Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Wyłudzenia podatku VAT. Policja chwali się zatrzymaniem zorganizowanej grupy przestępczej
    Fikcyjna sprzedaż bejcy ognioodpornej i paneli fotowoltaicznych - tak przestępcy wyłudzali VAT. Udało im się wyciągnąć od fiskusa 124 mln zł. Centralne Biuro Śledcze Policji właśnie pochwaliło się zatrzymaniem 13 osób, w tym zawodników sztuk walki. Otwierali biznes "na słupy", wystawiali puste faktury i wyłudzali kredyty bankowe.
  • Kurski zdradził, na co wyda pieniądze z abonamentu. Chce "w końcu wykorzystać przewagę"
  • Tak powstało finansowe imperium PiS. To dzieło Jarosława Kaczyńskiego
  • Związki w ZUS szykują strajk. Żądają po 700 zł podwyżki
  • 29-latek przeprowadza się na tydzień do obcych domów, żeby wychowywać niegrzeczne dzieci
  • Farmacja, telekomunikacja i media rozgrzały rynek reklamowy
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 29 maja, 10:26
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
PETROLINVEST 2,48 -64,57 1,63
MAGNA POLONIA 0,28 -12,50 0,01
WILBO 0,26 -10,34 0,01
NORTH COAST 5,90 -6,35 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 29 maja, 10:26
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
REGNON 0,37 +19,35 0,00
DROP 1,95 +10,80 0,00
PRIMA MODA 3,98 +9,94 0,03
FORTUNA ENTERTAINMENT 18,60 +9,15 0,22
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 29 maja, 10:26
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
CD PROJEKT 72,75 -0,34 19,24
PKN ORLEN 105,80 +0,67 7,69
JASTRZEBSKA SPOLKA WEGLOWA 71,90 +0,03 6,28
PGNIG 6,72 +0,90 3,90
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-05-29 11:19)
WIG 60901.42 -0,01%
WIG20 2326.98 +0,03%
mWIG40 4824.14 -0,27%
sWIG80 16223.18 -0,26%
WIG-BANKI 7490.85 -0,00%
WIG-BUDOW 3492.07 -0,19%
WIG-INFO 2335.86 -0,45%
WIG-MEDIA 5215.55 +0,78%
WIG-PALIWA 7017.14 +0,43%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 4555.78 -0,10%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 724.48 +0,74%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA26-05-20170.340.350.320.32105 810
08OCTAVA26-05-20171.001.001.001.0045
11BIT26-05-2017190.00190.00186.60188.402 746
4FUNMEDIA26-05-20175.846.095.406.0921 733
AATHOLD26-05-201718.8018.8018.8018.801
ABCDATA26-05-20171.961.961.891.8996 391
ABMSOLID26-05-201711.1011.1011.1011.108
ABPL26-05-201735.4835.4834.6435.111 818
ACAUTOGAZ26-05-201742.5043.3042.5043.30280
ACTION26-05-20173.353.403.203.3546 200
ADIUVO26-05-201727.8027.8026.6227.70467
AGORA26-05-201714.7115.7014.7115.317 655
AGROTON26-05-20176.646.696.366.3723 076
AILLERON26-05-201714.0314.0514.0114.052 358
AIRWAY26-05-20172.092.092.032.0539 128
ALCHEMIA26-05-20175.135.155.105.1062 035
ALIOR26-05-201769.9870.4169.2069.54153 528
ALMA26-05-20170.410.440.380.43117 248
ALTA26-05-20173.854.023.854.0298
ALTUSTFI26-05-201716.9017.0516.6617.058 924
ALUMETAL26-05-201762.8563.0062.5062.854 656
AMBRA26-05-201710.8410.9010.8010.825 494
AMICA26-05-2017191.45191.45189.60189.90474
AMREST26-05-2017342.45342.45339.20340.006 137
APATOR26-05-201735.7035.7034.5135.202 499
APLISENS26-05-201713.0013.0013.0013.002
APSENERGY26-05-20174.254.254.244.242
ARCHICOM26-05-201716.6916.7816.6516.651 465
ARCTIC26-05-20174.594.604.584.607 673
ARKASWE1726-05-201798.0098.0098.0098.0086
ARTERIA26-05-20177.057.067.007.0652
ARTIFEX26-05-201715.5715.9915.5715.9984
ASBIS26-05-20172.462.502.462.5010 992
ASSECOBS26-05-201730.9530.9530.3030.70536
ASSECOPOL26-05-201751.0051.3050.7651.1378 910
ASSECOSEE26-05-201713.2213.2213.2213.222
ASTARTA26-05-201769.0269.0263.0167.508 675
ATAL26-05-201740.2940.8940.2940.401 601
ATENDE26-05-20175.515.515.405.511 448
ATLANTAPL26-05-20174.654.684.504.536 196
ATLANTIS26-05-20170.690.700.680.7016 835
ATLASEST26-05-20171.141.141.091.136 655
ATM26-05-201711.4811.4811.4511.45435
ATMGRUPA26-05-20174.224.224.014.0312 276
ATREM26-05-20173.023.023.003.00250
AUTOPARTN26-05-20175.595.595.525.5911 323
AVIAAML26-05-20175.685.895.645.8816 390
AVIASG26-05-201720.4220.4220.4220.426
AWBUD26-05-20176.707.276.707.2714 161
BALTONA26-05-20172.412.412.392.391 418
BBIDEV26-05-20170.710.720.680.7093 868
BEDZIN26-05-201723.7723.7723.0023.661 195
BENEFIT26-05-20171055.001063.901055.001055.00551
BETACOM26-05-201710.0510.4010.0010.401 801
BGZBNPP26-05-201765.0965.0965.0965.092
BIK26-05-201717.4817.4816.8017.311 998
BIOMEDLUB26-05-20171.291.301.231.28304 581
BIOTON26-05-20176.406.416.366.4011 769
BMPAG26-05-20177.007.007.007.002
BOGDANKA26-05-201770.5070.5068.3370.006 386
BORYSZEW26-05-201711.5011.5711.4711.54196 668
BOS26-05-201710.8611.0010.7510.986 243
BOWIM26-05-20175.305.405.305.4011 336
BRASTER26-05-201716.1716.4516.0716.185 799
BRIJU26-05-20178.598.828.408.5014 077
BSCDRUK26-05-201737.2537.5037.0037.48600
BUDIMEX26-05-2017248.00250.50240.20243.0010 924
BUMECH26-05-20170.590.620.580.621 701 430
BUWOG26-05-2017106.75106.75106.75106.7510
BYTOM26-05-20172.752.822.732.8282 574
BZWBK26-05-2017353.30357.35350.00355.0552 367
CALATRAVA26-05-20170.450.450.420.4282 106
CAPITAL26-05-20172.792.792.752.751 932
CCC26-05-2017213.55214.85212.00212.1063 189
CDPROJEKT26-05-201773.8574.4972.3373.00163 910
CDRL26-05-201732.1032.1031.5032.10331
CELTIC26-05-20175.525.525.205.204 950
CEZ26-05-201770.4771.0870.4770.9046 398
CFI26-05-20170.780.810.760.80277 198
CHEMOS26-05-20171.221.241.161.1893 845
CIECH26-05-201770.2970.6569.6370.6521 753
CIGAMES26-05-20171.131.141.101.111 400 086
CITYSERV26-05-20179.209.329.209.32548
CLNPHARMA26-05-201733.0033.9932.8033.9723 419
CNT26-05-20177.627.627.627.6278
COALENERG26-05-20170.990.990.960.991 560
COGNOR26-05-20171.661.731.661.7361 680
COLIAN26-05-20173.613.673.553.6724 094
COMARCH26-05-2017213.15219.95212.75219.956 815
COMP26-05-201762.0062.9062.0062.00175
CORMAY26-05-20173.083.092.943.0969 336
CPGROUP26-05-20176.206.206.206.201
CUBEITG26-05-20174.925.134.925.09422
CYFRPLSAT26-05-201727.6027.7926.4126.65475 753
CZTOREBKA26-05-20170.960.970.860.86277 904
DECORA26-05-201711.3811.4811.3611.382 541
DEKPOL26-05-201715.4015.4015.4015.403
DELKO26-05-201710.6510.6910.4110.695 787
DGA26-05-20175.505.565.115.56624
DINOPL26-05-201740.7541.5040.7541.45126 791
DOMDEV26-05-201775.6076.2574.5076.104 534
DREWEX26-05-20171.481.481.481.4840
DROP26-05-20171.761.761.761.76113
DROZAPOL26-05-20171.952.101.932.0250 214
ECHO26-05-20175.625.625.455.4649 260
EDINVEST26-05-20172.022.022.022.02596
EFEKT26-05-201728.6828.6827.5027.60649
EKOEXPORT26-05-201713.8314.0113.6713.992 731
ELBUDOWA26-05-2017121.95121.95119.85120.85817
ELEKTROTI26-05-201712.9013.8512.9013.853 391
ELEMENTAL26-05-20173.593.593.563.5863 903
ELKOP26-05-20170.270.280.260.27227 756
ELZAB26-05-201713.8013.8013.3513.35128
EMCINSMED26-05-201710.3410.349.3510.34463
EMPERIA26-05-201786.4087.8986.1086.501 912
ENAP26-05-20171.051.051.021.0410 330
ENEA26-05-201712.4412.4412.0512.30441 306
ENELMED26-05-201710.4010.4010.4010.40126
ENERGA26-05-201710.1310.209.9710.13790 970
ENERGOINS26-05-20171.191.191.121.1417 681
ENTER26-05-201731.0031.0030.9630.96201
ERBUD26-05-201731.0931.0931.0931.092
ERG26-05-201765.5965.5965.1565.15176
ERGIS26-05-20176.406.456.406.404 621
ESOTIQ26-05-20179.409.409.059.353 544
ESSYSTEM26-05-20172.652.652.602.631 745
ETFDAX26-05-2017502.81502.81501.00501.0056
ETFSP50026-05-201792.0092.9992.0092.9947
ETFW20L26-05-2017278.00278.00274.00275.00518
EUCO26-05-201731.9032.5031.5032.504 507
EUROCASH26-05-201731.4731.6330.9031.50505 647
EUROTEL26-05-201722.0022.0522.0022.051 607
FAM26-05-20174.174.204.154.1936 440
FAMUR26-05-20175.405.455.355.4534 696
FASTFIN26-05-20171.551.551.551.5552
FEERUM26-05-201716.8716.9916.1516.993 074
FERRO26-05-201717.8517.9417.8017.944 770
FERRUM26-05-20174.114.114.114.111 003
FON26-05-20170.290.300.280.29810 853
FORTE26-05-201779.7579.7578.3078.50989
FOTA26-05-20170.870.900.860.902 567
GEKOPLAST26-05-201712.3912.3912.3912.392
GETIN26-05-20171.341.341.281.30371 778
GETINOBLE26-05-20171.561.561.521.53730 893
GINOROSSI26-05-20172.002.032.002.0323 882
GLCOSMED26-05-20173.883.883.883.882
GOBARTO26-05-20177.217.237.217.221 940
GORENJE26-05-201728.7928.7928.7928.792
GPRE26-05-20175.645.665.515.5152 741
GPW26-05-201746.3146.6045.8646.4330 028
GROCLIN26-05-201712.2612.3012.0012.1013 979
GRODNO26-05-20176.356.556.056.556 983
GRUPAAZOTY26-05-201765.5065.9765.2165.7430 131
GTC26-05-20179.169.209.049.20249 493
HANDLOWY26-05-201773.0073.9172.9073.80115 936
HARPER26-05-20171.011.011.001.012 109
HELIO26-05-201716.6016.7016.5316.692 326
HERKULES26-05-20173.994.043.994.048 967
HUBSTYLE26-05-20170.940.940.850.8839 478
HYDROTOR26-05-201739.7539.7539.0039.7252
HYPERION26-05-20173.393.393.153.152 702
I2DEV26-05-201717.9017.9017.5017.50492
IALBGR26-05-20172.052.101.891.89339 578
IDEABANK26-05-201724.1924.1924.1724.17127
IFCAPITAL26-05-20170.630.630.630.634 498
IFSA26-05-20170.380.400.380.404 638
IIAAV26-05-20178.678.678.678.67125
IMCOMPANY26-05-201710.4910.6810.4610.483 455
IMMOBILE26-05-20173.723.723.723.721
IMPEL26-05-201723.0023.0023.0023.001
IMPERA26-05-20171.431.431.411.41544
IMPEXMET26-05-20174.314.334.254.2528 731
IMS26-05-20173.383.383.383.38500
INDATA26-05-20170.590.600.580.59148 863
INDYGO26-05-20170.580.590.580.592 249
INDYKPOL26-05-201758.4458.4456.0056.00228
INGBSK26-05-2017185.75186.00182.15182.156 360
INPRO26-05-20174.914.924.914.92500
INSTALKRK26-05-201715.3915.6515.3915.656 680
INTERAOLT26-05-201711.8511.9411.8511.941 553
INTERBUD26-05-20170.810.850.810.851 999
INTERCARS26-05-2017314.10320.90314.10320.00496
INTERSPPL26-05-20172.722.752.722.74129
INTLBCO1296326-05-201753.4053.6553.4053.65200
INTLBCO1324326-05-201747.7047.7046.7046.70133
INTLBCO1333426-05-201735.4335.4334.8935.04420
INTLBCO1385426-05-201728.7028.8825.6028.271 688
INTLBCO1408426-05-201729.8029.8029.7629.7631
INTLBND1435726-05-201727.0627.0627.0627.06208
INTLDAX1741826-05-201755.3555.3555.3555.352 500
INTLDAX1823426-05-201739.7239.7239.7239.72150
INTLDAX1862226-05-201726.8129.9726.8129.97722
INTLDAX1869726-05-201719.3019.3017.4217.43274
INTLDBK1883826-05-20179.049.048.898.89220
INTLEUR1773126-05-201710.7010.7010.7010.7025
INTLEUR1873926-05-201716.5517.7816.5017.781 000
INTLGLD0974626-05-201791.4094.0091.4094.00105
INTLGLD1283126-05-201761.3561.3561.3561.3538
INTLGLD1831726-05-201744.5645.7444.5645.74660
INTLKGH1694926-05-201735.1235.1235.1235.1247
INTLKGH1729326-05-201730.8830.8830.8830.8852
INTLKGH1744226-05-201716.7217.8614.2714.27642
INTLKGH1745926-05-201722.2522.2518.6518.651 396
INTLNAG1318526-05-20172.672.692.502.503 090
INTLNAG1819226-05-20173.853.853.853.856 500
INTLNDX1871326-05-201734.1935.1934.1935.18810
INTLPEO1755826-05-201718.9518.9518.9518.9530
INTLPGE1727726-05-20172.472.472.472.473 000
INTLPGE1786326-05-20172.092.091.981.98575
INTLPGN1802826-05-20171.391.401.391.403 000
INTLPKN1825926-05-201719.2919.2919.2919.29100
INTLPKN1839026-05-201713.7813.8313.7813.836 471
INTLPKO1788926-05-20176.726.946.726.831 000
INTLSLV1065226-05-201716.3516.3516.3516.35115
INTLSLV1295526-05-201712.4512.4512.4512.4540
INTLSLV1322726-05-201710.6710.7510.6710.70229
INTLSLV1370626-05-20178.228.688.188.4510 746
INTLSPX1782226-05-20179.239.239.239.2312
INTLSPX1784826-05-201717.2117.2117.2117.21116
INTLUSD0609826-05-201716.1917.5316.1917.5382
INTLUSD0630426-05-201710.7010.7010.4210.60436
INTLUSJ1876226-05-201722.0822.9922.0822.99189
INTLW201776426-05-20172.462.462.462.46800
INTLW201790526-05-20172.202.212.182.18100 000
INTLW201849926-05-20172.112.112.002.001 200
INTLW201861426-05-20171.881.881.731.737 814
INTLW201866326-05-20171.621.621.371.3910 566
INTROL26-05-20177.807.807.807.80309
INTSBCO0976126-05-201782.3082.3082.3082.30500
INTSBCO1018126-05-201763.5063.5063.5063.5050
INTSBCO1135326-05-201749.0249.0249.0249.0212
INTSBCO1167626-05-201739.6239.6238.5738.57120
INTSBCO1860626-05-201726.6330.5826.6327.205 642
INTSDAX0819326-05-201739.4042.0039.4042.0093
INTSDOW1743426-05-201763.1563.1563.1563.1510
INTSDOW1811926-05-2017106.30106.30106.30106.309
INTSESX0847426-05-201711.9012.6111.9012.61408
INTSEUD0712026-05-201717.5717.5717.5717.5742
INTSEUR1846526-05-201720.3420.3420.3420.34100
INTSGBU1855626-05-201749.7349.7349.7349.7340
INTSGLD0105726-05-201783.3083.3083.3083.3035
INTSGLD1591726-05-201740.2140.2140.2140.2150
INTSHSC0851626-05-201714.6914.6914.6914.6910
INTSKGH1798826-05-201749.3052.2049.3052.20113
INTSKGH1880426-05-201727.1530.7027.1530.65604
INTSNDX1872126-05-201716.1616.5615.4315.43942
INTSNKX0797126-05-201751.2051.2051.2051.202
INTSPGN0943126-05-20171.481.481.411.418 000
INTSPKN1832526-05-201726.8926.8926.8926.8938
INTSPKO0274126-05-20177.747.747.307.30500
INTSPKO0544726-05-20174.524.524.464.503 300
INTSPZU0633826-05-20177.257.267.237.261 521
INTSSLV1877026-05-20176.416.436.416.432 300
INTSSP51792126-05-201710.6810.6810.5510.55291
INTSSPX1785526-05-20175.875.985.875.9840
INTSUSD1670926-05-201766.3066.3064.5064.5037
INTSUSD1875426-05-201729.6329.6329.6329.6323
INTSUSJ1813526-05-201721.3721.3720.1520.15101
INTSW200074526-05-20172.102.102.102.101 300
INTSW200280826-05-20172.932.942.932.9480 458
INTSW200589226-05-20174.975.024.975.02900
INTSW201867126-05-20171.341.561.341.4815 384
INTSW201868926-05-20171.761.811.761.814 144
INVCEEFIZ26-05-2017501.70501.70501.70501.7031
INVISTA26-05-20171.221.291.211.292 130
IPOPEMA26-05-20172.092.092.092.091
IZOBLOK26-05-2017173.90173.90173.90173.90137
IZOLACJA26-05-20171.911.911.911.912
IZOSTAL26-05-20175.125.125.085.082 040
JHMDEV26-05-20171.461.471.441.4716 027
JSW26-05-201774.7475.1971.5171.88647 575
JWCONSTR26-05-20174.484.624.484.62725
JWWINVEST26-05-20172.852.912.852.912 293
K2INTERNT26-05-201715.9516.0015.9416.002 798
KANIA26-05-20172.002.021.991.995 650
KBDOM26-05-20173.723.893.693.891 949
KCI26-05-20170.640.640.640.64643
KERNEL26-05-201769.0069.2267.8068.0036 697
KETY26-05-2017421.10427.40420.05424.201 987
KGHM26-05-2017113.65115.10110.65110.75679 297
KGL26-05-201725.5025.9824.8225.9891
KINOPOL26-05-201712.7012.9612.7012.961 979
KOGENERA26-05-2017103.85103.85100.00102.602 855
KOMPUTRON26-05-20176.406.406.376.386 999
KONSSTALI26-05-201735.7036.6035.4035.40238
KOPEX26-05-20173.633.693.603.6917 686
KRAKCHEM26-05-20172.702.702.522.534 088
KREC26-05-20176.006.105.986.0521 313
KREDYTIN26-05-201720.0020.0020.0020.001
KREZUS26-05-20171.351.381.301.34118 936
KRUK26-05-2017299.40301.80297.10300.5558 504
KRUSZWICA26-05-201768.2068.2366.4966.492 028
KRVITAMIN26-05-20176.256.255.806.24722
KSGAGRO26-05-20172.652.782.652.743 372
LABOPRINT26-05-20178.838.848.838.8325
LARQ26-05-201718.8519.0018.8519.00863
LCCORP26-05-20172.032.061.992.06210 465
LENA26-05-20174.674.764.614.7023 328
LENTEX26-05-201710.6910.8310.6910.8016 548
LIBET26-05-20172.272.272.072.0734 490
LIVECHAT26-05-201754.7654.7954.3554.7020 876
LOKUM26-05-201715.3715.6215.3715.62207
LOTOS26-05-201756.2056.2554.6955.75204 285
LPP26-05-20176485.006485.006302.056436.151 190
LSISOFT26-05-201712.3512.3512.1812.18740
LUBAWA26-05-20171.291.301.231.26319 853
MABION26-05-201793.6095.3593.6094.501 117
MAKARONPL26-05-20175.956.135.926.131 001
MANGATA26-05-2017123.00123.00121.90122.90151
MARVIPOL26-05-201712.9012.9012.8812.8837 571
MASTERPHA26-05-20176.206.206.006.184 671
MBANK26-05-2017430.55432.00425.85428.1020 513
MBWS26-05-201766.9066.9066.9066.903
MCI26-05-20179.929.939.809.822 635
MCLOGIC26-05-201757.6557.6657.6557.66728
MDIENERGIA26-05-20173.513.733.503.6527 556
MEDIACAP26-05-20172.652.652.582.586 720
MEDICALG26-05-2017293.00293.00292.20292.5010 834
MENNICA26-05-201719.7319.7319.1519.30463
MERCATOR26-05-201718.9818.9818.6118.901 527
MERCOR26-05-201711.0011.0010.7311.00649
MEXPOLSKA26-05-20177.407.407.187.19592
MFO26-05-201745.2845.2845.0045.247 754
MILKILAND26-05-20171.951.951.851.9315 367
MILLENNIUM26-05-20177.257.297.117.16224 134
MIRACULUM26-05-20171.701.741.701.744 356
MIRBUD26-05-20171.221.261.221.24958 814
MLPGROUP26-05-201749.9949.9949.9949.991
MONNARI26-05-20178.908.908.728.7330 903
MOSTALPLC26-05-201712.5013.4712.5013.4799
MOSTALWAR26-05-201711.5011.5011.3011.40250
MOSTALZAB26-05-20170.880.880.850.87101 344
NETIA26-05-20174.554.594.544.59132 855
NEUCA26-05-2017388.50390.00383.50386.003 866
NEWAG26-05-201717.1817.2417.1017.104 306
NORTCOAST26-05-20176.006.306.006.302 370
NOVITA26-05-201755.5055.5055.0055.00123
NOWAGALA26-05-20172.172.182.172.186 605
NTTSYSTEM26-05-20172.302.302.122.24261
OPENFIN26-05-20172.282.302.212.304 340
OPONEO.PL26-05-201746.8046.8043.5144.7025 967
OPTEAM26-05-20176.946.946.946.94148
ORANGEPL26-05-20174.584.594.544.561 566 254
ORBIS26-05-201785.9986.0084.5084.501 457
ORION26-05-201776.9976.9973.3576.47903
ORZBIALY26-05-201712.8613.2012.8113.2023 750
OTLOG26-05-201722.2422.2422.0122.24307
OTMUCHOW26-05-20174.004.043.964.009 730
PAGED26-05-201758.0959.0058.0359.0010 323
PANOVA26-05-201725.9025.9625.5525.95574
PATENTUS26-05-20170.780.780.780.781 000
PBG26-05-20173.563.633.493.5338 801
PBKM26-05-201759.8059.8058.3559.004 812
PCCEXOL26-05-20171.861.871.861.874 050
PCCROKITA26-05-201787.9688.2487.0687.80499
PCM26-05-201734.0734.0833.6534.006 385
PEKABEX26-05-201710.0010.009.9010.007 394
PEKAO26-05-2017141.30141.45139.05139.601 008 217
PELION26-05-201758.8958.8958.7658.80118
PEMANAGER26-05-201753.1054.0053.1054.0067
PEP26-05-201712.5012.5011.5511.6012 026
PEPEES26-05-20171.401.411.401.415 939
PETROLINV26-05-20178.448.447.007.00125 009
PFLEIDER26-05-201745.2345.8943.0243.6130 144
PGE26-05-201711.6111.6511.3611.501 474 143
PGNIG26-05-20176.646.726.596.663 416 811
PGODLEW26-05-20176.006.056.006.052 548
PGSSOFT26-05-201714.3514.4514.2114.4515 895
PHN26-05-201716.2716.2715.8115.901 080
PKNORLEN26-05-2017108.50108.50105.10105.10913 975
PKOBP26-05-201735.9136.4935.6336.102 221 533
PKPCARGO26-05-201764.0064.0061.0162.6323 934
PLASTBOX26-05-20172.412.432.362.4318 403
PLATYNINW26-05-20170.700.700.650.65182
PLAYWAY26-05-201756.8056.8054.8054.80183
PMPG26-05-20173.974.073.974.0712 326
POLICE26-05-201720.5020.6020.0220.601 890
POLIMEXMS26-05-20176.827.096.746.74928 715
POLMED26-05-20172.712.712.602.606 778
POLNA26-05-201720.4920.4920.4920.49361
POLNORD26-05-20179.739.739.589.7011 061
POLWAX26-05-201714.8015.1414.8015.104 752
POZBUD26-05-20172.652.652.572.6315 690
PRAGMAFA26-05-201714.1214.1214.1214.1241
PRAGMAINK26-05-201710.4510.4510.4510.4534
PRAIRIE26-05-20171.631.631.571.60294 420
PRIMAMODA26-05-20173.693.703.533.623 833
PROCAD26-05-20171.411.481.411.486 818
PROCHEM26-05-201717.7517.7517.4317.456 799
PROCHNIK26-05-20171.021.020.970.9954 263
PROJPRZEM26-05-20178.998.998.998.992
PROTEKTOR26-05-20173.613.613.523.521 022
PULAWY26-05-2017168.00168.50168.00168.5026
PWRMEDIA26-05-20172.632.742.632.745 505
PZU26-05-201746.4146.5545.8746.001 222 922
QUANTUM26-05-201714.0014.0014.0014.005
QUERCUS26-05-20176.656.696.506.5010 256
QUMAK26-05-20173.393.393.243.2451 410
RADPOL26-05-20172.422.422.342.396 001
RAFAKO26-05-20178.078.078.008.0717 441
RAFAMET26-05-201714.6014.6014.6014.6032
RAINBOW26-05-201740.9941.4540.1141.4510 440
RANKPROGR26-05-20172.332.402.132.17425 375
RAWLPLUG26-05-201712.1512.3212.1512.32980
RCCORAOPEN26-05-20179.009.009.009.0020
RCCRUAOPEN26-05-20177.877.877.757.8746 650
RCEPZU1091726-05-20171148.001148.001148.001148.00186
RCFL2COCO26-05-20177.187.187.187.185 000
RCFL2SIE26-05-2017183.50183.50183.50183.503
RCFL3ALR26-05-2017253.30253.30253.30253.309
RCFL3BZW26-05-2017105.10105.10105.10105.1025
RCFL3COCO26-05-20176.236.476.236.475 060
RCFL3DBK26-05-20174.004.133.954.1310 574
RCFL3GOLD26-05-201732.7733.9132.6333.91549
RCFL3KGH26-05-201716.0016.0014.8815.271 020
RCFL3MGN26-05-20174.404.404.404.4050
RCFL3OIL26-05-20171.211.211.141.20587 875
RCFL3OIL226-05-2017137.40137.40134.00134.00760
RCFL3PGE26-05-201710.8211.1910.8211.19520
RCFL3PZU26-05-201799.4599.4599.4599.4515
RCFL3SILVE26-05-20177.137.407.137.407 866
RCFL3SUGA26-05-20173.763.763.693.691 609
RCFL3W2026-05-201788.4588.4588.4588.4512
RCFL3WHT26-05-20177.327.327.327.321 050
RCFL4OIL26-05-20177.907.907.507.8210 334
RCFS3CCC26-05-201740.1840.1838.5738.57300
RCFS3COCO26-05-20179.039.039.039.03150
RCFS3DBK26-05-201716.6916.8516.6916.85208
RCFS3ENA26-05-201722.3922.3921.7921.79250
RCFS3GOLD26-05-2017113.00113.00113.00113.00290
RCFS3KGH26-05-20175.956.285.946.102 230
RCFS3OIL26-05-201795.05102.5094.5596.302 241
RCFS3OIL226-05-201716.9017.0016.9016.90700
RCFS3W2026-05-201735.0035.9135.0035.00101
RCFS4ESX26-05-20172.002.011.961.9615 507
RCFS4OIL26-05-20174.314.324.244.243 250
RCGBSH1052026-05-20171068.101068.101068.101068.1015
RCGCOMB042126-05-2017988.10988.10988.10988.1020
RCGCOMB112026-05-20171024.901024.901024.901024.9040
RCGETNA042126-05-2017962.00962.00962.00962.0055
RCGNS01092026-05-20171062.801063.001062.801063.0040
RCIDXB1101826-05-20171079.501079.501079.501079.5030
RCLNAGOPEN26-05-20174.604.604.604.60100
RCSCRAOPEN26-05-2017297.70297.70297.70297.7010
RCSDGP071726-05-20171203.901203.901203.901203.90100
RCSDGP072026-05-2017991.60991.60991.60991.6015
RCSILAOPEN26-05-201764.6064.6064.6064.60400
RCSUGAOPEN26-05-20173.623.623.623.62520
RCTSCOCO0126-05-201715.2915.2915.2915.2930
RCTSGOLD1326-05-20174.554.554.554.55500
RCTSGOLD1526-05-201712.0012.0511.9511.95160
REDAN26-05-20171.791.791.781.7941 388
REDWOOD26-05-20170.850.850.830.8313
REMAK26-05-201718.0518.0517.6418.05503
RESBUD26-05-20170.790.800.780.7810 232
ROBYG26-05-20173.373.383.353.36440 896
RONSON26-05-20171.731.731.711.734 944
ROPCZYCE26-05-201722.2222.4022.2222.40396
RUBICON26-05-20171.251.251.251.258
SANOK26-05-201767.0068.0067.0067.02605
SANTANDER26-05-201724.4524.4524.2224.2258
SARE26-05-201725.1525.1523.3425.004 706
SECOGROUP26-05-201723.2923.2923.2923.292
SELENAFM26-05-201719.2319.9519.2219.955 756
SELVITA26-05-201757.3659.0057.3658.50932
SERINUS26-05-20171.131.141.121.1437 059
SETANTA26-05-201711.1911.2011.1911.20400
SFINKS26-05-20172.122.132.072.102 171
SILVANO26-05-201710.3010.9610.3010.96176
SIMPLE26-05-20176.986.986.986.981
SKARBIEC26-05-201732.1032.1031.9031.993 138
SKOTAN26-05-20170.570.570.560.57121 376
SKYLINE26-05-20170.750.750.750.751 268
SNIEZKA26-05-201768.6068.6067.5067.5041
SOHODEV26-05-20171.691.721.681.6930 451
SOLAR26-05-20171.051.051.041.0424 422
STALEXP26-05-20173.813.843.763.8418 593
STALPROD26-05-2017516.20521.00510.05520.009 351
STALPROFI26-05-201715.3715.3715.3715.3718
STAPORKOW26-05-20174.104.164.044.052 525
STARHEDGE26-05-20170.490.500.490.5045 010
STELMET26-05-201728.0028.0027.4127.41243
SUNEX26-05-20173.203.203.203.20525
SUWARY26-05-201710.0010.0010.0010.002
SWISSMED26-05-20171.161.171.161.17991
SYGNITY26-05-20175.765.765.525.7016 779
SYNEKTIK26-05-201714.9314.9314.4814.881 451
SYNTHOS26-05-20174.924.924.784.86968 280
TALEX26-05-201720.0420.0420.0420.041
TARCZYNSKI26-05-201712.3012.3012.0012.109 984
TATRY26-05-2017120.00120.00120.00120.00121
TAURONPE26-05-20173.433.433.373.411 356 610
TERMOREX26-05-20172.012.052.012.028 541
TESGAS26-05-20172.842.842.752.7910 726
TIM26-05-201710.4710.5910.0610.478 805
TORPOL26-05-201712.4012.4012.3912.40209
TOYA26-05-20177.007.006.636.639 626
TRAKCJA26-05-201715.2515.2515.1115.12138 807
TRANSPOL26-05-20176.356.356.256.294 464
TRIGONPP26-05-2017138.80138.80138.80138.802
TRIGONPP226-05-2017138.00138.00138.00138.001
TRIGONPP326-05-2017138.00138.00138.00138.001
TRIGONPP426-05-2017139.48139.48139.48139.481
TRIGONPP526-05-2017135.00135.00134.50134.50119
TRIGONPP626-05-2017139.48139.48139.48139.481
TRIGONPP726-05-2017136.94136.94135.00135.0017
TRITON26-05-20173.643.643.643.641 004
TXM26-05-20174.604.604.604.601
ULMA26-05-201775.5075.5071.0075.50224
UNIBEP26-05-201713.9513.9513.8113.95264
UNICREDIT26-05-201769.0270.9569.0270.95185
UNIMA26-05-20173.383.383.353.351 324
UNIMOT26-05-201745.3745.3844.6545.006 296
UNIWHEELS26-05-2017248.00249.00247.00247.803 097
URSUS26-05-20175.005.154.975.10359 698
VANTAGE26-05-20173.683.683.663.687 525
VIGOSYS26-05-2017374.00376.00374.00375.00183
VINDEXUS26-05-20179.199.219.059.2119 757
VISTAL26-05-20176.296.296.256.281 969
VISTULA26-05-20173.503.503.413.5091 196
VIVID26-05-20173.623.623.063.26300 638
VOTUM26-05-201710.6310.8010.6310.80505
VOXEL26-05-201717.7017.8717.4017.871 100
WADEX26-05-20175.415.415.405.41420
WARIMPEX26-05-20175.275.275.215.27929
WASKO26-05-20171.611.651.611.65206
WAWEL26-05-20171115.001120.001104.501108.0097
WDX26-05-20178.658.658.528.63680
WIELTON26-05-201718.2818.2817.8217.8233 048
WIKANA26-05-20171.491.541.491.544 981
WILBO26-05-20170.280.330.280.2956 503
WINVEST26-05-20171.811.811.811.811
WIRTUALNA26-05-201755.5055.5054.8055.503 723
WITTCHEN26-05-201717.7817.7817.1017.59527
WOJAS26-05-20174.834.834.834.83575
WORKSERV26-05-20179.129.259.029.161 165
XTB26-05-20176.846.856.846.8554
YOLO26-05-20174.804.804.504.6029 504
ZAMET26-05-20171.431.431.401.43443
ZEPAK26-05-201716.2316.4516.2316.394 906
ZPUE26-05-2017286.00297.95286.00297.9585
ZUE26-05-201711.1911.1911.1911.191
ZYWIEC26-05-2017447.00447.00445.00445.00130
INVESTORMS26-05-20174882.774889.704882.774889.70137 850
MWIG4026-05-20174864.214864.214831.674837.3597 229
RESPECT26-05-20173005.783007.172971.452975.34481 030
SWIG8026-05-201716290.2516295.1316195.3616264.7818 880
WIG26-05-201761457.8261457.8260897.8160907.75798 978
WIG-BANKI26-05-20177540.147540.147455.737491.01272 495
WIG-BUDOW26-05-20173537.183545.273481.203498.6014 428
WIG-CEE26-05-2017938.09938.09936.12937.556 731
WIG-CHEMIA26-05-201715498.5415504.1115388.1215479.978 378
WIG-ENERG26-05-20172932.312932.932876.752905.6538 767
WIG-GORNIC26-05-20174201.694240.094095.814098.07124 236
WIG-INFO26-05-20172333.972346.342325.022346.347 475
WIG-LEKI26-05-20175932.576012.045921.996012.041 591
WIG-MEDIA26-05-20175121.085190.955118.615175.17692
WIG-MOTO26-05-20175766.235835.275764.485814.151 214
WIG-NRCHOM26-05-20172054.612059.352050.292056.447 106
WIG-ODZIEZ26-05-20175638.145645.465555.755599.5322 722
WIG-PALIWA26-05-20177124.557124.626986.886986.88132 807
WIG-POLAND26-05-201762270.5062270.5062041.8662041.86790 918
WIG-SPOZYW26-05-20174625.904628.524541.724560.134 003
WIG-TELKOM26-05-2017734.60736.17716.07719.1320 571
WIG-UKRAIN26-05-2017637.93637.93625.25632.153 313
WIG2026-05-20172353.122354.582326.282326.28661 171
WIG20LEV26-05-2017752.94753.87735.72735.72661 171
WIG20SHORT26-05-20173315.913353.563313.863353.56661 171
WIG20TR26-05-20173964.713964.713941.803941.80661 171
WIG3026-05-20172706.722706.722676.482676.48711 935
WIG30TR26-05-20174507.844507.844485.594485.59711 935
WIGDIV26-05-20171171.591172.391158.671161.79360 684