-20170.790.790.790.791 500
INTLPKN1825925-09-201733.6434.0533.6434.05500
INTLPKN1892925-09-201723.9425.3923.9425.39378
INTLPZU1962025-09-20176.096.096.096.09500
INTLSLV1961225-09-20173.563.563.563.56150
INTLUSD0373125-09-201719.4419.4419.4419.44147
INTLUSD0504125-09-201728.7630.0028.7630.002 290
INTLUSD0561125-09-201713.9215.2713.3515.271 270
INTLW201714525-09-20176.346.346.346.34100
INTLW201922425-09-20172.272.272.272.27100
INTLW201956225-09-20171.191.190.950.95385
INTROL25-09-20176.706.706.706.7026
INTSBCO1018125-09-201737.2537.2537.2537.253 000
INTSBCO1135325-09-201727.0027.0025.6925.69105
INTSBCO1167625-09-201717.9017.9016.9217.19343
INTSDAX1842425-09-201768.3568.3566.9066.90387
INTSDAX1885325-09-201722.7322.7319.8020.92472
INTSDOW1904225-09-201786.8586.8586.8586.8532
INTSESX0847425-09-201710.9910.9910.9910.99100
INTSEUD0608025-09-201722.3823.4922.3823.49525
INTSEUR1770725-09-201714.9514.9514.9514.95100
INTSGBU1916625-09-201737.5437.5437.5437.5423
INTSKGH0071125-09-201735.6335.6335.6335.63100
INTSNDX1905925-09-201719.0519.0519.0519.053 333
INTSNKX0848225-09-201764.2064.7564.2064.20223
INTSOPL1165025-09-20171.871.871.871.872 000
INTSPGN0943125-09-20171.101.101.101.102 800
INTSSP51792125-09-20175.875.875.875.8750
INTSUSD1766525-09-201756.0056.0056.0056.0032
INTSUSD1915825-09-201725.8825.8825.8825.884
INTSUSD1925725-09-201720.7620.7620.7620.763 000
INTSUSD1945525-09-201715.2615.2613.9313.9360
INTSW200319425-09-20171.822.001.812.002 650
INTSW200588425-09-20172.572.572.572.57200
INTSW201959625-09-20174.384.384.384.3820 000
INTSW201969525-09-20171.601.601.601.60110
INVCEEFIZ25-09-2017506.11506.11506.11506.112
INVGLDFIZ25-09-20171492.101492.101491.111491.1111
INVISTA25-09-20171.311.311.301.318 251
INVPEFIZ25-09-2017760.01760.01750.00750.0020
IPOPEMA25-09-20171.521.521.511.52103
IQP25-09-20170.230.250.200.2520 017
IZOBLOK25-09-2017119.50120.00117.00120.0036
IZOLACJA25-09-20172.052.051.841.84631
JHMDEV25-09-20171.861.861.801.8512 657
JSW25-09-201794.4594.4590.1591.31439 758
JWCONSTR25-09-20174.514.664.514.665 699
JWWINVEST25-09-20172.352.392.352.396 040
K2INTERNT25-09-201715.4915.4915.4915.492
KANIA25-09-20171.521.531.501.50118 506
KBDOM25-09-20172.492.582.252.582 001
KCI25-09-20170.870.930.860.9156 965
KERNEL25-09-201757.0657.1056.3956.8040 631
KETY25-09-2017398.85400.75393.05399.202 814
KGHM25-09-2017117.00117.65114.90115.55463 340
KGL25-09-201724.1124.7824.1124.7841
KINOPOL25-09-201710.5710.5710.5110.511 100
KOGENERA25-09-201782.9982.9982.4882.9812
KOMPUTRON25-09-20175.715.715.705.705 406
KONSSTALI25-09-201730.9030.9029.0529.37409
KOPEX25-09-20173.913.953.883.9530 022
KRAKCHEM25-09-20172.222.302.222.3012 239
KREC25-09-20176.626.646.506.646 607
KREDYTIN25-09-201724.9024.9024.9024.909
KREZUS25-09-20170.940.950.910.92264 660
KRUK25-09-2017281.00287.00277.20284.50109 270
KRUSZWICA25-09-201772.4072.4072.4072.402
KRVITAMIN25-09-20174.654.654.654.652
KSGAGRO25-09-20172.252.252.182.254 159
LABOPRINT25-09-201710.4010.4010.4010.401
LARK25-09-20170.400.410.400.412 990
LARQ25-09-201716.2516.5116.2516.505 522
LCCORP25-09-20172.682.692.652.69587 460
LENA25-09-20173.983.983.963.966 790
LENTEX25-09-20178.718.718.358.359 721
LIBET25-09-20172.022.112.002.1142 133
LIVECHAT25-09-201748.9648.9648.0948.503 452
LOTOS25-09-201757.4058.9056.6157.50120 990
LPP25-09-20178800.008882.008563.358599.951 268
LSISOFT25-09-201711.3511.5011.3011.502 283
LUBAWA25-09-20170.971.000.960.99296 313
MABION25-09-2017103.60104.00102.05103.602 659
MANGATA25-09-201799.8599.8599.5099.8435
MARVIPOL25-09-201712.7012.7412.7012.706 146
MASTERPHA25-09-20175.165.335.165.3326
MAXCOM25-09-201753.4053.9452.5653.94243
MBANK25-09-2017434.00437.90432.10432.107 314
MBWS25-09-201761.4161.4161.3961.3915
MCI25-09-20178.748.788.658.6516 535
MDIENERGIA25-09-20174.354.404.354.40252
MEDIACAP25-09-20172.262.262.262.267 584
MEDIATEL25-09-20170.730.740.730.741 511
MEDICALG25-09-2017252.00254.00250.10252.004 475
MENNICA25-09-201717.9217.9217.4517.45380
MERCATOR25-09-201717.6817.6816.0116.943 576
MERCOR25-09-20179.869.869.609.761 155
MEXPOLSKA25-09-20174.334.364.324.369 772
MFO25-09-201732.6533.5032.6533.501 209
MILKILAND25-09-20171.631.701.601.703 132
MILLENNIUM25-09-20176.776.916.776.911 707 966
MIRACULUM25-09-20171.861.861.861.862 746
MIRBUD25-09-20171.261.281.251.28104 919
MLPGROUP25-09-201743.1046.4343.1046.43101
MONNARI25-09-20179.059.068.938.9639 542
MORIZON25-09-20171.301.301.261.30384
MOSTALPLC25-09-201712.0012.0011.4711.471 185
MOSTALWAR25-09-201710.8210.9510.8210.832 265
MOSTALZAB25-09-20170.900.900.870.88126 311
MWTRADE25-09-20176.986.996.986.99510
NETIA25-09-20173.783.793.743.793 878
NETMEDIA25-09-20176.717.386.717.133 946
NEUCA25-09-2017273.95278.15271.00277.001 556
NEWAG25-09-201715.0415.2514.8015.241 163
NORTCOAST25-09-20177.857.857.857.8510
NOVITA25-09-201748.9948.9948.4948.50688
NTTSYSTEM25-09-20172.122.252.122.2513 420
ODLEWNIE25-09-20173.603.603.603.60310
OPENFIN25-09-20171.891.891.831.861 710
OPONEO.PL25-09-201746.8047.8046.5147.80870
OPTEAM25-09-20175.305.305.055.051 265
ORANGEPL25-09-20175.355.375.275.30867 576
ORBIS25-09-201786.9087.2985.5087.2052 746
ORION25-09-201767.9967.9967.9967.992
ORZBIALY25-09-201712.0012.3012.0012.30113
OTLOG25-09-201721.9921.9921.7321.73349
OTMUCHOW25-09-20174.004.003.983.982
OVOSTAR25-09-2017107.00109.90107.00109.90101
PAGED25-09-201758.4458.4458.4058.42679
PAMAPOL25-09-20171.081.081.081.081 000
PANOVA25-09-201724.7924.7924.7924.794
PBG25-09-20170.310.310.290.294 841 062
PBKM25-09-201763.3363.3362.5063.001 191
PCCEXOL25-09-20171.751.751.741.74220
PCCINTER25-09-20172.252.252.252.2520
PCCROKITA25-09-201790.0690.5090.0090.49363
PCM25-09-201730.0030.0029.4429.442 978
PEKAO25-09-2017127.90128.50126.20126.65259 519
PEMANAGER25-09-201747.3547.4046.9947.00336
PEP25-09-201713.8914.2013.8914.075 402
PEPEES25-09-20171.331.331.241.3051 238
PFLEIDER25-09-201743.4043.8043.0243.399 621
PGE25-09-201712.9413.2512.8313.001 040 998
PGNIG25-09-20176.766.776.676.732 286 468
PGO25-09-20175.195.194.904.902 749
PGSSOFT25-09-201713.0613.0612.5913.06226
PHN25-09-201715.4515.8015.1715.552 752
PKNORLEN25-09-2017120.30122.20119.00120.15334 259
PKOBP25-09-201735.6135.8935.3535.35551 621
PKOGD25-09-2017106.50106.50106.50106.5012
PKPCARGO25-09-201761.3561.9958.3559.5040 053
PLASTBOX25-09-20172.192.192.192.192
PLATYNINW25-09-20170.590.590.590.592 703
PLAY25-09-201736.8237.0636.8236.88372 686
PLAYWAY25-09-201766.8066.8063.9564.059 638
PLAZACNTR25-09-20176.486.486.106.40153
PMPG25-09-20173.633.743.623.7412 425
POLICE25-09-201721.4021.4021.4021.401
POLIMEXMS25-09-20176.306.305.956.13682 787
POLMED25-09-20172.232.262.232.2510 749
POLNA25-09-201719.3519.3519.3519.35156
POLNORD25-09-20179.089.259.029.079 936
POLWAX25-09-201711.4011.5611.2111.567 504
POZBUD25-09-20172.752.752.612.67151 365
PRAGMAFA25-09-201713.5013.8613.5013.861 065
PRAGMAINK25-09-201710.4011.0010.4011.003 039
PRAIRIE25-09-20171.741.741.691.7084 564
PRIMAMODA25-09-20174.704.754.704.70410
PROCAD25-09-20171.451.451.361.45452
PROCHEM25-09-201717.7817.7817.7817.782
PROCHNIK25-09-20170.800.800.790.7952 243
PROJPRZEM25-09-201712.7612.7612.6512.741 113
PROTEKTOR25-09-20174.194.204.174.2019 716
PULAWY25-09-2017175.50175.50171.10175.50353
PZU25-09-201748.0448.2447.0947.09965 329
QUANTUM25-09-201715.0015.7015.0015.501 492
QUERCUS25-09-20175.655.655.655.651 253
QUMAK25-09-20172.852.992.532.701 964 756
RADPOL25-09-20171.641.651.581.6022 551
RAFAKO25-09-20174.974.974.654.74111 047
RAINBOW25-09-201739.0040.0039.0039.423 986
RANKPROGR25-09-20171.921.961.921.9692 331
RAWLPLUG25-09-201710.8010.8010.7910.79253
RCBWTI1091725-09-2017525.60525.60525.60525.60150
RCCRUAOPEN25-09-20178.228.398.228.3913 623
RCFL2OIL25-09-201710.1910.1910.1910.1910 000
RCFL3BZW25-09-2017116.20116.20116.20116.2020
RCFL3COCO25-09-20176.106.386.006.3810 678
RCFL3COFF25-09-20174.464.464.464.46225
RCFL3DTE325-09-20179.919.919.919.91350
RCFL3ENG25-09-2017383.60383.60374.40374.4050
RCFL3GOLD25-09-201733.3533.7033.0033.001 357
RCFL3KGH25-09-201716.1616.3815.2515.3016 865
RCFL3LTS25-09-2017599.00599.00589.70589.7040
RCFL3MBK25-09-2017141.60141.60136.80136.8030
RCFL3OIL25-09-20171.331.441.331.431 113 716
RCFL3OIL225-09-2017156.10161.00156.10161.00266
RCFL3PEO25-09-201733.1433.1433.1433.14100
RCFL3PGE25-09-201714.2715.0014.2715.00895
RCFL3PGN25-09-2017185.20185.20185.20185.207
RCFL3PKN25-09-2017471.60471.60471.60471.6040
RCFL3SIE25-09-2017142.80142.80142.80142.805
RCFL3SILVE25-09-20176.236.326.186.208 943
RCFL3WHT25-09-20175.755.755.755.7512 000
RCFL4OIL25-09-20179.259.259.259.25170
RCFL4SILVE125-09-201711.0111.0111.0111.01500
RCFS2OIL25-09-2017124.00124.00124.00124.00105
RCFS2PKN25-09-20173.233.233.233.2310 000
RCFS3BAS25-09-20178.078.078.078.07150
RCFS3KGH25-09-20174.324.374.324.377 682
RCFS3LPP25-09-20173.243.423.243.426 100
RCFS3OIL25-09-201764.5064.5060.7560.755 973
RCFS3OIL225-09-201711.3011.3011.3011.3095
RCFS3PGN25-09-201723.3623.3623.3623.36185
RCFS3PZU25-09-20174.514.514.514.51210
RCFS3TPE25-09-201716.2716.2716.2716.27300
RCFS3W2025-09-201728.6428.6428.6428.6435
RCFS4ESX25-09-20171.821.821.821.825 000
RCFS4OIL25-09-20172.292.382.262.2819 099
RCGCOMB022125-09-20171087.301087.701087.301087.70100
RCGCOMB052225-09-2017992.60992.60992.60992.60101
RCGCOMB112025-09-20171085.801086.201085.801086.2085
RCGGLD1101925-09-2017985.80985.80985.80985.8010
RCGLDAOPEN25-09-2017465.80465.80465.10465.1045
RCGNS01092025-09-20171101.301101.301100.401100.4090
RCGSDG1021925-09-20171158.101158.101158.101158.105
RCGSLV29092025-09-20171014.501014.501014.501014.5025
RCGSXE02112025-09-2017964.00964.00964.00964.005
RCGW201062025-09-2017985.10985.10985.10985.1050
RCSCRAOPEN25-09-2017254.50254.50253.30253.30260
RCSILAOPEN25-09-201760.6560.8560.6560.85215
RCTLCOCO0125-09-201712.6212.6211.6011.6830 200
RCTLCOCO0525-09-201719.6719.9519.4319.9590
RCTLCOFF00125-09-20171.311.311.211.232 500
RCTLPEO00125-09-20172.232.232.232.233 000
RCTLSUGA0825-09-20170.830.830.830.832 000
RCTLWHT00225-09-20172.532.532.532.532 000
RCTSCOCO0125-09-201710.9610.9610.9610.96150
RCWHTAOPEN25-09-20174.694.774.694.7718 570
REDAN25-09-20171.551.551.481.5318 933
REDWOOD25-09-20170.920.920.920.9210
RELPOL25-09-20177.397.397.397.395
REMAK25-09-201714.2014.4013.9014.401 421
ROBYG25-09-20173.273.273.233.23480 235
RONSON25-09-20171.651.651.651.651
ROPCZYCE25-09-201721.4921.4921.1721.481 342
RUBICON25-09-20171.351.351.301.302
SANOK25-09-201758.1958.3058.1958.302 300
SARE25-09-201720.1020.1020.1020.1088
SECOGROUP25-09-201718.5019.0018.5019.00785
SEKO25-09-20176.906.906.856.851 000
SELENAFM25-09-201717.0017.2917.0017.2913 569
SELVITA25-09-201753.4054.4953.4053.90412
SERINUS25-09-20171.201.241.201.23162 439
SFINKS25-09-20171.961.961.861.8839 933
SILVANO25-09-201710.7011.0010.7011.00860
SIMPLE25-09-20176.436.456.436.45500
SKARBIEC25-09-201729.5029.8729.5029.871 509
SKOTAN25-09-20170.430.430.420.4232 788
SLEEPZAG25-09-20178.208.208.208.202
SNIEZKA25-09-201769.1369.1369.1369.139
SOHODEV25-09-20171.992.091.992.0964 887
SONEL25-09-20178.408.408.408.4021
STALEXP25-09-20174.114.144.094.09123 063
STALPROD25-09-2017433.50433.50418.05424.308 126
STALPROFI25-09-201715.0115.2814.4915.283 820
STELMET25-09-201721.5021.5921.5021.59188
SUNEX25-09-20172.662.752.662.743 045
SUWARY25-09-201710.7910.7910.7910.792
SWISSMED25-09-20170.920.920.900.907 793
SYGNITY25-09-20172.503.022.423.0299 439
SYNEKTIK25-09-201715.6915.7815.0115.1610 459
SYNTHOS25-09-20174.994.994.924.98903 877
TALEX25-09-201719.7019.9419.0019.10369
TARCZYNSKI25-09-20179.849.849.539.733 617
TATRY25-09-2017115.50115.50115.50115.5030
TAURONPE25-09-20173.723.823.713.793 153 773
TERMOREX25-09-20171.961.961.951.96512
TESGAS25-09-20173.083.083.013.011 147
TIM25-09-20178.018.017.647.644 952
TORPOL25-09-201711.9811.9811.8111.9210 352
TOYA25-09-20178.708.708.708.702
TRAKCJA25-09-201711.9011.9011.8011.817 094
TRANSPOL25-09-20175.695.705.455.7015 853
TRIGONPP25-09-2017137.00137.00137.00137.001
TRIGONPP125-09-2017143.40143.40143.40143.401
TRIGONPP225-09-2017139.00139.00139.00139.001
TRIGONPP425-09-2017139.00139.00139.00139.001
TRIGONPP525-09-2017136.20136.20136.20136.201
TRIGONPP725-09-2017133.00133.00133.00133.0080
TRIGONPP825-09-2017135.01135.01135.01135.017
TRITON25-09-20173.573.723.573.729 160
TXM25-09-20172.872.872.662.8514 411
ULMA25-09-201773.5074.0066.6874.00512
UNIBEP25-09-201712.3512.3512.3512.3525
UNICREDIT25-09-201776.1676.1676.1676.1610
UNIMA25-09-20173.183.183.023.022 766
UNIMOT25-09-201734.4034.4934.2134.491 825
UNIWHEELS25-09-2017256.90256.90256.85256.8582
URSUS25-09-20174.004.043.964.00145 643
VIGOSYS25-09-2017330.00330.00330.00330.003
VINDEXUS25-09-201710.1010.189.869.8813 181
VISTAL25-09-20171.661.671.531.63117 239
VISTULA25-09-20173.633.633.533.56143 666
VIVID25-09-20172.922.982.922.9811 291
VOTUM25-09-201710.4210.4710.3010.455 233
VOXEL25-09-201715.6516.0015.6516.00129
WASKO25-09-20172.072.152.042.04316 599
WAWEL25-09-2017999.951000.00989.50995.00988
WDX25-09-20178.108.107.468.091 554
WIELTON25-09-201714.7814.8014.4514.809 048
WIKANA25-09-20171.401.401.401.4073
WIRTUALNA25-09-201745.0045.1044.2545.1018 490
WITTCHEN25-09-201716.9016.9016.7016.702
WOJAS25-09-20175.185.255.165.2511 473
WORKSERV25-09-20176.736.746.486.4816 236
XTB25-09-20175.545.545.375.374 290
YOLO25-09-20173.133.153.133.132 039
ZAMET25-09-20171.221.221.151.152 140
ZEPAK25-09-201713.4713.4713.3013.302 830
ZPUE25-09-2017232.00232.00215.10217.00219
ZUE25-09-20178.708.758.708.75715
ZYWIEC25-09-2017450.00450.00447.00450.0059
INVESTORMS25-09-20174823.904823.904812.454812.45147 922
MWIG4025-09-20174925.994929.994906.114916.80134 971
MWIG40TR25-09-20176024.666024.666014.626016.430
RESPECT25-09-20173165.403175.753146.423147.66282 976
SWIG8025-09-201715155.7715206.2915079.8315101.6733 641
SWIG80TR25-09-201717534.3317534.3317455.4817475.190
WIG25-09-201764380.7364481.9063895.8463895.84575 622
WIG-BANKI25-09-20177500.397512.317438.407438.40107 883
WIG-BUDOW25-09-20173175.023175.023157.173162.128 923
WIG-CEE25-09-2017987.86987.86985.21985.214 247
WIG-CHEMIA25-09-201716101.1016111.2315991.7816054.9813 265
WIG-ENERG25-09-20173291.443344.933276.303310.2238 334
WIG-GORNIC25-09-20174568.434579.944487.044494.3695 099
WIG-INFO25-09-20172119.982119.982100.862110.139 024
WIG-LEKI25-09-20175886.045951.085864.655951.084 399
WIG-MEDIA25-09-20174806.304818.694769.144812.381 244
WIG-MOTO25-09-20175396.305396.915358.865364.43374
WIG-NRCHOM25-09-20172193.142195.132170.112172.244 476
WIG-ODZIEZ25-09-20177568.127600.227386.647402.7044 520
WIG-PALIWA25-09-20177897.567981.427825.317882.8963 040
WIG-POLAND25-09-201765752.3765752.3765240.3465240.34570 380
WIG-SPOZYW25-09-20173968.733968.773931.743940.474 011
WIG-TELKOM25-09-2017748.99750.78742.43743.6025 841
WIG-UKRAIN25-09-2017539.48539.48533.43533.432 615
WIG2025-09-20172479.082485.202453.152453.15387 662
WIG20LEV25-09-2017826.60830.69809.30809.30387 662
WIG20SHORT25-09-20173158.693191.673150.903191.67387 662
WIG20TR25-09-20174265.544265.544219.674219.67387 662
WIG3025-09-20172868.032874.302842.432842.43471 985
WIG30TR25-09-20174875.054875.054829.424829.42471 985
WIGDIV25-09-20171266.071266.281252.451253.17211 722