Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 17 sierpnia, 17:03
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
Coal Energy SA 0,40 -14,89 0,00
Alta SA 2,92 -8,75 0,01
Awbud SA 1,05 -8,70 0,01
ZUK Stąporków SA 1,80 -8,16 0,01
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 17 sierpnia, 17:03
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PZ Cormay SA 1,21 +17,48 3,20
Qumak SA 1,67 +12,84 0,58
Magna Polonia SA 0,34 +9,68 0,00
Enter Air SA 23,40 +9,35 0,02
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 17 sierpnia, 17:03
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
KGHM Polska Miedź SA 84,00 -4,55 93,32
PKN Orlen SA 95,72 -2,43 74,10
PKO BP SA 39,15 -2,88 64,70
Bank Pekao SA 111,55 -2,23 55,50
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-08-17 18:59)
WIG 58130.92 -1,34%
WIG20 2217.74 -1,96%
mWIG40 4240.04 +0,04%
sWIG80 12810.02 +0,10%
WIG-BANKI 7526.33 -1,96%
WIG-BUDOW 2092.14 -0,54%
WIG-INFO 2015.11 +0,75%
WIG-MEDIA 4697.48 +0,27%
WIG-PALIWA 6715 -1,98%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 3548.76 -0,94%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 610.03 -0,07%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT17-08-2018443.00448.00440.50445.005 654
4FUNMEDIA17-08-201814.9014.9514.7014.95138
ABCDATA17-08-20181.541.541.481.53102 654
ABMSOLID17-08-201810.8010.809.9610.40763
ABPL17-08-201821.1021.5021.1021.50375
ACAUTOGAZ17-08-201843.0043.0043.0043.00224
ACTION17-08-20183.803.943.763.8513 542
ADIUVO17-08-20189.369.369.369.361 010
AGORA17-08-201810.2510.5010.2510.402 643
AGROTON17-08-20184.454.504.244.274 016
AILLERON17-08-201814.8515.3014.6014.8012 601
AIRWAY17-08-20180.800.810.790.8116 236
ALCHEMIA17-08-20184.104.104.024.022 281
ALIOR17-08-201866.5066.8065.3065.80195 692
ALTA17-08-20183.183.182.922.923 464
ALTUSTFI17-08-20187.507.547.427.5418 853
ALUMETAL17-08-201848.4049.3046.5049.001 614
AMBRA17-08-201812.0012.6012.0012.605 696
AMICA17-08-2018120.00122.80119.00122.801 053
AMREST17-08-2018444.00444.00436.00440.002 490
APATOR17-08-201825.8026.2025.8026.202 631
APLISENS17-08-201812.0012.0012.0012.002
APSENERGY17-08-20182.782.782.782.78150
ARCTIC17-08-20184.104.124.064.0657 058
ARTERIA17-08-20186.586.586.366.58802
ARTIFEX17-08-20188.708.768.608.764 457
ASBIS17-08-20183.083.152.983.05125 384
ASSECOBS17-08-201827.0027.0027.0027.0040
ASSECOPOL17-08-201843.2843.9043.2843.90108 988
ASSECOSEE17-08-201811.5011.5011.5011.5010
ASTARTA17-08-201833.0033.0032.4032.40428
ATAL17-08-201830.2030.7030.2030.50125
ATENDE17-08-20183.853.853.603.6024
ATLANTAPL17-08-20184.114.114.114.11500
ATLANTIS17-08-20180.570.590.520.5345 234
ATLASEST17-08-20181.031.041.031.044 580
ATM17-08-20187.027.026.966.961 709
ATMGRUPA17-08-20186.806.806.386.6610 629
AUTOPARTN17-08-20184.254.254.154.252 985
AWBUD17-08-20181.051.051.051.057 907
BAHOLDING17-08-20182.402.432.312.35461 181
BALTONA17-08-20184.544.544.544.541
BBIDEV17-08-20180.550.560.540.5672 980
BEDZIN17-08-201825.9025.9025.9025.9010
BENEFIT17-08-2018962.00962.00920.00956.00204
BETACOM17-08-201814.3014.3014.0014.30245
BGZBNPP17-08-201851.8051.8050.0050.00841
BIK17-08-201815.6015.6515.3015.60495
BIOMEDLUB17-08-20181.261.271.251.2661 391
BIOTON17-08-20187.177.257.047.1046 532
BOGDANKA17-08-201859.0060.0057.4060.0011 953
BORYSZEW17-08-20186.406.486.386.41372 156
BOS17-08-20188.238.237.858.096 320
BRASTER17-08-20183.974.243.904.1556 953
BSCDRUK17-08-201840.8040.8040.8040.802
BUDIMEX17-08-2018109.60109.80108.00109.401 994
BYTOM17-08-20182.703.062.702.97402 421
BZWBK17-08-2018344.20345.00338.60342.0039 049
CAPITAL17-08-20183.353.473.353.47581
CCC17-08-2018206.00212.00204.40210.0043 174
CDPROJEKT17-08-2018208.00209.00203.20203.20150 481
CDRL17-08-201824.9025.5024.9025.501 088
CEZ17-08-201892.0092.0092.0092.0025
CIECH17-08-201853.6054.1552.5052.8026 508
CIGAMES17-08-20181.451.731.451.5419 489 659
CLNPHARMA17-08-201833.1033.1030.3031.4035 114
CNT17-08-20189.189.189.189.187
COGNOR17-08-20182.142.152.072.0743 505
COMARCH17-08-2018163.00165.00162.50165.001 092
COMP17-08-201860.0061.0059.5060.005 503
CORMAY17-08-20181.031.211.031.212 755 371
CPGROUP17-08-20184.944.944.944.94421
CYFRPLSAT17-08-201822.0022.2821.9222.00424 156
DEBICA17-08-2018146.00146.00140.00143.5010 229
DECORA17-08-201810.4510.4510.4510.4530
DEKPOL17-08-201841.4041.4040.8040.80416
DELKO17-08-20187.707.707.007.705 869
DGA17-08-20189.849.909.509.901 508
DINOPL17-08-201898.50101.5097.70101.20108 647
DOMDEV17-08-201870.2070.6070.0070.001 233
DROZAPOL17-08-20181.721.801.661.802 223
ECHO17-08-20184.204.214.104.2077 369
EFEKT17-08-201822.5023.8022.5023.8022
EKOEXPORT17-08-20184.624.744.554.5511 668
ELBUDOWA17-08-201853.4054.2051.6051.603 158
ELEKTROTI17-08-20185.205.325.065.146 464
ELEMENTAL17-08-20181.721.891.691.81810 439
EMCINSMED17-08-20187.957.957.957.951
ENAP17-08-20181.141.141.141.142
ENEA17-08-20188.929.058.758.78385 417
ENERGA17-08-20188.919.028.698.70383 692
ENERGOINS17-08-20181.051.070.951.07177 455
ENTER17-08-201821.4023.4021.4023.40930
ERBUD17-08-201813.9014.1513.5013.95517
ERG17-08-201849.0049.9048.3049.80304
ERGIS17-08-20183.633.703.633.691 045
ESOTIQ17-08-201823.9024.2023.9024.2061
ETFDAX17-08-2018501.40501.40497.95497.9564
ETFSP50017-08-2018110.00110.02109.56109.66835
ETFW20L17-08-2018273.55273.55267.25268.45485
EUCO17-08-20189.429.429.189.42184
EUROCASH17-08-201817.7018.0417.0217.18240 411
EUROTEL17-08-201818.6018.6018.2518.2599
EVEREST17-08-20180.560.560.560.5620
FAMUR17-08-20185.525.525.365.3616 345
FASING17-08-201816.0016.0015.9516.00615
FASTFIN17-08-20180.890.900.830.836 000
FEERUM17-08-20187.988.587.988.5810
FERRO17-08-201813.2513.2512.8013.003 815
FERRUM17-08-20184.304.304.244.2414 514
FORTE17-08-201845.9045.9044.1044.756 364
GAMASFIZ17-08-2018114.00114.00114.00114.0019
GETIN17-08-20180.520.530.510.5280 517
GETINOBLE17-08-20180.900.900.870.87424 166
GINOROSSI17-08-20180.590.600.590.60777
GLCOSMED17-08-20181.291.291.291.291
GOBARTO17-08-201810.2010.209.8010.003 138
GORENJE17-08-201850.0050.0049.8049.80125
GPRE17-08-20185.455.455.455.4531
GPW17-08-201840.3041.4040.3041.0055 515
GRAVITON17-08-20181.631.751.631.6342 016
GROCLIN17-08-20182.812.932.792.8410 956
GRODNO17-08-20189.009.009.009.002
GRUPAAZOTY17-08-201836.2036.7635.7635.7649 728
GTC17-08-20188.989.088.858.9516 253
HANDLOWY17-08-201870.5071.8070.5071.3010 537
HARPER17-08-20180.530.530.500.502
HELIO17-08-201810.0010.009.609.60401
HERKULES17-08-20183.003.082.973.08207 255
HOLLYWOOD17-08-20181.061.061.001.02143 178
HYDROTOR17-08-201843.0043.0043.0043.001
I2DEV17-08-201814.8014.8014.0014.0013 713
IDEABANK17-08-20186.246.306.066.1838 504
IDMSA17-08-20180.660.700.660.7079
IFCAPITAL17-08-20180.620.650.620.65158
IFIRMA17-08-20183.043.042.973.042 562
IMCOMPANY17-08-201811.9511.9511.7011.904
IMMOBILE17-08-20183.493.493.473.49264
IMPEL17-08-201815.3015.3015.1015.309
IMPERA17-08-20181.221.221.171.171 170
IMPEXMET17-08-20183.924.043.923.997 032
IMS17-08-20183.343.343.103.2021 290
INC17-08-20181.051.141.041.1411 510
INDYKPOL17-08-201869.5069.5069.5069.501
INGBSK17-08-2018177.00180.00177.00179.00597
INPRO17-08-20185.205.205.205.201
INSTALKRK17-08-201814.5014.7014.1014.302 472
INTERAOLT17-08-20188.408.608.328.324 130
INTERCARS17-08-2018260.00268.00258.00258.5011 322
INTERSPPL17-08-20182.072.082.072.083 028
INTLBCO2112117-08-201826.5129.5526.5129.55300
INTLBMW1103117-08-201812.4512.4512.4512.45120
INTLCDR2163417-08-20186.506.506.056.1113 994
INTLCDR2175817-08-20183.513.733.513.526 020
INTLDAX1741817-08-201825.0025.5020.7522.004 681
INTLDAX2119617-08-201813.4513.9911.6311.8012 595
INTLDBK1583417-08-20188.468.468.468.46600
INTLDOW2026317-08-2018154.60154.60154.60154.602
INTLEUD1815017-08-201812.7112.7112.7112.71170
INTLGLD0974617-08-201835.7036.4535.7036.15905
INTLGLD1172617-08-201851.5551.5551.5551.5510
INTLKGH1485217-08-201822.6123.0122.6123.01100
INTLKGH1502417-08-201817.4518.8317.4318.392 565
INTLKGH1657617-08-20189.219.218.158.152 000
INTLKGH1658417-08-201817.4517.4514.3315.192 744
INTLPGE1672517-08-20181.051.050.930.9513 000
INTLPGE2132917-08-20181.081.080.941.047 000
INTLPGN0497817-08-20181.511.511.511.511 150
INTLPGN1737617-08-20180.880.880.880.882 500
INTLPKN2168317-08-201815.0315.8915.0315.891 428
INTLPKO2167517-08-20186.106.105.405.401 500
INTLSLV1205417-08-20185.855.945.855.90683
INTLUSD2084217-08-201864.3064.3063.2063.20200
INTLUSD2127917-08-201832.3932.3932.3932.3990
INTLUSD2136017-08-201823.5823.7321.7122.501 946
INTLW201211217-08-20186.336.336.336.335 000
INTLW201715217-08-20183.673.673.673.6723
INTLW201738417-08-20182.772.772.602.60900
INTLW201739217-08-20182.782.782.782.782 000
INTLW202159217-08-20181.441.441.441.44272
INTLW202169117-08-20181.011.010.710.71105 426
INTLW202170917-08-20181.281.281.001.0081 483
INTROL17-08-20184.104.124.104.1220
INTSBCO0669217-08-201867.8067.8067.8067.80950
INTSBND2147717-08-201826.7426.7426.7426.7426
INTSCDR2173317-08-20189.9810.129.9010.121 085
INTSDAX1842417-08-201865.1066.5065.1066.50645
INTSDAX2130317-08-201851.5051.5051.5051.5012
INTSDAX2155017-08-201840.8642.1740.8642.17612
INTSDOW2027117-08-201879.0581.1079.0581.10150
INTSDOW2055217-08-2018134.90135.50134.50134.50315
INTSESX1987717-08-201824.0024.1724.0024.17300
INTSKGH1798817-08-201874.3074.3074.3074.30108
INTSKGH2105517-08-201833.3334.8533.3334.851 829
INTSNDX2076817-08-201816.4617.4116.4617.41566
INTSNDX2172517-08-201830.2230.2230.2230.2225
INTSPEO1002517-08-201841.8042.9141.8042.91115
INTSPKN2031317-08-201826.5629.2926.5629.29342
INTSPKO2069317-08-201815.1415.1515.0415.045 000
INTSSP52057817-08-20185.715.715.715.7136
INTSSP52077617-08-201811.1211.3811.0211.342 410
INTSUSD1812717-08-201819.4919.4917.4018.491 715
INTSUSD1817617-08-201819.0920.9617.9019.911 280
INTSW200589217-08-20184.404.604.404.5912 250
INTSW201989317-08-20187.787.787.787.7880
INTSW202085917-08-20183.163.163.163.1610
INTSW202086717-08-20183.353.613.353.614 200
INTSW202087517-08-20183.804.003.803.943 300
INTSW202096617-08-20181.642.131.642.0423 340
INTSW202097417-08-20182.052.202.052.20553
INTSW202098217-08-20182.502.652.502.652 450
INTSW202099017-08-20182.892.992.892.9915 000
INVCEEFIZ17-08-2018485.00490.00485.00490.0020
INVFIZ17-08-2018950.01950.01950.01950.0110
INVISTA17-08-20180.900.900.900.9020
INVPEFIZ17-08-2018682.00682.00682.00682.008
IPOPEMA17-08-20181.271.271.271.2710
IQP17-08-20180.670.670.670.672
ITMTRADE17-08-20182.182.192.182.19220
IZOBLOK17-08-201840.8042.0040.8041.90250
IZOLACJA17-08-20181.781.781.781.782
IZOSTAL17-08-20184.074.124.074.12250
JHMDEV17-08-20181.571.571.501.57652
JSW17-08-201875.2276.0874.5074.50173 036
JWCONSTR17-08-20183.403.413.313.411 908
JWWINVEST17-08-20181.191.191.191.1910
K2INTERNT17-08-201813.7013.7013.6513.65447
KANIA17-08-20181.101.121.091.1042 475
KCI17-08-20180.720.760.720.7667
KDMSHIPNG17-08-20181.801.801.801.8010 433
KERNEL17-08-201851.7051.9050.6051.2013 653
KETY17-08-2018379.00379.00371.00377.0017 091
KGHM17-08-201888.4088.7083.0284.001 101 084
KGL17-08-201815.3015.5014.8014.803 262
KINOPOL17-08-201811.9012.0011.8012.0019 168
KOGENERA17-08-201865.0065.0063.4063.402
KOMPAP17-08-20187.157.457.157.451 052
KOMPUTRON17-08-20184.184.184.064.06315
KONSSTALI17-08-201826.0026.0025.7025.706
KOPEX17-08-20181.951.951.801.82502 523
KREC17-08-20186.066.066.046.042
KREZUS17-08-20181.831.881.681.722 097 493
KRUK17-08-2018211.40213.80211.00213.2013 360
KRUSZWICA17-08-201859.6059.6059.6059.6060
KRVITAMIN17-08-20186.606.866.446.585 765
KSGAGRO17-08-20181.021.131.011.135 732
LABOPRINT17-08-201813.4013.4013.4013.401
LARQ17-08-20189.809.809.349.382 725
LCCORP17-08-20182.392.392.332.39438 611
LENA17-08-20182.892.942.862.8925 481
LENTEX17-08-20187.607.707.507.507 161
LIBET17-08-20181.281.281.271.2832 501
LIVECHAT17-08-201829.7530.5029.7530.0047 918
LOKUM17-08-201817.0017.2016.8017.00206 053
LOTOS17-08-201866.9067.1466.0666.32210 202
LPP17-08-20188750.008830.008700.008720.001 180
LSISOFT17-08-20189.9810.759.9810.7512 433
LUBAWA17-08-20180.840.850.820.8342 334
MABION17-08-2018115.00116.00112.20116.004 465
MANGATA17-08-201889.4089.4089.4089.401
MARVIPOL17-08-20183.703.703.683.682 051
MASTERPHA17-08-20183.963.963.903.946 802
MAXCOM17-08-201816.5016.6015.8016.503 789
MBANK17-08-2018397.20399.40388.60388.6012 309
MCI17-08-20189.789.809.509.76898
MDIENERGIA17-08-20182.892.892.722.8997
MEDIACAP17-08-20182.142.202.142.1417 084
MEDICALG17-08-201894.9096.0088.4092.802 459
MERCATOR17-08-201816.9516.9516.8516.85501
MERCOR17-08-201810.2510.8010.2510.703 518
MEXPOLSKA17-08-20182.972.992.672.7330 024
MFO17-08-201829.0029.0029.0029.002
MILLENNIUM17-08-20188.818.968.758.78412 385
MIRACULUM17-08-20181.581.581.571.573 794
MIRBUD17-08-20181.071.111.061.09116 400
MLPGROUP17-08-201843.0043.0043.0043.001
MLSYSTEM17-08-201833.5033.6033.5033.501 744
MOJ17-08-20180.760.760.760.762 000
MONNARI17-08-20186.676.806.676.80803
MORIZON17-08-20181.961.961.961.962
MOSTALPLC17-08-20187.287.286.986.98121
MOSTALWAR17-08-20183.203.202.943.0360 947
MWTRADE17-08-20184.084.084.084.0814
NETIA17-08-20184.814.954.814.87148 155
NETMEDIA17-08-20189.509.509.509.505
NEUCA17-08-2018265.00272.50265.00271.501 422
NEWAG17-08-201817.6017.6017.6017.601
NORTCOAST17-08-20184.714.714.714.7118
NOVATURAS17-08-201850.0050.1048.4549.20963
NOVITA17-08-201847.6047.6047.6047.601
NOWAGALA17-08-20181.011.011.011.012 000
NTTSYSTEM17-08-20182.702.702.692.701 009
OAT17-08-201827.1927.1927.1027.19330
ODLEWNIE17-08-20183.483.483.403.428 133
OPENFIN17-08-20180.580.610.560.5745 074
OPONEO.PL17-08-201831.0031.0029.4030.5011 329
ORANGEPL17-08-20184.844.894.844.872 200 167
ORBIS17-08-201889.0089.2087.6088.201 981
ORCOGROUP17-08-20181.701.701.701.7020 018
ORZBIALY17-08-201813.0013.3012.8513.0519 344
OTLOG17-08-201815.8015.8015.8015.801
OTMUCHOW17-08-20181.911.921.861.92687
OTMUCHOW-PDA17-08-20182.002.002.002.002
PAMAPOL17-08-20181.041.061.031.0327 806
PANOVA17-08-201817.7018.1517.7018.15970
PATENTUS17-08-20180.870.870.870.871 112
PBKM17-08-201871.0072.0071.0071.40429
PCCEXOL17-08-20181.661.691.651.691 820
PCCROKITA17-08-201898.6098.8098.0098.8015 513
PCM17-08-201810.5010.659.969.966 749
PEKABEX17-08-201810.2010.2010.2010.2021 500
PEKAO17-08-2018114.90114.90111.30111.55494 775
PEMANAGER17-08-201827.2027.2026.9027.006
PEP17-08-201817.4517.4517.2517.45223
PEPEES17-08-20181.361.361.351.3628 412
PFLEIDER17-08-201837.4037.4036.2536.80817
PGE17-08-20189.049.068.908.971 378 306
PGNIG17-08-20185.465.505.365.363 099 172
PGO17-08-20183.493.493.493.4912
PGSSOFT17-08-201810.8511.0010.8510.952 504
PHN17-08-201811.2011.4011.2011.40155
PKNORLEN17-08-201898.2098.3494.8095.72768 349
PKOBP17-08-201840.3040.3139.1339.151 638 479
PKPCARGO17-08-201847.5548.8547.5548.058 487
PLASTBOX17-08-20182.002.001.991.9914 500
PLAY17-08-201820.5020.5020.0220.10243 502
PLAYWAY17-08-2018160.50163.00155.00162.5023 732
PMPG17-08-20183.233.233.193.193 500
POLICE17-08-201818.1518.1518.1518.1568
POLIMEXMS17-08-20184.014.033.803.87242 183
POLMED17-08-20182.922.922.902.926 427
POLNORD17-08-20189.559.699.509.6318 827
POLWAX17-08-20186.546.706.086.70392 540
POZBUD17-08-20183.493.503.383.5017 342
PRAGMAFA17-08-201816.9516.9516.9516.952
PRAIRIE17-08-20181.351.351.311.3523 044
PRIMAMODA17-08-20182.762.762.702.702 601
PROCAD17-08-20181.671.681.671.6820
PROCHEM17-08-201813.7013.8513.7013.851 672
PROJPRZEM17-08-201819.3019.3019.3019.30105
PROTEKTOR17-08-20184.004.003.954.004 278
PULAWY17-08-2018106.00106.00105.00105.00115
PZU17-08-201842.0042.0740.7040.83829 955
PZUAKORD17-08-2018110.81110.91110.81110.91250
QUANTUM17-08-201817.0017.1017.0017.10555
QUERCUS17-08-20183.503.503.403.5053 660
QUMAK17-08-20181.481.701.451.67363 741
R2217-08-201819.4019.4018.9819.401 432
RADPOL17-08-20181.531.581.481.5439 791
RAFAKO17-08-20183.403.403.333.379 836
RAFAMET17-08-201812.6012.6012.6012.6015
RAINBOW17-08-201827.0027.0027.0027.00454
RANKPROGR17-08-20181.851.881.761.8712 201
RAWLPLUG17-08-20188.548.548.548.542
RCCOFFAOPEN117-08-20183.313.313.283.287 501
RCCOPPOPEN17-08-20189.549.549.549.54500
RCDAXAOPEN17-08-2018523.60523.60523.60523.602
RCFL2CDPRO117-08-201831.9831.9831.9831.9870
RCFL3CDPRO117-08-201853.0053.0051.1551.15199
RCFL3COFF17-08-20181.551.551.501.516 600
RCFL3COPP17-08-201812.9012.9012.9012.9020
RCFL3ENG17-08-201882.5082.5082.5082.5060
RCFL3EUH17-08-20183.923.923.463.462 300
RCFL3KGH17-08-20184.954.954.044.3133 648
RCFL3OIL217-08-2018323.80323.80323.80323.8015
RCFL3PEO17-08-201820.9820.9820.9820.98500
RCFL3PGE17-08-20183.503.503.503.50200
RCFL3PLAT117-08-20186.326.326.326.3236
RCFL3PZU17-08-201858.4058.4058.4058.4020
RCFL3SILVE17-08-20183.643.663.643.647 868
RCFL3SOY17-08-20186.136.136.136.13200
RCFL3W2017-08-201872.8072.8070.9570.9566
RCFL3WHT17-08-20185.636.335.626.305 300
RCFL4OIL17-08-201821.2621.2621.2621.26340
RCFL5FW20217-08-201810.1410.1410.1410.14450
RCFL5OIL17-08-201823.5023.8123.5023.81100
RCFL5PALL117-08-20184.894.894.894.89191
RCFL5SILVE17-08-20183.363.373.353.356 700
RCFS2CDPRO117-08-20182.222.222.222.22500
RCFS2ESX17-08-201818.2318.5318.2318.53310
RCFS2LPP17-08-20189.329.329.329.32100
RCFS3CDPRO117-08-20180.930.930.900.9215 860
RCFS3FDX17-08-201813.1113.1112.9013.046 600
RCFS3KGH17-08-20185.966.955.966.655 736
RCFS3OIL17-08-201821.5521.5521.5021.50367
RCFS3PEO17-08-201811.5111.5111.5111.511
RCFS3W2017-08-201831.7232.7931.7232.781 012
RCFS3WHT17-08-20184.624.624.624.62250
RCFS4ESX17-08-20181.701.701.701.70200
RCFS5FW2017-08-20188.578.578.578.571 000
RCFS5FW20217-08-20187.407.587.407.581 160
RCGBSH1012017-08-20181009.701010.401009.701010.40210
RCGCOMB022117-08-20181137.601137.601137.601137.6015
RCGESX1011917-08-20181063.801063.801063.801063.8040
RCGLDAOPEN17-08-2018444.40445.50444.40444.6034
RCGSD3E082217-08-2018986.40986.40986.40986.4012
RCGSXE032017-08-2018963.20963.20963.20963.20100
RCGTECBSK022117-08-2018974.40974.40974.40974.407
RCSDGP042117-08-2018993.00993.00993.00993.009
RCSILAOPEN17-08-201855.7055.7055.6555.6569
RCSUGAOPEN17-08-20182.232.232.232.2350
RCTLCOCO0117-08-201813.4513.5213.0913.0940 000
RCTVBAOPEN17-08-201829.4629.4629.0029.0058
RCWHTAOPEN17-08-20185.185.185.185.18300
REDAN17-08-20180.981.030.980.9919 645
RELPOL17-08-20187.427.547.427.54241
REMAK17-08-20189.309.309.309.301
RONSON17-08-20181.131.131.111.132 573
ROPCZYCE17-08-201833.4033.9032.0032.00501
RUBICON17-08-20181.171.171.141.1528
SANOK17-08-201831.5031.5031.3031.50233
SANTANDER17-08-201819.0019.0018.8118.85270
SANWIL17-08-20180.570.570.570.5717
SARE17-08-201816.4016.4016.4016.4010
SECOGROUP17-08-201816.8016.8016.8016.808
SEKO17-08-201810.2010.5010.1010.503 882
SELVITA17-08-201855.0055.5055.0055.201 258
SERINUS17-08-20180.790.790.750.77126 668
SESCOM17-08-201825.6025.6025.4025.40300
SETANTA17-08-20181.521.541.521.542 300
SFINKS17-08-20181.031.031.001.0010 214
SIMPLE17-08-20186.406.406.406.402
SKARBIEC17-08-201827.0027.0027.0027.0093
SKYLINE17-08-20180.830.850.830.85615
SLEEPZAG17-08-20184.164.164.164.1625
SNIEZKA17-08-201870.0071.0070.0071.00247
SOHODEV17-08-20181.401.401.401.40512
SOLAR17-08-20180.760.760.760.762 576
STALEXP17-08-20183.403.403.383.40451 932
STALPROD17-08-2018471.50471.50456.00456.00398
STELMET17-08-201812.2012.3511.2012.35236
SUNEX17-08-20182.792.792.682.79117
SUWARY17-08-201814.5014.5013.8014.00255
SWISSMED17-08-20181.191.201.191.202 551
SYGNITY17-08-20183.513.513.373.37306
SYNEKTIK17-08-201814.0514.0513.8013.85657
TALEX17-08-201815.9015.9015.9015.9051
TAURONPE17-08-20182.092.092.062.062 697 613
TERMOREX17-08-20180.820.820.820.82135
TESGAS17-08-20182.162.162.152.16676
TIM17-08-20188.588.588.208.50150 080
TORPOL17-08-20185.945.965.465.9654 336
TOWERINVT17-08-201825.0025.9024.6025.002 375
TRAKCJA17-08-20183.793.793.573.72766 261
TRANSPOL17-08-20183.703.703.703.702
TRIGONPP17-08-201873.3275.0073.3275.00306
TRIGONPP217-08-201872.9775.2272.9775.22143
TRIGONPP517-08-201870.1075.0070.1075.00216
TRIGONPP717-08-201871.0072.0071.0072.00934
TRIGONPP817-08-201872.4974.0072.4974.00438
TRITON17-08-20182.442.442.442.44100
TSGAMES17-08-2018126.00127.40120.52123.0020 351
TXM17-08-20181.481.491.461.49804
ULMA17-08-201872.0072.0072.0072.001
UNIBEP17-08-20185.785.805.725.784 741
UNICREDIT17-08-201856.0057.3455.7857.342 002
UNIMA17-08-20182.602.622.602.611 340
UNIMOT17-08-20189.8410.009.809.902 734
URSUS17-08-20182.342.402.322.4082 331
VENTUREIN17-08-20182.562.562.562.561
VINDEXUS17-08-20188.708.708.608.70875
VISTULA17-08-20184.304.444.304.36701 313
VIVID17-08-20183.603.603.323.42130 001
VOXEL17-08-201827.5027.5027.1027.402 254
WADEX17-08-20184.754.904.754.90270
WARIMPEX17-08-20185.645.645.645.6425
WASKO17-08-20181.861.901.831.859 991
WAWEL17-08-2018828.00828.00782.00820.00549
WIELTON17-08-201810.6011.0010.5410.908 533
WIKANA17-08-20180.550.550.550.5514 490
WIRTUALNA17-08-201848.4048.4048.4048.4030
WITTCHEN17-08-201818.0018.0018.0018.00171
WOJAS17-08-20184.955.144.955.141 002
WORKSERV17-08-20181.241.281.191.2756 030
XTB17-08-20186.246.246.246.2412
YOLO17-08-20182.202.202.202.202
ZEPAK17-08-20188.608.848.408.708 218
ZPUE17-08-2018125.00125.00120.00122.0073
ZYWIEC17-08-2018470.00470.00470.00470.009
INVESTORMS17-08-20184012.944012.944005.344005.34140 719
MWIG4017-08-20184239.804257.014229.574240.0492 170
MWIG40TR17-08-20185364.395364.395348.585355.0492 170
RESPECT17-08-20182656.452661.902614.722614.72294 264
SWIG8017-08-201812789.8712815.1512758.5112810.0234 077
SWIG80TR17-08-201815280.3915317.3215280.3915317.3234 077
WIG17-08-201858875.0258943.3458117.8858130.92632 198
WIG-BANKI17-08-20187659.017659.017526.337526.33156 579
WIG-BUDOW17-08-20182106.222107.702079.362092.146 048
WIG-CEE17-08-20181100.011100.011098.211098.21847
WIG-CHEMIA17-08-201811130.6911233.4211015.5411015.547 196
WIG-ENERG17-08-20182259.492270.612235.392241.0724 895
WIG-GORNIC17-08-20183512.383524.413364.823385.31107 048
WIG-INFO17-08-20181996.822015.901996.822015.117 673
WIG-LEKI17-08-20186152.846190.396069.246128.505 251
WIG-MEDIA17-08-20184715.184715.184661.894697.48476
WIG-MOTO17-08-20184417.214435.464374.494376.555 547
WIG-NRCHOM17-08-20182071.672084.792061.712073.405 643
WIG-ODZIEZ17-08-20186576.206684.826571.366621.9623 702
WIG-PALIWA17-08-20186843.716871.586682.906715.00105 010
WIG-POLAND17-08-201859700.1759700.1759283.7459283.74630 730
WIG-SPOZYW17-08-20183571.713571.713518.363548.761 488
WIG-TELKOM17-08-2018612.53615.94609.38610.0325 720
WIG-UKRAIN17-08-2018444.78444.78442.00442.00759
WIG2017-08-20182265.392265.392217.742217.74492 289
WIG20LEV17-08-2018664.76664.76636.84636.84492 289
WIG20SHORT17-08-20183455.003527.883455.003527.88492 289
WIG20TR17-08-20183920.353920.353882.003882.00492 289
WIG3017-08-20182582.842586.652543.282543.28525 727
WIG30TR17-08-20184438.084438.084400.514400.51525 727
WIGDIV17-08-20181102.671103.141088.861091.25209 530