Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 24 listopada, 15:10
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
REGNON 0,27 -15,62 0,00
DROP 0,83 -13,54 0,00
FINANCIAL ASSETS MANAGEMENT GR 0,21 -12,50 0,00
BUMECH 0,51 -12,07 3,50
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 listopada, 15:10
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
KERDOS GROUP 0,03 +50,00 0,00
ALMA MARKET 0,27 +28,57 0,13
LABO PRINT 12,70 +21,41 0,08
FOTA 0,12 +20,00 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 listopada, 15:10
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PKO BP 42,00 -0,47 99,51
DINO POLSKA 74,70 +2,89 70,57
PEKAO 130,00 -0,99 69,87
KGHM POLSKA MIEDZ SA 113,75 +0,93 58,20
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-11-24 18:59)
WIG 63857.97 -0,54%
WIG20 2479.25 -0,99%
mWIG40 4827 +0,37%
sWIG80 14119.57 +0,03%
WIG-BANKI 8206.55 -0,75%
WIG-BUDOW 2803.09 +0,11%
WIG-INFO 1971.02 +0,84%
WIG-MEDIA 4579.09 -0,20%
WIG-PALIWA 7775.28 -1,91%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 3617.33 -0,15%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 740.58 -0,42%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT24-11-2017182.00182.50179.45180.454 379
4FUNMEDIA24-11-20178.528.578.488.576 327
AATHOLD24-11-201718.5018.5018.5018.501
ABADONRE24-11-20175.555.555.555.551 352
ABCDATA24-11-20172.152.202.152.17265 830
ABMSOLID24-11-201711.7811.7811.7811.7810
ABPL24-11-201730.2030.4829.8030.252 526
ACAUTOGAZ24-11-201742.0042.0042.0042.00376
ACTION24-11-20174.504.504.434.4925 261
ADIUVO24-11-201714.0114.1214.0014.102 045
AGORA24-11-201715.1715.1714.9115.12972
AGROTON24-11-20174.814.894.804.89560
AILLERON24-11-201718.4018.9918.3018.7043 419
AIRWAY24-11-20170.890.890.870.8816 672
ALCHEMIA24-11-20174.864.904.864.90800
ALIOR24-11-201774.9575.0072.9473.5545 195
ALMA24-11-20170.210.270.210.27524 934
ALTA24-11-20172.982.982.982.9850
ALTUSTFI24-11-201714.8514.8514.6114.613 617
ALUMETAL24-11-201752.6052.6052.2052.5713 779
AMBRA24-11-201712.1512.4412.0012.409 169
AMICA24-11-2017139.45139.90138.00139.802 718
AMREST24-11-2017367.35371.00365.55369.5028 461
APATOR24-11-201728.0028.2027.9028.208 923
APLISENS24-11-201712.2012.2012.0712.2012
ARCHICOM24-11-201714.4014.4014.2914.40377
ARCTIC24-11-20173.673.713.603.6571 486
ARCUS24-11-20172.072.102.062.101 656
ARKASWE1724-11-2017110.50110.50108.62109.251 508
ARTERIA24-11-20177.367.507.367.5033 080
ARTIFEX24-11-20179.589.588.758.9912 867
ASBIS24-11-20172.892.892.862.8655 127
ASMGROUP24-11-20174.254.254.254.25822
ASSECOBS24-11-201726.0026.0025.9026.00190
ASSECOPOL24-11-201742.9143.1542.6043.0052 800
ASSECOSEE24-11-201711.2011.4311.2011.4360
ASTARTA24-11-201750.0050.3949.9650.39363
ATAL24-11-201743.6943.9842.5543.4479 372
ATENDE24-11-20174.464.464.314.465 004
ATLANTAPL24-11-20173.633.713.633.71500
ATLANTIS24-11-20170.660.680.650.6884 232
ATLASEST24-11-20171.041.041.041.0420
ATM24-11-201711.4011.4011.4011.401
ATMGRUPA24-11-20174.114.254.114.206 445
ATREM24-11-20172.632.702.612.613 213
AUTOPARTN24-11-20174.944.994.934.95246 988
AVIAAML24-11-20175.555.805.545.545 350
AVIASG24-11-201718.0018.0018.0018.002
AWBUD24-11-20174.334.334.334.33200
BALTONA24-11-20172.882.882.802.8428
BBIDEV24-11-20170.630.640.620.6210 464
BEDZIN24-11-201725.1925.1925.1925.1910
BENEFIT24-11-20171139.901150.001130.501145.00352
BERLING24-11-20174.004.074.004.07946
BETACOM24-11-201710.9010.9010.6110.90143
BGZBNPP24-11-201765.9565.9565.9565.9550
BIK24-11-201716.3516.3516.3516.3517
BIOMEDLUB24-11-20171.181.211.181.2130 568
BIOTON24-11-20174.054.083.963.9858 088
BOGDANKA24-11-201768.9069.2068.9068.90121 360
BORYSZEW24-11-20179.939.939.829.8535 392
BOS24-11-20179.349.509.309.365 442
BOWIM24-11-20173.753.793.753.795 520
BRASTER24-11-20177.647.646.927.3027 328
BUDIMEX24-11-2017200.00203.00200.00200.751 871
BUMECH24-11-20170.520.570.500.516 601 906
BUWOG24-11-2017100.30100.30100.30100.302
BYTOM24-11-20172.572.582.522.567 883
BZWBK24-11-2017390.30390.30381.65381.6522 541
CAPITAL24-11-20173.683.683.623.674 904
CCC24-11-2017248.70250.50245.90246.7543 275
CDPROJEKT24-11-2017105.40107.50104.80105.00254 250
CDRL24-11-201725.5025.5024.3524.661 502
CELTIC24-11-20176.226.756.226.7594
CEZ24-11-201779.2080.0979.2079.96888
CFI24-11-20170.520.530.510.5291 287
CHEMOS24-11-20171.311.311.261.2999 522
CIECH24-11-201755.5355.9554.7055.1594 011
CIGAMES24-11-20171.081.101.071.09654 676
CITYSERV24-11-201711.6511.6511.3011.301 300
CLNPHARMA24-11-201729.8130.1929.6029.991 772
CNT24-11-20178.058.098.018.09612
COGNOR24-11-20171.531.531.501.5033 721
COLIAN24-11-20173.093.133.093.139 123
COMARCH24-11-2017169.90179.90167.50178.304 016
COMP24-11-201757.6257.6257.6257.6216
CORMAY24-11-20171.601.651.531.63464 257
CPGROUP24-11-20175.395.505.335.504 639
CUBEITG24-11-20170.330.350.320.33153 682
CYFRPLSAT24-11-201724.9425.0724.6024.91412 542
CZTOREBKA24-11-20170.620.620.620.621 303
DEBICA24-11-2017100.80100.80100.80100.8024
DECORA24-11-201710.4510.4510.3510.45104
DEKPOL24-11-201733.4434.4933.0534.371 930
DELKO24-11-201711.3111.5610.8011.1013 534
DGA24-11-20175.345.345.075.14501
DINOPL24-11-201773.2075.1573.1974.70945 580
DOMDEV24-11-201776.9078.9076.9078.901 065
DREWEX24-11-20170.920.920.890.8916 024
DROZAPOL24-11-20171.961.961.961.9685
ECHO24-11-20174.664.714.664.6953 715
EFEKT24-11-201722.9822.9822.9822.982
EKOEXPORT24-11-20177.908.277.817.8225 304
ELBUDOWA24-11-201784.5086.5084.0086.505 984
ELEKTROTI24-11-20177.527.807.327.3219 598
ELEMENTAL24-11-20172.312.402.192.351 586 957
ELKOP24-11-20170.530.530.520.5314 994
ELZAB24-11-20178.708.908.708.902 427
EMCINSMED24-11-20179.759.759.759.751
EMPERIA24-11-201799.8099.8098.6298.62306 658
ENAP24-11-20171.141.141.141.143
ENEA24-11-201712.3812.3912.1612.38356 123
ENELMED24-11-201712.1512.1512.0012.0040
ENERGA24-11-201712.5512.6012.4312.48859 537
ENERGOINS24-11-20171.401.451.351.4337 931
ENTER24-11-201729.3029.3027.5027.502 264
ERBUD24-11-201722.4922.5522.0222.021 516
ERG24-11-201758.8058.8058.1558.1522
ERGIS24-11-20175.365.365.305.301 010
ESOTIQ24-11-201725.5025.5023.9025.00335
ESSYSTEM24-11-20172.542.542.542.54101
ETFDAX24-11-2017523.00525.13520.02522.693 516
ETFSP50024-11-201794.8294.8294.3794.37392
ETFW20L24-11-2017300.00300.00295.20297.081 530
EUCO24-11-201726.5026.5024.3225.092 987
EUROCASH24-11-201727.8728.3027.5327.80810 932
EUROTEL24-11-201722.5122.6922.4022.603 315
FAMUR24-11-20175.405.405.175.19220 461
FASING24-11-201717.1017.2217.1017.2291
FASTFIN24-11-20171.611.611.611.61100
FEERUM24-11-201713.9514.7013.9514.702 973
FERRO24-11-201715.8915.9915.8615.996 304
FERRUM24-11-20174.284.284.024.0215 001
FORTE24-11-201761.0061.0060.4560.503 873
FORTUNA24-11-201730.0030.0028.9528.952 419
GEKOPLAST24-11-201715.1015.1014.9815.10141
GETBACK24-11-201723.3023.3023.0223.2062 184
GETIN24-11-20171.601.601.561.59415 758
GETINOBLE24-11-20171.481.521.471.514 113 713
GINOROSSI24-11-20171.021.191.021.151 055 521
GLCOSMED24-11-20172.592.592.592.591
GOBARTO24-11-20178.518.688.438.689 493
GORENJE24-11-201725.9525.9525.9525.951
GPRE24-11-20175.375.395.335.387 190
GPW24-11-201743.9244.1043.2143.646 323
GRAVITON24-11-20170.620.660.580.665 817
GROCLIN24-11-20177.207.207.057.104 147
GRODNO24-11-201712.3412.3411.9911.993 229
GRUPAAZOTY24-11-201774.4074.5972.9372.9318 374
GTC24-11-20179.319.449.289.4314 370
HANDLOWY24-11-201775.4076.4074.5275.2142 935
HARPER24-11-20170.950.950.950.952
HELIO24-11-201713.9013.9013.3513.35124
HERKULES24-11-20173.233.243.203.245 395
HUBSTYLE24-11-20170.760.760.720.7340 278
HYDROTOR24-11-201738.0038.0038.0038.0014
I2DEV24-11-201711.9911.9911.5111.99447
IDEABANK24-11-201724.0024.0023.7223.9816 123
IFCAPITAL24-11-20170.700.710.700.714 158
IFIRMA24-11-20174.084.083.904.0611 640
IFSA24-11-20170.480.520.480.5215 497
IIAAV24-11-20178.778.778.768.767 554
IMCOMPANY24-11-201712.2512.2512.0212.252 174
IMMOBILE24-11-20173.803.803.743.74632
IMPEL24-11-201722.0022.0020.0521.98427
IMPERA24-11-20171.521.521.461.4633
IMPEXMET24-11-20174.334.344.324.3216 049
IMS24-11-20173.343.443.253.446 204
INDYKPOL24-11-201764.0064.0064.0064.001
INGBSK24-11-2017202.60206.60201.10204.008 463
INPRO24-11-20175.905.905.505.854 464
INSTALKRK24-11-201712.3012.4912.2012.493 683
INTERAOLT24-11-201711.6511.9011.6511.85294
INTERCARS24-11-2017259.65266.20259.55266.20513
INTERFERI24-11-20173.603.603.603.605
INTERSPPL24-11-20172.512.522.412.5214 774
INTLBCO1999224-11-201736.0636.0635.8635.86542
INTLBCO2016424-11-201726.8927.5126.8927.511 000
INTLDAX1509924-11-2017133.20133.20133.20133.2092
INTLDAX1647724-11-2017112.40112.40112.40112.4085
INTLDAX1681624-11-2017104.90109.20104.70107.301 039
INTLDAX1703824-11-201787.0087.0087.0087.0030
INTLDAX1717824-11-201778.4078.4078.4078.4038
INTLDAX1971124-11-201745.0045.0045.0045.00124
INTLDAX1972924-11-201750.8050.8050.8050.8035
INTLDAX1986924-11-201728.0035.0028.0035.00421
INTLDAX1994324-11-201719.5025.3018.4920.811 668
INTLDOW1780624-11-2017189.20189.20189.20189.205
INTLESX1863024-11-201714.8014.8014.8014.8019
INTLEUD1924024-11-201727.4327.4327.4327.43300
INTLEUD1947124-11-201718.8820.6218.8820.62503
INTLEUR1874724-11-201715.4515.4515.4515.45103
INTLHSC1447224-11-201756.5556.5556.5556.55164
INTLKGH1729324-11-201729.0029.0029.0029.00100
INTLKGH1918224-11-201715.0015.0014.9814.982 000
INTLNAG1803624-11-20171.961.961.901.903 760
INTLNAG1845724-11-20171.901.901.831.832 000
INTLOPL1830924-11-20171.641.641.641.641 000
INTLPEO1241924-11-201729.7729.7729.0229.27180
INTLPEO1697224-11-201723.9023.9023.9023.908
INTLPGE1562824-11-20173.783.783.783.78382
INTLPGE1672524-11-20174.704.704.704.701 000
INTLPGE1727724-11-20173.203.203.203.204 500
INTLPKN1980224-11-201711.6911.6911.6911.6970
INTLPKO2000824-11-20178.778.778.778.7765
INTLPZU1879624-11-20178.978.978.978.9750
INTLPZU1890324-11-20176.817.046.656.65170
INTLUSD0504124-11-201722.5723.5521.0421.04356
INTLUSD0561124-11-20177.807.806.756.757 618
INTLW201248424-11-201711.1011.1011.1011.10459
INTLW201861424-11-20173.123.202.992.993 893
INTLW201893724-11-20172.842.842.762.76582
INTLW201922424-11-20172.402.402.292.291 699
INTLW201923224-11-20172.492.492.492.493 500
INTLW201951324-11-20171.711.831.591.595 124
INTLW201952124-11-20172.222.221.962.0312 652
INTROL24-11-20175.905.905.905.901 270
INTSBCO0958924-11-201757.5057.5057.5057.5017
INTSBMW0779924-11-201712.1012.1012.1012.10200
INTSDAX1842424-11-201746.7846.7840.0042.96336
INTSDAX1895224-11-201755.0055.0053.3053.301 029
INTSESX1864824-11-201715.8315.8315.8315.8318
INTSEUD0503324-11-201768.8568.9068.8568.9028
INTSGBU1855624-11-201729.7729.7729.7729.771
INTSPEO0276624-11-201749.1949.1949.1949.1940
INTSPEO1805124-11-201724.6624.6623.4123.4170
INTSPKO0298024-11-20174.114.114.114.11500
INTSPZU1963824-11-20176.286.475.606.474 145
INTSSP51932324-11-20176.176.176.176.17230
INTSW200588424-11-20172.022.172.022.174 500
INTSW201930724-11-20172.953.052.953.051 402
INTSW201993524-11-20171.671.881.671.874 587
INVGLDFIZ24-11-20171485.001485.001485.001485.007
INVISTA24-11-20171.291.291.291.2950
IPOPEMA24-11-20171.551.551.541.54171
ITMTRADE24-11-20174.854.854.794.8312 215
IZOBLOK24-11-2017105.40105.40104.30105.401 293
IZOLACJA24-11-20172.002.002.002.00652
IZOSTAL24-11-20175.495.495.405.40357
JHMDEV24-11-20171.851.851.831.8414 603
JSW24-11-201793.1094.4593.0793.32111 326
JWCONSTR24-11-20174.434.584.434.582 319
JWWINVEST24-11-20171.951.951.951.9515
K2INTERNT24-11-201714.2114.7014.0114.70282
KANIA24-11-20171.381.471.381.4556 351
KCI24-11-20170.890.930.890.9133 363
KERNEL24-11-201748.4148.6047.5148.44214 422
KETY24-11-2017383.50385.80378.20379.553 106
KGHM24-11-2017113.50114.80113.30113.75509 584
KINOPOL24-11-201710.0510.0510.0510.05230
KOGENERA24-11-201778.0078.0077.9578.00160
KOMPAP24-11-20177.407.407.367.36260
KOMPUTRON24-11-20175.705.705.695.703 952
KONSSTALI24-11-201729.5029.5029.5029.50100
KOPEX24-11-20173.663.673.603.601 096
KRAKCHEM24-11-20172.352.352.272.30787
KREC24-11-20176.436.436.166.245 488
KREDYTIN24-11-201722.7222.7222.7222.721
KREZUS24-11-20171.601.601.501.56433 722
KRKA24-11-2017241.90241.90241.90241.902
KRUK24-11-2017287.50291.35285.10286.5512 329
KRUSZWICA24-11-201767.8567.8567.8567.851
KRVITAMIN24-11-20173.694.023.694.027 644
KSGAGRO24-11-20172.302.302.272.27813
LABOPRINT24-11-201710.5012.7010.5012.706 833
LARQ24-11-201715.1015.2215.1015.222
LCCORP24-11-20172.632.632.582.62141 704
LENA24-11-20174.274.394.274.3710 729
LENTEX24-11-20177.957.957.957.9551
LIBET24-11-20171.901.921.901.923 475
LIVECHAT24-11-201740.0040.0039.2039.3934 541
LOKUM24-11-201716.6216.6216.5616.56350
LOTOS24-11-201762.3662.8962.3262.50144 522
LPP24-11-20178279.358370.008220.008270.00873
LSISOFT24-11-201712.3512.3512.0012.226 240
LUBAWA24-11-20170.940.970.940.97365 813
MABION24-11-201796.0096.0095.0095.0021
MAKARONPL24-11-20175.725.725.485.48302
MANGATA24-11-201790.0093.0090.0093.002 286
MARVIPOL24-11-201714.6214.9014.6214.8012 572
MASTERPHA24-11-20173.623.623.613.61756
MAXCOM24-11-201724.0024.0022.5023.896 042
MBANK24-11-2017472.00477.10467.05467.205 471
MBWS24-11-201751.7555.5551.7555.55217
MCI24-11-20179.799.809.759.7945 690
MDIENERGIA24-11-20173.934.083.904.044 283
MEDIACAP24-11-20172.192.192.102.1050
MEDICALG24-11-2017213.40224.50213.40221.4012 341
MENNICA24-11-201718.9018.9018.5118.70202
MERCATOR24-11-201714.8415.5014.5015.108 811
MERCOR24-11-201710.2210.4410.1310.302 137
MEXPOLSKA24-11-20174.724.724.724.721
MFO24-11-201735.0035.9535.0035.951 599
MILKILAND24-11-20171.741.741.681.735 088
MILLENNIUM24-11-20178.438.558.438.45508 421
MIRACULUM24-11-20172.822.822.702.7014 047
MIRBUD24-11-20171.151.151.121.1277 795
MLPGROUP24-11-201746.9946.9946.9946.991
MOL24-11-201744.0044.0044.0044.003
MONNARI24-11-20178.098.158.028.1412 980
MORIZON24-11-20171.441.441.381.445 501
MOSTALPLC24-11-201710.1910.1910.1910.191
MOSTALWAR24-11-20176.606.696.386.473 433
MOSTALZAB24-11-20170.780.790.770.77114 921
MWTRADE24-11-20176.206.206.006.182 507
NETIA24-11-20174.264.264.164.20149 397
NETMEDIA24-11-20178.758.758.358.752 088
NEUCA24-11-2017260.30266.00260.30266.001 013
NEWAG24-11-201714.9514.9514.5014.892 677
NORTCOAST24-11-20177.007.007.007.0012
NOVITA24-11-201749.7049.7049.7049.705
NOWAGALA24-11-20171.881.881.851.8714 891
NTTSYSTEM24-11-20172.292.292.212.29434
ODLEWNIE24-11-20173.483.483.483.4810
OEX24-11-201719.0019.0019.0019.0092
OPENFIN24-11-20171.621.631.601.63362
OPONEO.PL24-11-201740.1241.2639.9040.003 105
OPTEAM24-11-20174.364.364.284.282 046
ORANGEPL24-11-20175.515.565.445.45825 119
ORBIS24-11-201785.9688.0085.8188.00786
ORION24-11-201767.9067.9064.8067.00121
ORZBIALY24-11-201712.5813.2012.5412.9511 622
OTLOG24-11-201722.4522.4521.6522.45284
OTMUCHOW24-11-20173.443.443.403.40240
PANOVA24-11-201722.7024.1822.6824.002 331
PATENTUS24-11-20171.011.051.011.056 525
PBG24-11-20170.220.220.210.211 623 070
PBKM24-11-201760.1560.9860.1560.801 193
PCCEXOL24-11-20171.781.841.781.844 103
PCCINTER24-11-20172.382.452.382.4513 570
PCCROKITA24-11-201790.9290.9290.3590.352 693
PCM24-11-201726.5926.5926.0926.1058 751
PEKABEX24-11-201710.3510.7610.3510.7648 897
PEKAO24-11-2017132.00132.00128.20130.00538 447
PEMANAGER24-11-201744.5044.5043.6343.6321
PEP24-11-201711.9011.9011.4011.8614 579
PEPEES24-11-20171.271.271.251.2619 534
PFLEIDER24-11-201736.0636.5035.7136.507 230
PGE24-11-201712.5312.5812.2912.341 069 690
PGNIG24-11-20176.216.276.176.181 549 982
PGO24-11-20174.594.594.594.594
PGSSOFT24-11-201714.4814.7014.3514.702 156
PHN24-11-201715.7915.7915.5315.75588
PKNORLEN24-11-2017122.05123.35118.85119.15334 891
PKOASZEWZ24-11-201798.3198.3198.3198.3172
PKOBP24-11-201742.0242.2541.6642.002 372 949
PKOSO24-11-2017106.21106.21106.20106.201 497
PKPCARGO24-11-201757.2357.6056.7157.272 358
PLASTBOX24-11-20172.232.232.202.20102
PLAY24-11-201737.1037.2036.6736.68470 361
PLAYWAY24-11-201767.3067.3066.5067.00492
PLAZACNTR24-11-20174.745.244.615.242 033
PMPG24-11-20172.963.062.933.054 068
POLICE24-11-201720.9721.0020.9721.00405
POLIMEXMS24-11-20174.654.704.624.63176 272
POLMED24-11-20172.492.492.412.49124
POLNA24-11-201715.6016.9615.6016.306 083
POLNORD24-11-20177.998.007.918.0013 713
POLWAX24-11-201710.4210.4210.1910.202 293
POZBUD24-11-20172.942.942.842.9440 958
PRAGMAFA24-11-201717.0017.0017.0017.00505
PRAGMAINK24-11-201714.5014.5014.5014.5012
PRAIRIE24-11-20171.451.491.451.4832 732
PROCAD24-11-20171.481.481.401.406 439
PROCHEM24-11-201719.8719.8719.1119.64252
PROCHNIK24-11-20170.660.680.660.6857 896
PROJPRZEM24-11-201712.8012.8012.5012.50132 008
PROTEKTOR24-11-20173.543.723.543.7230 400
PROVIDENT24-11-20178.398.398.398.392
PULAWY24-11-2017171.10171.50171.00171.0034
PZU24-11-201746.6046.9045.8045.80782 321
QUANTUM24-11-201713.5014.7013.5014.071 475
QUERCUS24-11-20175.475.475.325.3921 398
QUMAK24-11-20171.291.331.271.30227 256
RADPOL24-11-20171.651.661.641.6617 885
RAFAKO24-11-20174.444.504.334.34172 823
RAFAMET24-11-201712.6012.8012.6012.8014
RAINBOW24-11-201740.2841.2940.0041.295 450
RANKPROGR24-11-20171.701.741.701.735 058
RAWLPLUG24-11-201710.0910.099.909.90800
RCCRUAOPEN24-11-20179.219.239.149.1444 796
RCFL2COFF24-11-20175.145.145.145.141 050
RCFL2OIL24-11-201712.4512.4512.3012.30569
RCFL3ALR24-11-2017257.20257.20257.20257.202
RCFL3COCO24-11-20177.337.337.107.32950
RCFL3COFF24-11-20173.583.743.583.743 330
RCFL3DBK24-11-20173.343.343.333.3355
RCFL3ENA24-11-2017188.80188.80188.80188.80180
RCFL3ENG24-11-2017316.70316.70316.70316.7070
RCFL3FDX24-11-2017192.50199.80192.50196.9035
RCFL3GOLD24-11-201732.2032.2032.0732.07192
RCFL3KGH24-11-201714.0914.2313.4513.452 253
RCFL3OIL24-11-20171.901.921.901.91147 819
RCFL3OIL224-11-2017212.00212.00210.10210.1083
RCFL3PGE24-11-201712.1712.4512.1712.451 200
RCFL3SILVE24-11-20176.096.096.056.053 273
RCFL3TPE24-11-2017157.80157.80157.80157.80200
RCFL3W2024-11-2017110.70110.70108.10108.1034
RCFL4OIL24-11-201714.1814.1814.0414.04154
RCFS3ALR24-11-201712.8312.8312.8312.83100
RCFS3BAS24-11-20176.886.886.886.8825
RCFS3COPP24-11-20172.402.402.402.40950
RCFS3KGH24-11-20174.214.244.214.243 095
RCFS3OIL24-11-201741.8542.2841.5041.871 185
RCFS3PEO24-11-201711.5111.5111.5111.51400
RCFS3PKO24-11-20176.967.206.967.201 217
RCFS3W2024-11-201726.8726.8726.8726.872 000
RCFS4OIL24-11-20171.371.381.351.353 100
RCGCOMB022124-11-20171091.001091.001090.801090.80105
RCGCOMB112024-11-20171091.801091.801091.801091.80145
RCGETNA062224-11-2017989.70989.70989.70989.70101
RCGGLD1091924-11-2017986.10986.10984.90984.9069
RCGLDAOPEN24-11-2017458.40458.40455.00455.0072
RCGNS01092024-11-20171121.701121.701121.701121.70100
RCGOIL112224-11-2017964.80964.80964.80964.803
RCGSD3E082224-11-2017978.80978.80978.80978.80513
RCGTECBSK032124-11-2017999.70999.70999.70999.705
RCNMBAOPEN24-11-2017107.50107.50107.50107.5024
RCTLCOCO0124-11-201717.2517.2517.2517.25550
RCTLWHT00224-11-20171.521.521.521.5210 181
RCWHTAOPEN24-11-20174.354.354.354.3518 287
REDAN24-11-20171.261.261.131.13109 520
REDWOOD24-11-20170.700.700.640.682 953
RELPOL24-11-20177.047.157.017.156 263
REMAK24-11-201712.2512.2512.2512.25100
RESBUD24-11-20170.590.590.560.59830
ROBYG24-11-20173.183.193.133.14990 825
RONSON24-11-20171.411.411.411.417
ROPCZYCE24-11-201724.8025.4924.8025.151 009
RUBICON24-11-20171.351.351.351.356
SANOK24-11-201748.5248.5247.1048.294 299
SECOGROUP24-11-201716.0016.0015.9916.00180
SEKO24-11-20178.889.038.889.033 578
SELENAFM24-11-201715.0015.0014.6114.951 459
SELVITA24-11-201749.8551.0049.8551.0021 480
SERINUS24-11-20171.121.131.091.1282 012
SETANTA24-11-20175.995.995.895.89151
SFINKS24-11-20171.451.461.391.3944 712
SKARBIEC24-11-201724.4625.0924.2824.954 054
SKYLINE24-11-20170.740.740.740.7425
SLEEPZAG24-11-20176.246.246.246.242
SNIEZKA24-11-201768.6068.6068.2068.2570
SOHODEV24-11-20172.192.242.192.24128
SOLAR24-11-20171.141.161.141.1619 416
SONEL24-11-20177.667.667.667.6660
SOPHARMA24-11-20179.509.509.509.5028
STALEXP24-11-20173.933.933.883.8919 963
STALPROD24-11-2017502.50505.00499.95504.40777
STALPROFI24-11-201714.0814.2013.9214.202 474
STELMET24-11-201719.4919.4918.4118.42403
SUWARY24-11-201710.3510.359.989.982
SWISSMED24-11-20170.860.860.840.84490
SYGNITY24-11-20173.003.052.933.003 318
SYNEKTIK24-11-201714.5914.9514.5914.952 696
SYNTHOS24-11-20174.754.764.714.76330 413
TALANX24-11-2017129.00129.00129.00129.001
TALEX24-11-201719.7319.7319.7319.735
TAURONPE24-11-20173.283.283.233.231 074 357
TERMOREX24-11-20172.302.302.302.3042
TESGAS24-11-20172.552.662.432.6613 753
TIM24-11-20177.077.166.886.8831 696
TORPOL24-11-20178.758.858.558.5523 454
TOYA24-11-20178.618.928.618.921 050
TRAKCJA24-11-20177.887.907.657.69125 483
TRANSPOL24-11-20175.415.415.125.412 002
TRITON24-11-20173.353.353.333.334 745
TXM24-11-20172.182.181.991.9920 801
ULMA24-11-201773.9073.9073.9073.901
UNIBEP24-11-201710.0710.109.809.841 548
UNICREDIT24-11-201771.0071.0071.0071.0075
UNIMA24-11-20173.383.393.313.39490
UNIMOT24-11-201727.5027.8427.2527.252 979
URSUS24-11-20174.104.104.044.07200 752
VENTUREIN24-11-20173.904.003.814.00743
VIGOSYS24-11-2017315.05329.00315.05328.00235
VINDEXUS24-11-20179.859.939.859.903 008
VISTAL24-11-20170.800.810.750.7831 406
VISTULA24-11-20173.893.893.813.8737 602
VIVID24-11-20172.702.752.662.7021 267
VOTUM24-11-20179.859.899.789.871 655
VOXEL24-11-201715.5515.5515.5515.5515
WADEX24-11-20175.465.465.465.462
WARIMPEX24-11-20176.006.306.006.30870
WASKO24-11-20171.992.041.971.9717 487
WAWEL24-11-2017975.00978.00967.10971.95106
WDX24-11-20177.407.687.407.651 149
WIELTON24-11-201713.8513.9813.6913.7912 477
WIKANA24-11-20171.101.101.061.102 235
WIRTUALNA24-11-201743.1943.1943.0043.00329
WITTCHEN24-11-201718.5018.5018.5018.502
WOJAS24-11-20175.085.085.085.08570
WORKSERV24-11-20174.474.594.454.595 580
XTB24-11-20173.904.043.903.9628 441
YOLO24-11-20172.892.892.892.892
ZAMET24-11-20170.920.990.900.997 265
ZEPAK24-11-201713.7113.7113.6513.7022 673
ZPUE24-11-2017198.50198.50180.05180.05177
ZUE24-11-20177.007.006.896.89437
ZYWIEC24-11-2017455.00455.00448.05448.0540
INVESTORMS24-11-20174518.384529.244518.384529.24235 645
MWIG4024-11-20174822.104839.214814.524827.00220 885
MWIG40TR24-11-20175902.685906.545895.025906.54220 885
RESPECT24-11-20173164.113173.983132.943132.94285 728
SWIG8024-11-201714143.1914160.9614062.0614119.5730 544
SWIG80TR24-11-201716332.7616341.1516276.9316341.1530 544
WIG24-11-201764326.8964513.7663807.2163857.97695 389
WIG-BANKI24-11-20178261.728280.078185.028206.55200 469
WIG-BUDOW24-11-20172802.462813.852793.472803.097 233
WIG-CEE24-11-20171020.111022.841020.111022.8410 618
WIG-CHEMIA24-11-201715442.6915442.8215273.1715286.018 396
WIG-ENERG24-11-20173087.913094.653050.903057.5132 435
WIG-GORNIC24-11-20174433.004478.324431.594439.6477 083
WIG-INFO24-11-20171953.201971.021945.021971.025 713
WIG-LEKI24-11-20175224.395229.205182.085210.471 069
WIG-MEDIA24-11-20174581.134581.954550.454579.09219
WIG-MOTO24-11-20174787.274851.474771.754851.471 611
WIG-NRCHOM24-11-20172100.622106.572087.322106.577 919
WIG-ODZIEZ24-11-20176842.646882.936766.276798.6120 230
WIG-PALIWA24-11-20177932.547976.787764.397775.2859 068
WIG-POLAND24-11-201765414.9065414.9065255.0765255.07684 391
WIG-SPOZYW24-11-20173617.053617.333575.173617.3310 919
WIG-TELKOM24-11-2017745.22747.60739.18740.5832 803
WIG-UKRAIN24-11-2017506.61508.77505.84508.7710 412
WIG2024-11-20172502.592518.042478.622479.25432 736
WIG20LEV24-11-2017837.92848.27821.86822.28432 736
WIG20SHORT24-11-20173134.453164.443115.133163.65432 736
WIG20TR24-11-20174297.124297.124280.024280.02432 736
WIG3024-11-20172874.062884.762846.792847.06487 159
WIG30TR24-11-20174867.744867.744851.984851.98487 159
WIGDIV24-11-20171188.991193.111181.681183.49230 781