Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 29 czerwca, 14:01
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
3R Games SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Open Finance SA w upadłości
PGF Polska Grupa Fotowoltaiczn
Redan SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 29 czerwca, 14:01
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Grodno SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Ferro SA
Sunex SA
Sanok Rubber Company SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 29 czerwca, 14:01
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
PKO BP SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PKN Orlen SA
Allegro.eu SA
KGHM Polska Miedź SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2022-06-29 14:18)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA28-06-20223.40003.44003.30003.410015 565
11BIT28-06-2022490.0000493.0000484.0000490.00002 024
3RGAMES28-06-20220.60000.69000.55000.6180706 861
ABPL28-06-202246.500046.500045.800046.30001 564
ACAUTOGAZ28-06-202224.000024.500023.900024.5000468
ACTION28-06-202212.500012.820012.380012.600019 196
ADIUVO28-06-20221.83001.88001.82001.82507 084
AGORA28-06-20225.35005.35005.20005.25007 149
AGROTON28-06-20223.30003.62003.30003.58508 754
AIGAMES28-06-20221.45001.50001.40001.400033 771
AILLERON28-06-202211.150011.450011.000011.000021 128
AIRWAY28-06-20220.79900.81000.76000.7960186 639
ALIOR28-06-202228.480029.450028.410029.3000209 840
ALLEGRO28-06-202224.000024.800023.725023.92504 251 045
ALTA28-06-20221.72001.81001.72001.81005 125
ALTUS28-06-20221.25001.27001.17001.25002 545
ALUMETAL28-06-202268.500068.600068.400068.40005 061
AMBRA28-06-202219.380019.380018.800019.16001 903
AMICA28-06-202272.000076.000071.600073.60006 877
AMREST28-06-202217.940017.940017.460017.500017 386
ANSWEAR28-06-202217.120017.120016.420016.420012 107
APATOR28-06-202214.360014.360014.180014.34003 360
APLISENS28-06-202214.500014.500014.200014.2000119
APSENERGY28-06-20222.35002.35002.35002.35002
ARCHICOM28-06-202217.950018.000017.600017.6000593
ARCTIC28-06-202213.760014.060013.760013.800033 837
ARTERIA28-06-20227.14007.14007.14007.140055
ARTIFEX28-06-20228.28008.28007.80008.020016 335
ASBIS28-06-202212.600013.000012.570012.6100228 819
ASSECOBS28-06-202238.900038.900038.500038.8000859
ASSECOPOL28-06-202276.200077.400075.400077.000073 454
ASSECOSEE28-06-202239.900040.100037.800038.40002 425
ASTARTA28-06-202221.150021.250020.650020.70005 337
ATAL28-06-202233.900034.000032.800033.400012 361
ATENDE28-06-20223.05503.08002.98502.98501 953
ATLANTAPL28-06-20229.00009.00009.00009.0000818
ATLASEST28-06-20222.30002.32002.30002.32004 500
ATMGRUPA28-06-20223.48003.48003.31003.39004 334
ATREM28-06-20223.95003.98003.88003.98003 695
AUTOPARTN28-06-202213.900013.900013.740013.74003 577
BAHOLDING28-06-20220.55900.56900.54500.5620143 533
BBIDEV28-06-20224.33004.50004.25004.50006 570
BEDZIN28-06-20225.60005.60005.60005.600050
BENEFIT28-06-2022475.0000508.0000475.0000480.00002 021
BETACOM28-06-20227.50007.50007.50007.50005
BIGCHEESE28-06-202238.500038.595038.500038.5700345
BIOMAXIMA28-06-202223.150023.750023.100023.70002 373
BIOMEDLUB28-06-20223.14103.43003.14103.4100313 029
BIOPLANET28-06-202213.500014.100013.500014.100088
BIOTON28-06-20223.81003.93503.81003.900021 912
BNPPPL28-06-202251.800051.800050.800051.600049
BOGDANKA28-06-202256.600058.950055.400057.3000237 906
BOOMBIT28-06-202210.280010.600010.280010.54003 144
BORYSZEW28-06-20225.56005.72005.55005.610057 024
BOS28-06-20227.86008.08007.86007.97003 687
BOWIM28-06-202210.260010.78009.84009.8800199 354
BRAND2428-06-202223.000023.000022.700022.7000702
BRASTER28-06-20220.78300.81200.78300.810023 997
BUDIMEX28-06-2022229.0000231.0000222.5000230.000011 934
BUMECH28-06-202230.200031.100029.740030.040093 825
CAPTORTX28-06-2022109.5000115.0000108.5000115.00001 034
CAVATINA28-06-202221.000021.500021.000021.50001 008
CCC28-06-202244.970047.370044.310046.0000422 343
CCENERGY28-06-20220.68000.68400.68000.68401 508
CDPROJEKT28-06-202295.400097.850095.000097.4000291 396
CDRL28-06-202219.800019.800019.000019.0000292
CELTIC28-06-202211.600012.650011.600012.400018 576
CEZ28-06-2022199.9000208.0000199.0000207.6000641
CIECH28-06-202238.600038.800038.060038.300037 527
CIGAMES28-06-20221.80001.83801.78201.8340341 668
CITYSERV28-06-202215.500015.500015.500015.5000315
CLNPHARMA28-06-202214.980015.620014.800015.36007 371
CNT28-06-202220.700020.700020.600020.6000476
COALENERG28-06-20221.42201.49801.31601.438028 112
COGNOR28-06-20224.05504.13003.97004.0500393 618
COMARCH28-06-2022169.0000169.0000167.2000169.0000135
COMP28-06-202246.700047.000046.200047.00001 292
COMPERIA28-06-20223.72003.72003.68003.72002 637
COMPREMUM28-06-20222.60002.67002.43502.480078 040
CORMAY28-06-20220.89000.91000.88300.9070127 121
CPGROUP28-06-202210.750010.750010.750010.75005
CREEPYJAR28-06-2022499.0000499.0000485.0000489.0000430
CYFRPLSAT28-06-202221.800022.060021.300022.0000673 196
DADELO28-06-202211.400012.000011.100012.00004 727
DATAWALK28-06-2022140.5000142.4800137.1200142.48001 799
DEBICA28-06-202265.000065.000064.000065.0000178
DECORA28-06-202236.000036.000035.500035.8000759
DEKPOL28-06-202224.800024.800024.700024.800017
DELKO28-06-202215.000015.000014.900015.0000364
DEVELIA28-06-20222.20002.29002.20002.2700108 279
DGA28-06-20228.45008.50008.40008.5000493
DIGITANET28-06-202210.600011.000010.600011.00001 812
DINOPL28-06-2022320.6000325.2000316.4000320.0000315 505
DOMDEV28-06-202298.700099.000098.000099.00001 016
DROZAPOL28-06-20226.20006.20005.90006.06007 697
ECHO28-06-20223.20003.25503.17503.175024 618
EDINVEST28-06-20223.30003.33003.30003.3300164
EKOEXPORT28-06-20221.45001.50001.45001.50004 370
ELEKTROTI28-06-20226.70006.70006.26006.700068 431
ELKOP28-06-20220.36450.39450.36450.39005 533
ELZAB28-06-20222.19002.19001.97502.19001 196
EMCINSMED28-06-202211.200011.300011.200011.300056
ENEA28-06-202210.040010.08009.63509.6700570 017
ENERGA28-06-20226.62006.66006.56006.600029 448
ENERGOINS28-06-20220.71000.71000.67000.70608 210
ENTER28-06-202221.300021.600020.900021.60006 872
ERBUD28-06-202233.000033.000031.000031.30002 714
ERG28-06-202247.600049.000047.600049.0000844
ESOTIQ28-06-202234.100034.100031.600031.80002 245
ETFBM40TR28-06-202259.100059.600058.990059.29001 844
ETFBNDXPL28-06-2022117.6400117.6800116.5800116.5800367
ETFBS80TR28-06-2022240.4500241.9500240.4500241.950059
ETFBSPXPL28-06-202268.000068.000066.790066.79005 481
ETFBTBSP28-06-2022171.2600171.2600170.1600171.22001 489
ETFBW20LV28-06-202226.430026.980026.400026.780049 733
ETFBW20ST28-06-2022369.4000369.4000365.0000366.80001 384
ETFBW20TR28-06-202229.760030.090029.740030.000013 830
ETFDAX28-06-2022597.0000597.0000577.0000580.000090
ETFSP50028-06-2022179.9800180.0000178.0000179.0000539
EUCO28-06-20221.53501.62001.53501.59008 559
EUROCASH28-06-202210.440010.600010.330010.480075 976
EUROHOLD28-06-20225.90005.90005.41405.41401 196
EUROTEL28-06-202239.300039.300038.000039.3000516
FAMUR28-06-20222.83002.83002.71202.7600105 113
FASING28-06-202212.450012.750012.450012.65003 582
FEERUM28-06-20225.90005.90005.90005.9000105
FERRO28-06-202226.900027.900026.800026.80008 831
FERRUM28-06-20223.74003.74003.66003.7400741
FORTE28-06-202238.600038.600037.400037.4000401
GAMEOPS28-06-20227.00007.14006.58007.1400420
GAMFACTOR28-06-20225.90006.00005.72005.98003 691
GETIN28-06-20221.20801.21801.20001.200055 525
GETINOBLE28-06-20220.19000.19340.18300.18302 483 768
GIGROUP28-06-20221.48021.48021.48021.4802300
GLCOSMED28-06-20222.90002.90002.80002.86003 703
GOBARTO28-06-20227.05007.05007.00007.00001 050
GPW28-06-202237.360037.360037.000037.120043 983
GREENX28-06-20220.59700.61300.58600.6000146 014
GROCLIN28-06-20221.49001.49001.43201.46803 666
GRODNO28-06-202217.220017.420016.540016.760041 843
GRUPAAZOTY28-06-202245.860047.000045.680046.460073 855
GRUPRACUJ28-06-202252.400052.400048.500049.50002 376
GTC28-06-20226.56006.56006.32006.3200456
HANDLOWY28-06-202261.800063.900061.600063.4000103 126
HARPER28-06-20225.90005.90005.60005.70004 072
HELIO28-06-202214.800016.000014.300014.6000643
HERKULES28-06-20221.24001.24001.13501.175030 465
HMINWEST28-06-202221.000021.000020.000020.80002 523
HUUUGE28-06-202218.200018.660017.700018.1000265 924
HYDROTOR28-06-202237.900038.000037.500038.00001 058
IFIRMA28-06-202220.800021.200020.800021.00001 868
IFSA28-06-20222.58002.78002.51002.760010 094
IMCOMPANY28-06-202217.350017.350016.400016.40001 945
IMMOBILE28-06-20221.50001.57501.50001.575028
IMPERIO28-06-20221.65001.80001.65001.790010 720
IMS28-06-20222.74002.82002.72002.82007 327
INC28-06-20221.85002.06001.85002.060016 226
INGBSK28-06-2022175.0000177.0000173.2000173.20002 999
INPRO28-06-20226.50006.50006.05006.0500242
INSTALKRK28-06-202232.000032.900031.600032.90002 304
INTERCARS28-06-2022390.0000401.5000390.0000400.0000279
INTERSPPL28-06-20220.73400.73400.70000.734014 035
INTLADS1735028-06-202213.880013.880013.880013.88001 000
INTLALE5177128-06-20228.31008.31007.88007.88002 884
INTLALE5179728-06-20229.38009.64008.82008.820015 760
INTLALE5345428-06-20227.64007.82007.06007.06003 402
INTLBCO3844828-06-2022334.0000334.0000334.0000334.000018
INTLBCO4707628-06-2022189.0000189.0000189.0000189.00006
INTLBCO4798528-06-2022157.4000157.4000157.4000157.40001
INTLBCO4870228-06-2022136.2000136.2000136.2000136.200010
INTLBCO5052628-06-2022108.2000108.2000108.2000108.200025
INTLBCO5143328-06-202284.300084.300084.300084.3000200
INTLBCO5144128-06-2022101.4000101.4000101.4000101.400010
INTLBCO5205028-06-202262.600062.600058.900058.9000106
INTLBCO5206828-06-202273.700073.700073.100073.100060
INTLCCC2897728-06-20222.38002.38002.38002.3800100
INTLCCC3099928-06-20221.22001.38001.22001.310027 218
INTLCCC4837128-06-20221.03001.06000.88000.91005 360
INTLCDR5314028-06-20222.32002.43002.32002.38002 647
INTLCDR5319928-06-20222.77002.77002.77002.77001 000
INTLCDR5320728-06-20223.01003.01003.01003.0100342
INTLCDR5321528-06-20223.56003.56003.56003.5600750
INTLDAX1316928-06-2022232.5000232.5000232.5000232.500020
INTLDAX3154228-06-2022104.4000106.6000104.0000104.0000743
INTLDAX3219328-06-202276.200076.200072.800073.1000731
INTLDAX3561828-06-202251.500052.200049.500050.4000501
INTLDAX4970028-06-202232.950037.200031.250032.600014 397
INTLDAX4971828-06-202244.000046.050040.500041.70003 717
INTLDNP3853928-06-202211.000011.000011.000011.000029
INTLESX3594928-06-202225.850026.000024.700025.8500250
INTLESX3619428-06-202217.880017.880017.880017.880098
INTLEUD4316628-06-202221.550021.550018.000018.0000938
INTLEUD5121928-06-202252.000052.000052.000052.00008
INTLEUR2565028-06-202218.820019.500018.420019.2400744
INTLGBP3806728-06-202239.800041.000038.800041.00001 000
INTLGLD1172628-06-2022258.5000258.5000256.5000256.500023
INTLGLD3013028-06-2022108.0000108.0000105.8000105.80001 016
INTLGLD3014828-06-2022302.5000303.0000302.5000303.000014
INTLGLD3086628-06-202281.400081.400078.000078.0000100
INTLGLD4186328-06-202248.300048.950046.550046.6500854
INTLGLD5225828-06-202233.050033.650031.500031.6000905
INTLINP5198728-06-20226.00006.00005.95005.95001 000
INTLJSW4891828-06-20221.29001.29001.17001.200019 733
INTLJSW4892628-06-20221.51001.70001.40001.400069 100
INTLJSW4893428-06-20221.74001.74001.64001.700015 000
INTLJSW4894228-06-20222.04002.04001.92001.920018 000
INTLJSW4895928-06-20222.27002.27002.27002.2700200
INTLKGH3394428-06-202224.750024.750024.750024.7500115
INTLKGH5187028-06-20222.54002.54002.49002.49004 751
INTLNAG4801728-06-202211.260012.040011.260012.04002 000
INTLNAG5054228-06-20224.33004.67004.30004.56002 415
INTLNAG5055928-06-20226.03006.03006.03006.0300308
INTLNAG5056728-06-20227.16007.22007.16007.2200555
INTLNAG5057528-06-20227.63007.63007.63007.6300180
INTLNDX3254028-06-2022131.6000131.6000131.6000131.600027
INTLNDX3297928-06-202289.800089.800089.800089.80008
INTLNDX5329828-06-202276.700076.700076.700076.700020
INTLPAL4622728-06-2022138.2000140.0000138.2000140.000015
INTLPAL4648228-06-202289.400089.400081.100081.1000220
INTLPEO3815828-06-202226.900026.900026.900026.900069
INTLPEO3997428-06-202217.400017.400017.400017.400055
INTLPEO4021228-06-202213.440013.440013.440013.4400500
INTLPGE5279528-06-20222.24002.24002.24002.24001 000
INTLPGN4918928-06-20220.84000.84000.83000.83002 002
INTLPKN3706928-06-202215.660016.320015.660016.32001 599
INTLPKN3869528-06-202213.780013.780013.780013.7800100
INTLPKN3954528-06-202210.420010.66009.990010.64004 589
INTLPKO3039528-06-202211.380011.380011.380011.38005
INTLPKO3040328-06-202211.760012.320011.760012.3000600
INTLPKO3623628-06-20224.69005.19004.69005.10004 823
INTLPKO3624428-06-20226.28006.28006.28006.2800590
INTLPLA3113828-06-20227.98007.98007.98007.98001 695
INTLPLA3175728-06-20225.33006.15005.33006.06001 221
INTLPLA3176528-06-20226.63007.03006.63007.0300125
INTLPLA3308428-06-20224.20004.88004.20004.70002 497
INTLPLA3571728-06-20223.04003.40003.04003.05001 512
INTLPZU3695428-06-20224.59004.80004.59004.73001 275
INTLSLV3160928-06-202220.600020.600020.600020.600050
INTLSLV3197128-06-202216.600016.600016.600016.60005
INTLSLV3304328-06-202213.380013.380013.380013.3800145
INTLSLV3337328-06-20228.08008.08006.56006.5600668
INTLSLV3338128-06-202211.560011.560010.100010.10003 120
INTLSPX3002328-06-202270.500070.500070.500070.5000140
INTLSPX3597228-06-202223.450024.000023.450024.0000110
INTLSPX3803428-06-202217.820018.140017.220017.22001 465
INTLUSD2082628-06-202276.500076.500076.500076.50007
INTLUSD5285228-06-202215.420018.500015.420018.50002 742
INTLW202861328-06-20228.18008.18008.12008.130036 297
INTLW202864728-06-202210.120010.120010.120010.1200100
INTLW202871228-06-20224.37004.37004.37004.37001
INTLW202875328-06-20224.89004.89004.89004.890012 087
INTLW202989228-06-20222.58002.72002.58002.680035 264
INTLW203058528-06-20222.31002.31002.31002.310050 000
INTLW203526128-06-20221.63001.78001.63001.650028 746
INTLW203528728-06-20222.16002.16002.12002.130020 019
INTLW203558428-06-20221.47001.56001.44001.500014 180
INTLW205217528-06-20221.30001.43001.27001.3900104 251
INTLW205239928-06-20223.50003.60003.50003.60001 221
INTROL28-06-20224.45004.50004.45004.50001 095
INTSALE4756328-06-202227.550027.550027.550027.5500100
INTSALE5346228-06-20226.50006.94006.30006.93002 500
INTSALE5347028-06-20229.590010.00009.590010.0000407
INTSBCO4874428-06-2022103.0000108.2000102.4000108.2000196
INTSBCO4961928-06-2022165.6000165.6000165.6000165.600012
INTSBCO5148228-06-202286.300086.700084.300084.3000255
INTSBCO5335528-06-20224.47004.93004.40004.80005 039
INTSBCO5337128-06-20227.89008.24007.89008.2400275
INTSBND3274828-06-2022144.4000144.4000144.4000144.40001
INTSBND4740728-06-2022124.2000124.2000124.2000124.2000100
INTSBND5160728-06-202266.500066.500065.900065.9000350
INTSBND5284528-06-202247.000047.000047.000047.000010
INTSCCC5172228-06-20222.88002.92002.88002.92003 000
INTSCDR5170628-06-20226.95006.95006.95006.9500400
INTSCDR5171428-06-20229.57009.57009.57009.570020
INTSCDR5315728-06-20222.79002.82002.65002.75004 340
INTSCDR5316528-06-20224.65004.65004.65004.65001 500
INTSDAX3978428-06-2022151.0000151.0000151.0000151.00004
INTSDAX4690428-06-2022128.4000128.4000128.4000128.400015
INTSDAX4819928-06-202285.500085.500083.700084.7000186
INTSDAX5294428-06-202234.100035.400029.900034.550014 567
INTSDAX5295128-06-202244.100046.000041.650043.1500898
INTSDAX5296928-06-202252.800052.800052.200052.20004 440
INTSDAX5324928-06-202223.700026.300020.200024.50008 347
INTSDNP5175528-06-20228.60008.62008.48008.6200800
INTSESX4935328-06-202223.900023.900023.400023.4000455
INTSEUD0376428-06-202276.900076.900076.900076.900010
INTSEUD5156528-06-202226.500027.500026.500027.5000160
INTSEUR4992428-06-202229.150029.600027.600029.6000300
INTSEUR5037728-06-202219.060019.060017.500019.0000583
INTSEUR5343928-06-202214.040014.040012.960013.9000550
INTSGLD5201928-06-202251.000053.100051.000053.1000260
INTSJSW5050028-06-20222.28002.53002.28002.390010 880
INTSKGH5087228-06-20226.90006.91006.90006.91007 200
INTSKGH5164928-06-20224.01004.29004.01004.29002 466
INTSKGH5165628-06-20225.32005.49005.32005.49001 495
INTSLTS4444628-06-202226.350026.350026.350026.3500150
INTSNDX4668028-06-2022201.5000201.5000201.0000201.000010
INTSNDX5235728-06-202254.000054.100052.900053.50004 347
INTSNDX5236528-06-202272.800076.600071.600076.60002 053
INTSNDX5331428-06-202234.900042.900034.900042.35005 100
INTSPAL5306628-06-202294.800094.800094.800094.800020
INTSPEO5167228-06-20222.50002.50002.50002.50001 000
INTSPEO5168028-06-20223.28003.28003.28003.28001 000
INTSPEO5313228-06-20221.65001.65001.60001.600011 200
INTSPGN5169828-06-20221.89001.89001.89001.8900214
INTSPKN2366328-06-202238.200038.200038.200038.200030
INTSPKN4501328-06-202223.200023.200023.200023.2000100
INTSPKN5243128-06-20221.74001.78001.68001.700049 060
INTSPKO5043528-06-202218.800018.800018.800018.80009
INTSPKO5310828-06-20224.06004.06003.69003.69001 037
INTSPKO5311628-06-20226.40006.40006.40006.40002 500
INTSSLV5098928-06-202221.450021.450021.450021.4500100
INTSSLV5123528-06-202214.540015.920014.540015.92005 500
INTSSLV5302528-06-202210.900010.900010.780010.7800378
INTSSPX4065928-06-202249.300050.700049.300050.7000220
INTSSPX4212728-06-202267.800067.800067.800067.800020
INTSSPX5237328-06-202218.480018.520017.500018.3400750
INTSSPX5332228-06-20226.27007.90006.27007.9000420
INTSSPX5333028-06-202212.400013.660011.740013.6600102
INTSUSD4944528-06-202225.150025.150023.650023.65001 535
INTSUSD5159928-06-202230.700030.700030.700030.7000122
INTSUSD5344728-06-202220.450020.450016.700016.700011 471
INTSW204238228-06-202211.840011.940011.740011.7400307
INTSW204247328-06-20228.03008.03008.03008.030034 742
INTSW205072428-06-20223.21003.21003.21003.2100200
INTSW205073228-06-20223.43003.43003.43003.4300250
INTSW205076528-06-20224.17004.17004.17004.1700300
INTSW205110228-06-20222.23002.23002.06002.20006 120
INTSW205111028-06-20222.37002.52002.30002.5200968
INTSW205112828-06-20222.65002.65002.65002.6500740
INTSW205113628-06-20222.90002.90002.90002.9000100
INTSW205289428-06-20220.77000.83000.68000.750062 872
INTSW205290228-06-20221.01001.02000.91001.0200255 908
INTSW205291028-06-20221.27001.27001.10001.220020 830
INTSW205292828-06-20221.49001.49001.38001.470016 600
INTSW205293628-06-20221.71001.71001.60001.60001 800
INVISTA28-06-20222.86002.86002.60002.60001 786
INVPEFIZ28-06-2022770.0100770.0100770.0100770.01001
IPOPEMA28-06-20222.25002.26002.25002.2600326
IZOLACJA28-06-20222.44002.45002.32002.39004 945
IZOSTAL28-06-20222.50002.50002.47002.47002 671
JSW28-06-202263.980066.280062.800064.36001 109 543
K2HOLDING28-06-202231.500031.500030.000031.00008 763
KCI28-06-20220.83400.88600.83400.850010 022
KERNEL28-06-202220.380020.500019.850019.850032 556
KETY28-06-2022590.0000632.0000587.0000617.000017 256
KGHM28-06-2022125.1000129.0500124.4500125.75001 082 607
KGL28-06-20229.80009.80009.30009.7800867
KINOPOL28-06-202213.800013.800013.700013.70003 205
KOGENERA28-06-202223.600024.200023.600024.10001 509
KOMPAP28-06-202218.400018.600017.800018.6000626
KOMPUTRON28-06-20223.11003.34003.11003.3400102
KPPD28-06-202280.400080.400080.400080.400010
KRAKCHEM28-06-20220.49600.49800.49600.49801 100
KREC28-06-202222.600022.700022.600022.6000601
KREDYTIN28-06-202214.000014.000014.000014.00001
KRKA28-06-2022451.0000455.0000451.0000455.000020
KRUK28-06-2022248.0000249.8000242.2000244.000020 599
KRVITAMIN28-06-202213.260013.260012.400012.40001 957
KSGAGRO28-06-20222.14502.22002.14502.22005 800
LABOPRINT28-06-202213.900013.900013.500013.50006
LARQ28-06-20221.37001.37001.29501.2950574
LENA28-06-20223.40003.42003.40003.42001 800
LENTEX28-06-20228.10008.10007.88007.90003 867
LIBET28-06-20221.45001.45001.36001.40005 205
LIVECHAT28-06-202298.000098.000095.000095.500013 415
LOKUM28-06-202215.350015.350015.350015.35003
LOTOS28-06-202268.100069.540067.700069.4000210 386
LPP28-06-20228900.00009040.00008735.00008890.00004 335
LSISOFT28-06-202212.900013.000012.900013.0000250
LUBAWA28-06-20222.23502.24002.18502.2150204 834
MABION28-06-202221.960022.200021.500021.500041 561
MAKARONPL28-06-20227.40007.50007.40007.5000841
MANGATA28-06-202274.600074.600074.600074.60002
MANYDEV28-06-20221.60001.60001.55001.5500566
MARVIPOL28-06-20225.80005.84005.76005.84001 453
MAXCOM28-06-202211.800011.800011.750011.8000324
MBANK28-06-2022241.0000245.0000237.2000239.800028 234
MBWS28-06-20226.84006.84006.84006.84002
MCI28-06-202216.350016.500016.350016.40007 917
MDIENERGIA28-06-20222.45002.61002.45002.59001 087
MEDICALG28-06-20226.66006.66006.30006.66009 043
MEDINICE28-06-202210.240010.98009.870010.46004 900
MENNICA28-06-202219.100019.450019.100019.4000142
MERCATOR28-06-202254.500054.500053.040054.080010 145
MERCOR28-06-202210.150010.400010.150010.400013
MEXPOLSKA28-06-20222.46002.46002.46002.46002
MFO28-06-202242.900043.000042.500042.8000878
MILKILAND28-06-20220.91700.91900.85400.870034 532
MILLENNIUM28-06-20224.07004.13004.02204.0500950 289
MIRACULUM28-06-20221.13501.19501.13501.19503 100
MIRBUD28-06-20223.04003.14003.01003.1100128 838
MLPGROUP28-06-202269.800069.800066.600069.00001 390
MLSYSTEM28-06-202257.250058.850056.200057.30006 654
MOBRUK28-06-2022302.5000303.0000293.0000302.50005 205
MOJ28-06-20221.66001.66001.66001.66004 067
MOL28-06-202234.580034.760034.580034.7600515
MOLECURE28-06-202213.360013.400012.700012.700053 996
MONNARI28-06-20223.59003.65003.57003.65004 124
MOSTALPLC28-06-202224.300025.000023.500023.90004 827
MOSTALWAR28-06-20225.54005.90005.54005.76003 019
MOSTALZAB28-06-20221.63201.63201.60201.632060 606
MUZA28-06-20225.75005.75005.75005.7500410
MWTRADE28-06-20225.90005.90005.90005.90002
NANOGROUP28-06-20221.16001.24401.16001.23802 296
NEUCA28-06-2022789.0000810.0000788.0000808.00001 748
NEWAG28-06-202218.250018.650018.100018.10002 306
NEXITY28-06-20222.70002.70002.50002.70003 465
NOVAVISGR28-06-20220.80400.80400.75000.75004
NOVITA28-06-2022113.0000113.0000111.0000113.000027
NTTSYSTEM28-06-20224.26004.26004.20004.2400305
ODLEWNIE28-06-20226.68006.68006.60006.6000331
OEX28-06-202233.000033.400033.000033.000022
ONDE28-06-202210.980011.040010.940010.94002 686
OPONEO.PL28-06-202243.800045.000043.100043.8000802
OPTEAM28-06-202210.220010.380010.220010.2200201
ORANGEPL28-06-20226.10806.15006.03206.14402 176 429
ORCOGROUP28-06-20223.29503.29503.29503.295049
ORZBIALY28-06-202223.000023.000023.000023.000010
OTLOG28-06-202211.000011.350010.600011.2000747
OTMUCHOW28-06-20222.41002.41002.19002.290012 648
OVOSTAR28-06-202244.000044.000040.600043.40009
PAMAPOL28-06-20223.50003.65003.50003.59007 822
PANOVA28-06-202212.800012.800012.800012.800059
PATENTUS28-06-20221.18001.24001.18001.23503 467
PCCEXOL28-06-20222.60002.62502.58002.595047 834
PCCROKITA28-06-202286.400086.400084.200085.60001 943
PCFGROUP28-06-202250.000053.000050.000052.90003 948
PEKABEX28-06-202213.050013.100012.900013.10002 267
PEKAO28-06-202284.000086.660083.540085.50001 096 253
PEP28-06-202288.000088.300087.900088.3000807
PEPCO28-06-202237.840038.620036.820037.0000273 928
PEPEES28-06-20221.36001.39001.31001.310013 202
PGE28-06-202211.025011.080010.710010.81002 256 947
PGFGROUP28-06-20220.63200.81600.63200.7900140 507
PGNIG28-06-20225.79605.90805.79205.90801 951 181
PHARMENA28-06-20226.10006.34005.78006.2000655
PHN28-06-202211.800012.900011.800012.90001 138
PHOTON28-06-202210.200010.290010.020010.10201 359
PKNORLEN28-06-202268.000069.080067.800068.76001 540 135
PKOBP28-06-202229.000029.570028.770029.45003 292 334
PKOGS28-06-202287.300087.300085.000085.0000990
PKPCARGO28-06-202210.830011.110010.830011.000032 708
PLAYWAY28-06-2022292.0000306.0000285.0000306.00009 370
PLAZACNTR28-06-20222.14002.14002.04002.14003 110
PMPG28-06-20223.26003.26003.16003.16006 307
POLIMEXMS28-06-20223.18203.30003.18203.2300146 206
POLTREG28-06-202237.900038.000034.200038.00001 471
POLWAX28-06-20223.00003.00002.99002.990045
PRAGMAINK28-06-20223.52003.68003.52003.6800220
PRIMAMODA28-06-20221.15001.20001.12001.17006 520
PROCHEM28-06-202238.400038.400036.800038.0000178
PROJPRZEM28-06-20228.80008.80008.60008.6000430
PROTEKTOR28-06-20222.55002.62002.55002.62003 131
PULAWY28-06-202280.400082.800080.000080.80002 186
PUNKPIRAT28-06-20220.25800.26400.24000.25805 968
PURE28-06-202241.200043.000039.900040.80002 577
PZU28-06-202230.010030.440029.960030.36001 231 300
PZUAKORD28-06-2022110.6000110.6000110.6000110.60002
QUERCUS28-06-20223.39003.50003.39003.41003 044
R2228-06-202238.000038.000038.000038.00002 337
RAFAKO28-06-20221.65401.67001.63401.6700177 950
RAFAMET28-06-202216.900016.900016.900016.90002
RAINBOW28-06-202221.550021.800021.050021.60005 470
RANKPROGR28-06-20221.60001.67001.60001.60506 801
RAWLPLUG28-06-202214.200014.650014.200014.65001 232
RCFL10GOLD28-06-20221.26001.26001.21001.21004 000
RCFL10OIL728-06-20227.78008.05007.73007.7300997
RCFL10SILVE428-06-20220.28000.33000.28000.33005 058
RCFL2PKP28-06-20222.58002.58002.58002.580010 000
RCFL2PLAT128-06-20227.01007.01007.01007.0100150
RCFL3ALE28-06-20220.13000.13000.13000.13001
RCFL3ALE128-06-20221.45001.45001.30001.300065 090
RCFL3ALR128-06-20229.64009.64009.64009.640010
RCFL3ALR228-06-20221.92001.93001.92001.93001 000
RCFL3ATTP28-06-202213.560013.560013.120013.1200201
RCFL3BMWS328-06-20227.43007.51007.43007.51001 378
RCFL3CCC128-06-20221.30001.30001.30001.3000300
RCFL3CCC228-06-20220.49000.54000.48000.520020 548
RCFL3CDPRO128-06-20220.22000.22000.22000.2200200
RCFL3CDPRO428-06-20220.17000.17000.17000.17001 000
RCFL3CDPRO528-06-20224.89004.93004.89004.930016 866
RCFL3CPS28-06-202215.300015.300015.300015.300050
RCFL3CPS128-06-20222.49002.49002.49002.49001 000
RCFL3ENA28-06-20226.60006.64006.57006.63003 121
RCFL3EUH228-06-20222.99002.99002.99002.9900600
RCFL3FDX28-06-2022109.0000109.8000109.0000109.800028
RCFL3GAMES228-06-20220.53000.53000.53000.53001 800
RCFL3GPW128-06-20225.30005.30005.30005.3000350
RCFL3JSW28-06-20220.86000.91000.81000.860070 460
RCFL3JSW128-06-202229.350031.950029.350031.1500365
RCFL3JSW228-06-20226.78007.00006.78007.0000210
RCFL3KER128-06-20221.51001.51001.51001.51002 524
RCFL3KGH28-06-20221.32001.32001.32001.32001 000
RCFL3MBK28-06-20220.89000.89000.85000.85004 185
RCFL3MILP28-06-20222.16002.16002.16002.1600710
RCFL3MILP128-06-20220.49000.49000.49000.49002 000
RCFL3NAG328-06-202222.500022.500022.500022.500050
RCFL3OIL128-06-202285.400085.400085.400085.40007
RCFL3OIL228-06-202220.100020.450020.100020.45002
RCFL3OIL328-06-20221.63001.65001.63001.65002
RCFL3PALL428-06-20222.24002.24002.14002.14001 290
RCFL3PEO28-06-20221.31001.40001.31001.36006 952
RCFL3PGN328-06-20225.08005.13005.08005.13002
RCFL3PKN28-06-202212.060012.320012.060012.32003
RCFL3PKN228-06-20224.92005.08004.92005.0800500
RCFL3PKO28-06-20222.20002.27002.20002.27001 694
RCFL3PKP28-06-20221.04001.04001.04001.04007 500
RCFL3PLAT228-06-20226.15006.15006.15006.150010
RCFL3PZU128-06-20224.28004.28004.28004.2800200
RCFL3SILVE28-06-20222.75002.75002.63002.63003 971
RCFL3SILVE328-06-20227.41007.41007.41007.4100200
RCFL3TEN228-06-20220.20000.20000.20000.20001 500
RCFL3TEN328-06-20221.31001.36001.29001.290038 558
RCFL3TPE28-06-20228.14008.38007.86008.19005 103
RCFL3W2028-06-202214.840015.180014.840014.9200881
RCFL3XTB28-06-20226.12006.12006.12006.1200300
RCFL3XTB228-06-202217.160017.160017.160017.1600100
RCFL4ALE128-06-20220.28000.28000.28000.2800142 601
RCFL4ALE228-06-202211.400011.400010.000010.00009 850
RCFL4ALR28-06-20220.38000.38000.38000.38004 205
RCFL4ALR228-06-20220.92000.93000.92000.930060 000
RCFL4CCC28-06-20220.38000.42000.38000.420060 001
RCFL4CCC128-06-20229.85009.85008.96008.96002 000
RCFL4CDPRO228-06-20220.03000.03000.02000.030045 000
RCFL4CDPRO428-06-20220.38000.38000.36000.370020 100
RCFL4CDPRO528-06-20223.76003.80003.59003.59003 200
RCFL4CPS28-06-20228.11008.31008.11008.3100620
RCFL4KGH28-06-20220.43000.44000.39000.4200157 762
RCFL4KGH328-06-20222.88002.88002.80002.80001 100
RCFL4NAG328-06-20227.76007.76007.76007.76001 000
RCFL4PEO128-06-20224.60004.60004.60004.600010 000
RCFL4PGN228-06-20223.64003.64003.64003.6400450
RCFL4PKN228-06-20225.72005.72005.64005.64002 500
RCFL4PZU128-06-20225.57005.82005.57005.82003 300
RCFL5COPP28-06-20227.09007.30006.89006.89001 550
RCFL5NAG628-06-202211.200011.200011.200011.2000400
RCFL5W2028-06-20223.04003.10002.93003.030029 630
RCFL5W20128-06-20221.96001.99001.96001.97002 973 000
RCFL6COPP228-06-202222.400022.400022.400022.4000200
RCFL6FW2028-06-20221.40001.40001.40001.40005 000
RCFL6NAG528-06-20225.62006.23005.62005.71001 085
RCFL6SILVE128-06-20222.45002.45002.45002.4500500
RCFL6W2028-06-20221.45001.49001.42001.430020 350
RCFL6W20328-06-202210.060010.06009.99009.99003 620
RCFL8OIL628-06-20222.26002.26002.26002.26001 000
RCFL8SILVE428-06-20220.99000.99000.88000.88005 100
RCFL9OIL428-06-20221.20001.20001.20001.200050
RCFS10OIL828-06-20220.75000.86000.75000.850012 796
RCFS2ALE28-06-202228.600028.600028.300028.300050
RCFS3ALE128-06-20226.54006.87006.54006.8700850
RCFS3CPS28-06-20226.06006.06006.06006.0600500
RCFS3MSFIN28-06-20222.46002.48002.43002.44001 290
RCFS3OIL828-06-20224.60004.60004.60004.600030
RCFS4ALE128-06-20224.91005.60004.91005.60003 050
RCFS4CCC28-06-20229.44009.44008.01009.05003 700
RCFS4KGH228-06-20223.26003.39003.02003.360024 226
RCFS4LPP228-06-20221.40001.40001.40001.40003 825
RCFS4MSFIN28-06-20221.08001.08001.08001.08001 000
RCFS4OIL728-06-20220.52000.52000.52000.5200400
RCFS4PALL28-06-20221.57001.70001.57001.70002 800
RCFS4PKN228-06-20225.08005.08005.08005.080051
RCFS4PKO128-06-20221.09001.09001.09001.09001 827
RCFS5FW2028-06-20220.86000.86000.83000.84003 000
RCFS5W2028-06-20224.14004.14004.01004.01001 770
RCFS6COPP328-06-202211.820013.320011.820013.3200605
RCFS6FW20328-06-20222.91002.91002.90002.90005 000
RCFS6OIL828-06-20221.05001.05001.05001.05002 580
RCFS6W2028-06-20222.55002.64002.55002.64001 750
RCFS8COPP328-06-202210.800010.800010.800010.800020
RCTLKGH28-06-20223.80003.80003.80003.8000162
RCTLOIL928-06-202223.550023.550023.550023.5500150
RCTLPLAT1028-06-20224.93004.93004.93004.9300100
RCTLSILVE2628-06-20220.74000.74000.74000.7400700
REDAN28-06-20220.21000.22900.21000.22906 201
REINO28-06-20221.40001.40001.32001.3200910
RELPOL28-06-20226.00006.00005.84006.00004 714
REMAK28-06-202211.700011.700011.500011.5000157
RESBUD28-06-20220.55200.60000.55200.60002 100
ROPCZYCE28-06-202229.900029.900029.500029.500086
RYVU28-06-202224.300024.500023.500024.50002 614
SANOK28-06-202211.180012.000011.180012.000010 694
SANPL28-06-2022245.8000248.2000241.0000245.600042 677
SANTANDER28-06-202212.900013.058012.900013.0580998
SANWIL28-06-20221.41001.48501.41001.43007 649
SATIS28-06-20220.56000.61500.55000.61005 587
SEKO28-06-20227.10007.10007.10007.100020
SELENAFM28-06-202222.900023.200022.900023.200010 473
SELVITA28-06-202268.500070.200068.500068.900013 586
SERINUS28-06-20226.70006.70006.55006.55009 486
SESCOM28-06-202226.800026.800026.800026.800037
SFINKS28-06-20220.36100.39000.36100.386024 563
SHOPER28-06-202232.000033.000032.000032.2000949
SILVAIR-REGS28-06-20224.12004.12004.12004.12001 825
SKARBIEC28-06-202221.000021.000020.500020.90001 380
SKOTAN28-06-20221.43201.43201.43201.43209
SNIEZKA28-06-202274.600074.600072.800073.2000151
SOHODEV28-06-20220.57500.58500.57000.585013 339
SOLAR28-06-20225.74005.74005.74005.74005
SONEL28-06-20229.70009.70009.70009.7000147
SPYROSOFT28-06-2022290.0000290.0000271.0000277.0000756
STALEXP28-06-20222.96002.99502.96002.980024 398
STALPROD28-06-2022272.5000277.0000270.0000276.0000806
STALPROFI28-06-202210.760010.960010.700010.84009 721
STSHOLDING28-06-202215.190015.298014.610014.900038 599
SUNEX28-06-202215.000017.400013.550017.0000514 333
SUWARY28-06-202224.000024.000024.000024.00005
SYGNITY28-06-202212.800012.850012.600012.85003 537
SYNEKTIK28-06-202224.400025.950024.200025.95007 339
TALEX28-06-202216.300016.300016.300016.30002
TARCZYNSKI28-06-202242.000042.600040.200042.6000157
TATRY28-06-2022148.0000149.0000148.0000149.000053
TAURONPE28-06-20223.43803.48203.41803.42901 316 942
TESGAS28-06-20223.71003.78003.71003.78006 350
TIM28-06-202231.900031.900031.300031.300014 305
TORPOL28-06-202219.440019.440019.020019.260028 013
TOWERINVT28-06-20228.40008.40008.40008.4000200
TOYA28-06-20225.71005.71005.50005.520074 346
TRAKCJA28-06-20221.60001.84001.58001.7860586 853
TRANSPOL28-06-20223.31003.38003.31003.38002 686
TSGAMES28-06-2022123.0000127.6000121.5000124.200069 931
ULMA28-06-202256.800056.800055.400056.4000534
ULTGAMES28-06-202218.900019.700018.320019.56001 573
UNIBEP28-06-20228.54008.54008.50008.500060
UNICREDIT28-06-202246.500046.500046.500046.500050
UNIMA28-06-20224.39004.42004.28004.28003 666
UNIMOT28-06-202251.000051.100050.100050.50002 930
URSUS28-06-20220.24550.24950.24200.247057 030
VENTUREIN28-06-20222.52002.62002.52002.6200705
VERCOM28-06-202236.900037.000035.700036.80002 078
VIGOSYS28-06-2022630.0000638.0000620.0000620.000064
VINDEXUS28-06-20226.64006.64006.46006.64002 500
VISTAL28-06-20221.29601.40201.27801.3360138 337
VIVID28-06-20221.30001.30001.24001.300011 300
VOTUM28-06-202233.450034.450032.800034.350015 532
VOXEL28-06-202241.900042.300040.600040.90002 527
VRG28-06-20223.72003.80003.72003.800018 027
WASKO28-06-20221.80001.82001.77501.82005 289
WAWEL28-06-2022504.0000506.0000500.0000506.000091
WIELTON28-06-20225.90005.99005.84005.900029 183
WIKANA28-06-20223.40003.40003.40003.400074
WIRTUALNA28-06-202296.100099.100094.800097.00005 075
WITTCHEN28-06-202217.700018.100017.700018.10002 759
WOJAS28-06-20224.45004.90004.45004.80006 010
XTB28-06-202220.080020.420019.800019.9700146 835
XTPL28-06-202241.800042.000041.700041.7000394
ZAMET28-06-20220.75000.75000.73000.736040 333
ZEPAK28-06-202223.250023.750022.150023.400091 463
ZPUE28-06-2022270.0000275.0000270.0000275.000029
ZREMB28-06-20221.95002.08001.95002.000039 700
ZUE28-06-20223.52003.52003.43003.50003 573
ZYWIEC28-06-2022494.0000497.0000488.0000497.000043
INNOVATOR28-06-2022913.6600913.6600911.4700911.4700161 124
INVESTORMS28-06-20224719.61004719.61004711.46004711.4600232 591
MWIG4028-06-20224089.55004128.45004079.55004107.750097 793
MWIG40DVP28-06-202284.340084.340084.340084.340097 793
MWIG40TR28-06-20225670.33005727.60005659.98005699.100097 793
SWIG8028-06-202217055.180017108.610017024.060017076.390025 293
SWIG80DVP28-06-2022360.8400360.8400360.8400360.840025 293
SWIG80TR28-06-202223250.270023323.110023207.840023279.180025 293
TBSP.INDEX28-06-20221636.97001647.98001636.97001647.98001 866
WIG28-06-202254202.530054663.550054199.160054492.82001 082 404
WIG-BANKI28-06-20225647.39005746.24005639.76005712.2400225 373
WIG-BUDOW28-06-20223644.84003665.06003603.20003656.92007 429
WIG-CEE28-06-20221694.56001697.69001688.21001697.69001 107
WIG-CHEMIA28-06-202211368.680011512.750011337.620011422.16005 036
WIG-ENERG28-06-20223090.34003106.44003035.49003055.880037 369
WIG-ESG28-06-20228719.50008802.12008719.50008772.66001 031 329
WIG-GORNIC28-06-20224546.75004640.36004478.75004531.5300222 289
WIG-GRY28-06-202210962.350011166.740010951.200011144.97000
WIG-INFO28-06-20224006.28004034.52003987.55004016.34008 351
WIG-LEKI28-06-20222730.31002798.82002717.64002782.31002 282
WIG-MEDIA28-06-20226045.47006159.89006012.62006095.1800790
WIG-MOTO28-06-20225674.21005806.68005662.05005791.4500393
WIG-NRCHOM28-06-20222495.68002531.01002490.83002501.69001 345
WIG-ODZIEZ28-06-20225158.19005240.90005064.20005158.610058 572
WIG-PALIWA28-06-20226172.82006265.74006163.54006255.7200131 727
WIG-POLAND28-06-202255963.880055963.880055746.260055862.70001 062 922
WIG-SPOZYW28-06-20222211.15002211.15002166.61002168.40001 093
WIG-UKRAIN28-06-2022297.9600297.9600292.9700292.9700914
WIG.GAMES528-06-202213182.610013447.020013182.610013331.70000
WIG.MS-BAS28-06-202213971.000014183.400013793.430013916.5700251 184
WIG.MS-FIN28-06-20228090.27008252.79008089.93008215.1100244 314
WIG.MS-PET28-06-20228129.63008278.00008129.63008266.1800136 367
WIG14028-06-20221044.65001053.62001044.65001050.13001 066 631
WIG2028-06-20221722.58001744.91001722.58001739.0800943 545
WIG20DVP28-06-20227.26007.26007.26007.2600943 545
WIG20LEV28-06-2022290.1800296.3000290.1800294.3600943 545
WIG20SHORT28-06-20223937.18003937.18003894.69003908.1900943 545
WIG20TR28-06-20223250.41003279.99003246.37003269.0500943 545
WIG3028-06-20222121.39002140.91002119.79002133.5900992 260
WIG30TR28-06-20223938.97003975.22003936.00003961.6300992 260
WIGDIV28-06-20221068.06001082.33001066.96001078.7200472 677
WIGTECH28-06-202210592.020010647.090010566.880010647.090086 102
WIGTECHTR28-06-202211319.940011378.800011293.070011378.800086 102