Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 27 lipca, 10:29
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
HYPERION 0,44 -10,20 0,03
IPOPEMA 1,63 -9,94 0,01
RAFAKO 7,17 -6,88 1,05
TRITON DEVELOPMENT 3,90 -6,02 0,01
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 27 lipca, 10:29
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
GRAVITON CAPITAL 0,97 +15,48 0,01
REDWOOD HOLDING 1,41 +8,46 0,04
HARPER HYGIENICS 1,03 +6,19 0,00
ALTA 3,48 +6,10 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 27 lipca, 10:29
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PLAY 35,19 -2,25 601,79
ORANGE POLSKA 5,27 +3,13 24,24
KGHM POLSKA MIEDZ SA 123,85 -0,12 14,36
PZU 44,36 +0,09 11,40
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-07-27 10:49)
WIG 62210.01 -0,24%
WIG20 2346.36 -0,59%
mWIG40 4932.89 +0,05%
sWIG80 15702.44 +0,10%
WIG-BANKI 7514.41 -0,26%
WIG-BUDOW 3381.28 -0,29%
WIG-INFO 2127.81 -0,43%
WIG-MEDIA 5140.49 -0,54%
WIG-PALIWA 7112.31 -1,05%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 4427.11 +0,70%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 739.77 +1,01%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
11BIT26-07-2017185.00193.50184.00191.4554 822
4FUNMEDIA26-07-20176.556.556.456.551 543
AATHOLD26-07-201719.0019.2519.0019.0074
ABCDATA26-07-20171.811.831.801.8364 658
ABMSOLID26-07-201713.2913.2912.3013.2911
ABPL26-07-201735.4035.4035.0235.02365
ACAUTOGAZ26-07-201745.5045.7045.0045.70840
ACTION26-07-20173.603.693.573.6818 368
ADIUVO26-07-201720.9420.9420.5020.946 085
AGORA26-07-201715.2415.4015.2015.405 744
AGROTON26-07-20176.426.486.356.4012 426
AILLERON26-07-201719.2919.3819.1219.159 258
AIRWAY26-07-20171.341.351.281.3472 780
ALCHEMIA26-07-20175.065.065.005.0216 378
ALIOR26-07-201761.4062.1061.2062.00436 344
ALMA26-07-20170.870.900.810.81441 285
ALTA26-07-20173.403.403.243.283 884
ALTUSTFI26-07-201716.4016.4916.4016.40157
ALUMETAL26-07-201746.6848.0046.6847.8032 331
AMBRA26-07-201710.8510.9010.8110.812 600
AMICA26-07-2017168.00168.00167.45167.451 310
AMREST26-07-2017374.00379.00371.00377.008 412
APATOR26-07-201732.0032.0030.9030.905 904
APLISENS26-07-201712.9512.9512.6212.95174
APSENERGY26-07-20173.993.993.993.991
ARCTIC26-07-20174.064.184.064.1247 663
ARCUS26-07-20171.051.101.051.109 011
ARKASWE1726-07-2017102.00102.00102.00102.00100
ARTERIA26-07-20178.488.487.968.291 818
ARTIFEX26-07-201713.4913.4912.9213.4932
ASBIS26-07-20172.382.392.362.3720 267
ASSECOBS26-07-201726.9227.5026.9227.503 338
ASSECOPOL26-07-201745.5045.5744.9044.9084 736
ASSECOSEE26-07-201712.0112.0512.0012.0010 651
ASTARTA26-07-201768.0068.3167.5068.306 552
ATAL26-07-201739.0039.4438.8039.001 430
ATENDE26-07-20175.155.155.105.142 357
ATLANTAPL26-07-20174.544.784.544.78393
ATLANTIS26-07-20170.640.650.620.623 731
ATLASEST26-07-20171.141.141.101.104 165
ATM26-07-201711.1711.2510.6711.252 500
ATMGRUPA26-07-20174.304.354.224.357 865
AUTOPARTN26-07-20175.305.305.145.24134 227
AVIAAML26-07-20174.995.104.904.9911 767
AVIASG26-07-201720.0020.0020.0020.006
AWBUD26-07-20176.156.346.156.34235
BALTONA26-07-20172.112.112.112.112
BBIDEV26-07-20170.800.800.790.8010 821
BEDZIN26-07-201724.2524.2524.1424.1410
BENEFIT26-07-20171059.001059.001040.001059.00661
BEST26-07-201731.0031.0031.0031.0010
BETACOM26-07-201710.7710.7710.7710.7753
BGZBNPP26-07-201760.4361.5060.4361.50501
BIK26-07-201717.1517.1517.1517.152
BIOMEDLUB26-07-20171.191.211.121.18206 934
BIOTON26-07-20175.765.855.745.8319 628
BMPAG26-07-20178.858.858.478.84568
BOGDANKA26-07-201769.0172.0069.0171.8049 086
BORYSZEW26-07-201710.7510.8610.6410.6728 744
BOS26-07-201710.5910.6710.5410.609 337
BRASTER26-07-201713.9213.9713.7913.807 777
BRIJU26-07-20177.477.477.207.299 394
BSCDRUK26-07-201736.6036.6035.1136.47643
BUDIMEX26-07-2017233.15235.25230.00230.0025 655
BUMECH26-07-20170.940.960.890.914 172 835
BYTOM26-07-20172.492.492.462.4825 757
BZWBK26-07-2017360.00361.55356.65358.0047 447
CAPITAL26-07-20172.722.722.652.6511 704
CCC26-07-2017230.00234.00230.00233.6529 076
CDPROJEKT26-07-201787.6688.0086.7087.2874 539
CDRL26-07-201727.7128.0027.7128.00249
CEZ26-07-201765.3565.5065.3565.39557
CFI26-07-20170.780.790.750.77299 323
CHEMOS26-07-20171.591.671.501.52480 205
CIECH26-07-201760.4360.8560.3860.5951 171
CIGAMES26-07-20170.910.920.900.92536 026
CITYSERV26-07-20179.009.309.009.308 420
CLNPHARMA26-07-201735.4436.5835.1536.1215 921
CNT26-07-20177.477.477.337.33243
COALENERG26-07-20170.880.940.880.9315 529
COGNOR26-07-20171.411.411.401.401 866
COLIAN26-07-20173.373.373.353.3510 090
COMARCH26-07-2017208.05208.10203.10204.551 133
COMP26-07-201758.3958.4058.3958.40138
CORMAY26-07-20173.003.162.953.101 006 212
CUBEITG26-07-20171.952.251.952.0590 367
CYFRPLSAT26-07-201725.5225.8325.2925.80217 042
CZTOREBKA26-07-20170.750.750.750.755
DBW20S081726-07-2017118.40118.70118.40118.703 381
DEBICA26-07-2017106.20108.00106.20108.00288
DECORA26-07-201710.3010.3010.0010.002 574
DEKPOL26-07-201723.1023.1022.3022.991 080
DELKO26-07-20179.559.559.559.5520
DGA26-07-20174.804.804.654.8067
DINOPL26-07-201750.2050.2050.0050.0590 477
DOMDEV26-07-201774.5075.4574.5075.455 411
DREWEX26-07-20171.141.141.141.1465
DROZAPOL26-07-20171.851.851.851.85400
ECHO26-07-20175.695.695.635.6521 616
EFEKT26-07-201726.9826.9826.8026.98181
EKOEXPORT26-07-201712.0512.0511.9512.023 111
ELBUDOWA26-07-2017112.20112.20106.55109.201 175
ELEKTROTI26-07-201712.9413.4412.8913.441 950
ELEMENTAL26-07-20173.223.223.213.2228 748
ELZAB26-07-201712.2812.6812.1012.68635
EMCINSMED26-07-20179.999.999.999.991
EMPERIA26-07-201782.5083.6981.5183.696 800
ENAP26-07-20171.051.051.051.0559 695
ENEA26-07-201714.8914.9914.8914.95196 257
ENELMED26-07-201712.3612.5012.3612.50849
ENERGA26-07-201712.2312.3712.0812.20786 482
ENERGOINS26-07-20171.651.691.511.60178 827
ENTER26-07-201729.9629.9629.9629.9620
ERBUD26-07-201728.9028.9028.9028.902
ERG26-07-201764.4064.4063.8964.00158
ERGIS26-07-20176.116.256.106.2022 657
ESOTIQ26-07-201711.1711.2210.8311.15902
ETFDAX26-07-2017499.31501.50498.15501.5012
ETFSP50026-07-201792.4792.7291.9792.458 146
ETFW20L26-07-2017279.34281.00279.22281.003 156
EUCO26-07-201729.8030.8929.8030.88258
EUROCASH26-07-201733.1534.6533.1534.59586 435
EUROTEL26-07-201721.1521.1521.1521.15304
FAM26-07-20173.553.703.553.6131 651
FAMUR26-07-20175.825.935.775.89361 069
FASING26-07-201717.6117.6117.0517.50374
FASTFIN26-07-20171.551.551.501.505 023
FEERUM26-07-201716.0016.0015.3015.99124
FERRO26-07-201716.8517.5016.0016.589 480
FERRUM26-07-20174.384.384.254.382 852
FON26-07-20170.230.230.220.23144 214
FORTE26-07-201777.8178.6975.6677.9423 859
FORTUNA26-07-201722.9122.9122.9122.9125 000
FOTA26-07-20170.530.530.490.4998 055
GEKOPLAST26-07-201712.1912.1911.8512.19924
GETBACK26-07-201719.2719.2718.9318.9869 835
GETBACK-PDA26-07-201718.9919.0018.6018.70121 551
GETIN26-07-20171.321.361.321.36362 157
GETINOBLE26-07-20171.401.461.391.451 517 797
GINOROSSI26-07-20171.991.991.991.997 602
GLCOSMED26-07-20173.173.303.103.30661
GOBARTO26-07-20178.178.358.128.357 005
GORENJE26-07-201728.7028.7927.9928.7986
GPRE26-07-20174.854.854.834.8318 677
GPW26-07-201747.0147.4446.5047.0544 996
GRAVITON26-07-20170.770.840.770.8430 352
GROCLIN26-07-201710.8610.9110.2410.4056 130
GRODNO26-07-20177.978.227.978.221 101
GRUPAAZOTY26-07-201768.8669.2468.7469.1969 471
GTC26-07-20179.509.559.459.5513 291
HANDLOWY26-07-201770.0070.4069.9470.4034 004
HARPER26-07-20171.031.030.970.971 872
HELIO26-07-201716.2016.2016.2016.20297
HERKULES26-07-20173.954.043.904.0032 454
HUBSTYLE26-07-20171.091.131.071.1311 763
HYDROTOR26-07-201740.8040.8040.0040.20152
HYPERION26-07-20170.500.500.470.4986 564
I2DEV26-07-201714.2714.9714.2714.403 744
IDEABANK26-07-201725.2525.3324.8625.2112 062
IFCAPITAL26-07-20170.580.590.560.591 403
IFIRMA26-07-20173.443.483.433.483 030
IIAAV26-07-20178.808.838.808.8315
IMCOMPANY26-07-20179.9510.109.959.952 325
IMMOBILE26-07-20173.723.773.663.72474
IMPEL26-07-201723.7723.7722.8522.85226
IMPERA26-07-20171.892.071.781.9011 885
IMPEXMET26-07-20174.394.434.394.421 749
IMS26-07-20173.483.483.483.48100
INC26-07-20171.861.861.861.8656
INDATA26-07-20170.510.530.510.5265 680
INDYKPOL26-07-201760.2060.2060.2060.201
INGBSK26-07-2017190.55193.20190.55193.1527 944
INPRO26-07-20175.005.005.005.001 000
INSTALKRK26-07-201715.8215.9015.8215.90300
INTERAOLT26-07-201711.2911.3911.2011.395 066
INTERCARS26-07-2017282.00286.00282.00286.00880
INTERFERI26-07-20173.933.933.933.93437
INTERSPPL26-07-20172.702.832.702.8326 067
INTLADS1163526-07-201743.6943.6943.6943.692
INTLBCO1255926-07-201757.8058.2557.8058.2534
INTLBCO1256726-07-201762.6063.2561.8563.258 012
INTLBCO1267426-07-201747.5548.2047.5548.2079
INTLBCO1296326-07-201745.5745.5745.5745.5780
INTLBCO1323526-07-201733.0034.7032.6534.701 129
INTLBCO1324326-07-201739.1539.1538.9639.05139
INTLBCO1921626-07-201726.3026.3026.3026.30200
INTLBMW1660026-07-20173.703.703.703.70250
INTLDAX1508126-07-201797.8097.8097.8097.807
INTLDAX1509926-07-2017106.10106.50105.30105.90921
INTLDAX1779826-07-201732.8235.2532.8234.25997
INTLDAX1823426-07-201725.3225.3224.2524.253 120
INTLDOW1897826-07-2017101.10101.10101.10101.1011
INTLEUD1913326-07-201734.7434.7434.7434.7480
INTLEUR1773126-07-201715.8815.8815.8815.8880
INTLEUR1873926-07-201722.1822.1822.1822.186
INTLGLD1283126-07-201750.2550.2550.2550.25267
INTLGLD1831726-07-201733.8234.7733.8234.77125
INTLKGH1502426-07-201761.2061.2061.2061.2050
INTLKGH1694926-07-201743.1643.6643.1143.6663
INTLKGH1729326-07-201740.4140.4140.4140.41500
INTLKGH1745926-07-201731.0632.1130.6632.00708
INTLKGH1918226-07-201726.4326.6926.4226.697 433
INTLNAG1845726-07-20173.003.002.962.96400
INTLPEO1241926-07-201730.0030.0030.0030.0025
INTLPEO1697226-07-201724.0724.8724.0724.82772
INTLPGE1889526-07-20172.692.692.692.693 000
INTLPGE1917426-07-20172.022.021.991.992 949
INTLPGN1920826-07-20170.640.640.640.64600
INTLPKN1839026-07-201716.2216.2216.2216.22200
INTLPKN1892926-07-20179.9911.089.9911.08929
INTLPKO1881226-07-20175.395.395.385.381 032
INTLPZU1890326-07-20175.455.454.834.834 000
INTLSLV0964726-07-201710.3510.6510.3510.651 410
INTLSLV1295526-07-20178.658.658.658.6524
INTLSPX1782226-07-201711.1911.1911.1911.1933
INTLUSD0561126-07-201723.0023.1123.0023.001 000
INTLUSD0570226-07-201718.7318.7318.7318.73220
INTLUSD0585026-07-201712.6512.8012.6512.8092
INTLVOW1829126-07-20177.857.857.857.855
INTLW201248426-07-20179.789.789.789.781 000
INTLW201714526-07-20175.165.165.165.16400
INTLW201738426-07-20174.434.434.434.4330
INTLW201776426-07-20172.782.782.782.78700
INTLW201777226-07-20173.053.053.033.03919
INTLW201849926-07-20172.342.342.342.344 500
INTLW201861426-07-20172.052.052.052.0550
INTLW201893726-07-20171.711.711.711.712 500
INTLW201922426-07-20171.201.231.201.231 315
INTLW201923226-07-20171.441.501.441.502 150
INTROL26-07-20177.157.257.157.202 784
INTSADS1834126-07-201713.1813.1813.1813.18100
INTSBCO1135326-07-201753.4053.4053.4053.4012
INTSBCO1167626-07-201743.8343.8341.8441.8478
INTSBCO1898626-07-201721.1321.8719.9219.921 336
INTSDAX0819326-07-201749.6350.1548.4050.151 095
INTSDAX1885326-07-201737.7837.7837.7837.7825
INTSDOW1743426-07-201735.5835.5832.5032.50200
INTSEUC0110726-07-201710.7310.7310.7310.736
INTSEUD0713826-07-201711.4912.1111.3011.301 910
INTSEUR1770726-07-201718.0518.0517.1517.1595
INTSEUR1846526-07-201711.0011.0011.0011.00100
INTSGBU1635226-07-201726.6226.6226.6226.6238
INTSGLD1909126-07-201723.0823.0823.0823.0854
INTSKGH0071126-07-201728.4728.5727.5727.573 430
INTSKGH1880426-07-201716.9416.9416.9416.9420
INTSNDX1872126-07-20178.218.718.128.71312
INTSNDX1905926-07-201720.3520.3520.0520.095 141
INTSNKX0797126-07-201731.9131.9131.9131.91110
INTSPGE1099126-07-20173.053.053.053.05800
INTSPGE1414226-07-20172.072.072.042.044 000
INTSPGN0943126-07-20171.291.291.291.29900
INTSPKN1832526-07-201724.7324.7321.5821.581 048
INTSPKN1858026-07-201733.3033.3033.3033.3025
INTSPKO0274126-07-20177.057.057.057.0520
INTSSP51792126-07-20177.297.327.187.181 030
INTSW200074526-07-20171.511.521.511.523 000
INTSW200319426-07-20173.163.163.163.16800
INTSW200589226-07-20174.294.304.294.301 350
INTSW201868926-07-20171.211.231.161.161 983
INVCEEFIZ26-07-2017502.00502.00502.00502.004
INVFIZ26-07-2017911.10911.10910.00910.0011
INVISTA26-07-20171.301.301.291.306 145
INVPEFIZ26-07-2017800.20800.20800.20800.2015
IPOPEMA26-07-20171.781.861.741.816 313
IQP26-07-20170.330.330.330.3310
IZOBLOK26-07-2017160.00162.90160.00162.9015
IZOLACJA26-07-20172.302.302.072.254 519
JHMDEV26-07-20171.891.901.891.902 373
JSW26-07-201784.2086.4381.7085.00993 406
JWCONSTR26-07-20174.794.794.754.756 821
JWWINVEST26-07-20172.022.052.022.0598
K2INTERNT26-07-201715.6415.6515.4015.402 911
KANIA26-07-20171.681.701.621.7063 258
KBDOM26-07-20173.273.273.273.2768
KCI26-07-20171.171.191.131.1599 535
KERNEL26-07-201762.9063.5062.1663.0124 490
KETY26-07-2017419.80422.95418.30419.904 671
KGHM26-07-2017123.20124.75122.50124.00934 768
KGL26-07-201724.9925.0024.9925.001 001
KINOPOL26-07-201711.0011.0010.9511.002 043
KOGENERA26-07-201789.9090.4088.6190.003 086
KOMPUTRON26-07-20176.346.346.246.243 820
KONSSTALI26-07-201728.0029.8028.0029.801 404
KOPEX26-07-20174.124.144.004.0755 608
KPPD26-07-201728.0028.0028.0028.00134
KRAKCHEM26-07-20172.612.622.512.512 167
KREC26-07-20176.286.286.286.282
KREZUS26-07-20171.021.041.001.0158 561
KRKA26-07-2017220.00220.00220.00220.0018
KRUK26-07-2017336.00337.95332.00334.7045 832
KRUSZWICA26-07-201767.4069.9967.4069.99824
KRVITAMIN26-07-20175.975.975.505.963 391
KSGAGRO26-07-20172.252.292.222.223 690
LABOPRINT26-07-201711.3511.3511.3511.351
LARK26-07-20170.580.580.500.52117 574
LARQ26-07-201719.8019.8019.2019.80835
LCCORP26-07-20171.921.921.861.91255 275
LENA26-07-20174.104.154.104.101 891
LENTEX26-07-201710.2410.249.9710.0617 358
LIBET26-07-20172.202.202.172.172 500
LIVECHAT26-07-201754.9055.0054.7054.9035 369
LMDSFIZ26-07-20171429.001429.001429.001429.0020
LOKUM26-07-201716.9916.9916.9916.993
LOTOS26-07-201749.2150.2049.2149.79282 340
LPP26-07-20176997.007029.006830.057000.003 845
LSISOFT26-07-201712.3812.3812.3812.381 179
LUBAWA26-07-20171.251.251.221.23159 912
MABION26-07-201792.0293.8592.0193.852 053
MAKARONPL26-07-20175.755.755.755.75100
MANGATA26-07-2017118.50118.50115.00115.00419
MARVIPOL26-07-201712.7012.7012.1012.558 517
MASTERPHA26-07-20176.326.326.006.121 653
MAXCOM26-07-201758.3058.3058.0058.305 982
MBANK26-07-2017463.80463.80454.40460.006 899
MBWS26-07-201767.0067.0067.0067.001
MCI26-07-20179.289.289.149.1411 024
MDIENERGIA26-07-20173.603.663.513.514 259
MEDIACAP26-07-20172.702.702.702.70100
MEDICALG26-07-2017270.70270.70265.00267.953 227
MENNICA26-07-201719.0019.3019.0019.00223
MERCATOR26-07-201718.9318.9318.3218.5091
MERCOR26-07-201710.1110.119.939.9313 761
MEXPOLSKA26-07-20177.157.156.877.15110
MFO26-07-201735.1237.0035.0336.601 515
MILKILAND26-07-20171.681.741.681.7425 215
MILLENNIUM26-07-20177.727.727.617.64606 413
MIRACULUM26-07-20171.611.661.611.6647 710
MIRBUD26-07-20171.401.401.371.38144 832
MOL26-07-2017302.00302.00302.00302.0035
MONNARI26-07-20177.607.607.117.3652 818
MORIZON26-07-20171.291.291.291.293 406
MOSTALPLC26-07-201711.3511.3511.3511.351
MOSTALWAR26-07-201710.4010.4510.3010.301 107
MOSTALZAB26-07-20170.910.910.890.9092 874
MWTRADE26-07-20176.806.996.806.99439
NETIA26-07-20173.903.943.883.92616 635
NEUCA26-07-2017335.05335.05326.00335.003 153
NEWAG26-07-201716.9517.1016.6416.854 868
NOVITA26-07-201750.8050.8048.4048.40648
NOWAGALA26-07-20172.012.052.012.057 000
NTTSYSTEM26-07-20172.102.102.022.103 008
ODLEWNIE26-07-20174.014.014.014.01990
OPENFIN26-07-20172.072.142.062.147 481
OPONEO.PL26-07-201748.9748.9748.2048.401 917
ORANGEPL26-07-20175.135.155.035.114 231 244
ORBIS26-07-201788.3588.3587.0088.004 438
ORION26-07-201778.7078.7074.6078.6720
ORZBIALY26-07-201712.2212.4912.2212.491 973
OTLOG26-07-201721.0021.0021.0021.001
OTMUCHOW26-07-20174.304.304.204.3020 978
OVOSTAR26-07-2017107.60107.60107.55107.5514
PAGED26-07-201758.4758.4758.4558.471 001
PAMAPOL26-07-20171.261.271.241.273 702
PANOVA26-07-201724.8024.8024.4024.40163
PATENTUS26-07-20171.161.161.121.1615 106
PBG26-07-20172.973.122.973.0952 454
PBKM26-07-201755.0055.0054.3654.362 343
PCCEXOL26-07-20171.851.851.831.851 550
PCCROKITA26-07-201792.1592.1592.0092.00196
PCM26-07-201732.5032.5632.4032.56724
PEGAS26-07-2017163.55170.00163.55164.3018
PEKABEX26-07-20179.309.309.309.30900
PEKAO26-07-2017127.40129.80127.35128.50375 744
PEMANAGER26-07-201751.5051.5051.5051.5074
PEP26-07-201712.3712.5012.2112.26407
PEPEES26-07-20171.301.301.291.292 163
PFLEIDER26-07-201745.3045.3044.8345.002 526
PGE26-07-201712.8412.9012.7712.83727 000
PGNIG26-07-20176.506.566.506.561 447 680
PGSSOFT26-07-201713.1113.1512.9013.0024 864
PHN26-07-201715.3415.8715.3415.851 729
PKNORLEN26-07-2017106.00109.25105.10108.20580 315
PKOBP26-07-201736.2036.4936.0136.30861 835
PKOGS26-07-2017102.35102.35102.34102.351 022
PKPCARGO26-07-201761.6062.2061.6061.955 942
PLASTBOX26-07-20172.352.352.352.351
PLAYWAY26-07-201758.8759.3958.0059.002 074
PLAZACNTR26-07-20177.377.477.007.4783
PMPG26-07-20173.393.543.383.547 054
POLICE26-07-201720.7020.9220.7020.92225
POLIMEXMS26-07-20176.136.496.106.461 051 251
POLMED26-07-20172.462.462.462.469
POLNA26-07-201719.9920.0019.9920.00698
POLNORD26-07-201710.6010.6010.3710.40246 415
POLWAX26-07-201713.8613.8613.7513.852 174
POZBUD26-07-20172.442.442.352.3915 002
PRAGMAFA26-07-201713.6613.6613.6613.6617
PRAGMAINK26-07-20179.759.759.559.75661
PRAIRIE26-07-20171.351.351.221.33858 646
PRIMAMODA26-07-20174.904.904.754.853 121
PROCAD26-07-20171.491.491.421.4269
PROCHEM26-07-201717.5117.6517.1417.655 613
PROCHNIK26-07-20170.910.910.880.9123 075
PROJPRZEM26-07-201713.1713.1713.0013.001 424
PROTEKTOR26-07-20173.833.833.803.803 180
PROVIDENT26-07-20178.508.508.508.501
PULAWY26-07-2017182.20186.00182.20184.90749
PZU26-07-201744.6045.1044.3244.322 100 451
QUANTUM26-07-201720.7320.7519.7520.752 622
QUERCUS26-07-20175.685.685.535.5938 715
QUMAK26-07-20171.601.601.551.5910 637
RADPOL26-07-20171.501.521.481.48121 076
RAFAKO26-07-20177.647.707.557.7038 111
RAFAMET26-07-201716.3916.3915.6515.65521
RAINBOW26-07-201739.4139.8439.2139.5018 777
RANKPROGR26-07-20171.901.901.781.86178 536
RAWLPLUG26-07-201712.0012.0012.0012.00305
RCCRUAOPEN26-07-20177.457.517.437.5149 260
RCDAXAOPEN26-07-2017523.70523.70523.70523.702
RCFL3COFF26-07-20174.874.874.874.871 025
RCFL3COPP26-07-201720.2420.3920.0520.39450
RCFL3GOLD26-07-201730.9130.9130.9030.9085
RCFL3KGH26-07-201719.3019.5219.0019.254 907
RCFL3LTS26-07-2017387.60387.60387.60387.609
RCFL3MGN26-07-20173.733.903.683.90700
RCFL3OIL26-07-20170.971.000.960.99589 527
RCFL3OIL226-07-2017113.50115.70113.30115.708 903
RCFL3OPL26-07-201710.2910.2910.2610.261 160
RCFL3PEO26-07-201733.6033.6033.6033.6027
RCFL3PGE26-07-201714.9014.9014.9014.90500
RCFL3SILVE26-07-20175.885.885.805.801 254
RCFL3SUGA26-07-20172.472.472.462.461 810
RCFL3W2026-07-201793.2093.2093.2093.20316
RCFL3WHT26-07-20178.548.748.548.606 532
RCFL4LIGH26-07-20178.828.828.828.8250
RCFL4OIL26-07-20176.186.185.966.1111 600
RCFS3ALR26-07-201724.3024.3024.3024.30805
RCFS3COPP26-07-20173.413.413.323.32463
RCFS3ENG26-07-201713.4513.4513.4513.451 000
RCFS3KGH26-07-20173.953.953.783.8020 040
RCFS3OIL26-07-201797.50100.4096.0096.00853
RCFS3PGN26-07-201726.9826.9826.9826.98100
RCFS3W2026-07-201733.6133.6133.2733.273 650
RCFS4ESX26-07-20172.082.082.082.08300
RCFS4OIL26-07-20174.434.434.244.245 984
RCGBSH1052026-07-20171082.301083.101082.301083.10170
RCGCOMB022126-07-20171059.501059.501059.501059.50300
RCGCOMB112026-07-20171057.301057.301057.201057.2081
RCGESX1011926-07-20171030.801030.801030.801030.803
RCGETNA032126-07-2017991.90991.90991.90991.9031
RCGETNA042126-07-2017960.80960.80960.80960.806
RCGNS01092026-07-20171060.001060.001060.001060.0030
RCGNS02062026-07-2017975.30975.30975.30975.3050
RCGSD3E082226-07-2017975.80975.80975.80975.80139
RCGSXLV122026-07-2017965.10965.10965.10965.1050
RCGW201062026-07-2017967.60967.60967.60967.6050
RCIDXB1101826-07-20171093.101093.101092.901092.9050
RCSCRAOPEN26-07-2017297.00299.00296.80296.80110
RCSILAOPEN26-07-201759.9560.1059.9560.10420
RCTLCOCO0426-07-201721.3521.6021.2921.57280
RCTLCOCO0526-07-201718.5318.5317.5317.538 870
RCTLSUGA0826-07-20170.770.770.770.771 000
RCTLWIG00126-07-201710.7610.7610.7610.7611
RCTSSILV1326-07-20171.771.771.771.773 000
RCWHTAOPEN26-07-20175.435.435.425.42683
REDWOOD26-07-20171.751.751.291.30173 789
RELPOL26-07-20178.518.518.508.51666
REMAK26-07-201718.0018.0017.7918.00251
RESBUD26-07-20170.710.740.690.7234 878
ROBYG26-07-20173.303.333.303.3247 076
RONSON26-07-20171.781.781.751.7722 025
ROPCZYCE26-07-201721.4321.4421.0121.441 345
RUBICON26-07-20171.191.191.181.184 571
SANOK26-07-201759.6060.4959.6060.493 366
SARE26-07-201720.9020.9020.9020.90254
SECOGROUP26-07-201720.0020.0020.0020.00512
SEKO26-07-20177.017.017.007.00170
SELENAFM26-07-201718.5019.0416.6518.407 449
SELVITA26-07-201754.0055.5054.0054.401 446
SERINUS26-07-20171.061.071.061.0621 325
SFINKS26-07-20172.102.122.072.1121 600
SILVANO26-07-201710.5010.5010.5010.50210
SIMPLE26-07-20177.817.817.617.61251
SKARBIEC26-07-201730.0030.0829.7229.952 575
SKOTAN26-07-20170.480.480.470.4836 063
SKYLINE26-07-20170.870.940.850.8522 600
SNIEZKA26-07-201768.5070.0068.5069.50806
SOHODEV26-07-20171.911.921.891.8950 240
SOLAR26-07-20171.181.181.181.18490
SONEL26-07-20179.209.209.139.20970
STALEXP26-07-20174.294.294.264.2966 639
STALPROD26-07-2017482.60492.00482.50487.052 672
STALPROFI26-07-201715.0715.1615.0715.164 000
STELMET26-07-201724.4424.4424.3024.30156 848
SUWARY26-07-20179.449.449.449.442
SWISSMED26-07-20171.061.061.001.0611 078
SYGNITY26-07-20173.423.423.353.409 294
SYNEKTIK26-07-201713.8015.1813.2114.9521 183
SYNTHOS26-07-20174.774.784.654.69626 700
TALEX26-07-201719.9520.0519.9520.05211
TARCZYNSKI26-07-201710.3210.4010.3210.40360
TAURONPE26-07-20173.793.823.753.751 356 621
TERMOREX26-07-20172.002.002.002.0010
TESGAS26-07-20172.702.702.702.705
TIM26-07-20178.808.808.418.679 551
TORPOL26-07-201712.4012.9512.3812.95270 255
TOYA26-07-20178.648.648.638.641 002
TRAKCJA26-07-201713.9513.9513.6013.8550 922
TRANSPOL26-07-20176.096.096.036.051 686
TRANSPOL-PDA26-07-20175.966.105.956.102 870
TRIGONPP26-07-2017137.52137.52137.52137.522 000
TRIGONPP126-07-2017139.99139.99139.99139.991
TRIGONPP326-07-2017139.96139.96139.96139.961
TRIGONPP426-07-2017139.00139.00137.00137.50183
TRIGONPP526-07-2017138.40138.40138.40138.401
TRITON26-07-20174.074.183.984.152 795
ULMA26-07-201774.0074.0074.0074.001
UNIBEP26-07-201713.8513.8913.5013.50783
UNICREDIT26-07-201772.9172.9172.1072.2040
UNIMA26-07-20173.703.803.703.802 580
UNIMOT26-07-201738.1038.2038.1038.122 759
UNIWHEELS26-07-2017248.00257.40248.00257.355 331
URSUS26-07-20174.864.904.784.88197 687
VINDEXUS26-07-20179.709.709.609.6042 358
VISTAL26-07-20176.306.306.186.253 312
VISTULA26-07-20173.293.373.293.3630 407
VIVID26-07-20173.053.103.053.102 660
VOTUM26-07-201710.1010.299.9210.297 396
VOXEL26-07-201716.0916.4516.0916.456 810
WADEX26-07-20175.505.505.505.5012
WARIMPEX26-07-20175.485.485.485.48100
WASKO26-07-20171.781.781.751.781 740
WAWEL26-07-20171141.001190.001141.001151.95393
WDX26-07-20177.657.707.657.701 231
WIELTON26-07-201716.3016.5016.1816.23103 860
WIKANA26-07-20171.511.581.511.58136
WIRTUALNA26-07-201752.9852.9951.8752.991 342
WITTCHEN26-07-201716.9916.9916.9516.952
WOJAS26-07-20175.055.055.005.00620
WORKSERV26-07-20178.358.358.108.2932 668
XTB26-07-20175.385.505.125.4514 142
YOLO26-07-20173.653.653.503.5035 462
ZAMET26-07-20171.301.391.301.30119 391
ZEPAK26-07-201717.9318.3617.9118.0055 846
ZPUE26-07-2017238.55238.60230.00232.0069
ZUE26-07-20179.439.499.259.491 993
ZYWIEC26-07-2017440.00446.00440.00446.00140
INVESTORMS26-07-20174906.424913.204906.424913.20175 887
MWIG4026-07-20174927.394932.214920.234930.5992 695
RESPECT26-07-20173084.513093.023082.723090.36438 188
SWIG8026-07-201715650.9815686.9115612.2115686.9148 038
WIG26-07-201762175.6662377.4762140.7662362.29765 819
WIG-BANKI26-07-20177512.597551.727502.647533.83142 181
WIG-BUDOW26-07-20173417.593422.813380.873390.9519 188
WIG-CEE26-07-2017940.31944.15940.31944.152 985
WIG-CHEMIA26-07-201715156.6715210.5815025.1315110.5110 895
WIG-ENERG26-07-20173281.313290.653272.213272.6628 350
WIG-GORNIC26-07-20174607.894657.084570.814640.48204 329
WIG-INFO26-07-20172153.502155.462134.282137.077 170
WIG-LEKI26-07-20176024.606070.255974.026065.724 207
WIG-MEDIA26-07-20175098.795168.285095.885168.28443
WIG-MOTO26-07-20175371.785429.845363.035429.841 812
WIG-NRCHOM26-07-20172108.372115.732103.432115.734 744
WIG-ODZIEZ26-07-20176006.706059.845938.696044.8034 729
WIG-PALIWA26-07-20177071.167223.037038.867188.1286 125
WIG-POLAND26-07-201763492.9463611.3663492.9463605.33761 633
WIG-SPOZYW26-07-20174384.644411.854363.154396.313 003
WIG-TELKOM26-07-2017728.43732.37721.76732.3729 511
WIG-UKRAIN26-07-2017619.58620.30618.32620.302 152
WIG2026-07-20172344.282363.742344.282360.26614 891
WIG20LEV26-07-2017743.16755.48743.16753.28614 891
WIG20SHORT26-07-20173334.403334.403306.653311.62614 891
WIG20TR26-07-20174047.364060.304047.364055.60614 891
WIG3026-07-20172736.362747.892736.022745.02659 531
WIG30TR26-07-20174652.994662.694652.994658.69659 531
WIGDIV26-07-20171195.041198.701192.461197.30346 175