Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 31 maja, 16:47
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
New Tech Capital SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
ONE SA
Wittchen SA
Tarczyński SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 31 maja, 16:36
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Gobarto SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
HM Inwest SA
Interbud-Lublin SA
PBS Finanse SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 31 maja, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
PKN Orlen SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Allegro.eu SA
Dino Polska SA
Bank Pekao SA
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2023-05-31 17:19)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA30-05-20235.80005.84005.48005.800040 094
11BIT30-05-2023631.0000632.0000625.0000628.00003 443
3RGAMES30-05-20230.51400.51400.49200.504023 458
ABPL30-05-202350.800051.200049.000049.60007 471
ACAUTOGAZ30-05-202332.500032.500032.000032.100026 879
ACTION30-05-202318.480018.480018.320018.460025 997
ADIUVO30-05-20230.72800.77000.72800.7700772
AGORA30-05-20238.20008.24008.12008.120015 176
AGROTON30-05-20233.36003.45003.36003.4500456
AIGAMES30-05-20231.31001.31001.25501.300015 804
AILLERON30-05-202322.300022.300020.100021.0000221 192
AIRWAY30-05-20230.27200.27300.26850.271557 239
ALIOR30-05-202343.610043.630042.300042.4200150 892
ALLEGRO30-05-202335.765036.300034.835035.32002 590 330
ALTA30-05-20231.72001.72001.67001.72004 585
ALTUS30-05-20231.83001.83001.76001.80007 807
ALUMETAL30-05-202382.000083.500081.400083.000029 385
AMBRA30-05-202325.400026.200025.300026.200012 590
AMICA30-05-202384.600084.800083.200083.20002 068
AMREST30-05-202322.450022.500021.900022.000026 153
ANSWEAR30-05-202337.000037.500037.000037.40005 781
APATOR30-05-202317.200017.350016.900016.95003 317
APLISENS30-05-202319.600019.600019.500019.6000577
APSENERGY30-05-20232.89002.89002.88002.880010
ARCHICOM30-05-202321.900021.900021.600021.80005 465
ARCTIC30-05-202322.650023.300022.450022.750083 389
ARTIFEX30-05-202311.700012.100011.700011.800010 495
ASBIS30-05-202329.300029.300028.820028.960057 145
ASMGROUP30-05-20230.74000.74000.65000.690068 153
ASSECOBS30-05-202341.300041.800041.100041.10002 899
ASSECOPOL30-05-202384.150084.550081.700082.300099 697
ASSECOSEE30-05-202349.900050.600049.800050.2000437
ASTARTA30-05-202332.900033.500032.700033.50005 597
ATAL30-05-202349.900050.000046.300048.000011 859
ATENDE30-05-20233.59003.59003.52003.560017 007
ATLANTAPL30-05-20239.10009.10009.10009.100053
ATMGRUPA30-05-20233.65003.70003.60003.600016 212
ATREM30-05-20235.80005.80005.62005.64008 615
AUTOPARTN30-05-202318.080018.160017.640017.700011 152
BAHOLDING30-05-20230.50800.51400.49300.514038 532
BBIDEV30-05-20234.52004.52004.52004.5200467
BEDZIN30-05-20238.00008.00007.20007.20002 831
BENEFIT30-05-20231420.00001430.00001380.00001410.0000832
BEST30-05-202320.200020.400020.200020.400086
BETACOM30-05-20238.45008.45008.40008.400023
BIGCHEESE30-05-202346.300046.600044.400045.500014 021
BIOCELTIX30-05-202371.800071.800070.000070.20003 116
BIOMAXIMA30-05-202325.300025.600024.500024.90005 274
BIOMEDLUB30-05-20235.62005.68005.58505.585099 429
BIOTON30-05-20233.69003.69003.61003.655013 460
BNPPBSK0326C30-05-2023938.0000938.0000938.0000938.000054
BNPPBSK082530-05-20231006.00001006.00001006.00001006.0000209
BNPPBSK102530-05-2023958.5000958.5000958.5000958.5000778
BNPPBSKC032530-05-2023869.0000869.0000869.0000869.000013
BNPPPL30-05-202352.000052.200051.200051.4000366
BNPPSPEJ052430-05-2023992.0000992.0000992.0000992.0000100
BOGDANKA30-05-202340.600040.780039.080039.120086 470
BOOMBIT30-05-202313.400013.400012.950013.20005 630
BORYSZEW30-05-20237.23007.41007.10007.150073 223
BOS30-05-20239.44009.44009.28009.30001 904
BOWIM30-05-20239.24009.24009.05009.15007 773
BRAND2430-05-202334.000035.900034.000035.400015 267
BUDIMEX30-05-2023347.0000351.0000338.0000349.500022 123
BUMECH30-05-202332.140032.160030.700031.000029 647
CAPTORTX30-05-2023161.0000162.0000161.0000162.00003 151
CASPAR30-05-202311.400011.400011.400011.40002
CAVATINA30-05-202317.450017.450017.450017.4500669
CCC30-05-202347.350047.690046.970047.170051 045
CDPROJEKT30-05-2023125.1000125.4000120.2500123.4500592 288
CDRL30-05-202320.000020.000019.900019.900062
CEZ30-05-2023195.0000196.9000194.1000195.7000148
CFI30-05-20230.22600.22600.21600.21603 209
CIECH30-05-202348.350048.700047.300048.100029 287
CIGAMES30-05-20235.54005.54005.17005.32001 932 608
CITYSERV30-05-20236.60006.80006.60006.6000600
CLNPHARMA30-05-202315.380016.500015.300016.000098 443
CLOUD30-05-202384.000086.800080.000083.20005 166
COALENERG30-05-20231.60601.61801.50201.590043 700
COGNOR30-05-20237.88007.93007.36007.5400455 784
COLUMBUS30-05-20237.87007.90007.71007.780047 200
COMARCH30-05-2023146.5000146.5000143.0000146.00001 947
COMP30-05-202358.800059.000058.000058.80001 606
COMPERIA30-05-20238.60008.60008.60008.60001 900
COMPREMUM30-05-20232.53002.53002.44002.44002 919
CORMAY30-05-20230.76600.78000.75200.770048 765
CPGROUP30-05-202310.400010.400010.200010.2000847
CREEPYJAR30-05-2023820.0000824.0000785.0000817.0000501
CREOTECH30-05-2023187.0000196.5000187.0000192.0000299
CYFRPLSAT30-05-202316.630016.680016.450016.4500401 669
DADELO30-05-202315.150015.400014.950015.30002 416
DATAWALK30-05-202363.600065.700063.600065.00003 188
DBENERGY30-05-202325.700025.700025.100025.10001 332
DBENERGY-PDA30-05-202325.100025.100025.000025.00004 182
DEBICA30-05-202365.600067.600065.000067.00001 403
DECORA30-05-202339.900041.200039.700041.00002 880
DEKPOL30-05-202337.900037.900036.800036.80005 051
DELKO30-05-202311.100011.100010.400010.550049 658
DEVELIA30-05-20233.85503.91503.83003.875056 028
DGA30-05-20239.55009.55009.55009.5500237
DIGITANET30-05-202312.350012.350012.350012.35001
DINOPL30-05-2023423.1000424.0000419.2000422.0000213 090
DOMDEV30-05-2023141.6000141.6000138.8000138.80003 773
DROZAPOL30-05-20235.12005.22005.10005.22002 855
ECHO30-05-20234.08004.15004.08004.120042 674
EDINVEST30-05-20233.78003.90003.78003.78001 294
ELEKTROTI30-05-202311.800012.200011.600011.7600114 961
ELKOP30-05-20230.59200.61600.58000.5900215 057
ELZAB30-05-20231.70001.70001.65001.70002 406
EMCINSMED30-05-20239.25009.25009.25009.250052
ENEA30-05-20237.01007.01006.65006.6600722 441
ENERGA30-05-20237.92007.96007.80007.960039 769
ENTER30-05-202349.300049.900049.000049.000048 274
ERBUD30-05-202340.500040.500040.200040.300073
ESOTIQ30-05-202333.000033.100032.200032.80001 672
ETFBM40TR30-05-202368.910068.910068.280068.34005 077
ETFBNDXPL30-05-2023140.7200142.2000140.6000141.3800831
ETFBS80TR30-05-2023311.2000313.4500310.5000310.8000468
ETFBSPXPL30-05-202373.670073.770073.280073.2800791
ETFBTBSP30-05-2023190.2200191.0800190.2200190.4200885
ETFBW20LV30-05-202332.250032.260031.360031.460024 281
ETFBW20ST30-05-2023323.4000328.5000323.4000328.00002 958
ETFBW20TR30-05-202334.745034.745034.320034.33506 375
ETFBWTECH30-05-2023135.1000136.0800135.1000135.600032
ETFDAX30-05-2023668.0000670.4000666.0000670.000015
ETFSP50030-05-2023182.5000183.0000182.0000182.98001 199
EUCO30-05-20231.40001.42001.35501.355012 126
EUROCASH30-05-202317.020017.590016.570017.1800270 015
EUROHOLD30-05-20233.74003.74003.54003.7000785
EUROTEL30-05-202353.200053.800050.200050.400012 234
FASING30-05-202312.750012.750012.700012.7000640
FEERUM30-05-20237.35007.70007.05007.500039 103
FERRO30-05-202331.200031.200030.000030.90004 157
FMG30-05-202344.000048.400041.600044.00006 544
FON30-05-20235.25005.35005.05005.05007 413
FORTE30-05-202325.900026.000025.500025.90001 532
GAMEOPS30-05-202317.950017.950017.150017.50001 463
GAMFACTOR30-05-20236.08006.08005.98006.08002 422
GENOMTEC30-05-20238.96008.96008.52008.740022 601
GETIN30-05-20230.40900.41300.40900.4090268 373
GIGROUP30-05-20231.42001.49001.40001.48507 219
GLCOSMED30-05-20232.02002.11002.02002.100021 347
GPW30-05-202338.160038.180037.900038.080025 037
GREENX30-05-20232.14502.26002.12002.2350917 041
GRENEVIA30-05-20233.30003.35003.18003.220090 834
GRODNO30-05-202314.700014.760014.500014.66007 797
GRUPAAZOTY30-05-202327.000027.000025.740025.7600175 332
GRUPRACUJ30-05-202361.000065.800060.200061.00007 160
GTC30-05-20236.00006.00005.68005.980015 439
HANDLOWY30-05-202380.000080.100078.600079.4000153 869
HARPER30-05-20234.71004.72004.61004.7200111
HELIO30-05-202311.800011.800011.700011.7000634
HERKULES30-05-20231.17501.19001.12001.155067 316
HMINWEST30-05-202319.300019.300019.000019.3000770
HUUUGE30-05-202327.100028.350027.100027.900081 862
HYDROTOR30-05-202339.400039.400039.400039.40002
IBSM30-05-202353.200058.200052.600058.2000761
IDMSA30-05-20230.78000.78000.78000.78001
IFIRMA30-05-202325.400025.600024.500025.5000806
IFSA30-05-20232.32002.32002.20002.20006
IMCOMPANY30-05-202316.700016.700016.300016.30002 141
IMMOBILE30-05-20232.85002.85002.75002.750075
IMPERIO30-05-20231.60001.60001.60001.60002
IMS30-05-20232.94003.09002.91003.090054 572
INC30-05-20232.01002.01001.96501.99004 192
INGBSK30-05-2023167.4000169.4000166.0000168.200016 274
INPRO30-05-20236.70006.70006.70006.700010
INSTALKRK30-05-202333.200033.300033.200033.3000132
INTERCARS30-05-2023529.0000533.0000524.0000524.00001 158
INTERSPPL30-05-20230.84000.84000.84000.8400909
INTLALE6097030-05-202316.980017.200016.700016.8200932
INTLALE6140830-05-202313.000013.000012.020012.2000231
INTLBCO4566630-05-2023128.4000128.4000128.4000128.400065
INTLBCO4617730-05-202397.200097.200097.200097.200025
INTLBCO4618530-05-2023108.6000108.6000106.6000106.600028
INTLBCO4640930-05-202377.700077.700077.700077.700025
INTLBCO4641730-05-202387.700087.700087.600087.600036
INTLBCO4658130-05-202360.300060.300060.300060.300082
INTLBCO4749830-05-202347.800047.800037.600037.60001 338
INTLCCC5660630-05-20231.71001.71001.71001.71001 570
INTLCDR5759630-05-20234.61004.61004.39004.3900650
INTLCDR5775230-05-20233.74003.74003.56003.72007 046
INTLCDR5776030-05-20234.25004.25004.25004.2500500
INTLCDR5872730-05-20233.31003.31003.31003.3100225
INTLDAX6043430-05-202387.500092.300087.500088.1000640
INTLDAX6121830-05-202339.250043.600038.200038.75006 468
INTLDAX6122630-05-202352.800054.000052.300052.30009 590
INTLDNP6094730-05-20239.82009.82009.82009.820025
INTLDOW5891730-05-202383.700084.200082.400082.400067
INTLEUD5953530-05-202327.650027.650027.650027.6500100
INTLEUD6032730-05-202314.580016.380014.580016.3800943
INTLEUR6100230-05-202311.220012.000010.760012.00006 500
INTLEUR6133330-05-202315.500016.780015.360016.38004 286
INTLEUR6134130-05-202321.000021.300021.000021.1000734
INTLEUR6142430-05-202329.050029.050029.050029.050030
INTLGBP6062430-05-202324.400024.400024.150024.1500300
INTLGLD2306930-05-2023191.4000195.2000191.4000195.2000127
INTLGLD5777830-05-2023329.5000331.0000329.5000331.000090
INTLGLD5940230-05-202388.900088.900088.900088.9000135
INTLGLD5993130-05-202382.600082.600082.600082.600060
INTLGLD6125930-05-202330.200040.000028.550039.30001 956
INTLGLD6126730-05-202347.950047.950047.950047.950050
INTLJSW5877630-05-20230.66000.66000.57000.570030 600
INTLKGH5695230-05-20233.60003.65003.48003.480012 700
INTLKGH5774530-05-20233.89003.90003.89003.90004 000
INTLKGH5848730-05-20231.92001.92001.85001.85001 500
INTLKGH5849530-05-20232.25002.25002.25002.25001 000
INTLKGH5933730-05-20231.38001.38001.38001.3800250
INTLNAG6129130-05-20231.86001.98001.70001.800013 042
INTLNAG6130930-05-20232.32002.32001.99002.18001 939
INTLNDX5829730-05-2023164.2000164.2000163.8000163.8000131
INTLNDX5830530-05-2023180.0000180.0000180.0000180.000020
INTLNDX6059030-05-2023140.0000140.2000137.2000137.2000155
INTLNDX6123430-05-2023113.8000113.8000107.6000109.4000395
INTLOPL2162630-05-20233.16003.18003.16003.18002 550
INTLPAL6089730-05-202357.500057.500031.750031.75001 161
INTLPAL6090530-05-202364.900064.900059.400059.400010
INTLPAL6103630-05-202376.200082.400075.700075.700060
INTLPGE3032030-05-20233.06003.06003.00003.00001 500
INTLPGE5831330-05-20232.82002.82002.74002.74002 000
INTLPGE5842030-05-20232.28002.29002.28002.290024 000
INTLPGE6147330-05-20231.03001.03001.03001.03002 000
INTLPGE6148130-05-20231.28001.28001.28001.28001 550
INTLPKN3641830-05-202316.780016.780016.780016.7800103
INTLPKN5863630-05-20231.50001.52001.44001.440026 157
INTLPKO5853730-05-202310.220010.220010.160010.1600220
INTLPLA2974430-05-202313.020013.020013.020013.0200118
INTLPZU5979030-05-202313.220013.260013.220013.2600220
INTLPZU5980830-05-202314.600014.600014.600014.6000100
INTLSLV2900930-05-202344.200044.200044.200044.200020
INTLSLV2971030-05-202341.100041.100041.100041.100021
INTLSLV3019730-05-202336.650036.650036.650036.650027
INTLSLV3089030-05-202330.350031.350030.350031.2500168
INTLSLV5681230-05-202324.450024.450024.400024.4000251
INTLSLV5729930-05-202323.150023.200023.150023.1500235
INTLSLV6127530-05-202311.000012.160011.000011.16002 400
INTLSPX3157530-05-202364.500064.500064.500064.5000700
INTLSPX5973330-05-202325.300025.300025.300025.3000117
INTLSPX5974130-05-202321.350021.550020.750020.7500421
INTLTNF5444530-05-202365.600065.600064.900065.100040
INTLTNF6077230-05-202347.600047.600047.550047.5500350
INTLUSD2061030-05-202325.400025.650023.300024.000031 648
INTLUSD2084230-05-202337.500038.250036.100037.45005 526
INTLUSD3784630-05-202359.400059.400059.400059.400018
INTLUSJ5625930-05-202352.700052.700052.700052.70005
INTLW202857130-05-20237.77007.77007.77007.7700140
INTLW202861330-05-20239.69009.70009.69009.700041 100
INTLW205879230-05-20233.69003.69003.56003.560023 900
INTLW205880030-05-20234.08004.08004.08004.0800293
INTLW205882630-05-20234.80004.80004.80004.8000400
INTLW206135830-05-20232.49002.51002.30002.310036 187
INTLW206136630-05-20232.81002.81002.81002.8100500
INTROL30-05-20236.44006.44006.20006.34004 460
INTSALE4756330-05-202317.000017.000017.000017.0000500
INTSBCO5335530-05-202314.180014.180014.180014.180025
INTSBCO6000430-05-20237.46008.16007.46008.1600615
INTSBCO6145730-05-20235.54005.54005.50005.50001 295
INTSCCC5369430-05-20232.17002.18002.15002.170015 416
INTSCDR6139030-05-20234.89004.93004.69004.690011 500
INTSCDR6152330-05-20233.55003.59003.48003.56004 490
INTSDAX4100430-05-202340.400040.500034.900040.050018 805
INTSDAX4101230-05-202353.600055.000050.700055.00003 247
INTSDAX4173130-05-202382.000083.200078.000083.2000237
INTSDNP5579830-05-20239.80009.83009.57009.61003 000
INTSDNP6095430-05-202313.420013.540013.120013.26002 943
INTSDOW4692030-05-2023124.0000124.0000124.0000124.000015
INTSESX4185530-05-20238.45009.95008.45009.950050
INTSEUD4876930-05-202336.450036.550035.900035.9000995
INTSEUR5921230-05-202339.350040.000039.350040.0000100
INTSKGH5087230-05-20238.92008.92008.92008.9200224
INTSKGH6092130-05-20235.14005.14005.14005.14002 500
INTSNDX3813330-05-2023118.0000118.0000118.0000118.000020
INTSNDX3940430-05-2023164.0000164.0000164.0000164.0000200
INTSNDX4668030-05-202381.000081.000079.600079.70003 168
INTSNDX4694630-05-202363.600063.600059.600059.6000118
INTSNDX5080730-05-202324.550024.600017.600019.060020 224
INTSNDX5081530-05-202341.450044.100037.600042.20003 709
INTSNKX4197030-05-202360.500065.600060.500065.600035
INTSPEO5106030-05-20232.57002.59002.51002.55002 101
INTSPEO5168030-05-20231.62001.62001.62001.6200917
INTSPGE5685330-05-20232.40002.40002.40002.4000313
INTSPKN5691130-05-20231.62001.62001.62001.62002 130
INTSPKO5104530-05-20237.20007.59007.20007.5900460
INTSPKO5105230-05-202310.440010.540010.440010.5400900
INTSPZU4333130-05-20237.52007.52007.52007.5200500
INTSSLV4954430-05-202320.600021.000019.500020.00003 110
INTSSPX4212730-05-202348.250048.850047.850048.8500129
INTSSPX4696130-05-202320.100020.100019.780019.78002 125
INTSSPX5120130-05-202313.860014.600013.820014.60002 400
INTSSPX5679630-05-20238.30008.72007.99008.620014 620
INTSUSD6036830-05-202341.750043.800041.400043.40001 255
INTSUSJ5838830-05-202323.250024.350023.250024.3500131
INTSW201997630-05-20237.38007.38007.38007.3800150
INTSW204247330-05-20236.15006.15006.15006.15001 675
INTSW204686230-05-20234.72004.72004.72004.7200888
INTSW205065830-05-20233.03003.21003.03003.200011 000
INTSW205074030-05-20231.64001.83001.54001.830011 222
INTSW205075730-05-20231.91002.03001.91002.03006 731
INTSW205076530-05-20232.15002.34002.15002.34007 664
IPOBENE3P30-05-2023127.2000127.2000127.2000127.20004
IPOPEMA30-05-20232.70002.70002.70002.70004 750
IZOLACJA30-05-20232.96003.08002.96003.01001 004
IZOSTAL30-05-20232.85002.88002.84002.860015 606
JSW30-05-202341.030041.030039.620039.7000515 019
JWWINVEST30-05-20233.02003.10002.98003.040010 180
K2HOLDING30-05-202334.900035.600034.500035.00003 073
KCI30-05-20231.10001.10001.07501.07504 737
KERNEL30-05-202315.890016.260015.830016.060020 347
KETY30-05-2023576.5000578.0000571.0000572.50009 315
KGHM30-05-2023109.2000110.0000106.5500106.8500438 950
KGL30-05-202313.000013.000012.750012.90001 540
KINOPOL30-05-202314.450014.550014.200014.450045 301
KOGENERA30-05-202334.600034.600034.000034.00007 981
KOMPAP30-05-202318.100018.900018.100018.9000500
KOMPUTRON30-05-20236.62006.80006.62006.700011 207
KPPD30-05-202371.200071.200071.200071.20005
KRAKCHEM30-05-20230.47000.47000.47000.47001 095
KREDYTIN30-05-202311.300011.300011.000011.0000320
KRKA30-05-2023504.0000506.0000504.0000504.000027
KRUK30-05-2023380.2000386.4000373.8000376.80007 102
KRVITAMIN30-05-202311.850012.800011.850012.8000386
KSGAGRO30-05-20232.28002.36002.20002.330022 702
LABOPRINT30-05-202315.400015.400015.400015.40002
LARQ30-05-20231.28001.29001.24001.270017 644
LENA30-05-20233.84003.84003.80003.82001 772
LENTEX30-05-20237.60007.62007.54007.62002 377
LESS30-05-20230.53600.58000.53400.5480126 687
LIBET30-05-20231.91001.91001.91001.910060
LIVECHAT30-05-2023138.0000142.0000135.2000138.800013 665
LOKUM30-05-202320.000020.000019.700020.0000545
LPP30-05-202312490.000012520.000012080.000012250.00001 465
LSISOFT30-05-202312.500012.500012.250012.25004 419
LUBAWA30-05-20233.34003.36603.20203.2560364 806
MABION30-05-202317.830018.120017.680017.900015 379
MAKARONPL30-05-202310.800010.950010.700010.85003 880
MANGATA30-05-2023104.0000105.0000101.0000102.0000644
MANYDEV30-05-20230.81500.81500.81000.8100629
MARVIPOL30-05-20236.50006.56006.40006.44007 545
MAXCOM30-05-20238.80008.80008.74008.7400467
MBANK30-05-2023378.4000378.5000365.7000366.600031 344
MCI30-05-202321.500021.800021.300021.60001 127
MDIENERGIA30-05-20231.52501.53001.46001.46005 082
MEDICALG30-05-202320.250020.750019.620020.300032 533
MEDINICE30-05-202314.200014.600014.150014.45006 855
MENNICA30-05-202316.550016.550016.200016.2000275
MERCATOR30-05-202342.260042.880042.260042.32006 463
MERCOR30-05-202320.700020.700020.500020.50001 827
MEXPOLSKA30-05-20233.63003.94003.63003.94004 058
MFO30-05-202334.700034.700034.000034.5000952
MILKILAND30-05-20230.86000.86000.85900.86002 743
MILLENNIUM30-05-20234.77004.77004.62804.6340415 429
MIRACULUM30-05-20231.31001.32001.31001.320021 518
MIRBUD30-05-20237.12007.43006.91007.3700331 787
MLPGROUP30-05-202383.000084.800083.000083.2000101
MLSYSTEM30-05-202367.500070.700067.500069.00008 191
MOBRUK30-05-2023279.5000279.5000275.0000278.00001 843
MOL30-05-202335.200035.200034.680035.14003 278
MOLECURE30-05-202320.150021.400019.860019.86006 372
MONNARI30-05-20235.34005.34005.24005.2800806
MOSTALPLC30-05-202321.400021.400021.200021.200089
MOSTALWAR30-05-20235.80005.88005.76005.76002 940
MOSTALZAB30-05-20232.87002.91002.85502.860085 817
MOVIEGAMES30-05-202320.600021.650020.400021.55003 585
MUZA30-05-202310.200011.200010.200010.30003 791
MWTRADE30-05-20235.20005.20005.20005.20002
NANOGROUP30-05-20231.18001.20001.16501.165014 577
NEUCA30-05-2023705.0000715.0000701.0000715.00001 003
NEWAG30-05-202319.350019.350018.950019.0000568
NEXITY30-05-20232.90002.90002.72002.88001 889
NOVATURAS30-05-202315.800016.950015.450016.9500339
NOVAVISGR30-05-20231.69501.70501.64001.705014 961
NOVITA30-05-2023142.0000143.0000140.0000140.000037
NTCAPITAL30-05-20230.70000.70000.65000.676066 698
NTTSYSTEM30-05-20235.00005.00004.98004.98002 002
ODLEWNIE30-05-202310.800011.400010.700010.90003 681
OEX30-05-202337.200037.200036.600037.20008 130
ONDE30-05-202311.060011.300011.040011.14008 216
ONESANO30-05-20231.49001.57001.49001.57005 918
OPONEO.PL30-05-202343.600045.100043.600045.000012 082
OPTEAM30-05-20237.64007.74007.50007.74001 519
ORANGEPL30-05-20237.26607.32207.21607.31001 129 564
OTLOG30-05-202345.500046.000044.000045.90009 992
OTMUCHOW30-05-20233.38003.44003.30003.44004 652
OVOSTAR30-05-202344.000044.000042.600042.6000199
PAMAPOL30-05-20233.30003.34503.20003.240018 810
PANOVA30-05-202315.100015.800015.100015.60003 239
PASSUS30-05-202326.400026.400025.600025.6000337
PATENTUS30-05-20231.48001.48001.47501.47508 200
PCCEXOL30-05-20233.26503.32003.26503.295014 935
PCCROKITA30-05-2023104.0000108.0000102.8000105.200012 611
PCFGROUP30-05-202339.800039.800039.000039.05001 598
PEKABEX30-05-202320.000021.800019.500020.800067 740
PEKAO30-05-2023102.8500102.8500100.3000100.5000561 180
PEP30-05-202383.200084.200082.500082.5000626
PEPCO30-05-202341.240041.240040.460040.7000242 758
PEPEES30-05-20231.46001.46001.45001.460049 075
PGE30-05-20237.13007.13206.88006.88002 819 077
PHN30-05-202311.550011.600011.450011.60005 287
PHOTON30-05-202313.300013.500013.100013.280028 618
PJPMAKRUM30-05-202312.700012.900011.500011.800017 342
PKNORLEN30-05-202363.840063.960062.660062.66002 557 081
PKOBP30-05-202334.020034.020033.130033.13001 501 927
PKOGD30-05-202399.810099.810099.810099.810098
PKPCARGO30-05-202318.320018.560017.940018.220076 347
PLAYWAY30-05-2023398.0000412.0000390.0000412.00002 928
PLAZACNTR30-05-20232.06002.09002.05002.09001 421
PMPG30-05-20232.52002.56002.52002.56002 000
POLICE30-05-202311.650011.650011.500011.5000253
POLIMEXMS30-05-20234.30004.33004.22504.2300183 449
POLTREG30-05-202352.400052.600051.200051.20001 043
POLWAX30-05-20232.92002.94002.87002.930026 021
PRAGMAINK30-05-20235.35005.35005.35005.350025
PROCHEM30-05-202330.800031.000030.800031.00005 297
PROTEKTOR30-05-20232.27502.27502.24002.2700451
PULAWY30-05-202370.200071.200069.200070.2000946
PURE30-05-202316.780017.800016.700017.680018 603
PZU30-05-202340.320040.480039.820040.08001 774 890
PZUAKORD30-05-2023121.4700121.4700121.4700121.4700200
PZULEGATO30-05-2023103.1000103.1000103.1000103.1000500
QUERCUS30-05-20233.67003.67003.66003.66004 178
R2230-05-202366.000070.000064.000068.400022 918
RAEN30-05-20230.49000.49000.48400.490026 589
RAFAKO30-05-20231.20001.20001.12001.1320294 658
RAFAMET30-05-202315.500015.500015.500015.500013
RAINBOW30-05-202338.000038.400037.800038.00008 745
RANKPROGR30-05-20232.30002.35002.24002.330010 522
RAWLPLUG30-05-202314.700014.700014.400014.40001 792
RBIFL10NAG130-05-20235.90005.90005.90005.900020
RBIFS3MSFIN30-05-20239.82009.82009.82009.82001 000
RCFL10GOLD30-05-20230.60000.67000.60000.61008 618
RCFL10GOLD130-05-20230.32000.32000.32000.32005 000
RCFL10GOLD330-05-20238.58008.58008.58008.580035
RCFL10SILVE430-05-20230.03000.03000.03000.03001 100
RCFL10SILVE530-05-20231.88002.08001.88002.08001 200
RCFL2NAG330-05-20231.53001.53001.46001.460067 500
RCFL2PZU130-05-202316.180016.180016.180016.180025
RCFL2WIGTECH30-05-20236.47006.47006.47006.470029
RCFL3ACP130-05-20238.04008.04008.04008.0400100
RCFL3ALE130-05-20231.88001.88001.80001.80001 600
RCFL3ALE230-05-202314.960014.960014.380014.3800449
RCFL3ALR130-05-202315.180015.180015.180015.180043
RCFL3ATTP30-05-20231.23001.23001.12001.12008 350
RCFL3CCC230-05-20230.24000.24000.24000.24006 000
RCFL3CDPRO30-05-20230.94000.97000.94000.97002 335
RCFL3CDPRO530-05-20234.80005.01004.65005.010015 080
RCFL3CPS30-05-20234.98005.00004.80004.80001 200
RCFL3EATP30-05-20231.33001.33001.33001.3300150
RCFL3ENA30-05-20231.18001.18001.05001.05006 000
RCFL3EUH130-05-20233.15003.15003.15003.1500538
RCFL3EUH330-05-20239.00009.00009.00009.0000333
RCFL3GASO330-05-20232.79002.79002.79002.790050
RCFL3JSW30-05-20230.09000.09000.09000.090013 000
RCFL3JSW130-05-20232.49002.49002.38002.450040 739
RCFL3JSW230-05-20230.62000.62000.58000.580010 053
RCFL3KGH30-05-20230.42000.42000.39000.39003 000
RCFL3KRU30-05-202323.750023.750022.450022.4500180
RCFL3MWIG4030-05-20237.29007.29007.29007.290090
RCFL3NAG330-05-20230.09000.09000.09000.090040 010
RCFL3PALL430-05-20230.48000.49000.44000.440015 700
RCFL3PGE130-05-20232.71002.71002.46002.460011 249
RCFL3PKN30-05-20236.16006.28006.03006.0300800
RCFL3PKN230-05-20232.58002.58002.58002.5800400
RCFL3PZU130-05-20238.06008.06008.06008.0600200
RCFL3TEN430-05-20232.04002.04002.04002.0400500
RCFL3TPE30-05-20231.36001.36001.25001.250033 951
RCFL3W2030-05-202317.200017.200017.200017.200060
RCFL3W20130-05-202311.120011.120011.120011.1200776
RCFL3XTB30-05-202330.750031.500030.750031.0000167
RCFL4ACP30-05-20234.42004.42004.42004.420055
RCFL4ALE230-05-20239.860010.64009.49009.5800864
RCFL4ALE330-05-202330.300030.300027.150027.300034
RCFL4ALR330-05-202335.400035.400035.150035.1500630
RCFL4CDPRO530-05-20232.36002.46002.15002.32004 650
RCFL4CDPRO630-05-202310.140010.82009.660010.52008 256
RCFL4EUH30-05-20234.71004.71004.71004.7100220
RCFL4GAMES30-05-20230.91000.92000.91000.92007 010
RCFL4OIL730-05-20231.17001.17001.17001.170010 000
RCFL4PGE30-05-20230.34000.34000.32000.32002 000
RCFL4PKN230-05-20231.63001.63001.63001.63007 000
RCFL4PZU230-05-20235.12005.12005.12005.1200135
RCFL5COPP130-05-20231.33001.33001.31001.31002 900
RCFL5GOLD30-05-202312.280012.900012.280012.9000102
RCFL5MWIG4030-05-20231.30001.30001.30001.3000670
RCFL5W20230-05-202310.480010.480010.040010.0400277
RCFL6SILVE130-05-20230.91000.91000.91000.9100210
RCFL6W20230-05-20230.66000.66000.66000.66001 700
RCFL6W20330-05-20236.48006.48006.48006.48002 105
RCFS10GOLD430-05-20231.32001.32001.18001.18006 700
RCFS10OIL930-05-20230.12000.14000.12000.140019
RCFS2JSW30-05-20230.33000.33000.33000.330020 342
RCFS2OIL730-05-20237.58007.58007.58007.58001 500
RCFS3ALE30-05-20232.02002.17002.00002.170010 500
RCFS3CDPRO330-05-20231.93001.93001.78001.780029 976
RCFS3CDPRO430-05-20233.50003.50003.50003.5000300
RCFS3EUH230-05-20230.25000.25000.25000.25006 410
RCFS3MBK330-05-20233.06003.20002.97003.20002 387
RCFS3OIL730-05-20231.48001.48001.48001.48002 060
RCFS3PALL30-05-20232.86003.06002.78003.03004 240
RCFS3PKO230-05-20237.00007.24007.00007.2400820
RCFS3PZU130-05-20230.98000.98000.98000.98001 000
RCFS4CDPRO230-05-20230.87000.87000.87000.87006 600
RCFS4PZU330-05-20230.93000.95000.92000.950026 200
RCFS4W2030-05-20236.30006.30006.26006.2600600
RCFS6OIL930-05-20231.31001.31001.30001.31006 390
RCFS6W2030-05-20230.42000.42000.42000.4200800
RCFS7OIL730-05-20231.92001.92001.92001.9200550
RCFS8COPP330-05-20231.28001.28001.28001.280010 608
RCFS8SILVE430-05-20230.09000.09000.09000.09002 098
RCLGOLDAOPEN30-05-2023813.0000813.0000813.0000813.00008
RCLNAGAOPEN30-05-20233.84003.84003.84003.8400400
RCPKOBP122430-05-20231053.50001053.50001053.50001053.5000215
RCTLCOPP1430-05-20233.18003.18003.18003.1800300
RCTLMWIG40330-05-202312.000012.000012.000012.000034
RCTLPALL30-05-20238.74008.74008.74008.740060
RCTLPKN930-05-20231.79001.79001.79001.7900223
RCTLPLAT0930-05-202314.920014.920014.920014.920090
RCTLSILVE2130-05-20233.20003.20003.20003.2000400
REDAN30-05-20230.32400.33000.31000.330040 125
REINO30-05-20231.41001.41001.41001.410010
RELPOL30-05-20237.92008.28007.92008.200055 603
REMAK30-05-202313.350013.350013.350013.350074
RESBUD30-05-20230.55000.55000.55000.5500300
ROPCZYCE30-05-202340.000043.300039.900042.600037 786
RYVU30-05-202358.000058.400057.200057.20001 130
SANOK30-05-202320.100020.600020.000020.30005 301
SANPL30-05-2023350.0000352.4000344.6000347.200053 371
SANTANDER30-05-202314.336014.336014.040014.0400756
SANWIL30-05-20231.64001.64501.55001.600013 706
SATIS30-05-20230.60000.60000.60000.60009 510
SCPFL30-05-2023198.0000199.0000195.0000196.50002 803
SECOGROUP30-05-202329.000029.000029.000029.000010
SEKO30-05-20239.60009.60009.35009.3500956
SELENAFM30-05-202323.300023.900023.300023.4000467
SELVITA30-05-202376.700076.700074.000074.00001 474
SERINUS30-05-20234.03004.03003.92003.95005 153
SESCOM30-05-202331.400031.600031.000031.0000157
SFINKS30-05-20231.10001.12501.06001.1200277 463
SHOPER30-05-202329.100030.900029.100030.50002 154
SILVAIR-REGS30-05-20234.58004.60004.52004.52003 638
SILVANO30-05-20235.68005.68005.68005.6800610
SIMFABRIC30-05-20233.91003.95003.86503.915016 929
SKARBIEC30-05-202318.050018.300018.050018.30001 555
SNIEZKA30-05-202372.000072.000071.200071.2000133
SOLAR30-05-20234.88004.88004.68004.68005
SONEL30-05-202311.300011.400011.150011.40004 740
SOPHARMA30-05-202313.100013.400013.100013.400020
SPYROSOFT30-05-2023448.0000453.0000443.0000453.0000667
STALEXP30-05-20232.80002.82002.78002.810055 665
STALPROD30-05-2023309.0000310.0000303.5000306.00001 019
STALPROFI30-05-20239.53009.53009.48009.49005 255
STSHOLDING30-05-202320.150020.300019.900020.200051 937
SUNEX30-05-202325.000025.000024.250024.800015 584
SYGNITY30-05-202335.700036.000034.800035.0000798
SYNEKTIK30-05-202366.000066.600065.000065.20007 277
TALEX30-05-202319.200019.200017.500017.500019
TARCZYNSKI30-05-202353.600053.600053.600053.600030
TATRY30-05-2023124.0000124.0000124.0000124.00001
TAURONPE30-05-20232.40002.40202.30902.32403 512 122
TENDERHUT30-05-202318.500018.700017.900018.0000701
TESGAS30-05-20233.33003.33003.28003.32001 400
TIM30-05-202349.300049.350049.200049.200082 172
TORPOL30-05-202315.080015.280015.000015.100031 888
TOWERINVT30-05-20237.30009.15007.30009.150023 046
TOYA30-05-20235.88005.89005.80005.850030 423
TRAKCJA30-05-20231.63001.63001.60501.61006 644
TSGAMES30-05-202384.000084.100082.150082.150015 177
ULMA30-05-202364.500064.500064.500064.50002
ULTGAMES30-05-202314.350014.350013.750014.35002 646
UNFOLD30-05-20232.12002.12002.08002.0800673
UNIBEP30-05-202310.200010.200010.000010.10001 855
UNICREDIT30-05-202383.780083.780083.780083.7800120
UNIMA30-05-20235.20005.20005.20005.200050
UNIMOT30-05-2023114.0000116.0000113.4000115.40006 476
URTESTE30-05-2023122.0000122.0000117.0000121.0000161
URTESTE-PDA30-05-2023110.0000110.0000106.0000106.0000105
VERCOM30-05-202360.400061.800060.200060.80001 475
VIGOPHOTN30-05-2023628.0000648.0000628.0000640.0000159
VINDEXUS30-05-20237.48007.56007.42007.52006 438
VISTAL30-05-20231.04001.04600.90500.9520482 832
VIVID30-05-20230.95000.95000.91000.91007 076
VOTUM30-05-202350.800052.600050.500051.800028 359
VOXEL30-05-202348.000049.800048.000048.80005 883
VRG30-05-20233.45003.45003.39003.41004 845
WARIMPEX30-05-20237.80007.80007.40007.7000349
WASKO30-05-20231.70001.73001.65501.660010 052
WAWEL30-05-2023544.0000544.0000540.0000544.000064
WIELTON30-05-20238.75008.75008.21008.2800259 619
WIKANA30-05-20233.70003.82003.70003.82001 501
WIRTUALNA30-05-2023116.8000116.8000116.2000116.2000604
WITTCHEN30-05-202344.000044.700043.000043.80007 743
WOJAS30-05-20237.60007.78007.42007.78003 666
XTB30-05-202341.740041.960041.140041.4800148 911
XTPL30-05-2023129.5000129.5000124.0000127.00001 911
ZAMET30-05-20231.31001.31001.26001.31008 997
ZEPAK30-05-202322.000022.250021.800022.05002 567
ZREMB30-05-20234.75504.75504.68004.680032 530
ZUE30-05-20235.36005.36005.26005.30002 357
GPWB-B1Y3Y30-05-20231107.09001107.12001107.09001107.12000
GPWB-B1Y4Y30-05-20231101.88001101.88001101.82001101.82000
GPWB-B1Y5Y30-05-20231095.73001095.73001095.69001095.69000
GPWB-B3Y5Y30-05-20231094.98001094.98001094.88001094.88000
GPWB-B5Y30-05-20231079.51001079.51001078.06001078.06000
GPWB-BWZ30-05-20231099.97001099.97001099.78001099.78000
INNOVATOR30-05-20231172.70001172.70001165.55001165.5500206 667
MWIG4030-05-20234668.90004669.48004630.63004635.570080 859
MWIG40DVP30-05-202344.480044.480044.480044.480080 859
MWIG40TR30-05-20236652.56006655.21006604.75006611.800080 859
SWIG8030-05-202321446.030021499.250021406.570021446.360060 310
SWIG80DVP30-05-2023429.2300429.2300429.2300429.230060 310
SWIG80TR30-05-202330540.040030615.830030483.840030540.500060 310
TBSP.INDEX30-05-20231842.89001842.89001842.11001842.1100594
WIG30-05-202364459.130064461.760063792.200063820.3500933 883
WIG-BANKI30-05-20237289.84007293.94007177.40007181.7600160 903
WIG-BUDOW30-05-20235086.42005117.08005024.40005106.060017 062
WIG-CEE30-05-20231805.11001814.41001805.11001814.41001 233
WIG-CHEMIA30-05-20239895.02009914.73009661.72009717.28007 406
WIG-ENERG30-05-20232264.97002269.98002208.44002208.440034 592
WIG-ESG30-05-202310480.780010480.780010365.680010369.9300858 736
WIG-GORNIC30-05-20233855.66003892.93003780.23003787.840073 532
WIG-GRY30-05-202314182.490014336.230013946.030014202.28000
WIG-INFO30-05-20234611.49004617.73004571.63004585.160016 808
WIG-LEKI30-05-20232947.65003008.72002935.57002971.31002 508
WIG-MEDIA30-05-20237616.46007759.28007559.94007584.16001 614
WIG-MOTO30-05-20237728.29007762.88007657.27007658.73001 799
WIG-NRCHOM30-05-20233310.76003324.76003267.77003304.78002 052
WIG-ODZIEZ30-05-20236873.99006883.39006684.59006755.520022 094
WIG-PALIWA30-05-20235985.89006024.66005911.28005911.2800161 917
WIG-POLAND30-05-202365914.660065914.660065394.740065394.7400916 740
WIG-SPOZYW30-05-20232222.57002248.75002214.85002240.90001 188
WIG-UKRAIN30-05-2023320.4600321.5900320.4600320.8300682
WIG.GAMES530-05-202317849.250017929.740017531.170017756.63000
WIG.MS-BAS30-05-202310478.460010478.460010146.660010160.040099 290
WIG.MS-FIN30-05-202310335.610010335.610010118.180010140.2100196 584
WIG.MS-PET30-05-20237318.82007319.06007159.69007174.3000167 808
WIG14030-05-20231240.11001240.11001227.02001227.3600919 143
WIG2030-05-20231978.78001978.78001943.99001946.3800777 974
WIG20LEV30-05-2023339.2600339.2600326.7900327.6100777 974
WIG20SHORT30-05-20233666.74003734.11003666.74003729.6900777 974
WIG20TR30-05-20233812.15003813.78003761.71003764.0700777 974
WIG3030-05-20232421.66002421.66002389.46002390.7500816 617
WIG30TR30-05-20234620.71004620.71004559.27004561.7400816 617
WIGDIV30-05-20231308.86001308.98001301.37001306.7600208 425
WIGTECH30-05-202312599.850012638.510012543.390012584.4700128 386
WIGTECHTR30-05-202313708.320013750.380013646.900013691.5900128 386