Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 17 sierpnia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
Reinhold Europe AB Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Ovostar Union NV
Less SA
MOJ SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 17 sierpnia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Larq SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Unimot SA
Benefit Systems SA
Sleepz AG
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 17 sierpnia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
Dino Polska SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PKN Orlen SA
PKO BP SA
Allegro.eu SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-08-17 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA17-08-20223.11003.13503.05003.05009 657
11BIT17-08-2022527.0000544.0000526.0000539.00004 350
3RGAMES17-08-20220.49800.52000.49000.499068 410
ABPL17-08-202240.350040.350039.100039.70002 255
ACAUTOGAZ17-08-202223.000023.100023.000023.00005 283
ACTION17-08-202214.140014.200014.020014.060028 732
ADIUVO17-08-20221.32001.32501.24501.245012 700
AGORA17-08-20225.89005.89005.71005.73003 476
AGROTON17-08-20223.60003.60003.35503.49504 058
AIGAMES17-08-20222.70002.90002.45002.4800223 844
AILLERON17-08-202212.300012.350012.000012.35005 719
AIRWAY17-08-20220.64000.68000.62100.6500486 701
ALIOR17-08-202229.200029.200027.520027.7500753 598
ALLEGRO17-08-202229.740029.740027.720028.17503 322 278
ALTA17-08-20221.73001.73001.73001.7300666
ALTUS17-08-20221.34001.40001.34001.3400200
ALUMETAL17-08-202269.700069.700068.500069.00002 193
AMBRA17-08-202221.300021.550020.750021.20009 306
AMICA17-08-202270.100071.000070.000070.60005 874
AMREST17-08-202221.350021.800021.050021.500084 523
ANSWEAR17-08-202218.200018.860018.200018.44002 287
APATOR17-08-202215.060015.160014.600014.78003 743
APLISENS17-08-202214.300014.300014.300014.300010
APSENERGY17-08-20223.30003.30003.15003.15001 550
ARCHICOM17-08-202218.150018.200018.100018.15001 319
ARCTIC17-08-202223.050023.350022.100022.3500297 012
ARTERIA17-08-20228.08008.08008.08008.08002 302
ARTIFEX17-08-20228.10008.10007.90008.04001 344
ASBIS17-08-202215.990015.990015.170015.4500112 133
ASSECOBS17-08-202239.100039.100039.000039.000090
ASSECOPOL17-08-202275.350076.900073.450073.950069 374
ASSECOSEE17-08-202248.700048.700047.200047.4000185
ASTARTA17-08-202222.700023.000022.150022.15009 986
ATAL17-08-202231.800031.800031.200031.40007 637
ATENDE17-08-20222.77002.78002.70502.70504 147
ATLANTAPL17-08-20228.08008.08008.08008.080084
ATMGRUPA17-08-20223.45003.45003.45003.4500406
ATREM17-08-20224.65004.65004.48004.600012 496
AUTOPARTN17-08-202213.600013.900013.300013.740023 550
BAHOLDING17-08-20220.63600.64000.61000.6100239 415
BBIDEV17-08-20225.58005.80005.58005.5800354
BEDZIN17-08-20226.05006.05006.00006.000054
BENEFIT17-08-2022654.0000682.0000654.0000662.00007 700
BEST17-08-202219.100019.600019.100019.6000558
BETACOM17-08-20227.55007.60007.15007.15001 208
BIGCHEESE17-08-202243.000043.000041.200042.00004 048
BIOMAXIMA17-08-202228.450028.500027.200027.400015 806
BIOMEDLUB17-08-20225.70006.10005.66005.7520749 534
BIOTON17-08-20223.98004.04503.94003.980035 485
BNPPBSKB052617-08-2022755.0000755.0000755.0000755.000016
BNPPPL17-08-202259.400059.600057.200058.20003 510
BOGDANKA17-08-202252.000052.150049.600051.5500104 073
BOOMBIT17-08-202212.980012.980012.580012.78001 799
BORYSZEW17-08-20224.94004.94004.90504.940021 021
BOS17-08-20228.65008.65008.00008.370035 708
BOWIM17-08-202210.700010.700010.320010.500036 439
BRAND2417-08-202221.400021.400021.400021.4000100
BRASTER17-08-20220.84100.85000.81100.811015 163
BUDIMEX17-08-2022258.0000265.0000253.0000265.00003 706
BUMECH17-08-202272.000072.800068.850070.5000117 519
CAPTORTX17-08-2022164.0000164.0000155.0000155.0000300
CAVATINA17-08-202220.900021.500020.600021.5000845
CCC17-08-202243.610044.100042.150042.2900187 130
CDPROJEKT17-08-202292.550093.890091.700093.5000286 366
CDRL17-08-202217.600017.600017.600017.600013
CELTIC17-08-20227.50007.52007.50007.52001 020
CEZ17-08-2022202.4000209.0000201.2000205.0000287
CFI17-08-20220.26000.26000.25200.25202 000
CIECH17-08-202238.000038.160036.460036.520023 877
CIGAMES17-08-20222.14002.14001.97002.0250749 729
CITYSERV17-08-20228.19408.19408.19408.194020
CLNPHARMA17-08-202217.600017.780017.360017.50004 097
CNT17-08-202218.650018.650018.500018.5000401
COALENERG17-08-20221.32001.32001.28001.280022 440
COGNOR17-08-20224.31504.37504.14004.1850149 881
COMARCH17-08-2022191.2000192.0000183.0000192.00001 445
COMP17-08-202250.200050.200049.200049.9000364
COMPERIA17-08-20225.00005.00004.36004.360022 732
COMPREMUM17-08-20222.51002.54002.45002.470018 789
CORMAY17-08-20220.99801.01200.98000.996060 727
CPGROUP17-08-20229.82009.82009.82009.82002
CREEPYJAR17-08-2022650.0000672.0000645.0000658.0000513
CREOTECH17-08-2022123.0000123.0000119.0000122.0000413
CYFRPLSAT17-08-202220.800020.960020.380020.9000510 020
DADELO17-08-202211.850011.850011.350011.8500517
DATAWALK17-08-2022170.5000170.5000164.4000164.40001 042
DEBICA17-08-202262.800062.800062.200062.8000367
DECORA17-08-202233.500033.700030.300030.800021 246
DEKPOL17-08-202224.600024.600024.600024.600046
DELKO17-08-202214.750014.800014.750014.8000130
DEVELIA17-08-20222.72002.77502.63502.7600131 426
DGA17-08-20228.45008.45007.90008.10001 014
DIGITANET17-08-202212.400012.400011.900011.9000801
DIGITREE17-08-20228.85008.85008.85008.85001 000
DINOPL17-08-2022380.1000383.0000370.5000373.1000356 247
DOMDEV17-08-202293.800093.800090.500091.8000984
DROZAPOL17-08-20226.38006.38006.18006.20002 556
ECHO17-08-20223.14003.14003.12003.14005 394
EDINVEST17-08-20223.36003.36003.36003.3600606
EKOEXPORT17-08-20221.41001.43501.40001.43503 801
ELEKTROTI17-08-20227.82007.82007.58007.700034 216
ELKOP17-08-20220.37250.37900.37250.3790138
ELZAB17-08-20222.03002.06001.96001.99508 864
EMCINSMED17-08-202212.200012.200012.200012.20005
ENEA17-08-20228.92508.92508.60008.6850279 689
ENERGA17-08-20226.70006.70006.66006.66009 742
ENTER17-08-202223.400023.400022.200023.00002 596
ERBUD17-08-202233.100034.650032.850032.85001 499
ERG17-08-202254.000054.000054.000054.00004
ESOTIQ17-08-202231.200031.500030.500030.50001 256
ETFBM40TR17-08-202262.700063.000061.390062.00008 030
ETFBNDXPL17-08-2022132.9000132.9000131.5000131.50002 602
ETFBS80TR17-08-2022260.9500261.0000256.2500256.30001 558
ETFBSPXPL17-08-202274.000074.210073.510073.74001 063
ETFBTBSP17-08-2022183.6800183.7000182.0000182.00003 109
ETFBW20LV17-08-202226.830026.830025.200025.350028 766
ETFBW20ST17-08-2022368.3000378.7000366.7000378.70001 331
ETFBW20TR17-08-202230.490030.490029.555029.630016 686
ETFBWTECH17-08-2022123.4000123.4000121.2600121.6800380
ETFDAX17-08-2022605.3000608.6000600.0000600.0000511
ETFSP50017-08-2022201.1000202.9000198.0000200.00005 546
EUCO17-08-20221.63001.63001.63001.630010
EUROCASH17-08-202212.660013.130012.520013.0000282 847
EUROHOLD17-08-20225.14005.23905.14005.2390595
EUROTEL17-08-202239.300039.600039.000039.4000425
FAMUR17-08-20223.00003.09602.95202.9800259 560
FASING17-08-202214.900015.300014.900015.3000488
FEERUM17-08-20226.20006.20006.20006.20005
FERRO17-08-202226.800026.800026.100026.60008 666
FERRUM17-08-20223.78003.78003.78003.780030
FON17-08-20224.39004.65004.39004.650072
FORTE17-08-202233.000033.300032.300032.90001 573
GAMEOPS17-08-20229.12009.12008.56008.88003 141
GAMFACTOR17-08-20227.68007.70007.12007.40006 041
GETIN17-08-20221.19201.19801.18201.196018 506
GETINOBLE17-08-20220.17570.17570.16700.17101 807 495
GIGROUP17-08-20221.41001.44001.39901.44006 103
GLCOSMED17-08-20222.72002.72002.60002.66009 778
GOBARTO17-08-20227.20007.25007.15007.25002 390
GPW17-08-202236.300036.660035.900036.0600104 977
GREENX17-08-20220.87900.87900.82000.83301 084 417
GROCLIN17-08-20221.60201.60201.43001.430061 650
GRODNO17-08-202215.700015.800015.200015.200030 422
GRUPAAZOTY17-08-202242.840042.840040.660041.140048 953
GRUPRACUJ17-08-202256.000056.000054.300055.40001 394
GTC17-08-20226.78006.92006.78006.920010 312
HANDLOWY17-08-202260.400060.500059.500060.000030 366
HARPER17-08-20226.45006.45006.19006.32005 185
HELIO17-08-202214.100014.100014.100014.1000652
HERKULES17-08-20221.31001.35501.29001.35002 259
HMINWEST17-08-20229.80009.80009.58009.58002 230
HUUUGE17-08-202223.600023.600022.520022.8000311 578
HYDROTOR17-08-202238.900038.900038.500038.9000673
IDMSA17-08-20220.85000.85000.80500.805064
IFIRMA17-08-202220.300020.400020.000020.4000590
IFSA17-08-20222.82002.96002.81002.9600116
IIAAV17-08-202271.950071.950071.950071.950048
IMCOMPANY17-08-202217.300017.300016.000016.6000149
IMMOBILE17-08-20221.85001.85001.78001.7850320
IMPERIO17-08-20221.82001.84001.81001.81007 313
IMS17-08-20222.65002.68002.55002.55007 660
INC17-08-20221.80001.80001.79601.7960286
INGBSK17-08-2022165.0000165.8000160.8000162.00002 882
INPRO17-08-20225.25005.35005.05005.0500339
INSTALKRK17-08-202230.100030.500030.100030.3000775
INTERCARS17-08-2022407.0000407.5000394.0000394.00001 517
INTERSPPL17-08-20220.91400.91400.91400.91401 165
INTLALE5177117-08-202212.580012.580012.580012.5800800
INTLALE5180517-08-202213.760013.800013.760013.8000700
INTLALE5345417-08-202210.840010.840010.800010.800045
INTLALE5371017-08-20229.27009.27008.82008.94003 823
INTLALE5373617-08-202210.380010.380010.380010.3800108
INTLALE5416317-08-20229.12009.21008.00008.15002 075
INTLBCO4617717-08-2022170.2000170.2000170.2000170.20006
INTLBCO4640917-08-2022149.8000149.8000149.8000149.80007
INTLBCO4749817-08-2022115.4000119.8000109.6000117.2000240
INTLBCO4798517-08-202293.100093.100093.100093.100055
INTLBCO4856117-08-202275.000084.000074.800084.000041
INTLBCO4870217-08-202262.500074.000062.500074.000025
INTLBCO5052617-08-202244.100049.250036.950045.150011 036
INTLBCO5053417-08-202251.200053.600050.500053.6000154
INTLCDR5314017-08-20221.90001.90001.90001.9000241
INTLCDR5319917-08-20222.27002.32002.27002.32003 200
INTLCDR5320717-08-20222.73002.73002.73002.7300800
INTLCDR5321517-08-20223.04003.10003.04003.10003 650
INTLDAX3154217-08-2022127.4000127.4000120.8000120.8000224
INTLDAX3219317-08-202290.200090.200090.000090.0000318
INTLDAX5421317-08-202279.100079.100079.100079.100045
INTLDAX5423917-08-2022257.5000257.5000257.5000257.50005
INTLDAX5431217-08-202275.600075.600063.500064.20002 420
INTLDNP5194617-08-202213.080013.080013.080013.0800920
INTLESX3594917-08-202235.450035.450035.450035.450040
INTLEUD4702717-08-202221.850023.200021.850023.2000385
INTLEUD5433817-08-202265.600066.300065.600066.300030
INTLEUR2565017-08-202211.640014.100011.640013.220022 610
INTLEUR2670817-08-202220.900023.150020.900023.1500540
INTLEUR4772017-08-202235.850035.850035.850035.850070
INTLGBP3806717-08-202250.000050.000050.000050.0000200
INTLGBU3181517-08-202224.500024.500024.500024.500098
INTLGLD0974617-08-2022213.5000213.5000213.5000213.500015
INTLGLD2252517-08-2022193.0000193.0000191.0000191.000016
INTLGLD2390317-08-2022138.4000138.4000135.0000135.000032
INTLGLD2416617-08-2022112.2000112.2000108.4000109.400076
INTLGLD3013017-08-202284.400084.400080.200080.2000296
INTLJSW4841317-08-20221.14001.14000.91001.030034 270
INTLJSW4842117-08-20221.22001.22001.14001.180012 500
INTLJSW4843917-08-20221.39001.39001.31001.380016 450
INTLKGH5406417-08-20222.58002.58002.20002.20003 014
INTLNAG4713417-08-202226.950027.000026.950027.000018 383
INTLNAG4875117-08-202225.500025.500025.500025.50008 467
INTLNAG4950217-08-202224.650024.650024.600024.600039 050
INTLNAG5449417-08-202219.200020.150019.200019.2000902
INTLNDX3297917-08-2022161.6000161.6000158.8000158.800057
INTLNDX5358717-08-2022119.6000119.6000116.6000116.600054
INTLNKX3751517-08-2022209.0000209.0000208.0000208.0000662
INTLOPL2162617-08-20222.64002.64002.64002.6400300
INTLPAL4648217-08-2022207.5000207.5000194.8000194.80004
INTLPEO2943917-08-202241.800041.800041.800041.80005
INTLPEO3815817-08-202216.040016.100015.120015.12003 727
INTLPGE3693917-08-20223.69003.77003.52003.770024 000
INTLPGE4974217-08-20221.71001.71001.52001.5200530
INTLPGE5182117-08-20221.12001.26001.09001.260011 240
INTLPGN4835517-08-20221.48001.48001.48001.4800368
INTLPKN3706917-08-202218.800018.800016.960017.00002 259
INTLPKN3869517-08-202213.980013.980013.980013.9800500
INTLPKN3954517-08-202212.720012.780010.940011.280010 399
INTLPKN5409817-08-20220.88001.00000.88001.000016 912
INTLPKO2940517-08-20229.06009.06009.06009.0600150
INTLPKO3039517-08-20228.38008.38007.40007.40002 478
INTLPKO3624417-08-20223.23003.23002.27002.310015 333
INTLPLA3176517-08-20227.08007.23007.08007.1200390
INTLPZU3599817-08-20229.29009.29008.92008.9200350
INTLPZU3695417-08-20224.20004.20003.68003.89005 810
INTLPZU3696217-08-20225.77005.96005.10005.19003 300
INTLSLV3018917-08-202226.100026.100025.000025.0000300
INTLSLV3089017-08-202222.950023.000022.650022.6500635
INTLSLV3160917-08-202215.540015.540013.760014.14005 207
INTLSLV3162517-08-202220.350020.350020.350020.3500200
INTLSPX3478517-08-202252.600052.600052.600052.60005
INTLSPX3597217-08-202240.500040.500040.500040.500015
INTLSPX3803417-08-202233.900034.250033.600033.95001 035
INTLUSD4093117-08-202273.600074.000071.600073.6000400
INTLUSD4864517-08-202249.600049.600049.600049.60006
INTLUSD4885017-08-202244.000044.000044.000044.000031
INTLUSD5285217-08-202230.250031.400029.050031.4000484
INTLUSD5286017-08-202236.150036.150035.150035.15001 500
INTLUSD5401517-08-202224.050024.600022.650024.00003 843
INTLW202857117-08-20226.17006.17005.84005.8400264
INTLW202871217-08-20224.05004.05003.84003.84001 864
INTLW202872017-08-20224.03004.03004.03004.0300450
INTLW202875317-08-20224.67004.67004.56004.5600520
INTLW202989217-08-20222.50002.50002.20002.240026 730
INTLW203058517-08-20222.06002.06001.80001.820046 357
INTLW203528717-08-20222.01002.09001.63001.6300120 115
INTLW205239917-08-20223.47003.47003.10003.10008 806
INTROL17-08-20224.19004.20004.15004.1500782
INTSALE5348817-08-20229.83009.83009.83009.8300124
INTSBCO4874417-08-2022180.6000182.2000170.6000172.4000575
INTSBCO5335517-08-202211.600011.600011.600011.60001 000
INTSBCO5337117-08-202215.220015.220015.220015.2200300
INTSBCO5391817-08-20229.860010.08009.54009.54002 050
INTSBND5071617-08-202239.400039.400039.400039.40007
INTSCCC5369417-08-20222.37002.46002.37002.46003 600
INTSCDR5170617-08-20227.34007.34007.29007.29004 000
INTSCDR5171417-08-20229.82009.82009.82009.8200700
INTSCDR5316517-08-20225.05005.05004.97004.97002 000
INTSCDR5439517-08-20224.05004.05003.99003.99001 245
INTSDAX3978417-08-2022118.4000128.4000118.0000128.4000191
INTSDAX4080817-08-2022135.4000143.0000135.4000143.000023
INTSDAX4100417-08-2022147.6000157.4000147.6000157.4000129
INTSDAX4467717-08-2022222.5000222.5000222.5000222.500020
INTSDAX4690417-08-2022106.0000106.0000106.0000106.000015
INTSDAX4792817-08-202276.200083.800076.200083.10008 569
INTSDAX4819917-08-202250.400062.100050.400062.000013 761
INTSDAX4820717-08-202262.400073.800062.400073.5000384
INTSDAX5296917-08-202219.960031.450019.860031.350010 359
INTSDAX5297717-08-202229.700042.350029.500041.700016 513
INTSDAX5298517-08-202240.700051.200040.700051.2000135
INTSDNP4344817-08-20229.250010.02008.95009.76007 883
INTSDOW4692017-08-2022110.0000110.0000110.0000110.00004
INTSESX4935317-08-202211.320012.140011.320012.140020
INTSEUD5156517-08-202244.250044.250044.250044.250050
INTSEUD5397517-08-202231.100031.900030.000030.0000930
INTSEUR4992417-08-202230.750031.100029.850030.8500360
INTSGBU4574017-08-202288.700088.700088.700088.70004
INTSGLD5122717-08-2022113.6000113.6000113.6000113.60008
INTSGLD5201917-08-202273.000075.100073.000075.100020
INTSGLD5382717-08-202259.500060.700059.500059.5000359
INTSJSW5414817-08-20222.22002.23002.22002.230040 000
INTSNAG5229017-08-20224.84005.83003.79005.300046 794
INTSNDX4694617-08-2022108.0000113.0000108.0000113.0000198
INTSNDX5080717-08-202262.700069.600062.700069.60006 481
INTSNDX5081517-08-202287.600089.900087.600088.80006 455
INTSNDX5119317-08-202241.700049.100041.700049.100015 054
INTSNKX3839817-08-2022119.4000123.0000119.4000123.000036
INTSOPL0625417-08-20223.44003.44003.44003.4400500
INTSPAL5231617-08-2022138.6000138.6000138.6000138.600010
INTSPEO5312417-08-20221.96001.96001.96001.96006 000
INTSPEO5313217-08-20222.60002.70002.60002.70002 150
INTSPGE4033717-08-20222.73002.73002.73002.73001 000
INTSPGE5308217-08-20223.56003.56003.56003.560010 000
INTSPGN5169817-08-20221.46001.46001.46001.46001 023
INTSPKN2366317-08-202234.200034.200034.200034.200040
INTSPKN4501317-08-202220.050021.550020.050021.5500967
INTSPKN4502117-08-202226.850028.450026.850028.450065
INTSPKO5310817-08-20226.65007.25006.65007.25004 000
INTSPKO5311617-08-20229.12009.12009.12009.1200130
INTSPZU5162317-08-20228.85008.85008.85008.8500600
INTSPZU5309017-08-20226.42006.76006.42006.76001 740
INTSSLV5387617-08-202210.660010.660010.660010.6600150
INTSSPX4065917-08-202234.300035.400034.300034.8000824
INTSSPX4176417-08-202243.150044.750043.150044.65001 041
INTSSPX4250717-08-202267.200067.200067.200067.200030
INTSSPX4656517-08-202282.400082.400082.400082.400060
INTSSPX4695317-08-202226.700028.300026.700027.950016 027
INTSSPX4696117-08-202220.300021.650020.300021.40003 634
INTSSPX5120117-08-202213.380015.060013.300014.56004 893
INTSUSD5404917-08-202236.200036.200034.000035.90003 146
INTSUSD5437917-08-202241.200041.200041.200041.200015
INTSUSD5438717-08-202251.200051.200048.900048.900082
INTSW201997617-08-20229.51009.51009.51009.510041
INTSW204789417-08-20225.21005.53005.21005.53001 066
INTSW205072417-08-20223.35003.35003.35003.3500500
INTSW205075717-08-20224.00004.25004.00004.25001 000
INTSW205076517-08-20224.56004.56004.56004.5600120
INTSW205110217-08-20221.97002.30001.97002.30003 410
INTSW205112817-08-20222.63002.87002.63002.87003 149
INTSW205113617-08-20223.14003.14003.14003.1400382
INTSW205272017-08-20222.06002.23002.06002.2300977
INTSW205291017-08-20221.06001.52001.06001.410059 641
INTSW205292817-08-20221.32001.75001.25001.710028 776
INTSW205293617-08-20221.60001.95001.60001.950010 760
INVISTA17-08-20223.30003.48003.00003.260013 883
INVPEFIZ17-08-2022622.9900622.9900622.9900622.99002
IPOPEMA17-08-20222.17002.19002.17002.1900450
IZOLACJA17-08-20222.61002.61002.54002.54005 469
IZOSTAL17-08-20222.61002.62002.41002.580041 732
JSW17-08-202250.200050.680047.820048.9000600 823
JWWINVEST17-08-20221.96001.96001.96001.960030
K2HOLDING17-08-202235.500035.500034.700034.80002 980
KCI17-08-20220.75800.76000.73200.73207 406
KERNEL17-08-202225.580025.900024.700024.800017 590
KETY17-08-2022577.0000588.0000565.0000568.000019 647
KGHM17-08-2022113.0000113.0500108.4000108.7500323 312
KGL17-08-202212.250012.400012.250012.40003 317
KINOPOL17-08-202212.100012.100011.900012.0000954
KOGENERA17-08-202228.900028.900028.000028.20002 287
KOMPAP17-08-202217.200017.200016.600016.6000500
KOMPUTRON17-08-20223.47003.47003.35003.47001 135
KPPD17-08-202295.400095.400091.000094.0000458
KRAKCHEM17-08-20220.53500.55000.53500.55002 231
KREC17-08-202222.900022.900022.900022.9000133
KREDYTIN17-08-202214.600014.600014.600014.60005
KRKA17-08-2022468.0000468.0000463.0000463.000081
KRUK17-08-2022294.8000294.8000282.0000283.800019 496
KRVITAMIN17-08-202213.000013.000012.700012.7200814
KSGAGRO17-08-20222.31002.36002.27502.35007 741
LABOPRINT17-08-202216.100016.100016.100016.10006
LARQ17-08-20221.14501.38001.14501.340069 122
LENA17-08-20223.70003.70003.62003.6200627
LENTEX17-08-20226.90007.00006.90007.00003 316
LIBET17-08-20221.24001.25001.24001.24002 390
LIVECHAT17-08-2022109.6000110.6000106.8000110.000021 185
LOKUM17-08-202215.800015.900015.500015.9000591
LPP17-08-20229795.00009795.00009310.00009320.00001 354
LSISOFT17-08-202213.950014.000013.550013.9500496
LUBAWA17-08-20222.47002.48502.42002.4800647 387
MABION17-08-202225.300026.200025.000025.050060 913
MAKARONPL17-08-20227.94007.94007.82007.8200882
MANGATA17-08-202267.400067.400066.000066.000054
MANYDEV17-08-20221.49001.49001.34001.350034 528
MARVIPOL17-08-20225.84005.86005.80005.86006 165
MAXCOM17-08-202211.650011.650011.400011.40001 527
MBANK17-08-2022260.0000261.8000243.8000246.000099 833
MBWS17-08-202211.100011.650010.450011.65004 648
MCI17-08-202216.500016.500016.250016.25001 987
MDIENERGIA17-08-20222.41002.42002.35002.3500213
MEDICALG17-08-20228.69008.69008.38008.64001 404
MEDINICE17-08-202213.180013.180012.900013.160011 946
MENNICA17-08-202218.450018.450018.400018.4500126
MERCATOR17-08-202261.180061.500058.800060.120015 838
MERCOR17-08-202212.200012.200012.200012.200077
MEXPOLSKA17-08-20222.40002.40002.24002.2400971
MFO17-08-202240.100040.100038.500039.8000877
MILKILAND17-08-20220.90600.90900.89500.909016 189
MILLENNIUM17-08-20224.20004.20003.89603.94601 914 070
MIRACULUM17-08-20221.34001.34001.27001.32001 310
MIRBUD17-08-20223.80003.82503.54003.5400310 975
MLPGROUP17-08-202263.000063.000062.800062.800029
MLSYSTEM17-08-202273.600075.900073.600074.20006 272
MOBRUK17-08-2022294.0000294.0000291.0000294.00004 169
MOJ17-08-20222.25002.25002.11002.140014 422
MOL17-08-202234.060034.060033.180033.1800794
MOLECURE17-08-202217.180017.180016.380016.48006 135
MONNARI17-08-20223.85003.85003.72003.795020 291
MOSTALPLC17-08-202224.500024.500023.800024.1000452
MOSTALWAR17-08-20225.84005.84005.82005.8400583
MOSTALZAB17-08-20221.97001.99401.92201.9580124 351
MWTRADE17-08-20225.78005.78005.78005.78002
NANOGROUP17-08-20221.48801.48801.41201.420013 202
NEUCA17-08-2022779.0000782.0000772.0000782.0000180
NEWAG17-08-202217.900017.950017.500017.65001 716
NEXITY17-08-20222.51002.51002.44002.48003 655
NOVAVISGR17-08-20221.44501.44501.39001.390038
NOVITA17-08-2022120.0000120.0000120.0000120.000010
NTTSYSTEM17-08-20224.70004.76004.63004.760016 062
ODLEWNIE17-08-20226.32006.38006.30006.3800880
OEX17-08-202230.800031.200030.200031.2000860
ONDE17-08-202212.400012.400011.880012.02005 424
OPENFIN17-08-20220.15500.16500.15000.1560154 098
OPONEO.PL17-08-202242.300043.000042.000042.800023 690
OPTEAM17-08-20229.20009.20009.00009.20001 509
ORANGEPL17-08-20226.50006.50006.24606.34401 764 951
OTLOG17-08-202217.800018.150016.550017.35004 406
OTMUCHOW17-08-20222.48002.48002.38002.4000825
OVOSTAR17-08-202241.200042.000040.000040.6000549
PAMAPOL17-08-20224.05004.13004.02004.020029 978
PATENTUS17-08-20221.63001.65501.59001.615018 043
PCCEXOL17-08-20223.17503.22503.15503.170021 342
PCCROKITA17-08-202287.300087.600085.000085.00003 025
PCFGROUP17-08-202251.100051.100049.900050.40003 965
PEKABEX17-08-202213.700013.950013.650013.75001 168
PEKAO17-08-202273.300073.400070.780071.18001 138 474
PEP17-08-2022110.0000110.0000105.8000105.80001 157
PEPCO17-08-202238.000038.500037.220038.1000262 687
PEPEES17-08-20221.69001.69001.69001.69001 014
PGE17-08-20229.73009.73009.35009.58201 076 398
PGFGROUP17-08-20220.53400.53600.52000.536012 422
PGNIG17-08-20226.37606.39206.16206.22002 275 992
PHARMENA17-08-20226.10006.20006.10006.2000132
PHN17-08-202212.450012.800012.000012.65001 898
PHOTON17-08-202216.900017.110015.820016.4000106 527
PKNORLEN17-08-202269.700069.820066.940067.50001 770 151
PKOBP17-08-202225.380025.530024.090024.09004 194 720
PKOGS17-08-202291.530091.530091.530091.530028
PKPCARGO17-08-202214.000014.160012.740013.2800240 901
PLAYWAY17-08-2022321.0000323.0000318.0000318.0000743
PLAZACNTR17-08-20222.58002.58002.26002.340012 929
PMPG17-08-20222.46002.46002.46002.46001 000
POLICE17-08-202211.350011.350011.350011.3500310
POLIMEXMS17-08-20223.15003.16603.07003.0760116 045
POLTREG17-08-202235.000035.000035.000035.0000489
POLWAX17-08-20223.02003.02003.00003.00001 214
PRIMAMODA17-08-20221.34001.34001.34001.340010
PROCHEM17-08-202236.000036.200034.600036.200022
PROJPRZEM17-08-20229.50009.50008.75008.85001 722
PROTEKTOR17-08-20222.65002.67002.64002.67001 223
PULAWY17-08-202272.800073.000072.000072.4000815
PUNKPIRAT17-08-20220.29800.31000.29000.306030 245
PURE17-08-202247.000049.900045.600049.100010 025
PZU17-08-202230.650030.650029.560029.73001 610 005
PZUAKORD17-08-2022114.8100114.8100114.8100114.8100200
QUERCUS17-08-20223.30003.30003.23003.23005 300
R2217-08-202238.800038.800038.500038.5000243
RAFAKO17-08-20221.70001.73601.62801.6440505 315
RAINBOW17-08-202220.700021.400020.250020.85008 325
RANKPROGR17-08-20221.70001.70001.61001.61008 408
RAWLPLUG17-08-202214.600014.850014.250014.25001 227
RCFL10GOLD17-08-20220.78000.83000.78000.8300125
RCFL10GOLD117-08-20220.36000.41000.36000.410027 178
RCFL10OIL717-08-20220.24000.24000.20000.200078 400
RCFL10OIL817-08-20221.33001.33001.14001.330080 000
RCFL10RBOB17-08-20220.04000.04000.04000.0400100
RCFL10SILVE417-08-20220.10000.10000.08000.100068 800
RCFL2GOLD17-08-202293.800093.900092.500092.50001 445
RCFL2JSW17-08-20228.40008.40008.40008.40001 200
RCFL2NAG217-08-202229.000029.000029.000029.000034
RCFL2PALL217-08-20227.20007.20007.20007.2000210
RCFL2PKO117-08-20225.18005.18005.18005.1800900
RCFL2PKO217-08-20222.31002.31002.31002.3100233
RCFL2PLAT117-08-20227.51007.51007.51007.5100210
RCFL311B117-08-20227.17007.17007.17007.1700500
RCFL3ALE117-08-20221.86001.88001.73001.80004 580
RCFL3ALE217-08-202214.360014.480014.040014.48001 003
RCFL3ALR17-08-20220.33000.33000.33000.33002 000
RCFL3ALR117-08-20228.06008.06007.55007.55001 090
RCFL3ALR217-08-20221.71001.71001.51001.51009 500
RCFL3ATTP17-08-20229.26009.26008.05008.0500599
RCFL3CDPRO17-08-20220.79000.79000.79000.79001 000
RCFL3CPS17-08-202211.980011.980011.980011.9800100
RCFL3ENA17-08-20224.17004.17004.12004.12001 279
RCFL3EUH117-08-20222.40002.40002.24002.29004 900
RCFL3ING17-08-20223.71003.71003.71003.71001 350
RCFL3ING117-08-20221.38001.38001.38001.38001 400
RCFL3JSW17-08-20220.31000.33000.29000.3000109 860
RCFL3JSW117-08-202210.740010.74009.730010.4600755
RCFL3JSW217-08-20222.50002.50002.50002.5000600
RCFL3KGH17-08-20220.72000.72000.72000.72001 500
RCFL3KRU117-08-20224.52004.62004.51004.62004 000
RCFL3MBK17-08-20220.90000.90000.90000.90001 000
RCFL3MSFIN117-08-20225.98005.98005.37005.3700395
RCFL3OPL117-08-202210.900010.900010.900010.9000300
RCFL3PALL417-08-20223.00003.00003.00003.0000400
RCFL3PCOP17-08-20224.06004.06004.06004.0600300
RCFL3PEO17-08-20220.92000.92000.83000.83009 870
RCFL3PGE117-08-202211.400012.580011.400012.5800571
RCFL3PKN17-08-202211.900011.900011.900011.9000100
RCFL3PKN217-08-20225.29005.29004.95004.9500750
RCFL3PKO17-08-20221.56001.56001.38001.380048 225
RCFL3PKO117-08-20226.48006.48005.90005.9000520
RCFL3PKP17-08-20221.61001.61001.57001.57003 175
RCFL3PKP117-08-20222.90002.90002.90002.90001 377
RCFL3PKP217-08-20228.69008.69008.69008.6900573
RCFL3PKP317-08-202210.140010.140010.140010.1400100
RCFL3PLW17-08-20220.66000.66000.66000.66002 000
RCFL3PZU117-08-20224.15004.15003.88003.8800600
RCFL3SILVE317-08-20226.00006.06006.00006.0100764
RCFL3TPE17-08-20224.44004.56004.44004.56001 100
RCFL3W2017-08-202214.320014.320013.400013.40002 278
RCFL3XTB17-08-20227.65007.65007.65007.6500150
RCFL3XTB217-08-202221.400021.400021.400021.400015
RCFL4ACP17-08-20224.85004.86004.85004.8600600
RCFL4ALE117-08-20220.34000.34000.34000.34001 750
RCFL4ALE217-08-202215.900015.960012.840013.56007 331
RCFL4ALR317-08-202220.100020.100020.100020.1000100
RCFL4CCC17-08-20220.22000.22000.22000.220010 000
RCFL4CCC117-08-20225.78005.83005.61005.61001 500
RCFL4COPP17-08-20223.35003.35003.30003.30005 000
RCFL4DNP17-08-202228.050028.050028.050028.0500100
RCFL4EUH17-08-20223.97003.97003.97003.9700503
RCFL4FW20317-08-20220.91000.91000.91000.91002 000
RCFL4GAMES17-08-20220.60000.62000.60000.62003 306
RCFL4GOLD117-08-20228.33008.33008.33008.330035
RCFL4KGH17-08-20220.19000.19000.17000.170029 970
RCFL4KGH317-08-20221.21001.21001.21001.210020 000
RCFL4KGH417-08-20224.57004.57004.57004.5700202
RCFL4MMRC117-08-20220.40000.40000.40000.40001 500
RCFL4PGE17-08-20223.38003.38003.38003.3800400
RCFL4PKN117-08-20221.59001.59001.59001.5900550
RCFL4PKN217-08-20225.77005.88005.15005.30003 680
RCFL4PKO117-08-20221.29001.29001.29001.29001 700
RCFL4PKO217-08-20220.85000.85000.85000.85002 650
RCFL4PKO317-08-20220.25000.25000.25000.25003 500
RCFL4PZU117-08-20225.42005.42004.80004.80001 500
RCFL4PZU217-08-20222.39002.39002.33002.3300750
RCFL5COPP17-08-20224.78004.78004.78004.780070
RCFL5GOLD17-08-202211.800011.800011.800011.80001
RCFL5SILVE17-08-20220.07000.07000.07000.0700251
RCFL5SILVE317-08-20222.27002.27002.19002.190011 235
RCFL5W2017-08-20222.52002.52002.52002.52001 436
RCFL6FW2017-08-20221.10001.10001.10001.1000904
RCFL6W2017-08-20221.27001.27001.06001.060023 600
RCFL7OIL217-08-20221.27001.27001.15001.22005 050
RCFL7SILVE317-08-20220.72000.72000.72000.72004 000
RCFL8COPP117-08-20220.47000.47000.47000.47005 500
RCFL9OIL517-08-20220.51000.51000.51000.51002 500
RCFS10OIL817-08-20220.76000.87000.76000.8700450
RCFS10SILVE417-08-20222.18002.18002.18002.1800115
RCFS2KGH17-08-20221.50001.52001.50001.52004 000
RCFS2NAG317-08-20220.84000.84000.84000.8400186
RCFS3ALE17-08-202210.200011.140010.200011.1400505
RCFS3BME17-08-20223.04003.04002.82002.84007 920
RCFS3CCC217-08-20226.50006.50006.50006.500050
RCFS3FDX17-08-20222.61002.69002.61002.67001 910
RCFS3GAMES17-08-20224.12004.12004.12004.120010
RCFS3IFXG17-08-20225.71006.18005.71006.1800144
RCFS3KETY17-08-20226.01006.01006.01006.01005
RCFS3MGT117-08-20222.06002.06002.06002.060025
RCFS3MSBAS17-08-20222.62002.62002.62002.6200100
RCFS3MSFIN17-08-20222.89002.89002.89002.890030
RCFS3NAG417-08-20222.20002.23002.10002.21001 661
RCFS3OIL717-08-20221.81001.87001.81001.8700650
RCFS3OIL817-08-20226.31006.31006.31006.310010
RCFS3PALL17-08-20222.33002.33002.33002.330020
RCFS3W2017-08-202215.780016.600015.780016.60001 411
RCFS4ALE117-08-20221.18001.28001.18001.28002 560
RCFS4KGH217-08-20222.73002.86002.73002.8600198
RCFS4MSFIN17-08-20221.33001.33001.33001.3300600
RCFS4NAG617-08-20221.17001.18001.17001.17001 120
RCFS4OIL717-08-20220.72000.72000.72000.72003 600
RCFS4OIL817-08-20224.48004.48004.48004.4800300
RCFS4PEO217-08-202216.840016.840016.840016.840020
RCFS4PKN217-08-20223.76003.76003.76003.7600100
RCFS4PLAT17-08-20224.36004.37004.36004.37004 000
RCFS5FW20117-08-20224.08004.08004.08004.08006 300
RCFS5W2017-08-20223.67003.67003.67003.6700981
RCFS6FW20317-08-20222.70002.70002.65002.65002 124
RCFS6OIL717-08-20220.08000.08000.08000.080010
RCFS6OIL817-08-20221.47001.47001.47001.4700300
RCFS6OIL917-08-20224.28004.28004.28004.2800200
RCFS6W2017-08-20222.22002.32002.22002.31004 360
RCFS6W20317-08-20228.17008.17008.17008.1700250
RCFS7OIL517-08-20220.65000.65000.65000.65001 682
RCFS8OIL817-08-20222.02002.02002.02002.0200100
RCFS9OIL617-08-20221.39001.39001.39001.3900100
RCGSDGP092417-08-20221049.50001049.50001049.50001049.500010
RCLGOLDAOPEN17-08-2022811.0000811.0000809.0000809.000020
RCRBSPX112217-08-2022334.0000334.0000334.0000334.0000200
RCTLCCC2517-08-20220.84000.84000.81000.81007 000
RCTLCOPP917-08-20225.43005.43005.43005.4300222
REDAN17-08-20220.19900.19900.18300.197536 264
REINO17-08-20221.35001.35001.35001.35002
RELPOL17-08-20226.10006.18006.10006.14005 814
REMAK17-08-202213.200013.200013.200013.200010
RESBUD17-08-20220.55200.58000.55000.58001 001
ROPCZYCE17-08-202229.000029.200029.000029.00001 992
RYVU17-08-202242.500043.500040.650041.200041 334
SANOK17-08-202213.280013.660012.820012.820030 830
SANPL17-08-2022244.8000248.0000233.8000235.200061 924
SANTANDER17-08-202212.900012.900012.210012.216057
SANWIL17-08-20221.42001.42001.40001.400014 050
SATIS17-08-20220.61600.63700.58600.63708 501
SECOGROUP17-08-202213.800013.800013.800013.800053
SEKO17-08-20226.30006.30006.30006.3000429
SELENAFM17-08-202221.400021.400021.400021.4000150
SELVITA17-08-202280.000082.300079.300081.10002 943
SERINUS17-08-20227.75007.90007.60007.700016 564
SFINKS17-08-20220.36200.36200.36000.36203 978
SHOPER17-08-202236.000037.000036.000036.5000331
SILVANO17-08-20224.02004.20004.02004.200012
SIMFABRIC17-08-202214.900015.100013.100014.00004 955
SKARBIEC17-08-202221.600022.300021.600021.7000424
SKOTAN17-08-20221.34801.35201.28601.286028 212
SKYLINE17-08-20220.68000.68000.68000.68007 000
SLEEPZAG17-08-20220.34000.39600.34000.36203 155
SNIEZKA17-08-202269.000069.600069.000069.600059
SOHODEV17-08-20220.56500.58000.56500.58001 541
SOLAR17-08-20225.20005.46005.20005.4600884
SONEL17-08-20229.52009.54009.52009.5200124
SOPHARMA17-08-202210.000010.000010.000010.000010
SPYROSOFT17-08-2022344.0000348.0000338.0000338.0000140
STALEXP17-08-20222.69502.69502.60502.605021 867
STALPROD17-08-2022255.0000257.5000250.5000252.0000398
STALPROFI17-08-202211.880011.900011.720011.720021 922
STAPORKOW17-08-20223.25003.80003.20003.290099 229
STSHOLDING17-08-202216.200016.450015.850016.240055 249
SUNEX17-08-202222.500024.300021.700022.4000324 204
SUWARY17-08-202230.000030.000028.600029.4000953
SYGNITY17-08-202220.400021.700020.300021.300058 807
SYNEKTIK17-08-202228.000028.000026.900026.90002 766
TALEX17-08-202215.400015.400015.400015.400010
TARCZYNSKI17-08-202240.600040.600040.400040.40006
TATRY17-08-2022148.0000148.0000147.0000147.0000100
TAURONPE17-08-20222.99003.02902.89202.91201 818 851
TESGAS17-08-20223.99003.99003.90003.98002 248
TIM17-08-202223.500023.500022.600023.050015 718
TORPOL17-08-202216.380016.420015.740016.060052 218
TOWERINVT17-08-20229.22009.22009.22009.2200500
TOYA17-08-20225.35005.41005.22005.240015 415
TRAKCJA17-08-20221.70001.73001.68001.680035 422
TRANSPOL17-08-20223.28003.28003.12003.12001 741
TSGAMES17-08-2022108.3000110.2000108.3000110.000016 393
UCEXSX7E032717-08-202296.900096.900096.900096.9000750
ULMA17-08-202253.800053.800049.600050.6000587
ULTGAMES17-08-202218.380018.380018.080018.2800642
UNIBEP17-08-20227.94008.16007.86008.100011 382
UNICREDIT17-08-202247.800048.000047.800048.0000305
UNIMA17-08-20224.62004.62004.62004.6200141
UNIMOT17-08-202265.200071.500065.200071.200097 672
URSUS17-08-20220.23050.23050.22500.229562 559
VENTUREIN17-08-20222.80002.84002.80002.8400669
VERCOM17-08-202235.500035.500035.000035.5000684
VIGOSYS17-08-2022560.0000572.0000546.0000566.0000238
VINDEXUS17-08-20226.74006.78006.66006.76004 196
VISTAL17-08-20220.95000.97500.93800.940095 676
VIVID17-08-20221.26501.30501.25501.3050840
VOTUM17-08-202245.550046.400045.550046.400032 350
VOXEL17-08-202236.700036.700036.200036.7000114
VRG17-08-20223.67003.67003.47003.510063 796
WARIMPEX17-08-20223.10003.10003.10003.1000100
WASKO17-08-20221.76001.76001.67501.72005 409
WAWEL17-08-2022461.0000472.0000458.0000472.000069
WIELTON17-08-20226.90007.00006.60006.650041 130
WIKANA17-08-20223.50003.62003.50003.6200696
WIRTUALNA17-08-2022119.4000119.4000112.8000114.20002 266
WITTCHEN17-08-202217.250017.250016.500016.500026 191
WOJAS17-08-20224.99004.99004.77004.77004 897
XTB17-08-202222.100022.200021.640022.0000647 834
XTPL17-08-202260.000060.000058.000059.80003 325
ZAMET17-08-20220.87600.87800.84000.878035 073
ZEPAK17-08-202237.950037.950035.150036.3000112 847
ZPUE17-08-2022281.0000283.0000276.0000276.000091
ZREMB17-08-20222.20002.22002.11002.200054 308
ZUE17-08-20224.00004.04003.95004.000028 275
ZYWIEC17-08-2022490.0000490.0000486.0000490.000010
INNOVATOR17-08-2022984.2700984.2700984.2300984.2300148 881
MWIG4017-08-20224288.68004295.77004197.49004214.1100108 377
MWIG40DVP17-08-2022148.0000148.0000148.0000148.0000108 377
MWIG40TR17-08-20226046.44006054.37005916.08005939.3400108 377
SWIG8017-08-202218230.230018236.810017980.070017983.380053 347
SWIG80DVP17-08-2022559.8900559.8900559.8900559.890053 347
SWIG80TR17-08-202225142.900025151.970024797.880024802.450053 347
TBSP.INDEX17-08-20221753.34001753.34001750.23001750.2300575
WIG17-08-202256309.250056317.340054787.430054867.5700983 760
WIG-BANKI17-08-20225471.63005471.63005241.45005245.3300255 750
WIG-BUDOW17-08-20223870.20003898.54003822.93003890.76006 338
WIG-CEE17-08-20221838.60001838.60001811.38001811.38002 675
WIG-CHEMIA17-08-202210905.480010905.480010465.710010519.80003 180
WIG-ENERG17-08-20222952.05002953.04002849.46002889.960024 700
WIG-ESG17-08-20229051.59009052.45008789.36008799.9200917 933
WIG-GORNIC17-08-20224093.26004096.23003932.85003952.580071 092
WIG-GRY17-08-202211233.550011298.360011173.140011285.93000
WIG-INFO17-08-20224320.59004355.36004236.36004272.88009 576
WIG-LEKI17-08-20223323.98003378.79003301.47003314.06006 284
WIG-MEDIA17-08-20227169.74007171.74006889.48006949.5500606
WIG-MOTO17-08-20225885.75005901.09005749.56005749.56001 719
WIG-NRCHOM17-08-20222639.03002664.51002621.04002664.5100980
WIG-ODZIEZ17-08-20225537.11005537.11005286.50005286.500023 249
WIG-PALIWA17-08-20226697.86006706.64006473.70006508.5600140 870
WIG-POLAND17-08-202256580.540056580.540056004.470056070.1700961 114
WIG-SPOZYW17-08-20222522.40002522.40002452.96002455.42001 191
WIG-UKRAIN17-08-2022326.3200326.3200323.7300323.7300767
WIG.GAMES517-08-202213933.280013971.730013798.320013951.91000
WIG.MS-BAS17-08-202212246.290012246.290011794.450011923.550085 755
WIG.MS-FIN17-08-20227568.75007568.75007251.42007258.1800268 340
WIG.MS-PET17-08-20228588.18008603.27008285.75008336.9600137 022
WIG14017-08-20221084.82001084.99001054.59001056.1100966 907
WIG2017-08-20221736.13001736.80001679.71001682.9300805 183
WIG20DVP17-08-202241.300041.300041.300041.3000805 183
WIG20LEV17-08-2022287.7200288.3300269.3900270.4600805 183
WIG20SHORT17-08-20223951.93004077.68003947.69004070.3500805 183
WIG20TR17-08-20223330.20003330.70003221.87003227.9900805 183
WIG3017-08-20222128.12002128.48002061.18002065.2800855 008
WIG30TR17-08-20224029.40004030.08003902.66003910.4300855 008
WIGDIV17-08-20221146.32001149.83001128.69001138.1200165 555
WIGTECH17-08-202211446.880011472.030011286.950011377.590076 038
WIGTECHTR17-08-202212274.250012301.230012102.770012199.950076 038