Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 24 marca, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
Scope Fluidics SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Fast Finance SA w restrukturyz
KCI SA
Interbud-Lublin SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 marca, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Zremb-Chojnice SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Sanok Rubber Company SA
Noble Financials SA
NPL Nova SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 marca, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
Dino Polska SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PKO BP SA
PKN Orlen SA
CD Projekt SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2023-03-24 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA24-03-20233.77003.87003.70003.780018 487
11BIT24-03-2023660.0000677.0000660.0000666.00003 017
3RGAMES24-03-20230.43100.43500.43000.430015 468
ABPL24-03-202350.700050.900050.200050.20002 960
ACAUTOGAZ24-03-202333.100033.100032.000033.0000374
ACTION24-03-202317.580017.900017.400017.740010 960
ADIUVO24-03-20230.80200.83600.79000.83608 358
AGORA24-03-20235.40005.76005.31005.760010 775
AGROTON24-03-20233.29503.32003.29503.3100251
AIGAMES24-03-20231.43001.47501.41501.47005 672
AILLERON24-03-202320.100020.700019.700020.00008 475
AIRWAY24-03-20230.33300.33300.31800.324054 558
ALIOR24-03-202335.050035.130033.580034.1100232 148
ALLEGRO24-03-202326.080026.580025.910026.01501 672 188
ALTA24-03-20231.79501.79501.73001.78005 750
ALTUS24-03-20231.77501.78001.66501.745010 452
ALUMETAL24-03-202381.700082.200081.000082.00005 877
AMBRA24-03-202323.650023.700023.100023.30001 500
AMICA24-03-202379.500079.500077.300078.20001 269
AMREST24-03-202318.200018.640017.820018.000044 535
ANSWEAR24-03-202328.800029.100028.800029.00006 385
APATOR24-03-202314.000014.000013.900013.9000529
APLISENS24-03-202316.200016.200015.700015.9000221
APSENERGY24-03-20233.47003.47003.26003.400010 381
ARCHICOM24-03-202318.250018.250018.250018.2500200
ARCTIC24-03-202320.500020.850020.000020.100067 055
ARTIFEX24-03-202311.200011.900011.200011.850013 214
ASBIS24-03-202327.120027.120026.620026.660086 310
ASSECOBS24-03-202339.400039.500039.000039.4000466
ASSECOPOL24-03-202374.750076.350074.750075.050093 908
ASSECOSEE24-03-202350.000051.600049.500049.5000803
ASTARTA24-03-202324.250024.250023.800023.80004 744
ATAL24-03-202340.600041.900040.000040.20006 276
ATENDE24-03-20232.68002.69502.59002.67004 359
ATLANTAPL24-03-20239.42009.50009.40009.500030 548
ATMGRUPA24-03-20233.14003.40003.10003.210022 091
ATREM24-03-20234.70004.70004.67004.6700603
AUTOPARTN24-03-202318.680018.800018.380018.700032 149
BAHOLDING24-03-20230.51400.52800.48850.5150115 274
BBIDEV24-03-20234.44004.44004.09004.40001 900
BEDZIN24-03-20235.50005.95005.10005.950018 409
BENEFIT24-03-20231160.00001185.00001120.00001145.00001 926
BETACOM24-03-20238.10008.10008.10008.1000250
BIGCHEESE24-03-202347.600048.000046.300046.90006 540
BIOCELTIX24-03-202349.000049.800046.800047.50003 263
BIOMAXIMA24-03-202327.600027.600026.600026.60003 979
BIOMEDLUB24-03-20235.48005.54805.28605.2920262 910
BIOTON24-03-20233.41003.43003.38003.380017 017
BNPPBSK022724-03-2023832.0000832.5000832.0000832.500060
BNPPBSK0924B24-03-2023952.5000952.5000952.5000952.5000250
BNPPBSK112324-03-20231002.50001002.50001002.50001002.5000250
BNPPCLIE072424-03-20231029.50001029.50001029.50001029.5000470
BNPPCLIE082424-03-20231035.50001035.50001035.50001035.500031
BNPPCOMM012524-03-20231005.50001005.50001005.50001005.5000170
BNPPGOVE052424-03-2023980.5000980.5000980.5000980.500022
BNPPPL24-03-202348.500049.900048.300048.30001 475
BOGDANKA24-03-202339.200039.200037.520038.100053 269
BOOMBIT24-03-202314.500014.500014.320014.40004 788
BORYSZEW24-03-20236.47006.66005.99006.6600108 145
BOS24-03-20239.12009.12008.80008.820012 097
BOWIM24-03-202310.760010.900010.640010.820010 246
BRAND2424-03-202325.100025.800025.000025.6000595
BRASTER24-03-20230.59600.59800.59400.59809 850
BUDIMEX24-03-2023312.5000317.0000307.0000316.50009 045
BUMECH24-03-202333.960034.140033.320033.900045 859
CAPTORTX24-03-2023144.0000148.0000142.0000147.50005 627
CASPAR24-03-202313.500013.500013.200013.2000102
CAVATINA24-03-202319.000019.000019.000019.000064
CCC24-03-202336.870036.870035.140035.5300115 725
CDPROJEKT24-03-2023110.0000113.2000109.5200110.6000635 854
CDRL24-03-202317.750018.000017.750018.0000352
CELTIC24-03-20238.94009.50008.76008.90007 963
CEZ24-03-2023198.1000202.0000198.0000202.0000166
CFI24-03-20230.22900.22900.21300.22403
CIECH24-03-202354.100055.000053.150053.500054 776
CIGAMES24-03-20232.77002.81002.69002.8100579 078
CITYSERV24-03-20235.80005.80005.80005.800020
CLNPHARMA24-03-202314.640015.000014.240014.680031 746
CLOUD24-03-202347.600047.600045.200047.50001 779
CNT24-03-202314.300014.300014.300014.30002
COALENERG24-03-20231.33401.33401.27001.290027 412
COGNOR24-03-202310.200010.30009.600010.2600704 774
COMARCH24-03-2023134.8000134.8000130.0000133.00009 709
COMP24-03-202348.400048.400047.400048.00002 114
COMPREMUM24-03-20232.59502.59502.52002.585027 822
CORMAY24-03-20230.77100.78800.74000.7600210 019
CPGROUP24-03-20238.82008.82008.62008.6200102
CREEPYJAR24-03-2023870.0000870.0000842.0000867.0000265
CREOTECH24-03-2023155.0000155.0000150.2000150.2000325
CYFRPLSAT24-03-202316.060016.140015.770015.7900390 341
DADELO24-03-20239.980010.20009.980010.1500937
DATAWALK24-03-202365.100067.000062.300065.43005 608
DEBICA24-03-202361.800061.800061.600061.6000172
DECORA24-03-202335.500035.500034.700035.2000156
DEKPOL24-03-202331.700031.800031.700031.7000261
DELKO24-03-202311.400011.400011.000011.15004 855
DEVELIA24-03-20233.11503.12003.05003.100067 400
DGA24-03-20237.75007.75007.75007.75002
DIGITANET24-03-202313.200013.200013.000013.0000501
DIGITREE24-03-202312.400012.400012.400012.400025
DINOPL24-03-2023391.0000396.3000377.0000387.2000961 876
DOMDEV24-03-2023122.4000127.6000119.8000120.00003 393
DROZAPOL24-03-20236.82006.82006.52006.78001 790
ECHO24-03-20233.26503.35003.26503.3500235 469
EDINVEST24-03-20233.95004.08003.95004.08002 250
EKOEXPORT24-03-20231.52001.55001.52001.55003 466
ELEKTROTI24-03-20238.78008.88008.72008.82003 959
ELKOP24-03-20230.37650.37650.37650.37651 164
ELZAB24-03-20231.81501.93001.81501.9300807
EMCINSMED24-03-20239.60009.70009.60009.60005
ENEA24-03-20236.42506.46506.26506.3050923 585
ENELMED24-03-202313.300013.800013.300013.8000401
ENERGA24-03-20236.84006.88006.74006.880012 358
ENTER24-03-202333.500034.400032.700034.40006 066
ERBUD24-03-202334.000035.550033.600034.40003 107
ESOTIQ24-03-202328.900029.000028.400028.80001 752
ETFBM40TR24-03-202364.590064.590063.530063.92003 261
ETFBNDXPL24-03-2023124.7200124.7200123.4600123.9800224
ETFBS80TR24-03-2023284.3500284.3500278.7500280.6500404
ETFBSPXPL24-03-202369.060069.060068.200068.77002 839
ETFBTBSP24-03-2023189.9600191.0000189.7400189.7400640
ETFBW20LV24-03-202324.360024.360023.340023.600055 476
ETFBW20ST24-03-2023375.5000380.7000375.0000380.00002 450
ETFBW20TR24-03-202329.985029.985029.310029.500013 110
ETFBWTECH24-03-2023130.1400130.1400128.0800128.1400173
ETFDAX24-03-2023657.6000657.7000647.3000648.000075
ETFSP50024-03-2023177.1800179.9800176.2000177.3000953
EUCO24-03-20231.29001.29001.16501.170028 555
EUROCASH24-03-202313.360013.480013.180013.2500137 139
EUROTEL24-03-202374.800076.800074.800075.80002 638
FAMUR24-03-20233.72203.75003.64203.7200223 621
FASING24-03-202313.000013.000013.000013.000010
FEERUM24-03-20235.95005.95005.95005.95005
FERRO24-03-202324.400024.400023.100023.60001 738
FERRUM24-03-20233.54003.54003.50003.50001 120
FON24-03-20234.30004.46004.30004.4600401
FORTE24-03-202328.400028.400027.900028.00004 264
GAMEOPS24-03-202313.800014.000013.250013.750011 024
GAMFACTOR24-03-20235.78005.90005.64005.70002 822
GENOMTEC24-03-202310.500010.940010.000010.500010 133
GETIN24-03-20230.62000.62900.61500.620049 438
GIGROUP24-03-20231.51061.51061.50001.5000270
GLCOSMED24-03-20232.01502.08002.00002.0800993
GPW24-03-202336.200036.200035.620035.680030 041
GREENX24-03-20231.80801.81801.73001.7300771 777
GRODNO24-03-202312.940012.960012.720012.88005 634
GRUPAAZOTY24-03-202333.500033.580032.520033.120055 657
GRUPRACUJ24-03-202357.600057.600055.100055.3000829
HANDLOWY24-03-202381.400081.400078.500079.600034 257
HARPER24-03-20234.96004.96004.80004.84502 421
HELIO24-03-202311.900011.900011.900011.90002
HERKULES24-03-20231.01001.01000.99001.00006 823
HMINWEST24-03-202319.800020.500019.700020.2000343
HUUUGE24-03-202328.400028.400027.300028.040026 629
HYDROTOR24-03-202340.800040.800040.600040.6000502
IBSM24-03-202360.000065.500060.000065.5000285
IDMSA24-03-20230.80000.80000.80000.800014
IFIRMA24-03-202321.300021.300021.000021.0000589
IFSA24-03-20232.35002.40002.20002.39007 378
IMCOMPANY24-03-202315.850015.850015.300015.30006
IMMOBILE24-03-20232.12002.12002.05002.120094
IMPERIO24-03-20231.77001.84001.76001.8400106
IMS24-03-20232.63002.63002.59002.59003 560
INC24-03-20232.27002.27502.16002.23509 200
INGBSK24-03-2023161.4000161.4000158.0000158.200014 588
INPRO24-03-20235.30005.30005.30005.30002
INSTALKRK24-03-202331.000031.500031.000031.10001 021
INTERCARS24-03-2023578.0000578.0000561.0000566.000011 718
INTERSPPL24-03-20230.77000.80000.74000.740035 631
INTLALE5834724-03-20238.99009.01008.92008.93001 182
INTLALE5836224-03-202310.240010.240010.240010.2400145
INTLALE6097024-03-20237.59007.59007.59007.5900200
INTLBCO4005524-03-2023156.2000156.2000156.2000156.20007
INTLBCO4203624-03-2023133.0000133.0000133.0000133.00008
INTLBCO4618524-03-2023104.4000105.400097.6000105.4000123
INTLBCO4640924-03-202378.000078.000078.000078.00007
INTLBCO4641724-03-202387.200087.200077.800082.7000367
INTLBCO4658124-03-202361.800062.700053.800058.2000240
INTLBCO4749824-03-202341.950043.100032.550040.55008 988
INTLBND5283724-03-202364.900064.900064.900064.900027
INTLBND6045924-03-202353.500053.500051.000051.0000500
INTLCCC5660624-03-20230.67000.67000.65000.650016 744
INTLCDR5321524-03-20234.50004.50004.50004.5000230
INTLCDR5322324-03-20234.80004.80004.80004.8000200
INTLCDR5715824-03-20234.00004.00004.00004.0000250
INTLCDR5716624-03-20234.27004.27004.27004.270075
INTLCDR5758824-03-20233.23003.23003.23003.23001 028
INTLCDR5775224-03-20232.72002.72002.61002.6100670
INTLCDR5870124-03-20232.00002.00002.00002.0000500
INTLCDR5871924-03-20232.10002.10002.07002.07001 105
INTLCDR5872724-03-20232.49002.53002.28002.53002 554
INTLDAX3154224-03-2023166.4000166.4000159.0000164.200064
INTLDAX5938624-03-202385.800086.500074.500074.90002 100
INTLDAX5964224-03-202360.700061.000055.000060.00006 040
INTLDAX5965924-03-202376.400076.400064.200069.800011 316
INTLDAX6042624-03-202348.100049.000035.000041.200030 331
INTLDAX6043424-03-202349.700051.600048.650048.6500430
INTLDNP3471024-03-202317.600017.600017.600017.6000100
INTLDNP5874324-03-202311.780011.780011.780011.780067
INTLDNP6025124-03-20237.90008.44007.41008.32001 682
INTLDNP6094724-03-20237.40007.40005.83005.83001 993
INTLDOW3313424-03-2023282.5000282.5000282.5000282.50005
INTLDOW5891724-03-202357.000059.900056.800059.9000168
INTLDOW5892524-03-202379.300082.200071.500081.6000235
INTLDOW5893324-03-202390.000096.100090.000096.100020
INTLESX6013724-03-202327.700027.700027.700027.700050
INTLEUD5766124-03-202350.000050.000050.000050.0000114
INTLEUD5770324-03-202395.800095.800095.800095.80003
INTLEUD6032724-03-202324.000024.450022.100022.75003 032
INTLEUR4772024-03-202310.140011.700010.100010.70006 854
INTLEUR5919624-03-202316.000016.500015.500016.02001 000
INTLEUR5920424-03-202320.050020.250019.840019.8400640
INTLGBP6061624-03-202330.200030.200029.900029.9000150
INTLGBP6062424-03-202335.750039.150035.750039.1500150
INTLGLD0974624-03-2023271.5000278.0000271.5000278.00007
INTLGLD1172624-03-2023296.5000296.5000296.5000296.500014
INTLGLD2187324-03-2023320.0000320.0000320.0000320.000024
INTLGLD2252524-03-2023254.0000254.0000252.5000252.500013
INTLGLD2306924-03-2023227.5000227.5000227.5000227.50002
INTLGLD2390324-03-2023195.4000200.0000194.0000198.0000315
INTLGLD2416624-03-2023168.6000172.6000168.6000172.6000229
INTLGLD3014824-03-2023339.0000339.0000339.0000339.00006
INTLGLD5940224-03-2023127.6000127.6000127.6000127.600039
INTLGLD5942824-03-2023153.8000156.0000153.8000156.000045
INTLGLD5993124-03-2023111.8000117.4000108.4000114.20002 279
INTLJSW4480024-03-20231.51001.51001.43001.490070 000
INTLJSW4481824-03-20231.71001.71001.65001.6900170 000
INTLJSW5833924-03-20231.32001.32001.32001.320025 897
INTLJSW5875024-03-20230.90000.93000.80000.830065 535
INTLJSW5876824-03-20230.99000.99000.99000.99009 125
INTLKGH5695224-03-20234.34004.34004.34004.34005 000
INTLKGH5848724-03-20232.80002.80002.80002.8000400
INTLKGH5985724-03-20231.82001.82001.58001.58003 397
INTLNAG6080624-03-20231.30001.50001.25001.500018 800
INTLNAG6081424-03-20231.68001.88001.62001.88004 000
INTLNAG6082224-03-20232.14002.23002.08002.230067 801
INTLNAG6101024-03-20232.49002.66002.49002.660010 175
INTLNDX2313524-03-2023249.0000249.0000249.0000249.00001 550
INTLNDX3254024-03-2023141.2000141.2000141.2000141.200019
INTLNDX5829724-03-2023101.8000101.800099.4000101.200068
INTLNDX6059024-03-202376.800077.300072.000074.00003 897
INTLNKX3751524-03-2023135.8000135.8000135.8000135.800010
INTLOPL2162624-03-20232.75002.77002.75002.77003 000
INTLPAL6089724-03-202356.900064.200049.400064.2000468
INTLPAL6090524-03-202379.300085.300073.100085.3000810
INTLPEO2943924-03-202346.800047.400046.800047.40002 000
INTLPGE3032024-03-20232.17002.20002.17002.20002 679
INTLPGE5841224-03-20231.25001.25001.16001.160016 000
INTLPGE5843824-03-20231.74001.74001.68001.680030 000
INTLPKN3586524-03-202319.700019.900019.700019.9000563
INTLPKN5863624-03-20230.95000.95000.85000.870072 399
INTLPKO2941324-03-202313.120013.120012.600012.8400290
INTLPKO3039524-03-20239.00009.00008.51008.51006 000
INTLPKO5853724-03-20233.63003.63003.63003.63001 500
INTLPKO5854524-03-20235.26005.26005.26005.2600500
INTLPLA2974424-03-202311.900011.900011.900011.9000300
INTLPLA2975124-03-202312.680012.680012.680012.680095
INTLPLA3176524-03-20237.04007.04007.04007.0400190
INTLPLA5915424-03-20235.30005.30004.74004.7400314
INTLPLA5916224-03-20236.16006.16005.50005.9800475
INTLPZU3577424-03-202314.020014.020014.020014.0200500
INTLPZU5980824-03-20237.17007.17007.17007.1700500
INTLPZU6020224-03-20234.60004.60004.60004.60003 000
INTLSLV2924924-03-202350.000050.000050.000050.000050
INTLSLV2928024-03-202354.600054.800054.600054.8000131
INTLSLV2933024-03-202362.100062.100062.100062.1000157
INTLSLV3018924-03-202335.150035.150035.150035.150034
INTLSLV3089024-03-202332.650034.050032.650034.050025
INTLSLV3161724-03-202327.550027.550027.550027.550050
INTLSLV3162524-03-202329.650029.650029.650029.650050
INTLSLV5681224-03-202326.000026.000025.450025.4500335
INTLSLV5901424-03-202321.000021.000021.000021.0000100
INTLSLV5927924-03-202318.820018.940018.380018.5000358
INTLSPX3157524-03-202355.900055.900054.700054.7000391
INTLSPX3286224-03-202342.300042.300042.200042.20001 440
INTLSPX3490024-03-202324.100024.100024.100024.100023
INTLSPX5972524-03-202320.600020.600020.600020.6000703
INTLSPX5973324-03-202316.640016.640015.220015.2200440
INTLSPX5974124-03-202312.300012.300010.560011.30006 153
INTLTNF5444524-03-202397.500097.700097.500097.700019
INTLTNF6077224-03-202380.000080.000076.500076.500090
INTLUSD2082624-03-202347.200047.200047.200047.20005
INTLUSD2084224-03-202353.700053.700053.500053.5000150
INTLUSD3772124-03-202369.500069.500069.500069.500020
INTLUSD3784624-03-202376.400077.000076.400077.000042
INTLUSD4093124-03-202330.900030.900030.900030.9000110
INTLUSD4278824-03-202320.700025.000020.700024.50003 401
INTLUSD4866024-03-202315.020020.100015.020017.80007 755
INTLUSJ1622024-03-202392.000093.600092.000093.600040
INTLUSJ5625924-03-202325.500025.500025.250025.2500550
INTLUSJ5626724-03-202341.100041.400040.950041.4000188
INTLW202857124-03-20235.01005.11004.99004.99009 000
INTLW202872024-03-20233.43003.43003.12003.12001 150
INTLW202875324-03-20233.72003.72003.72003.72001 000
INTLW205821424-03-20236.01006.01006.01006.0100166
INTLW205879224-03-20231.27001.27000.98001.020064 366
INTLW205880024-03-20231.62001.62001.40001.4000112 461
INTLW205881824-03-20231.95001.95001.72001.720014 938
INTLW205882624-03-20232.34002.34002.16002.16006 964
INTLW205883424-03-20232.49002.49002.49002.4900801
INTLW205884224-03-20232.85002.85002.85002.8500455
INTROL24-03-20236.02006.06005.92006.06001 939
INTSBCO5303324-03-202333.950033.950033.950033.950010
INTSBCO5337124-03-202319.920019.920019.920019.920054
INTSBCO6000424-03-20238.70009.19008.70009.19002 970
INTSBCO6104424-03-20233.00003.99003.00003.63009 851
INTSBCO6105124-03-20234.20005.06004.20005.06007 148
INTSBND5805724-03-202319.400020.600019.400020.600050
INTSCDR6093924-03-20236.91006.91006.91006.9100100
INTSDAX3978424-03-202350.300064.900050.300058.70007 630
INTSDAX4080824-03-202366.600078.900066.600073.70003 516
INTSDAX4100424-03-202383.500095.500083.500089.10001 355
INTSDAX4101224-03-202397.8000111.000097.8000107.2000475
INTSDAX4173124-03-2023128.4000136.4000128.0000135.0000177
INTSDAX4467724-03-2023159.2000159.4000159.2000159.4000500
INTSDAX6086324-03-2023170.2000170.2000170.0000170.000016
INTSDAX6114324-03-202327.900042.000027.850036.350050 365
INTSDAX6115024-03-202340.500050.000040.500049.60002 315
INTSDBK1900024-03-202337.400038.800037.000037.1500417
INTSDNP5579824-03-202312.840013.700011.920012.580025 137
INTSDNP6095424-03-202316.540017.100015.820016.30003 885
INTSDOW3752324-03-2023220.0000228.0000220.0000228.000018
INTSDOW4692024-03-2023161.4000178.6000161.4000169.0000152
INTSESX4185524-03-202322.600024.150022.600023.6000148
INTSESX6079824-03-202347.550047.550046.800046.80002 000
INTSEUD5082324-03-202323.700026.750023.600025.00003 334
INTSEUR4881924-03-202354.100054.100054.100054.100040
INTSEUR4882724-03-202359.000059.000059.000059.000080
INTSEUR5921224-03-202322.550022.550022.550022.550080
INTSGBU5703424-03-202332.500034.300032.500034.30001 000
INTSGLD4796924-03-202364.000064.000063.900063.9000193
INTSGLD4951024-03-202351.000051.700043.500048.4500819
INTSGLD4952824-03-2023125.6000125.6000125.6000125.600030
INTSJSW5415524-03-20233.59003.59003.59003.590050
INTSJSW6096224-03-20232.00002.06001.98002.060012 175
INTSKGH5087224-03-20238.17008.17008.17008.170037
INTSKGH6092124-03-20234.14004.29004.14004.2900344
INTSNDX4694624-03-2023135.8000135.8000135.8000135.800010
INTSNDX5081524-03-2023117.6000118.4000117.6000118.4000786
INTSNDX5119324-03-202378.900080.900078.200080.900032
INTSNDX5647324-03-202355.300061.200055.300061.2000231
INTSNDX5678824-03-202337.100043.800037.100040.00002 413
INTSPEO5168024-03-20233.88003.88003.85003.85007 000
INTSPEO6120024-03-20232.21002.21002.21002.2100400
INTSPKN5691124-03-20232.20002.27002.20002.23004 990
INTSPKO5104524-03-202314.180014.180014.160014.16002 200
INTSPKO6117624-03-20236.02006.28006.02006.28002 000
INTSPLA6071524-03-20238.02008.02007.53007.5300130
INTSSPX4065924-03-202346.800046.800046.750046.75001 012
INTSSPX4176424-03-202356.500056.500055.300055.3000392
INTSSPX4695324-03-202339.750040.400039.650040.4000316
INTSSPX4696124-03-202334.000034.000033.050033.050010 030
INTSSPX5120124-03-202328.200028.200026.700026.850034 532
INTSSPX5679624-03-202320.500022.100020.300022.000031 828
INTSTNF5610124-03-202349.800049.800049.800049.8000123
INTSUSD5824824-03-202398.500098.500098.500098.500011
INTSUSD5956824-03-202336.700036.700036.700036.7000100
INTSUSD5957624-03-202346.250046.250046.250046.25004
INTSUSD6036824-03-202333.200033.200028.600030.30002 158
INTSUSJ5838824-03-202368.700068.700068.000068.000040
INTSW204079024-03-202310.900010.900010.900010.90001 500
INTSW205072424-03-20233.67003.92003.67003.920020 431
INTSW205074024-03-20234.39004.39004.39004.3900300
INTSW206085524-03-20233.18003.47003.18003.390026 089
INTSW206109324-03-20231.24001.53001.24001.490047 079
INTSW206110124-03-20231.70001.70001.70001.70002 180
IPOBENE3E24-03-2023125.0000125.0000125.0000125.000090
IPOBENE3L24-03-2023125.0000125.0000125.0000125.000030
IPOBENE3P24-03-2023125.0000125.0000125.0000125.000088
IPOEKO24-03-202334.010034.020034.000034.0000584
IPOPEMA24-03-20232.28002.30002.26002.30001 001
IZOLACJA24-03-20233.55003.55003.20003.4400556
IZOSTAL24-03-20232.67002.67002.55002.580051 106
JSW24-03-202346.420046.440044.840045.4400438 376
JWWINVEST24-03-20232.00002.04001.92001.97002 331
K2HOLDING24-03-202330.800030.800030.200030.8000462
KCI24-03-20231.06501.06500.97800.978078 499
KERNEL24-03-202318.500018.500018.400018.460058 675
KETY24-03-2023545.0000564.0000535.0000541.000022 384
KGHM24-03-2023117.7000118.0000113.5000114.9500419 452
KGL24-03-20239.80009.80009.80009.800030
KINOPOL24-03-202312.900013.000012.800013.00001 739
KOGENERA24-03-202327.700027.700026.600026.6000173
KOMPAP24-03-202317.300017.300016.400016.7000742
KOMPUTRON24-03-20236.50006.60006.26006.380013 341
KPPD24-03-202373.000073.000071.000072.400095
KRAKCHEM24-03-20230.49200.49200.49000.49002 436
KREDYTIN24-03-20239.20009.20008.85009.1000506
KRKA24-03-2023506.0000508.0000482.0000498.0000109
KRUK24-03-2023303.2000306.0000290.8000297.800037 913
KRVITAMIN24-03-202312.720012.780012.200012.6000184
KSGAGRO24-03-20231.88001.93801.87001.93804 571
LABOPRINT24-03-202313.600013.600013.600013.60002
LARQ24-03-20231.37001.37001.37001.370010
LENA24-03-20233.94003.94003.84003.850019 137
LENTEX24-03-20237.54007.78007.54007.7800571
LESS24-03-20230.62000.62000.60500.61702 666
LIBET24-03-20231.72001.72001.72001.720010
LIVECHAT24-03-2023144.2000144.8000140.2000142.800011 401
LOKUM24-03-202314.200015.000013.800015.00001 440
LPP24-03-20239300.00009470.00009270.00009340.00001 950
LSISOFT24-03-202312.250012.500012.250012.5000182
LUBAWA24-03-20233.02003.07002.89502.92001 149 706
MABION24-03-202317.405017.740016.880017.190070 805
MAKARONPL24-03-202310.700010.700010.050010.25002 803
MANGATA24-03-2023110.0000110.0000107.5000110.0000176
MANYDEV24-03-20230.81000.81000.79000.7900156
MARVIPOL24-03-20236.00006.08005.54006.0200171 116
MAXCOM24-03-20239.26009.26009.22009.22001 015
MBANK24-03-2023280.0000282.4000270.6000274.200032 961
MBWS24-03-202310.500010.500010.100010.5000528
MCI24-03-202317.350017.350017.350017.35008
MDIENERGIA24-03-20231.30001.40001.21001.220021 727
MEDICALG24-03-202316.780016.780015.960016.260038 602
MEDINICE24-03-202316.500017.000015.880015.88009 322
MENNICA24-03-202317.300017.400017.000017.3500852
MERCATOR24-03-202343.600043.600042.510043.49001 996
MERCOR24-03-202318.100018.100018.000018.00001 559
MEXPOLSKA24-03-20233.19003.19002.96003.08001 175
MFO24-03-202336.500037.200036.100037.20002 346
MILKILAND24-03-20230.80100.83000.79500.79509 842
MILLENNIUM24-03-20233.93003.93003.72403.84001 252 675
MIRACULUM24-03-20231.40001.40001.35501.390035 644
MIRBUD24-03-20236.90006.94006.62006.7900164 525
MLPGROUP24-03-202373.000073.000070.800073.0000413
MLSYSTEM24-03-202355.100055.800054.700055.65002 775
MOBRUK24-03-2023312.0000314.5000304.0000304.00001 209
MOL24-03-202330.760030.760030.160030.420085
MOLECURE24-03-202320.300020.750019.820020.45003 912
MONNARI24-03-20234.92504.93004.80504.805020 257
MOSTALPLC24-03-202319.000019.000018.600019.0000335
MOSTALWAR24-03-20235.88005.88005.66005.86001 136
MOSTALZAB24-03-20232.47502.48002.44002.455044 807
MOVIEGAMES24-03-202318.120018.120017.420017.86005 949
MWTRADE24-03-20235.40006.50005.40005.480032 049
NANOGROUP24-03-20231.27401.30601.23201.298049 261
NEUCA24-03-2023613.0000613.0000604.0000606.0000286
NEWAG24-03-202317.900017.900017.500017.80001 647
NEXITY24-03-20232.98002.99002.92002.9800432
NOVAVISGR24-03-20231.31501.32001.24001.240050 501
NOVITA24-03-2023108.5000108.5000108.5000108.50009
NTCAPITAL24-03-20230.71800.71800.66600.700022 521
NTTSYSTEM24-03-20234.72004.87004.72004.80001 705
ODLEWNIE24-03-20239.20009.20009.00009.20001 678
OEX24-03-202336.900036.900036.100036.1000257
ONDE24-03-202313.440013.440012.900013.160013 785
OPONEO.PL24-03-202338.100038.800038.100038.80002 015
OPTEAM24-03-20238.17008.18007.99008.06002 083
ORANGEPL24-03-20236.80006.88006.70606.75801 537 988
ORCOGROUP24-03-20232.65002.65002.65002.6500191
OTLOG24-03-202328.000028.000026.300026.90005 306
OTMUCHOW24-03-20232.88002.88002.88002.88002
OVOSTAR24-03-202342.200042.200040.400042.00005
PAMAPOL24-03-20233.62003.72003.60003.71002 160
PANOVA24-03-202311.500011.500011.200011.20001 622
PATENTUS24-03-20231.52501.55001.49001.52506 799
PCCEXOL24-03-20233.54003.55003.39003.4000180 564
PCCROKITA24-03-2023142.0000146.6000139.0000143.200011 640
PCFGROUP24-03-202337.900037.900036.950037.80001 719
PEKABEX24-03-202316.500016.550016.400016.40002 589
PEKAO24-03-202380.880080.880077.800078.9000568 444
PEP24-03-202378.700080.100077.500077.8000867
PEPCO24-03-202341.500042.000040.840041.3400533 365
PEPEES24-03-20231.44001.44001.38001.44005 102
PGE24-03-20236.20206.22805.99006.05602 691 345
PGFGROUP24-03-20231.12001.12001.04001.065054 815
PHN24-03-202312.450012.450012.150012.3000747
PHOTON24-03-202312.384012.500012.250012.50003 516
PJPMAKRUM24-03-202316.300016.300015.600016.20001 609
PKNORLEN24-03-202357.300057.440055.680056.26001 455 143
PKOBP24-03-202327.100027.250026.200026.72002 970 485
PKPCARGO24-03-202315.600015.600014.900014.9000126 073
PLAYWAY24-03-2023421.0000422.0000400.5000412.00001 234
PLAZACNTR24-03-20232.30002.30002.08002.160014 755
POLICE24-03-202311.200011.300011.050011.05001 706
POLIMEXMS24-03-20234.49204.51204.40204.4020228 486
POLTREG24-03-202352.000054.000052.000054.00001 006
POLWAX24-03-20232.92002.92002.83002.83003 630
PRAGMAINK24-03-20234.20004.45004.20004.45007 971
PROCHEM24-03-202330.800030.800030.800030.80003
PROTEKTOR24-03-20232.15002.15002.05002.140035 238
PULAWY24-03-202375.600076.400073.400075.60001 935
PURE24-03-202317.720017.720017.000017.36008 631
PZU24-03-202332.810032.860031.820032.00001 531 239
QUERCUS24-03-20233.53003.54003.50003.50002 661
R2224-03-202353.400053.400050.000051.900012 934
RAEN24-03-20230.52800.52800.50000.510054 998
RAFAKO24-03-20231.36601.36601.32001.3420277 416
RAFAMET24-03-202313.300013.300013.300013.30008
RAINBOW24-03-202328.700028.900027.900028.600011 902
RANKPROGR24-03-20232.13002.18002.12002.180010 579
RAWLPLUG24-03-202316.450016.700015.800016.650024 165
RCFL10GOLD24-03-20231.04001.10001.00001.0100113 558
RCFL10GOLD124-03-20230.50000.50000.49000.49003 000
RCFL10GOLD224-03-20235.25005.25005.25005.2500100
RCFL10GOLD324-03-202314.640014.640014.300014.30002 325
RCFL10SILVE524-03-20233.82004.25003.64003.990030 003
RCFL2DBK124-03-20238.74008.74008.74008.74003
RCFL2NAG324-03-20232.11002.19002.09002.190045 000
RCFL2PALL224-03-20232.44002.44002.44002.4400558
RCFL2SILVE24-03-202324.450024.450024.450024.4500100
RCFL3ALE124-03-20230.82000.82000.82000.82006 800
RCFL3ALR124-03-20238.42008.42008.42008.42001 000
RCFL3ATTP24-03-20232.57002.57002.51002.5100800
RCFL3CCC124-03-20230.33000.33000.33000.3300250
RCFL3CDPRO24-03-20230.76000.79000.76000.78008 250
RCFL3CDPRO124-03-20230.17000.19000.17000.19004 000
RCFL3CDPRO424-03-20230.13000.13000.13000.13001 000
RCFL3CDPRO524-03-20234.04004.06004.04004.0600500
RCFL3CIG124-03-202326.100026.100026.100026.100065
RCFL3CPS24-03-20234.78004.78004.75004.75001 200
RCFL3CPS124-03-20230.77000.77000.77000.77005 000
RCFL3DATP224-03-20230.63000.64000.56000.590075 000
RCFL3DNP124-03-202312.000012.000012.000012.000030
RCFL3EATP24-03-20230.80000.80000.80000.8000150
RCFL3EATP224-03-20237.26007.26007.26007.260075
RCFL3EUH124-03-20231.88001.88001.88001.880010 489
RCFL3EUH224-03-20233.85003.85003.81003.8100200
RCFL3EUH324-03-20235.14005.14005.14005.140025
RCFL3GOLD24-03-202365.000066.000064.900065.80002 555
RCFL3GPW24-03-20234.30004.30004.30004.3000200
RCFL3JSW124-03-20234.15004.19003.90003.94005 520
RCFL3JSW224-03-20230.97000.97000.97000.97002 970
RCFL3KER224-03-20232.36002.36002.36002.360050
RCFL3KGH24-03-20230.52000.52000.52000.52002 000
RCFL3KGH124-03-20235.89005.89005.52005.53004 400
RCFL3KRU24-03-202311.640012.220011.640012.2200200
RCFL3KRU124-03-20233.50003.50003.39003.390011 300
RCFL3MAB124-03-20230.33000.33000.32000.32004 000
RCFL3MILP24-03-20230.94000.94000.87000.88006 000
RCFL3MILP224-03-20237.51007.51007.51007.51002 000
RCFL3MSFIN124-03-20235.67005.73005.54005.7300536
RCFL3NAG324-03-20230.15000.18000.15000.180032 625
RCFL3OIL124-03-202322.500022.500022.500022.500040
RCFL3PEO24-03-20230.85000.85000.79000.82006 000
RCFL3PEO124-03-20238.91008.91008.91008.91001 000
RCFL3PKN24-03-20234.71004.71004.45004.58007 150
RCFL3PKN224-03-20231.97001.97001.87001.93002 700
RCFL3PKO24-03-20231.40001.40001.28001.32004 600
RCFL3PKP324-03-20239.66009.72009.00009.00007 190
RCFL3PLAT224-03-20236.05006.05006.05006.050050
RCFL3PLW124-03-20232.66002.66002.66002.66002 500
RCFL3PZU124-03-20234.36004.36004.33004.33003 000
RCFL3SILVE24-03-20232.65002.65002.65002.65001 000
RCFL3SILVE324-03-20237.51007.51007.51007.5100371
RCFL3TEN324-03-20230.39000.39000.39000.39005 000
RCFL3TPE24-03-20230.82000.82000.77000.800016 000
RCFL3W2024-03-202311.100011.100011.000011.00001 530
RCFL3XTB24-03-202319.200019.720017.420019.7200527
RCFL4CDPRO324-03-20230.14000.14000.12000.120013 800
RCFL4CDPRO424-03-20230.19000.19000.18000.18002 911
RCFL4CDPRO524-03-20231.81001.95001.79001.810068 080
RCFL4CDPRO624-03-20238.74008.74008.13008.1300156
RCFL4DBK124-03-20230.11000.11000.11000.110035 000
RCFL4DNP24-03-202316.660016.660016.660016.6600131
RCFL4ENR24-03-20230.35000.35000.35000.35002 000
RCFL4GAMES24-03-20230.85000.85000.85000.85001 200
RCFL4GOLD124-03-202310.700010.700010.700010.7000300
RCFL4KGH424-03-20232.34002.34002.11002.13006 639
RCFL4MMRC224-03-20230.72000.72000.72000.7200500
RCFL4MSFIN124-03-20232.60002.65002.60002.65002 000
RCFL4OPL124-03-20237.18007.18006.84006.8400969
RCFL4PEO124-03-20231.87001.87001.69001.740010 839
RCFL4PEO224-03-20230.47000.47000.47000.470042 389
RCFL4PGE24-03-20230.22000.24000.22000.240010 005
RCFL4PKN224-03-20231.23001.23001.14001.18005 350
RCFL4PKO224-03-20230.62000.62000.62000.62002 000
RCFL4PKO324-03-20230.19000.19000.19000.19005 000
RCFL4PKO424-03-20233.73003.73003.36003.36003 700
RCFL4PLAT224-03-20232.71002.71002.57002.5700250
RCFL4PZU24-03-20230.33000.33000.33000.33006 000
RCFL4PZU224-03-20232.50002.53002.50002.53001 000
RCFL4SILVE224-03-20231.71001.74001.71001.74008 000
RCFL4W2024-03-20235.84005.87005.74005.8700596
RCFL5FW20124-03-20231.45001.45001.40001.400010 000
RCFL5GOLD24-03-202316.000016.120016.000016.1000800
RCFL5MWIG4024-03-20231.03001.03001.03001.03001 000
RCFL5PLAT224-03-20230.90000.90000.90000.9000400
RCFL5SILVE424-03-202314.220014.220014.220014.2200100
RCFL6FW2024-03-20230.51000.51000.46000.49005 342
RCFL6GOLD124-03-20235.81005.81005.81005.8100100
RCFL6PALL324-03-20230.01000.01000.01000.01002 000
RCFL6SILVE24-03-20230.07000.07000.07000.070020
RCFL6SILVE124-03-20231.12001.12001.11001.110010 700
RCFL6W2024-03-20230.43000.45000.41000.430034 976
RCFL6W20324-03-20233.06003.06002.93002.930014 003
RCFL7SILVE424-03-202311.040011.040011.040011.04001 400
RCFL8SILVE524-03-20238.63008.63008.63008.630080
RCFS11OIL24-03-20234.57004.57004.57004.570025
RCFS2GOLD124-03-20235.82005.82005.82005.82005
RCFS3ACP124-03-20231.91001.91001.91001.910062
RCFS3ALE24-03-20236.75006.77006.75006.77003 500
RCFS3BME24-03-20231.06001.06001.06001.0600258
RCFS3CBK424-03-20234.19004.19004.19004.190060
RCFS3DBK24-03-20230.20000.20000.19000.19003 425
RCFS3FDX24-03-20231.84001.84001.84001.84001 000
RCFS3IFXG24-03-20231.42001.43001.42001.4300254
RCFS3MILP124-03-20233.01003.01002.91002.9100115
RCFS3MSPET24-03-20231.89001.89001.89001.890083
RCFS3MUV24-03-20230.32000.32000.32000.3200687
RCFS3OIL724-03-20231.80001.80001.80001.8000174
RCFS3OIL824-03-20236.30006.30006.30006.300025
RCFS3PALL24-03-20233.57003.66003.42003.60001 040
RCFS3PKO124-03-20231.93001.93001.87001.87009 000
RCFS3SABP24-03-20232.44002.44002.44002.4400186
RCFS3W2024-03-202314.620014.620014.600014.60007 000
RCFS4ALE24-03-20231.55001.55001.55001.5500642
RCFS4CBK224-03-20232.49002.49002.49002.490034
RCFS4CDPRO224-03-20231.42001.49001.38001.49004 010
RCFS4COPP224-03-20235.83005.83005.83005.83001 000
RCFS4DBK24-03-20230.11000.11000.11000.110041 000
RCFS4MWIG40124-03-20236.35006.35006.35006.350030
RCFS4PKO224-03-202310.360010.880010.360010.88002 304
RCFS4PKO324-03-20233.60003.83003.60003.8300430
RCFS4PZU124-03-20230.79000.79000.79000.790010 000
RCFS4SABP24-03-20230.91000.91000.91000.9100250
RCFS4SILVE224-03-20231.75001.75001.72001.72004 000
RCFS4SILVE324-03-20231.63001.63001.63001.63003 500
RCFS5MSFIN124-03-20232.20002.20002.10002.1000155
RCFS5SILVE424-03-20230.86000.86000.86000.86001 500
RCFS5W2024-03-20232.35002.36002.35002.36008 300
RCFS6FW20324-03-20231.26001.26001.26001.2600746
RCFS6W2024-03-20231.11001.18001.11001.150082 864
RCFS6W20324-03-20233.94004.22003.94004.180012 071
RCLNAGOPEN24-03-20231.40001.40001.40001.40001 000
RCLSILVAOPEN24-03-202398.500098.500098.500098.500036
RCSDAXOPEN24-03-202370.400071.100070.400071.1000297
RCTLNAG1724-03-20231.24001.33001.24001.33001 500
RCTLOIL1024-03-20236.15006.40006.15006.4000500
RCTLPKN824-03-20231.41001.44001.41001.44001 777
RCTSGAMES924-03-202368.300068.300068.300068.300010
REDAN24-03-20230.19000.19000.17200.18604 506
REINO24-03-20231.40001.40001.35001.4000502
RELPOL24-03-20236.28006.28006.20006.20001 894
REMAK24-03-202312.950013.000012.700013.0000391
RESBUD24-03-20230.54000.58000.54000.58005 500
ROPCZYCE24-03-202328.500028.600027.600027.90001 242
RYVU24-03-202363.000063.000059.300060.000010 874
SANOK24-03-202317.100017.900016.980017.500045 320
SANPL24-03-2023273.6000274.8000269.4000271.200091 881
SANTANDER24-03-202315.470015.470014.630015.05006 580
SANWIL24-03-20231.24001.25501.23001.25509 660
SATIS24-03-20230.60000.60000.60000.600030
SCPFL24-03-2023237.0000237.0000195.8000199.000035 241
SEKO24-03-20237.65008.30006.70007.000023 341
SELENAFM24-03-202326.500026.500025.100026.4000737
SELVITA24-03-202382.500082.500081.300082.0000708
SERINUS24-03-20234.60004.66004.52004.60007 618
SESCOM24-03-202327.000027.000026.000027.0000759
SFINKS24-03-20230.80600.88400.78000.8700646 430
SHOPER24-03-202326.300026.300026.000026.00002 306
SILVANO24-03-20236.00006.00006.00006.00001 000
SIMFABRIC24-03-20233.98004.04003.83003.870027 471
SKARBIEC24-03-202319.550019.900019.450019.90001 061
SKOTAN24-03-20231.28401.33801.28001.33806 608
SNIEZKA24-03-202370.000070.000067.000067.0000326
SOLAR24-03-20233.93004.34003.93004.340073
SONEL24-03-202310.200010.350010.200010.2000286
SOPHARMA24-03-202312.200012.200012.200012.2000151
SPYROSOFT24-03-2023566.0000580.0000560.0000566.0000156
STALEXP24-03-20232.70002.70002.69002.700023 295
STALPROD24-03-2023262.0000262.0000256.5000260.0000299
STALPROFI24-03-20239.78009.78009.36009.62009 958
STAPORKOW24-03-20235.74005.80005.48005.60006 692
STSHOLDING24-03-202318.000018.148017.610018.000056 712
SUNEX24-03-202321.200021.200019.950020.300030 240
SUWARY24-03-202333.600033.600033.000033.60002 077
SYGNITY24-03-202331.000031.800030.500031.8000878
SYNEKTIK24-03-202345.000045.450043.400044.900011 908
TALEX24-03-202315.000015.000015.000015.000010
TARCZYNSKI24-03-202345.000045.000044.800044.800058
TAURONPE24-03-20231.92001.93701.88401.89803 828 651
TENDERHUT24-03-202340.000040.000040.000040.00005
TESGAS24-03-20233.34003.37003.33003.3700422
TIM24-03-202337.800037.950036.750037.950022 639
TORPOL24-03-202321.100021.200020.600020.750088 294
TOWERINVT24-03-20237.20007.20007.20007.2000150
TOYA24-03-20235.49005.89005.47005.7900141 888
TRAKCJA24-03-20231.55001.57401.51001.564022 518
TRANSPOL24-03-20233.84003.84003.71003.83008 062
TSGAMES24-03-2023113.8000114.5000111.5000112.900013 522
ULMA24-03-202355.000055.000055.000055.00001
ULTGAMES24-03-202315.440015.500014.920015.28003 572
UNIBEP24-03-20237.50007.68007.44007.48004 118
UNICREDIT24-03-202380.510080.510074.370075.7000124
UNIMA24-03-20235.50005.50005.50005.50002 000
UNIMOT24-03-2023104.0000104.0000100.2000102.00002 649
VERCOM24-03-202348.500048.500047.900048.30002 463
VIGOPHOTN24-03-2023546.0000560.0000546.0000560.0000196
VINDEXUS24-03-20236.34006.34006.32006.3200612
VISTAL24-03-20230.74400.74400.70200.714010 482
VOTUM24-03-202343.700043.700041.800042.350021 167
VOXEL24-03-202340.200041.000039.600040.30004 587
VRG24-03-20233.20003.21003.17003.200014 681
WASKO24-03-20231.65001.65001.65001.650010
WAWEL24-03-2023476.0000479.0000462.0000470.0000138
WIELTON24-03-20237.78007.78007.57007.700056 455
WIKANA24-03-20233.22003.23003.10003.120021 765
WIRTUALNA24-03-202399.0000100.000098.2000100.00003 005
WITTCHEN24-03-202330.300030.800029.200029.80005 986
WOJAS24-03-20238.22008.28008.12008.24009 612
XTB24-03-202333.200033.640032.200033.6200221 388
XTPL24-03-2023120.0000120.0000110.5000115.00005 466
YOLO24-03-20230.35200.36100.35000.357038 667
ZAMET24-03-20231.21501.22001.17001.21505 898
ZEPAK24-03-202323.350023.450022.650022.700021 634
ZREMB24-03-20232.44003.30002.38003.07001 652 621
ZUE24-03-20235.04005.08004.90004.960011 191
GPWB-B1Y3Y24-03-20231097.07001097.07001096.09001096.09000
GPWB-B1Y4Y24-03-20231092.99001092.99001091.52001091.52000
GPWB-B1Y5Y24-03-20231088.21001088.21001086.23001086.23000
GPWB-B3Y5Y24-03-20231090.09001090.09001086.96001086.96000
GPWB-B5Y24-03-20231076.45001076.45001072.17001072.17000
INNOVATOR24-03-20231049.01001049.01001048.99001048.9900126 018
MWIG4024-03-20234414.41004420.38004341.18004365.100077 838
MWIG40DVP24-03-20234.60004.60004.60004.600077 838
MWIG40TR24-03-20236244.67006246.40006138.89006172.490077 838
SWIG8024-03-202319733.220019779.390019502.880019595.880044 256
SWIG80DVP24-03-2023167.4800167.4800167.4800167.480044 256
SWIG80TR24-03-202327755.500027820.440027431.520027562.330044 256
TBSP.INDEX24-03-20231831.77001831.77001827.30001827.3000803
WIG24-03-202356819.140056819.140055757.180056024.38001 090 077
WIG-BANKI24-03-20235931.71005931.71005751.59005817.0800175 806
WIG-BUDOW24-03-20234517.18004530.28004439.89004517.01007 654
WIG-CEE24-03-20231742.15001758.20001739.73001758.20001 386
WIG-CHEMIA24-03-202311474.710011552.020011269.390011370.82006 455
WIG-ENERG24-03-20232024.54002028.74001986.42001993.730030 548
WIG-ESG24-03-20239141.78009141.78008969.01009006.12001 031 632
WIG-GORNIC24-03-20234180.01004180.01004033.48004080.040071 407
WIG-GRY24-03-202313286.440013429.260013186.730013272.12000
WIG-INFO24-03-20234347.66004365.60004308.54004321.960011 029
WIG-LEKI24-03-20232856.12002857.91002795.21002810.52003 362
WIG-MEDIA24-03-20236586.71006604.40006463.18006567.2700591
WIG-MOTO24-03-20238214.83008214.83008036.66008104.46008 092
WIG-NRCHOM24-03-20232939.26002940.42002885.75002906.49002 978
WIG-ODZIEZ24-03-20235240.97005276.33005187.42005208.780026 474
WIG-PALIWA24-03-20235388.00005393.41005257.11005302.070082 155
WIG-POLAND24-03-202356929.170057108.230056929.170057108.23001 062 018
WIG-SPOZYW24-03-20232194.62002194.62002166.79002177.47001 832
WIG-UKRAIN24-03-2023295.5000295.5000293.7100294.37001 249
WIG.GAMES524-03-202317080.410017198.840016951.160017068.76000
WIG.MS-BAS24-03-202310178.040010178.04009855.58009937.710093 626
WIG.MS-FIN24-03-20238241.51008251.70007974.91008066.3900189 886
WIG.MS-PET24-03-20237591.13007614.25007421.54007491.610086 912
WIG14024-03-20231090.57001090.57001069.82001074.91001 076 917
WIG2024-03-20231700.07001700.07001661.51001670.1800954 824
WIG20LEV24-03-2023256.5700256.5700243.2600245.8700954 824
WIG20SHORT24-03-20234183.15004291.55004183.15004270.3000954 824
WIG20TR24-03-20233282.46003282.46003213.25003229.9300954 824
WIG3024-03-20232088.18002088.18002044.30002055.1400994 300
WIG30TR24-03-20233984.40003984.40003900.67003921.3700994 300
WIGDIV24-03-20231192.58001196.03001179.36001183.4500124 239
WIGTECH24-03-202312100.570012121.870011945.380011989.0400117 994
WIGTECHTR24-03-202313165.120013188.290012996.270013043.7700117 994