Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 23 września, 17:02
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
Izoblok SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Herkules SA
GreenX Metals Ltd.
Betacom SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 23 września, 17:02
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
CDRL SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Primetech SA
Prima Moda SA
Energoinstal SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 23 września, 17:02
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
CD Projekt SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
KGHM Polska Miedź SA
Dino Polska SA
Allegro.eu SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-09-23 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA23-09-20222.74502.80002.70502.78004 322
11BIT23-09-2022513.0000524.0000510.0000521.00002 130
3RGAMES23-09-20220.43600.44300.40100.443013 651
ABPL23-09-202239.750039.750038.800039.05002 203
ACAUTOGAZ23-09-202222.800023.600022.600023.6000979
ACTION23-09-202213.780013.900013.600013.800026 794
ADIUVO23-09-20221.13001.13001.02001.10006 722
AGORA23-09-20225.15005.44005.06005.100013 451
AGROTON23-09-20223.95003.95003.72003.86009 314
AIGAMES23-09-20221.85001.85001.72001.720017 407
AILLERON23-09-202212.500012.750012.200012.600013 176
AIRWAY23-09-20220.42550.42550.38800.3960424 723
ALIOR23-09-202226.130026.140024.800024.9200360 568
ALLEGRO23-09-202225.500025.640024.005024.66002 606 798
ALTA23-09-20221.40001.45001.40001.45001 500
ALTUS23-09-20221.25001.25001.25001.250040
ALUMETAL23-09-202271.300071.800070.900071.8000595
AMBRA23-09-202219.800020.000019.720019.84002 404
AMICA23-09-202266.800067.200066.200066.80002 689
AMREST23-09-202219.000019.000018.120018.200029 950
ANSWEAR23-09-202218.400018.400017.720017.98006 056
APATOR23-09-202213.920013.920013.640013.72001 698
APLISENS23-09-202213.500013.500013.500013.500012
APSENERGY23-09-20223.17003.18003.03003.100011 769
ARCHICOM23-09-202218.200018.300018.000018.00001 000
ARCTIC23-09-202219.920019.920018.880019.3000208 243
ARTERIA23-09-20228.82008.82008.82008.82002
ARTIFEX23-09-20226.64006.86006.64006.74006 970
ASBIS23-09-202215.130015.130014.210014.4100101 056
ASSECOBS23-09-202234.000034.000032.800033.40002 422
ASSECOPOL23-09-202272.150073.000071.300072.450089 132
ASSECOSEE23-09-202245.200047.100043.800044.60002 567
ASTARTA23-09-202223.800024.400023.300023.850019 920
ATAL23-09-202231.000031.500030.200030.20001 980
ATENDE23-09-20222.57502.59002.42502.460013 661
ATLANTAPL23-09-20228.40008.40008.40008.400012
ATMGRUPA23-09-20223.14003.28003.14003.15001 335
ATREM23-09-20223.77003.77003.49003.60007 861
AUTOPARTN23-09-202212.280012.280011.800011.800018 944
BAHOLDING23-09-20220.56500.56800.53000.563037 674
BBIDEV23-09-20225.22005.38005.14005.38001 333
BEDZIN23-09-20225.40005.40005.40005.40005
BENEFIT23-09-2022600.0000608.0000594.0000598.0000474
BEST23-09-202220.000020.000020.000020.00001
BETACOM23-09-20227.35007.35006.70006.70002 404
BIGCHEESE23-09-202234.905035.500034.130034.60006 155
BIOCELTIX23-09-202236.500036.500035.000036.20001 411
BIOMAXIMA23-09-202224.200025.300024.200024.20005 593
BIOMEDLUB23-09-20226.72006.72006.20006.3200508 339
BIOTON23-09-20223.67003.67003.55003.550076 256
BNPPBKSC042523-09-2022823.5000823.5000823.5000823.500063
BNPPBSK082523-09-2022837.0000837.0000837.0000837.0000127
BNPPPL23-09-202248.800048.800047.300048.000077
BOGDANKA23-09-202239.800039.800037.080037.5000155 754
BOOMBIT23-09-202210.460010.880010.460010.8600428
BORYSZEW23-09-20224.63504.70004.55004.70009 985
BOS23-09-20226.85006.86006.70006.70005 837
BOWIM23-09-20229.52009.60009.36009.580011 530
BPHFIZBI423-09-2022117.1000117.1000117.1000117.100060
BRAND2423-09-202219.800019.950019.500019.50001 266
BRASTER23-09-20220.74000.75700.72300.73906 617
BUDIMEX23-09-2022232.0000232.0000226.0000226.00004 071
BUMECH23-09-202265.000065.800059.000061.2000282 870
CAPTORTX23-09-2022147.0000147.5000140.0000144.5000638
CASPAR23-09-202218.000018.100018.000018.100065
CAVATINA23-09-202220.000020.000019.800019.80001 961
CCC23-09-202236.010036.200033.720033.7200212 305
CDPROJEKT23-09-202290.000093.630088.500090.49001 556 309
CDRL23-09-202217.500019.000017.500019.00006
CELTIC23-09-20227.04007.04007.00007.00001 400
CEZ23-09-2022180.1000180.1000176.3000176.5000250
CFI23-09-20220.24700.25500.24700.25503 970
CIECH23-09-202232.880033.000032.100033.000024 498
CIGAMES23-09-20222.55002.61002.40002.4950946 057
CITYSERV23-09-202210.400011.180010.400010.66001 100
CLNPHARMA23-09-202213.860014.160013.000013.020021 341
CNT23-09-202217.750017.750017.250017.50001 738
COALENERG23-09-20222.99003.28502.81503.01001 402 107
COGNOR23-09-20223.81503.81503.66003.6700410 812
COMARCH23-09-2022154.2000154.2000150.0000151.8000743
COMP23-09-202244.300044.900044.000044.0000302
COMPREMUM23-09-20222.17502.22002.17502.21006 013
CORMAY23-09-20220.89700.89800.87000.889026 793
CPGROUP23-09-202210.100010.100010.100010.10002
CREEPYJAR23-09-2022597.0000619.0000590.0000619.0000907
CREOTECH23-09-2022110.0000112.0000110.0000111.000045
CYFRPLSAT23-09-202217.900017.980017.430017.5200584 326
DADELO23-09-20229.00009.18008.62009.18006 644
DATAWALK23-09-2022147.0000147.0000140.0000140.00002 914
DEBICA23-09-202258.000058.000056.000057.0000283
DECORA23-09-202229.300029.700029.200029.40002 141
DEKPOL23-09-202222.400022.500022.400022.4000240
DELKO23-09-202214.800015.000014.800015.0000480
DEVELIA23-09-20222.25502.38002.10502.150099 476
DGA23-09-20227.70007.70007.45007.60001 159
DIGITANET23-09-202210.800010.800010.600010.60006
DIGITREE23-09-202211.800011.800011.800011.80005
DINOPL23-09-2022339.4000339.5000316.8000320.0000257 406
DOMDEV23-09-202290.400091.200088.200089.20005 662
DROZAPOL23-09-20226.02006.02005.82006.02003 100
ECHO23-09-20223.11003.17003.10503.10504 659
EDINVEST23-09-20222.91003.00002.90002.90001 252
EKOEXPORT23-09-20221.35501.37001.31001.33505 655
ELEKTROTI23-09-20226.78006.78006.44006.580014 137
ELKOP23-09-20220.42600.42600.39400.411014 971
ELZAB23-09-20221.65501.65501.57001.65006 260
EMCINSMED23-09-202211.800011.800011.800011.80005
ENEA23-09-20227.46007.46007.12007.2000258 319
ENERGA23-09-20226.28006.30006.18006.26007 376
ENTER23-09-202222.500022.500020.400021.00006 071
ERBUD23-09-202227.000027.000025.750025.7500495
ESOTIQ23-09-202227.200027.200027.000027.000095
ETFBM40TR23-09-202255.350055.350053.690053.89007 384
ETFBNDXPL23-09-2022111.9800112.1400110.0600110.58001 534
ETFBS80TR23-09-2022238.8500239.2000236.0000236.5000667
ETFBSPXPL23-09-202264.790064.870063.840063.8400915
ETFBTBSP23-09-2022180.6400180.8400179.1000179.20002 158
ETFBW20LV23-09-202220.370020.370018.880019.0000109 352
ETFBW20ST23-09-2022417.1000433.0000417.1000433.00002 041
ETFBW20TR23-09-202226.610026.610025.640025.670041 676
ETFBWTECH23-09-2022115.0000115.0000115.0000115.000086
ETFDAX23-09-2022554.1000561.8000542.1000542.7000186
ETFSP50023-09-2022187.4200187.7800185.0000185.84005 094
EUCO23-09-20221.29001.30001.26001.30005 251
EUROCASH23-09-202212.470012.800012.120012.3900339 561
EUROTEL23-09-202253.200053.200051.400053.00001 489
FAMUR23-09-20223.28003.28003.16003.1880159 889
FASING23-09-202214.400014.400014.000014.25001 053
FEERUM23-09-20225.90005.90005.50005.5000102
FERRO23-09-202224.500025.000023.500023.50003 218
FERRUM23-09-20223.56003.56003.48003.48005 912
FON23-09-20224.42004.67004.42004.63002 232
FORTE23-09-202226.600026.600025.600026.3000741
GAMEOPS23-09-20229.30009.38008.90009.20005 171
GAMFACTOR23-09-20226.76006.76006.10006.46005 453
GETIN23-09-20221.28001.28401.27001.284035 800
GETINOBLE23-09-20220.16090.16100.15200.1580723 316
GIGROUP23-09-20221.38001.38001.38001.380015
GLCOSMED23-09-20222.60002.60002.44502.5000738
GOBARTO23-09-20227.60007.75007.60007.7500166
GPW23-09-202234.020034.100033.500033.580051 229
GREENX23-09-20220.97900.99000.85000.90004 008 429
GRODNO23-09-202215.300015.800015.200015.480018 073
GRUPAAZOTY23-09-202233.640033.840032.080032.280085 530
GRUPRACUJ23-09-202237.000037.000035.600035.600040 448
GTC23-09-20226.14006.16006.14006.16003 139
HANDLOWY23-09-202262.000062.000060.200061.200050 108
HARPER23-09-20224.66504.77004.48004.500013 158
HELIO23-09-202213.400013.400012.900012.90001 330
HERKULES23-09-20221.14001.14000.94201.040049 391
HMINWEST23-09-20227.98007.98007.60007.60001 722
HUUUGE23-09-202222.000022.260021.240022.000068 537
HYDROTOR23-09-202238.000039.400037.900039.4000640
IBSM23-09-202234.000034.000027.600033.4000985
IDMSA23-09-20220.76000.76000.76000.76003
IFIRMA23-09-202220.200020.200019.650019.65002 021
IFSA23-09-20222.90002.90002.90002.900019
IMCOMPANY23-09-202217.700017.700016.850017.6500354
IMMOBILE23-09-20221.76001.80001.75501.80001 555
IMPERIO23-09-20221.67001.67001.61001.61006 678
IMS23-09-20222.35002.43002.35002.43003 622
INC23-09-20221.73001.73001.65001.650010 456
INGBSK23-09-2022141.0000141.0000133.0000136.400016 290
INPRO23-09-20225.20005.20004.96004.9600501
INSTALKRK23-09-202232.000032.000032.000032.0000339
INTERCARS23-09-2022368.0000368.0000343.0000352.50007 175
INTERSPPL23-09-20220.87000.96800.87000.910032 580
INTLALE5177123-09-20227.66007.66007.66007.6600200
INTLALE5179723-09-20229.89009.89009.89009.8900300
INTLALE5345423-09-20226.95007.24006.95007.23001 730
INTLALE5371023-09-20225.77005.77004.77005.22005 210
INTLALE5372823-09-20226.14006.14006.14006.1400338
INTLALE5416323-09-20225.05005.05004.07004.48004 955
INTLBCO4658123-09-2022128.2000128.2000128.2000128.2000388
INTLBCO4749823-09-202299.100099.100089.700091.4000362
INTLBCO4798523-09-202275.400075.400069.000069.000030
INTLBCO4856123-09-202272.800072.800053.300053.7000204
INTLBCO4870223-09-202253.800054.700039.900040.50001 919
INTLBCO5053423-09-202247.000047.000026.700027.10004 784
INTLBCO5730723-09-20223.59003.59002.22002.250011 127
INTLCCC5575623-09-20221.34001.34001.34001.34001 000
INTLCCC5661423-09-20221.00001.00001.00001.00001 000
INTLCDR5321523-09-20222.69002.92002.60002.620022 828
INTLCDR5322323-09-20223.08003.30003.08003.11003 769
INTLCDR5696023-09-20223.46003.46003.27003.27002 624
INTLCDR5715823-09-20222.15002.41002.09002.150016 108
INTLCDR5716623-09-20222.37002.37002.37002.3700180
INTLCDR5759623-09-20222.14002.14002.14002.1400700
INTLDAX2993423-09-2022124.0000124.0000112.2000113.600086
INTLDAX2995923-09-2022138.4000138.4000127.6000127.600014
INTLDAX3154223-09-202264.700065.700050.000056.30009 686
INTLDAX3219323-09-202232.550032.900017.280023.700047 284
INTLDAX5421323-09-202215.240016.480010.900010.960038 510
INTLDAX5422123-09-202224.000024.150010.380010.380030 087
INTLDNP4985823-09-20229.79009.79008.92008.92002 100
INTLDNP5411423-09-20225.75005.91004.53004.60001 209
INTLDNP5412223-09-20227.12007.12007.12007.1200432
INTLDOW3564223-09-2022149.4000149.4000136.4000136.4000665
INTLDOW5357923-09-202243.800043.800040.350040.350054
INTLEUD5121923-09-202214.420014.480010.640010.700022 736
INTLEUD5155723-09-202226.100026.100024.000025.1500595
INTLEUD5396723-09-202236.550036.550035.800035.8000100
INTLEUD5433823-09-202247.100047.500045.150045.1500170
INTLEUD5736423-09-202258.200058.200058.200058.200018
INTLEUR2565023-09-202214.260014.960012.040013.100019 222
INTLEUR2568423-09-202218.080019.040016.200017.84001 813
INTLEUR2670823-09-202224.050024.050021.800021.8000740
INTLGBP3272223-09-202247.100047.100042.650042.650015
INTLGBP3806723-09-202230.400030.400018.900018.900013 548
INTLGBU5699423-09-202223.550023.550012.000012.0000435
INTLGBU5700023-09-202237.900037.900027.350027.3500146
INTLGLD1172623-09-2022197.4000197.4000188.0000188.0000221
INTLGLD2252523-09-2022138.0000138.0000138.0000138.00006
INTLGLD2390323-09-202277.200077.200077.200077.200025
INTLGLD2416623-09-202261.700061.700048.700050.70002 366
INTLGLD3013023-09-202232.600032.600022.950022.95007 561
INTLGLD5761223-09-2022255.0000255.0000255.0000255.00004
INTLINP4989023-09-202210.660010.660010.660010.6600100
INTLINP5443723-09-20225.93005.93005.93005.9300315
INTLJSW4479223-09-20220.71000.74000.70000.720019 113
INTLJSW4480023-09-20220.92000.92000.90000.90006 698
INTLJSW4481823-09-20221.07001.12001.07001.12005 001
INTLKGH5687923-09-20221.60001.60001.60001.60001 600
INTLKGH5688723-09-20221.69001.69001.60001.60004 000
INTLKGH5695223-09-20222.00002.00001.82001.8200950
INTLNAG4713423-09-202216.520016.520016.520016.520020
INTLNAG4801723-09-202216.400016.400015.260015.2600200
INTLNAG4802523-09-202217.360017.360015.900015.9000180
INTLNAG4875123-09-202215.540015.540013.900013.900090
INTLNAG5057523-09-202212.420012.420011.000011.4600330
INTLNAG5058323-09-202213.000013.000011.800011.8000748
INTLNAG5449423-09-20229.13009.13009.13009.130021
INTLNAG5597023-09-20224.34004.39002.69002.82005 573
INTLNAG5598823-09-20225.92005.92004.18005.00005 954
INTLNAG5599623-09-20227.26007.26006.79006.7900450
INTLNAG5600223-09-20228.00008.00008.00008.0000411
INTLNDX3105423-09-2022167.4000167.4000167.4000167.40001
INTLNDX3254023-09-2022106.0000106.0000106.0000106.000065
INTLNDX3297923-09-202257.300058.400057.300058.400050
INTLNDX5329823-09-202247.500047.500043.500044.0000111
INTLNDX5358723-09-202218.660019.020012.400014.84004 277
INTLNDX5359523-09-202234.250034.750027.550027.70002 941
INTLOPL2162623-09-20221.91001.91001.72001.72006 615
INTLPAL2507223-09-2022290.0000290.0000290.0000290.00001
INTLPAL4622723-09-2022237.0000237.0000237.0000237.000015
INTLPAL4648223-09-2022204.0000204.0000169.8000178.000070
INTLPAL5605123-09-2022117.8000117.8000116.4000116.400015
INTLPAL5735623-09-2022106.0000106.0000106.0000106.000020
INTLPGE3693923-09-20221.03001.03000.87000.870035 690
INTLPGN3209423-09-20221.52001.52001.52001.5200671
INTLPGN3600423-09-20221.06001.06000.90000.920038 000
INTLPKN0411923-09-202230.650030.650030.050030.0500300
INTLPKN3586523-09-202221.800021.800021.100021.1000320
INTLPKN3639223-09-20228.77008.79006.79006.790034 867
INTLPKN3640023-09-202210.200010.30009.92009.9200836
INTLPKN3641823-09-202213.680013.680011.840011.86007 250
INTLPKN3706923-09-20226.85006.85003.91004.090025 530
INTLPKO3039523-09-20226.05006.05005.79005.79002 000
INTLPKO5655623-09-20223.27003.27003.04003.04003 310
INTLPKO5657223-09-20224.99004.99004.99004.9900367
INTLPKO5711723-09-20222.50002.50001.95001.95002 200
INTLPLA2974423-09-202210.340010.340010.340010.3400165
INTLPLA3027023-09-20229.06009.06009.06009.0600148
INTLPLA3028823-09-202212.300012.300012.300012.300055
INTLPLA3091623-09-20227.40007.40007.23007.2300300
INTLPLA3176523-09-20224.82004.82004.51004.51001 192
INTLPZU3599823-09-20226.46006.46006.46006.460077
INTLSLV2970223-09-202227.550027.550027.000027.0000153
INTLSLV3018923-09-202222.450022.450022.450022.4500888
INTLSLV3019723-09-202225.700025.700025.700025.700086
INTLSLV3089023-09-202221.200021.200018.820018.96001 005
INTLSLV3161723-09-202215.540015.540012.580012.5800654
INTLSLV3162523-09-202216.880017.060015.960016.6000790
INTLSLV5727323-09-20228.43008.43006.47006.4700600
INTLSLV5728123-09-20229.15009.15009.15009.1500170
INTLSLV5729923-09-202211.740011.740011.740011.7400180
INTLSPX2362223-09-202277.000077.000077.000077.000010
INTLSPX2892823-09-202283.500083.500083.500083.500015
INTLSPX3157523-09-202254.500054.500054.200054.4000146
INTLSPX3286223-09-202240.650040.650040.650040.65001
INTLSPX3389423-09-202234.850034.850034.850034.850048
INTLSPX3490023-09-202220.150020.450020.100020.45003 220
INTLSPX3597223-09-202215.900015.920013.600013.60005 883
INTLSPX3803423-09-20229.15009.31006.80006.80003 399
INTLTNF5444523-09-202296.100096.100096.100096.10004
INTLUSD3784623-09-2022141.0000141.0000141.0000141.000012
INTLUSD4864523-09-202270.000070.000070.000070.000020
INTLUSD4885023-09-202265.000065.000065.000065.00003
INTLUSD5286023-09-202257.700057.700057.700057.700040
INTLUSD5401523-09-202245.250047.000045.250047.0000332
INTLUSD5623423-09-202238.500039.500036.500036.50001 800
INTLUSD5757023-09-202231.200033.500031.200033.50002 176
INTLUSJ5624223-09-202251.000051.000051.000051.000020
INTLUSJ5740623-09-202243.000043.000043.000043.000046
INTLW202857123-09-20223.84003.84003.43003.450014 713
INTLW202861323-09-20225.57005.57005.57005.57001 000
INTLW202864723-09-20227.48007.48007.48007.4800133
INTLW202871223-09-20221.96001.96001.44001.4900206 607
INTLW202872023-09-20222.10002.10001.68001.680014 380
INTLW202875323-09-20222.40002.40002.17002.200015 363
INTLW205239923-09-20221.18001.18000.68000.6800185 371
INTLW205668923-09-20220.76000.76000.43000.4300323 626
INTLW205669723-09-20221.06001.06000.63000.630060 594
INTLW205724023-09-20220.55000.58000.46000.460059 560
INTROL23-09-20224.10004.19004.10004.19003 787
INTSALE5348823-09-202212.820014.000012.820014.00001 301
INTSBCO4961923-09-2022263.0000263.0000263.0000263.00004
INTSBCO5337123-09-202216.660017.380016.660017.2600945
INTSBCO5593923-09-202211.600011.600011.600011.6000290
INTSBCO5683823-09-20229.17009.17009.17009.170024
INTSBCO5731523-09-20226.50008.30006.50008.30001 040
INTSBCO5763823-09-20226.26007.45006.26007.45001 132
INTSCCC5172223-09-20224.00004.00004.00004.00001 200
INTSCDR5170623-09-20227.65007.65007.36007.620012 390
INTSCDR5439523-09-20224.40004.40004.40004.4000223
INTSCDR5574923-09-20223.36003.36003.16003.16001 140
INTSCDR5717423-09-20222.48002.59002.33002.500023 897
INTSDAX3978423-09-2022193.2000193.4000193.2000193.400020
INTSDAX4080823-09-2022201.0000209.0000201.0000209.0000115
INTSDAX4467723-09-2022293.0000293.0000293.0000293.000019
INTSDAX4655723-09-2022170.8000186.2000170.8000186.2000239
INTSDAX4690423-09-2022173.0000173.0000173.0000173.000010
INTSDAX4792823-09-2022140.4000149.0000140.4000149.000033
INTSDAX4819923-09-2022131.0000131.0000125.4000125.4000486
INTSDAX5296923-09-202285.200096.000084.900093.30001 355
INTSDAX5297723-09-202295.7000109.600095.7000104.2000325
INTSDAX5298523-09-2022106.8000116.0000106.8000116.000090
INTSDAX5620023-09-202265.000079.500064.000073.60008 919
INTSDAX5621823-09-202285.500087.600082.200084.40002 709
INTSDAX5748923-09-202235.850049.600035.850044.450018 408
INTSDAX5749723-09-202244.500056.200044.500054.300010 329
INTSDAX5750523-09-202255.000064.200055.000063.1000651
INTSDNP4344823-09-202214.480015.060014.480015.0600838
INTSDNP5579823-09-202217.220018.580017.220018.5800110
INTSDOW5752123-09-2022128.0000140.0000128.0000140.000028
INTSESX4545023-09-202252.800052.800052.800052.800050
INTSESX4821523-09-202240.500043.200040.500042.1500125
INTSEUD5397523-09-202251.800053.000051.800053.00009
INTSEUD5697823-09-202237.350040.600037.350040.6000666
INTSEUR4992423-09-202226.950027.850025.800027.85001 450
INTSEUR4993223-09-202231.900033.500031.900033.500060
INTSEUR5556623-09-202216.520016.520015.620015.62001 000
INTSEUR5557423-09-202220.900022.200020.000022.20001 147
INTSGBP5743023-09-202229.850034.850029.850034.85001 254
INTSGLD4998123-09-2022192.2000196.4000192.2000196.4000230
INTSGLD5382723-09-2022113.0000122.6000113.0000121.200062
INTSGLD5628323-09-202293.900093.900093.900093.90006
INTSGLD5680423-09-202279.400084.900079.400083.100083
INTSGLD5762023-09-202255.500055.900055.500055.900080
INTSJSW5582223-09-20222.66002.66002.60002.6100532 849
INTSNAG5601023-09-202217.980018.460017.980018.4600224
INTSNAG5602823-09-202220.550022.100020.550022.1000250
INTSNAG5733123-09-202215.040016.480015.040016.48001 521
INTSNAG5764623-09-202210.040011.380010.040011.06001 976
INTSNDX5080723-09-2022174.4000176.6000174.4000176.600030
INTSNDX5119323-09-2022152.4000152.4000152.4000152.400014
INTSNDX5647323-09-2022132.0000132.0000132.0000132.000010
INTSNDX5678823-09-2022110.8000113.6000109.8000112.400025 339
INTSNDX5754723-09-202286.700094.300086.700093.6000253
INTSNKX3839823-09-2022193.6000197.0000193.6000197.000014
INTSPAL5231623-09-2022180.0000180.0000180.0000180.00003
INTSPAL5607723-09-2022220.0000220.0000220.0000220.00005
INTSPGE5611923-09-20224.07004.07004.07004.07003 000
INTSPGE5685323-09-20222.10002.22002.10002.20004 043
INTSPKN5691123-09-20222.05002.24002.05002.230016 300
INTSPKN5692923-09-20222.68002.68002.68002.68001 060
INTSPKO5166423-09-202214.120014.120014.120014.120010
INTSPKO5690323-09-20226.38006.38006.38006.380038
INTSPLA5305823-09-20228.39008.39008.39008.390050
INTSPLA5395923-09-20228.12008.12008.12008.1200200
INTSSLV5387623-09-202214.080014.080014.080014.080020
INTSSLV5389223-09-202217.120019.280017.120019.2800120
INTSSLV5630923-09-20229.930011.04009.930011.0400700
INTSSLV5631723-09-202211.020012.000011.020012.0000945
INTSSPX4176423-09-202273.500073.800073.500073.800090
INTSSPX4250723-09-202297.700097.700097.700097.700030
INTSSPX4695323-09-202256.500057.000056.500057.000042
INTSSPX4696123-09-202248.000049.450048.000049.4000231
INTSSPX5120123-09-202240.600043.000040.600043.00002 527
INTSSPX5679623-09-202234.200036.550034.050036.400097 721
INTSSPX5755423-09-202227.650030.200027.500030.20002 065
INTSUSD5437923-09-202218.400020.600015.480016.280010 901
INTSUSD5438723-09-202225.900026.450023.000024.00005 546
INTSUSJ5742223-09-202229.000029.300029.000029.300062
INTSW205112823-09-20224.88004.88004.88004.8800300
INTSW205113623-09-20225.40005.40005.40005.4000395
INTSW205291023-09-20223.24003.28003.24003.260061 350
INTSW205292823-09-20223.63003.90003.63003.900014 195
INTSW205293623-09-20223.75003.75003.75003.7500750
INTSW205616823-09-20222.53002.77002.53002.7700800
INTSW205617623-09-20222.60003.00002.60002.980041 677
INTSW205618423-09-20222.80003.20002.80003.20002 305
INTSW205637423-09-20221.47001.97001.47001.9200347 684
INTSW205638223-09-20221.90002.20001.90002.170028 216
INTSW205639023-09-20221.95002.34001.95002.34003 390
INTSW205640823-09-20222.16002.18002.15002.160028 950
INTSW205674723-09-20221.35001.75001.34001.7100145 511
INTSW205746323-09-20220.93001.41000.93001.400081 267
INTSW205747123-09-20221.09001.55001.09001.550038 524
IZOLACJA23-09-20222.13002.13002.00002.00006 684
IZOSTAL23-09-20222.38002.38002.30002.32004 817
JSW23-09-202238.500038.500037.300037.6000548 868
JWWINVEST23-09-20221.89001.89001.89001.8900110
K2HOLDING23-09-202230.000030.000028.500029.90002 746
KCI23-09-20220.66000.68400.66000.6600139
KERNEL23-09-202218.250018.300017.000017.400082 721
KETY23-09-2022509.0000509.0000492.5000498.000010 553
KGHM23-09-202290.000090.000085.000085.00001 004 549
KGL23-09-202212.250012.250012.200012.2500364
KINOPOL23-09-202211.950011.950011.450011.80002 959
KOGENERA23-09-202224.900024.900024.400024.400043
KOMPAP23-09-202215.000015.000015.000015.0000100
KOMPUTRON23-09-20223.70003.70003.63003.650011 775
KPPD23-09-202274.600076.200074.600076.2000116
KRAKCHEM23-09-20220.53000.53000.53000.530030
KREDYTIN23-09-202213.600013.600013.600013.60006
KRKA23-09-2022438.0000438.0000436.0000436.000034
KRUK23-09-2022250.0000250.0000235.2000239.200016 359
KRVITAMIN23-09-202213.060013.300013.060013.1000541
KSGAGRO23-09-20222.38002.43002.37002.37006 888
LABOPRINT23-09-202213.600013.600013.600013.60006
LENA23-09-20223.63003.83003.51003.690015 570
LENTEX23-09-20227.06007.30007.00007.04001 696
LESS23-09-20220.93200.96000.93200.960013 723
LIBET23-09-20221.28001.28001.28001.280010
LIVECHAT23-09-2022112.8000112.8000110.4000111.40007 765
LOKUM23-09-202212.400012.500012.000012.50001 402
LPP23-09-20228805.00008805.00008300.00008300.00001 889
LSISOFT23-09-202211.900011.900011.150011.50002 459
LUBAWA23-09-20222.40002.45502.21002.23001 263 362
MABION23-09-202222.750024.900021.660021.7000309 463
MAKARONPL23-09-20227.98007.98007.82007.98001 934
MANGATA23-09-202268.000068.000066.000066.000080
MANYDEV23-09-20220.90600.90600.90600.9060120
MARVIPOL23-09-20225.30005.40005.20005.380015 297
MAXCOM23-09-202210.300010.300010.200010.200088
MBANK23-09-2022249.0000249.0000224.2000228.400052 610
MBWS23-09-202211.000011.000011.000011.00002
MCI23-09-202216.500016.500016.000016.1500718
MDIENERGIA23-09-20222.10002.10002.04002.10002 327
MEDICALG23-09-20227.55007.59007.20007.20003 820
MEDINICE23-09-202213.800013.960013.600013.96001 865
MENNICA23-09-202216.500016.500016.450016.4500193
MERCATOR23-09-202251.800051.800047.820048.500046 213
MEXPOLSKA23-09-20222.03002.03001.83001.93003 628
MFO23-09-202236.800036.800036.000036.00001 109
MILKILAND23-09-20220.89800.89800.83100.85206 860
MILLENNIUM23-09-20223.96003.96603.72803.78801 291 946
MIRACULUM23-09-20221.10501.15501.10501.15501 510
MIRBUD23-09-20223.38503.38503.20003.370091 711
MLPGROUP23-09-202269.800069.800069.000069.0000402
MLSYSTEM23-09-202260.000061.400059.400059.80002 482
MOBRUK23-09-2022325.0000328.0000320.0000321.00002 902
MOJ23-09-20222.14002.14002.10002.10003 100
MOL23-09-202229.500029.500028.500028.5000631
MOLECURE23-09-202214.480014.480013.980014.34002 053
MONNARI23-09-20223.73003.73003.51503.600025 429
MOSTALPLC23-09-202219.500019.650018.650018.9000719
MOSTALWAR23-09-20225.34005.34005.30005.3400129
MOSTALZAB23-09-20221.95801.95801.91201.9360118 002
MUZA23-09-20226.20006.25006.05006.05002 077
NANOGROUP23-09-20221.31201.33001.31001.31005 654
NEUCA23-09-2022676.0000680.0000655.0000655.0000316
NEWAG23-09-202214.750014.750014.200014.20002 740
NEXITY23-09-20222.50002.50002.35002.49001 225
NOVAVISGR23-09-20221.02501.11501.00001.030025 861
NOVITA23-09-2022103.5000108.0000100.0000108.000065
NTCAPITAL23-09-20223.59003.59003.59003.59001
NTTSYSTEM23-09-20224.43004.64004.26004.45004 432
ODLEWNIE23-09-20226.50006.78006.40006.7000365
OEX23-09-202230.900030.900030.900030.9000682
ONDE23-09-20228.75008.75008.42008.450016 137
OPENFIN23-09-20220.11000.11000.11000.11002 012
OPONEO.PL23-09-202233.900034.500033.200033.9000276
OPTEAM23-09-20228.28008.28008.27008.2700867
ORANGEPL23-09-20225.67405.70805.47805.49802 072 805
ORCOGROUP23-09-20222.66002.66002.66002.6600125
OTLOG23-09-202214.800015.500014.200014.60005 414
OTMUCHOW23-09-20222.58002.58002.58002.580067
OVOSTAR23-09-202257.500057.500057.500057.50001
PAMAPOL23-09-20223.86003.94003.76003.760070 016
PANOVA23-09-202211.800012.300011.800012.3000101
PATENTUS23-09-20221.54001.58001.51001.56006 044
PCCEXOL23-09-20223.18503.19003.14003.190040 403
PCCROKITA23-09-202277.600077.600076.700076.90003 633
PCFGROUP23-09-202243.550045.000043.000045.00006 659
PEKABEX23-09-202211.650011.650010.750011.50009 203
PEKAO23-09-202266.500066.720064.240064.7000673 319
PEP23-09-202298.000098.000092.500094.40004 173
PEPCO23-09-202234.400034.560033.000033.7200100 946
PEPEES23-09-20221.56001.60001.54001.540020 000
PGE23-09-20227.13007.13006.82206.90001 277 070
PGFGROUP23-09-20220.49800.50000.47000.470010 781
PGNIG23-09-20225.40005.40005.03205.05004 122 519
PHARMENA23-09-20225.62005.88005.50005.88002 472
PHN23-09-202212.450012.450011.950012.4000634
PHOTON23-09-202212.010012.236011.530011.99606 360
PKNORLEN23-09-202258.400058.400054.800055.06001 255 724
PKOBP23-09-202223.310023.310022.600022.68002 310 297
PKPCARGO23-09-202212.340012.340011.610011.610069 036
PLAYWAY23-09-2022275.0000283.0000274.0000277.00002 637
PLAZACNTR23-09-20222.06002.06001.92002.0200250
PMPG23-09-20222.96002.96002.94002.94003 300
POLICE23-09-202210.500010.500010.100010.10001 455
POLIMEXMS23-09-20222.85402.89202.81602.816063 693
POLTREG23-09-202233.900033.900030.800032.00001 496
POLWAX23-09-20222.89002.98002.89002.9800588
PRAGMAINK23-09-20223.30003.30003.30003.300010
PRIMAMODA23-09-20221.15001.15001.15001.1500410
PROCHEM23-09-202236.400036.400036.400036.40002
PROTEKTOR23-09-20222.51002.51002.40002.48003 251
PULAWY23-09-202267.400067.800066.200066.20001 293
PUNKPIRAT23-09-20220.26600.26600.25400.26401 920
PURE23-09-202236.500036.950035.000035.00003 234
PZU23-09-202228.290028.390027.200027.44001 775 081
PZUAKORD23-09-2022114.5300114.5300114.5300114.5300200
QMULTIFIZ23-09-20221279.10001279.10001278.10001278.100052
QUERCUS23-09-20222.91002.91002.86002.90004 449
R2223-09-202239.650040.300039.000039.450014 626
RAFAKO23-09-20221.44001.46801.43001.4300118 591
RAFAMET23-09-202215.500015.500015.500015.50001
RAINBOW23-09-202218.000018.400017.660017.66001 131
RANKPROGR23-09-20221.53001.53001.45001.520011 955
RAWLPLUG23-09-202215.000015.000014.450014.50003 712
RCFL10GOLD23-09-20220.40000.40000.40000.40002 278
RCFL10GOLD123-09-20220.19000.20000.18000.19003 100
RCFL10GOLD223-09-20221.81001.81001.81001.81001 000
RCFL10OIL823-09-20220.41000.41000.31000.310019 445
RCFL10RBOB123-09-20220.30000.30000.30000.30002 000
RCFL10SILVE423-09-20220.05000.05000.03000.030034 500
RCFL10SILVE523-09-20226.93006.93005.97005.97001 498
RCFL2EATP123-09-202210.780010.780010.780010.780020
RCFL2OIL623-09-202222.600022.600022.600022.600025
RCFL2SILVE23-09-202219.200019.200018.740018.7400154
RCFL3ALE123-09-20221.20001.20001.02001.100020 608
RCFL3ALR23-09-20220.21000.21000.21000.21005 000
RCFL3ALR123-09-20225.38005.38005.12005.12001 300
RCFL3ALR223-09-20221.11001.11001.02001.060010 720
RCFL3ATTP23-09-20224.01004.01003.70003.70001 200
RCFL3BMWS323-09-202218.480018.480017.360017.3600300
RCFL3CCC223-09-20220.19000.19000.17000.170015 000
RCFL3CDPRO523-09-20223.28003.65003.24003.56009 800
RCFL3CIG23-09-202216.440016.440016.440016.4400200
RCFL3ENA23-09-20222.22002.22002.22002.2200384
RCFL3EUH123-09-20222.15002.15001.86001.89005 900
RCFL3FDX23-09-202289.000089.300085.400085.400025
RCFL3GOLD123-09-20228.47008.47008.47008.47003
RCFL3GPW23-09-20224.20004.20004.20004.2000200
RCFL3JSW23-09-20220.12000.13000.12000.13005 509
RCFL3JSW123-09-20224.03004.16003.83003.830018 010
RCFL3JSW223-09-20220.94000.94000.93000.940020 000
RCFL3KGH23-09-20220.32000.32000.31000.310010 970
RCFL3KGH123-09-20223.75003.75003.31003.31004 000
RCFL3KRU23-09-20228.76008.94008.00008.37001 254
RCFL3LPP123-09-20222.10002.10002.10002.1000950
RCFL3MAB123-09-20221.14001.21001.00001.000022 705
RCFL3MBK23-09-20220.61000.61000.61000.6100300
RCFL3MBK223-09-20221.34001.34001.18001.20008 000
RCFL3MILP23-09-20221.43001.48001.35001.36004 500
RCFL3MILP223-09-202213.720013.720013.720013.7200583
RCFL3MMRC223-09-20220.75000.75000.75000.75002 000
RCFL3MMRC323-09-20224.46004.46004.46004.4600400
RCFL3OIL123-09-202242.450042.450042.450042.450010
RCFL3OPL123-09-20226.68006.68006.68006.68001 000
RCFL3PEO23-09-20220.61000.61000.56000.560013 982
RCFL3PGN123-09-20220.59000.59000.59000.5900900
RCFL3PKN223-09-20222.64002.64002.39002.39002 942
RCFL3PKO23-09-20221.11001.11001.05001.05005 000
RCFL3PKO123-09-20224.58004.58004.55004.55001 800
RCFL3PKP123-09-20221.84001.84001.84001.84005 250
RCFL3PLAT123-09-20222.79002.79002.79002.79001 000
RCFL3PZU123-09-20223.04003.04002.93002.9300750
RCFL3SILVE23-09-20222.13002.13002.13002.1300600
RCFL3SILVE323-09-20225.91005.91005.47005.4700571
RCFL3TEN323-09-20220.52000.52000.45000.450047 690
RCFL3TPE23-09-20222.14002.14002.03002.03001 416
RCFL3W2023-09-20229.27009.27008.33008.450011 699
RCFL3XTB223-09-202218.820018.820018.820018.8200111
RCFL4ALE123-09-20220.17000.18000.17000.180020 500
RCFL4ALE223-09-20227.22007.22006.16006.58003 175
RCFL4ALR323-09-202210.760010.76009.97009.9700400
RCFL4CCC23-09-20220.08000.10000.08000.080037 800
RCFL4CDPRO323-09-20220.14000.14000.14000.140020 000
RCFL4CDPRO423-09-20220.18000.22000.18000.22006 525
RCFL4CDPRO523-09-20221.96002.17001.91001.920014 042
RCFL4CPS23-09-20223.14003.14003.14003.1400450
RCFL4DNP123-09-20226.26006.26006.26006.2600500
RCFL4ENR23-09-20220.09000.09000.09000.09005 000
RCFL4ESX23-09-2022134.8000134.8000125.6000125.600045
RCFL4KGH23-09-20220.06000.06000.06000.06001 000
RCFL4KGH323-09-20220.38000.38000.34000.340083 918
RCFL4MMRC223-09-20223.85003.85002.94002.94001 200
RCFL4PEO123-09-20221.32001.32001.32001.32003 000
RCFL4PGE23-09-20220.74000.74000.74000.74002 000
RCFL4PKN123-09-20220.66000.66000.55000.55007 300
RCFL4PKN223-09-20222.03002.03001.96002.00002 702
RCFL4PKO223-09-20220.53000.53000.53000.53002 500
RCFL4PKO323-09-20220.17000.17000.17000.17001 600
RCFL4PKO423-09-20223.08003.08003.08003.08001 500
RCFL4PZU123-09-20223.30003.30003.26003.2600700
RCFL4SDF23-09-202233.300035.900033.300035.50004 500
RCFL4SILVE23-09-202211.460011.460011.320011.32001 252
RCFL4W2023-09-20224.77004.77004.50004.58002 341
RCFL5COPP23-09-20223.36003.39003.21003.33002 030
RCFL5GOLD23-09-20228.34008.62008.34008.62001 393
RCFL5MWIG4023-09-20220.69000.69000.69000.69001 000
RCFL5SILVE123-09-20220.20000.20000.20000.200012 000
RCFL5SILVE323-09-20221.98001.98001.71001.710014 012
RCFL5W2023-09-20221.12001.12001.08001.0800533
RCFL6COPP223-09-20228.01008.01008.01008.0100250
RCFL6COPP423-09-202211.160011.160011.160011.1600300
RCFL6FW2023-09-20220.43000.43000.37000.37006 500
RCFL6PLAT123-09-20221.20001.20001.20001.2000315
RCFL6PLAT223-09-20220.26000.26000.26000.26001 500
RCFL6SILVE123-09-20220.93000.93000.93000.9300100
RCFL6W2023-09-20220.39000.39000.37000.37007 333
RCFL6W20223-09-20220.26000.26000.26000.260010 000
RCFL6W20323-09-20222.86002.86002.50002.50005 944
RCFL7OIL223-09-20220.58000.58000.55000.55001 700
RCFL7OIL623-09-20221.78001.78001.78001.78002 300
RCFL9OIL123-09-20220.03000.03000.03000.03002 302
RCFS10GOLD23-09-20220.02000.02000.02000.02005 769
RCFS10GOLD323-09-20227.80007.80007.80007.8000130
RCFS10OIL923-09-20225.65006.68005.65006.6800127
RCFS10SILVE523-09-20221.41001.68001.41001.68006 300
RCFS2JSW23-09-20220.57000.58000.56000.560096 225
RCFS2OIL623-09-20224.28004.50004.28004.50002 600
RCFS2W2023-09-202258.000060.000058.000060.0000309
RCFS3ALE23-09-202215.360015.360014.520014.52001 600
RCFS3ALV223-09-20223.18003.18003.18003.180010
RCFS3BME23-09-20223.64003.71003.64003.710010 790
RCFS3CBK223-09-20220.14000.14000.14000.1400587
RCFS3FDX23-09-20223.45003.62003.45003.60001 265
RCFS3IFXG23-09-20228.37008.37008.37008.37005
RCFS3ING23-09-20227.57007.57007.48007.4800105
RCFS3KETY23-09-20228.24008.62008.24008.4700203
RCFS3KGH23-09-20220.04000.04000.04000.04002 000
RCFS3KGH223-09-202211.340011.340011.340011.34001
RCFS3MSBAS23-09-20225.40005.40005.40005.400015
RCFS3MSFIN23-09-20223.29003.45003.29003.40001 142
RCFS3NAG323-09-20220.17000.17000.17000.17001 570
RCFS3SILVE123-09-20221.27001.27001.27001.2700500
RCFS3W2023-09-202222.600024.300022.600024.3000200
RCFS4CCC23-09-202215.600015.600015.600015.600025
RCFS4FW20223-09-20222.30002.35002.30002.35001 060
RCFS4MSFIN23-09-20221.56001.56001.56001.5600500
RCFS4MWIG40123-09-202213.700013.940013.700013.9400350
RCFS4PEO223-09-202219.900019.900019.900019.900015
RCFS4PKO323-09-202211.200011.200011.100011.10002 420
RCFS4PLAT23-09-20224.89004.89004.89004.89002 000
RCFS4W2023-09-202225.550025.550025.450025.45001 590
RCFS5FW2023-09-20221.42001.42001.42001.420083
RCFS5NAG623-09-20221.02001.28001.02001.280010 500
RCFS5W2023-09-20226.47006.64006.47006.64001 210
RCFS5W20123-09-202227.900027.900027.900027.900070
RCFS6FW20323-09-20224.35004.44004.35004.44005 003
RCFS6W2023-09-20223.78004.37003.69004.370016 903
RCFS6W20323-09-202214.060015.880014.060015.88003 180
RCFS7OIL423-09-20220.02000.02000.02000.020025 000
RCFS8COPP223-09-20220.30000.30000.30000.3000500
RCFS8COPP323-09-202213.340015.960013.340015.960044
RCLOILAOPEN123-09-2022489.0000489.0000489.0000489.00005
RCLSILVAOPEN23-09-202293.700093.700093.700093.7000100
RCSDAXOPEN23-09-202287.300087.300087.300087.3000500
RCTLOIL923-09-202216.660016.660016.660016.6600250
REDAN23-09-20220.17200.18000.17150.18009 000
REINO23-09-20221.29001.29001.29001.2900142
RELPOL23-09-20225.64005.66005.50005.64002 838
REMAK23-09-202212.100012.100011.100011.40002 091
RESBUD23-09-20220.52400.55000.51000.544014 868
ROPCZYCE23-09-202226.300026.700025.300026.3000384
RYVU23-09-202232.950032.950031.850032.00006 239
SANOK23-09-202212.500012.500012.240012.24004 514
SANPL23-09-2022217.0000217.2000209.2000212.6000101 513
SANTANDER23-09-202211.900012.006011.900012.0060336
SANWIL23-09-20221.14001.16001.12001.12004 584
SATIS23-09-20220.55000.57000.53200.570011 900
SECOGROUP23-09-202219.300019.700018.200018.20002 620
SELENAFM23-09-202219.300019.900019.250019.90001 165
SELVITA23-09-202288.000089.800086.200086.200015 796
SERINUS23-09-20225.75005.75005.05005.3500196 780
SESCOM23-09-202225.600026.300025.500026.300030
SFINKS23-09-20220.37200.39000.36700.390068 074
SHOPER23-09-202236.650036.650035.000035.000056
SILVAIR-REGS23-09-20225.00005.00005.00005.00001
SILVANO23-09-20224.47004.47904.47004.4790422
SIMFABRIC23-09-202210.900011.150010.900011.0500306
SKARBIEC23-09-202219.250019.250019.000019.00001 596
SKOTAN23-09-20221.15001.20001.11801.18405 926
SNIEZKA23-09-202267.600067.600066.000066.800035
SOHODEV23-09-20220.61500.63500.59000.590026 610
SOLAR23-09-20224.90004.90004.61004.90001 279
SOPHARMA23-09-20229.70009.70009.70009.7000500
SPYROSOFT23-09-2022320.0000320.0000311.0000311.0000343
STALEXP23-09-20222.53502.58002.53502.580017 543
STALPROD23-09-2022229.0000231.0000222.5000226.5000419
STALPROFI23-09-20229.54009.54009.43009.4300595
STAPORKOW23-09-20223.30003.50003.24003.240010 964
STSHOLDING23-09-202214.498014.498013.808014.100014 357
SUNEX23-09-202226.500027.200024.500024.7000156 323
SUWARY23-09-202232.000032.000031.400031.400016
SYGNITY23-09-202222.600022.900022.300022.90001 418
SYNEKTIK23-09-202226.800026.800025.950026.65001 416
TALEX23-09-202213.900013.900012.700013.80001 356
TARCZYNSKI23-09-202238.800038.800038.200038.20006
TATRY23-09-2022148.0000148.0000148.0000148.000020
TAURONPE23-09-20222.37002.39802.30202.34701 227 802
TESGAS23-09-20223.50003.64003.24003.240014 944
TIM23-09-202227.000027.300026.000026.20005 769
TORPOL23-09-202217.200017.200016.880016.900047 379
TOYA23-09-20224.82004.97004.80504.810024 601
TRAKCJA23-09-20221.65001.66001.64001.6460102 346
TRANSPOL23-09-20223.05003.05003.00003.00004 557
TSGAMES23-09-2022104.0000104.900097.000097.900028 973
ULMA23-09-202257.000057.000057.000057.00005
ULTGAMES23-09-202217.000017.000016.540016.90002 564
UNIBEP23-09-20227.00007.08006.94006.94003 763
UNICREDIT23-09-202252.750052.750052.750052.75002 250
UNIMOT23-09-202268.700068.700066.300067.60002 953
URSUS23-09-20220.14200.14200.13040.1320552 950
VENTUREIN23-09-20222.66002.66002.66002.66005
VERCOM23-09-202231.600031.600031.200031.20001 442
VIGOSYS23-09-2022457.0000461.0000448.0000456.0000960
VINDEXUS23-09-20226.24006.50006.24006.40008 975
VISTAL23-09-20221.02401.02400.96500.99403 989
VIVID23-09-20221.05001.08001.05001.07006 877
VOTUM23-09-202244.000044.500042.500043.300032 055
VOXEL23-09-202234.100034.100033.700034.1000322
VRG23-09-20223.48003.48003.31003.36005 264
WARIMPEX23-09-20223.20003.48003.20003.48003 501
WASKO23-09-20221.70501.71001.62501.700013 060
WAWEL23-09-2022440.0000445.0000435.0000435.0000201
WIELTON23-09-20226.02006.08005.96006.00009 623
WIRTUALNA23-09-2022101.0000101.000094.000094.00001 147
WITTCHEN23-09-202217.200017.300017.050017.30009 604
WOJAS23-09-20224.80004.80004.60004.74001 249
XTB23-09-202222.000022.000021.300021.3000135 302
XTPL23-09-202258.000058.000055.600057.8000290
ZAMET23-09-20220.97800.99400.95000.994055 872
ZEPAK23-09-202225.300025.300023.550023.600065 915
ZPUE23-09-2022296.0000296.0000296.0000296.00001
ZREMB23-09-20222.14002.17002.00002.010024 656
ZUE23-09-20223.30003.30003.05003.100027 978
ZYWIEC23-09-2022479.0000479.0000478.0000478.00003
INNOVATOR23-09-2022886.5000886.5000877.7400877.740096 670
MWIG4023-09-20223782.07003791.67003659.82003678.000094 135
MWIG40DVP23-09-2022152.7500152.7500152.7500152.750094 135
MWIG40TR23-09-20225338.81005349.74005164.81005189.970094 135
SWIG8023-09-202216758.660016758.660016449.240016477.180031 425
SWIG80DVP23-09-2022628.9600628.9600628.9600628.960031 425
SWIG80TR23-09-202223208.300023208.300022779.800022818.490031 425
TBSP.INDEX23-09-20221732.92001732.92001723.76001723.76001 662
WIG23-09-202249724.570049724.570047957.520048081.1600875 931
WIG-BANKI23-09-20224965.63004973.01004816.03004826.8800149 999
WIG-BUDOW23-09-20223569.55003569.55003491.66003494.96003 581
WIG-CEE23-09-20221620.75001620.75001599.20001599.20006 478
WIG-CHEMIA23-09-20229019.08009033.49008737.81008805.01003 892
WIG-ENERG23-09-20222302.50002302.50002220.46002240.200015 970
WIG-ESG23-09-20227979.97007979.97007682.66007704.3100831 419
WIG-GORNIC23-09-20223249.01003249.01003084.96003084.9600122 090
WIG-GRY23-09-202210723.390011032.350010666.610010819.60000
WIG-INFO23-09-20224083.65004104.05004013.93004045.51008 654
WIG-LEKI23-09-20223063.10003126.76002943.42002943.420011 059
WIG-MEDIA23-09-20225847.69005847.69005542.76005542.76001 705
WIG-MOTO23-09-20225359.91005359.91005063.35005156.86002 820
WIG-NRCHOM23-09-20222518.07002520.31002451.00002466.97001 098
WIG-ODZIEZ23-09-20224949.44004949.44004670.73004670.730026 578
WIG-PALIWA23-09-20225609.73005620.88005289.26005306.990092 345
WIG-POLAND23-09-202249640.540049640.540049108.630049108.6300858 227
WIG-SPOZYW23-09-20222115.73002117.29002045.72002068.23002 465
WIG-UKRAIN23-09-2022317.3400317.3400313.4800314.05006 296
WIG.GAMES523-09-202213602.080013779.630013415.640013548.98000
WIG.MS-BAS23-09-20229427.44009427.44008993.98009041.3400125 785
WIG.MS-FIN23-09-20226893.06006895.66006672.38006698.5500176 162
WIG.MS-PET23-09-20227134.53007134.53006721.69006745.050095 725
WIG14023-09-2022954.5300954.5300919.5600921.9900862 871
WIG2023-09-20221518.03001518.03001453.76001457.7800737 311
WIG20DVP23-09-202243.810043.810043.810043.8100737 311
WIG20LEV23-09-2022216.2200216.2200197.9200199.0600737 311
WIG20SHORT23-09-20224526.05004717.47004526.05004705.4900737 311
WIG20TR23-09-20222911.46002911.46002794.26002800.8100737 311
WIG3023-09-20221857.18001857.18001783.48001788.2100769 453
WIG30TR23-09-20223521.85003521.85003382.10003391.0600769 453
WIGDIV23-09-20221023.87001025.7000997.38001001.100096 393
WIGTECH23-09-202210622.070010655.370010457.510010504.7500185 848
WIGTECHTR23-09-202211489.190011525.210011311.200011362.3000185 848