Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Mateusz Morawiecki: 30 tys. etatów trafi do Polski z Wielkiej Brytanii dzięki Brexitowi
    Zagraniczne firmy otwierające centra biznesowe w Polsce mogą liczyć na zachęty i dopłaty rządowe.
  • CBA w Ministerstwie Rozwoju oraz zakładach lotniczych w Mielcu i Świdniku. Sprawdzą przetarg na śmigłowce
  • UOKiK ostrzega przed firmą pożyczkową
  • Ranking samorządów. Ta gmina jest średnio 22 razy bogatsza od innych
  • Wzrost wpływów z VAT zwiększy polską składkę do UE. Rumunia i Węgry to zrozumiały
  • Streżyńska chce biometrii. Najpierw w ministerstwie, potem zamiast dowodu?
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 24 stycznia, 13:11
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
KERDOS GROUP 0,06 -14,29 0,02
PLATYNOWE INWESTYCJE 0,89 -9,18 0,03
LABO PRINT 6,30 -8,96 0,02
OLYMPIC 8,00 -8,47 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 stycznia, 13:11
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
TOPMEDICAL 0,12 +20,00 0,01
XTB 8,59 +13,93 0,09
KONSORCJUM STALI 34,85 +10,63 0,44
COMPERIA.PL SPOLKA AKCYJNA 3,95 +9,72 0,00
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 24 stycznia, 13:11
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
WalorKursZm.[%]     Obrót [mln]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 116,25 +2,88 108,68
PKN ORLEN 82,50 +0,24 92,66
PEKAO 128,60 -0,04 69,42
PKO BP 29,64 +1,33 58,17
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-01-24 13:59)
WIG 53629.37 +0,38%
WIG20 2002.67 +0,57%
mWIG40 4486.44 +0,37%
sWIG80 14817.73 +0,57%
WIG-BANKI 6522.83 +0,46%
WIG-BUDOW 3059.75 +0,37%
WIG-INFO 2233.04 +0,62%
WIG-MEDIA 4765.97 -0,69%
WIG-PALIWA 5476.96 -0,14%
WIG-PL - -
WIG-SPOZYW 4593.07 -0,97%
WIG-DEWEL - -
WIG-TELKOM 718.17 +0,46%
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA23-01-20170.650.650.620.62253 823
11BIT23-01-2017142.90143.00140.00141.907 996
4FUNMEDIA23-01-20175.255.255.245.25252
AATHOLD23-01-201719.1219.1219.1219.122
ABADONRE23-01-20177.617.986.987.251 625
ABCDATA23-01-20172.082.092.072.0978 525
ABMSOLID23-01-20179.079.078.998.9910
ABPL23-01-201734.9934.9934.9934.9910
ACAUTOGAZ23-01-201743.2843.9043.2743.9043
ACTION23-01-20174.294.564.274.4453 346
ADIUVO23-01-201727.0027.0026.1526.8552
AGORA23-01-201712.3412.5712.0712.577 253
AGROTON23-01-20176.306.396.206.3065 943
AILLERON23-01-20178.959.008.879.0022 593
AIRWAY23-01-20171.651.731.651.7077 600
ALCHEMIA23-01-20175.025.024.995.0115 937
ALIOR23-01-201759.8159.9959.0659.39136 969
ALMA23-01-20171.881.881.621.62422 895
ALTA23-01-20172.742.742.652.742 862
ALTUSTFI23-01-201713.7114.2513.6514.0923 967
ALUMETAL23-01-201763.1063.3462.1562.392 523
AMBRA23-01-20179.109.209.009.0034 641
AMICA23-01-2017179.00184.90177.00184.8512 025
AMREST23-01-2017301.25308.00301.25308.007 994
APATOR23-01-201728.8030.2528.5030.15137 574
APLISENS23-01-201712.8512.8512.5512.55560
APLITT23-01-20170.810.810.810.8150
APSENERGY23-01-20173.453.543.333.548 404
ARCHICOM23-01-201714.9015.4014.9015.401 045
ARCTIC23-01-20175.465.535.435.5017 769
ARCUS23-01-20171.551.691.551.6047 087
ARKASWE1723-01-201792.2093.0092.0093.001 350
ARTERIA23-01-20179.199.199.009.0012 641
ARTIFEX23-01-201720.5021.0020.5020.99781
ASBIS23-01-20173.313.373.313.34166 469
ASSECOBS23-01-201724.3724.3723.8123.81209
ASSECOPOL23-01-201756.0056.1355.5055.5041 530
ASSECOSEE23-01-201710.6511.1010.6010.809 067
ASSECOSLO23-01-201724.9624.9624.4924.4981
ASTARTA23-01-201762.2163.9962.2163.00286
ATAL23-01-201730.2930.3030.0030.00377
ATENDE23-01-20173.803.803.753.753 356
ATLANTAPL23-01-20177.367.367.297.292 012
ATLANTIS23-01-20170.570.580.560.5845 205
ATM23-01-201710.6910.6910.6910.6934
ATMGRUPA23-01-20174.244.294.164.295 354
ATREM23-01-20172.772.772.762.76200
AUTOPARTN23-01-20174.564.644.554.6453 646
AVIAAML23-01-20176.056.055.956.054 809
AVIASG23-01-201723.9923.9922.8523.85461
AWBUD23-01-20175.555.705.515.517 752
BALTONA23-01-20172.602.622.602.605 009
BBIDEV23-01-20170.840.850.830.8414 039
BEDZIN23-01-201728.2028.2028.0028.001 329
BENEFIT23-01-2017804.00815.00799.05799.95456
BEST23-01-201725.2025.7825.2025.78658
BETACOM23-01-201711.7511.7511.6511.65106
BGZBNPP23-01-201755.8955.8953.5055.89103
BIK23-01-201717.1317.1317.1217.1290
BIOMEDLUB23-01-20171.081.091.051.06168 180
BIOTON23-01-20178.008.057.857.9274 227
BMPAG23-01-20172.832.842.832.84321
BOGDANKA23-01-201764.6065.1064.0164.012 155
BORYSZEW23-01-20179.6110.009.6110.00267 935
BOS23-01-201711.2911.2911.1211.137 753
BOWIM23-01-20174.344.344.334.332 850
BPHFIZMLI23-01-201796.1496.1496.1496.14100
BRASTER23-01-201715.0215.4814.8014.9046 913
BRIJU23-01-201734.5034.5031.6634.1222 835
BSCDRUK23-01-201732.5033.4930.3831.51830
BUDIMEX23-01-2017203.00206.00202.00205.404 685
BUMECH23-01-20170.780.800.780.79331 842
BYTOM23-01-20172.692.692.652.65231 786
BZWBK23-01-2017333.95336.80325.20327.0546 438
CALATRAVA23-01-20171.071.080.991.0257 582
CAPITAL23-01-20172.462.462.462.46700
CCC23-01-2017213.95214.65204.30204.5080 075
CDPROJEKT23-01-201758.6160.5057.2159.15347 712
CDRL23-01-201724.9224.9224.9224.9256
CELTIC23-01-20175.315.705.195.217 021
CEZ23-01-201768.8069.3568.4068.65196 150
CFI23-01-20170.620.620.590.61630 001
CHEMOS23-01-20171.401.431.391.3938 756
CIECH23-01-201763.2065.3963.2065.28242 524
CIGAMES23-01-201727.5927.7427.2827.3042 843
CITYSERV23-01-20179.9910.189.7310.187 520
CLNPHARMA23-01-201728.2529.4028.1128.99147 076
CNT23-01-20178.198.198.198.19100
COALENERG23-01-20171.811.811.631.6376 637
COGNOR23-01-20171.901.941.881.91243 571
COLIAN23-01-20173.303.303.253.279 369
COMARCH23-01-2017173.70177.00173.00176.902 512
CORMAY23-01-20172.032.042.002.0350 369
CPGROUP23-01-20176.306.306.306.301
CUBEITG23-01-20175.505.505.305.501 938
CYFRPLSAT23-01-201724.2524.3824.1124.11351 104
CZTOREBKA23-01-20170.800.800.800.803 320
DEBICA23-01-201793.7893.7893.7893.782
DECORA23-01-20179.479.499.369.36877
DEKPOL23-01-201710.9211.5510.9111.55243
DELKO23-01-201712.2012.3512.2012.302 478
DGA23-01-20173.733.733.733.739
DOMDEV23-01-201762.0062.7061.0062.5029 510
DREWEX23-01-20171.501.501.461.46260
DROP23-01-20171.041.071.041.07963
DROZAPOL23-01-20172.352.452.302.3329 265
ECHO23-01-20175.515.515.405.46115 894
EDINVEST23-01-20171.861.881.861.883 010
EFEKT23-01-201728.5830.0028.0029.302 957
EKOEXPORT23-01-201715.4016.1815.1716.0639 092
ELBUDOWA23-01-2017116.10118.00116.00117.501 240
ELEKTROTI23-01-201712.2412.2412.0212.021 695
ELEMENTAL23-01-20173.793.953.783.90246 358
ELKOP23-01-20171.861.871.731.878 164
ELZAB23-01-201715.0015.4515.0015.45101
EMCINSMED23-01-201711.8311.8311.8311.831
EMPERIA23-01-201771.0071.9770.8871.0010 040
ENAP23-01-20171.041.041.021.022 498
ENEA23-01-20179.669.699.469.48301 697
ENELMED23-01-20178.618.758.618.752 174
ENERGA23-01-20179.199.199.069.10677 821
ENERGOINS23-01-20175.195.195.165.17481
ENTER23-01-201728.1329.3928.1029.362 349
ERBUD23-01-201729.0329.8029.0329.032 360
ERG23-01-201761.5061.5061.0061.401 066
ERGIS23-01-20176.046.045.996.0223 662
ESOTIQ23-01-20179.559.559.009.555 082
ESSYSTEM23-01-20172.522.522.452.45151
ETFDAX23-01-2017484.13485.00483.61484.0335
ETFSP50023-01-201794.0994.4094.0094.00425
ETFW20L23-01-2017236.34236.37234.30234.532 501
EUCO23-01-201738.3538.3637.8237.83576
EUROCASH23-01-201738.9939.0238.2638.50577 330
EUROTEL23-01-201720.1920.7720.1920.759 423
EXILLON23-01-20177.107.107.107.102
FAM23-01-20174.454.454.394.391 700
FAMUR23-01-20174.144.144.064.114 677
FARMACOL23-01-201751.7051.7051.7051.70100
FASING23-01-201714.1014.1013.7114.10337
FASTFIN23-01-20171.751.751.741.74900
FEERUM23-01-201716.9116.9116.4216.55611
FERRO23-01-201712.4012.4412.2112.433 192
FERRUM23-01-20173.523.533.513.521 110
FON23-01-20170.610.610.590.608 207
FORTE23-01-201777.4077.4076.1177.105 470
FORTUNA23-01-201714.4314.4314.4314.43150
FOTA23-01-20170.890.890.850.897 641
GEKOPLAST23-01-201710.3410.3410.3410.34564
GETIN23-01-20171.211.211.181.18332 364
GETINOBLE23-01-20171.681.691.601.602 003 156
GINOROSSI23-01-20172.402.442.392.407 325
GLCOSMED23-01-20175.325.655.325.652 170
GOBARTO23-01-20177.027.057.007.006 887
GORENJE23-01-201731.0031.0029.6429.64256
GPW23-01-201744.1046.2044.1046.2062 710
GRAVITON23-01-20172.953.232.893.109 459
GROCLIN23-01-201715.3115.5015.2115.397 515
GRODNO23-01-20175.495.605.495.504 247
GRUPAAZOTY23-01-201769.0269.0267.8068.0539 713
GTC23-01-20178.348.878.348.551 776 454
HANDLOWY23-01-201776.0076.3975.0475.9523 450
HARPER23-01-20170.950.950.890.8917 071
HELIO23-01-20179.509.979.509.9620 497
HERKULES23-01-20173.273.383.203.3746 877
HUBSTYLE23-01-20172.412.412.412.412
HYDROTOR23-01-201739.3939.3939.0039.0080
HYPERION23-01-20172.532.532.422.53933
I2DEV23-01-201719.9919.9919.9919.991
IALBGR23-01-201710.6111.1010.6110.9040 369
IDEABANK23-01-201723.2023.2022.7023.17302
IFCAPITAL23-01-20170.570.590.570.596 186
IFSA23-01-20170.580.580.540.5710 051
IIAAV23-01-20177.477.477.477.4730
IMCOMPANY23-01-20179.429.589.379.3712 155
IMMOBILE23-01-20173.523.523.423.49642
IMPEL23-01-201723.9623.9623.9523.9637
IMPERA23-01-20171.331.331.331.339
IMPEXMET23-01-20173.293.383.293.38537 574
IMS23-01-20172.822.922.822.923
INC23-01-20171.701.701.701.7010 470
INDATA23-01-20170.670.680.660.6782 287
INDYGO23-01-20170.900.900.900.90320
INDYKPOL23-01-201749.0149.0148.5048.901 412
INGBSK23-01-2017164.00166.20162.10166.109 445
INPOST23-01-201711.0011.1710.7010.7016 218
INPRO23-01-20174.304.304.304.30353
INSTALKRK23-01-201713.9113.9113.7013.851 312
INTEGERPL23-01-201743.4444.8042.3042.3026 797
INTERAOLT23-01-201714.9514.9514.9514.95202
INTERBUD23-01-20170.580.600.570.601 766
INTERCARS23-01-2017309.00313.00305.00310.001 856
INTERFERI23-01-20174.184.254.184.252 266
INTERSPPL23-01-20171.901.911.811.855 661
INTLBCO1323523-01-201767.5067.5065.4565.4555
INTLBCO1685723-01-201725.0025.0024.4924.49500
INTLBCO1692323-01-201719.6020.0917.9018.79510
INTLBMW1103123-01-201713.6013.6013.6013.6030
INTLDAX1316923-01-2017195.60195.60195.60195.6012
INTLDAX1703823-01-201737.5040.9137.5039.971 217
INTLDAX1717823-01-201728.7031.2328.7031.23850
INTLDAX1741823-01-201719.4322.2419.4320.13300
INTLEUD1649323-01-201732.7532.8032.7532.80110
INTLEUD1668323-01-201742.7942.7942.7942.79250
INTLEUD1747523-01-201753.1553.1553.1553.15100
INTLGBU1618823-01-201739.9041.0639.9040.58143
INTLGBU1632923-01-201768.2068.2068.2068.201
INTLGLD0962123-01-201769.1569.9069.1569.9070
INTLGLD0974623-01-201786.2086.2085.9085.9031
INTLGLD1172623-01-2017102.20103.70102.20103.1074
INTLGLD1283123-01-201753.2053.2550.7052.75324
INTLHSC1262523-01-201742.6242.6242.6242.6250
INTLKGH1657623-01-201743.0643.0642.5142.51100
INTLKGH1729323-01-201731.3531.3531.3531.356
INTLKGH1744223-01-201718.2318.7818.2018.20203
INTLKGH1745923-01-201722.8323.0722.8323.0716
INTLNAG1284923-01-20173.473.473.473.47864
INTLNKX1706123-01-201795.4595.4593.0093.0044
INTLOPL1451423-01-20171.371.371.371.371 000
INTLPEO1265823-01-201730.2531.2030.2530.70387
INTLPGE1562823-01-20171.781.921.781.8510 000
INTLPGN1737623-01-20170.910.910.910.915 000
INTLPKN1630323-01-201717.9417.9417.9417.9437
INTLPKN1711123-01-201711.2311.2310.2710.271 177
INTLPKO1240123-01-20179.309.309.309.30141
INTLPKO1503223-01-201711.1411.1911.0711.071 000
INTLPKO1544623-01-20177.207.207.207.20300
INTLPKO1695623-01-20175.866.005.866.001 322
INTLPZU1710323-01-20177.177.177.177.172 000
INTLSLV1205423-01-201720.2220.2220.2220.22100
INTLSLV1295523-01-201714.0714.0713.8013.80235
INTLSLV1322723-01-201711.7211.7211.6211.62760
INTLSLV1370623-01-20179.369.409.369.361 265
INTLUSD0630423-01-201750.9550.9550.9550.9520
INTLUSD1560223-01-201728.7728.7728.7728.7750
INTLUSD1651923-01-201711.7011.7011.7011.7050
INTLVOW1117123-01-201736.0636.0636.0636.06145
INTLVOW1309423-01-201726.1727.1026.1727.10109
INTLW201248423-01-20176.216.216.216.215
INTLW201714523-01-20171.761.761.761.761 382
INTLW201715223-01-20172.012.012.012.011 000
INTLW201738423-01-20171.101.191.101.1568 000
INTLW201742623-01-20170.930.960.930.962 983
INTSADS1607123-01-201716.5616.6716.5616.67530
INTSBCO0670023-01-2017182.60182.60182.60182.603
INTSBCO0994423-01-201760.6063.4060.6062.805 083
INTSBCO1167623-01-201725.3927.0125.3926.80658
INTSDAX0770823-01-201726.2026.7026.2026.70100
INTSDAX0775723-01-201747.9447.9447.1047.10406
INTSDAX0819323-01-201795.4095.4093.0595.001 027
INTSDAX1718623-01-201717.6518.5014.8518.373 318
INTSDOW1540423-01-201747.5147.5147.5147.51190
INTSDOW1648523-01-201790.4590.4590.0090.00200
INTSDOW1743423-01-2017136.30136.30136.30136.30500
INTSESX0787223-01-201713.9513.9513.9513.9510
INTSEUD1721023-01-201718.8819.5018.8118.81284
INTSEUR1458923-01-201724.1424.1424.0024.00120
INTSGLD1663423-01-201747.6647.6647.6647.6620
INTSKGH0070323-01-201730.1330.1330.1330.1350
INTSKGH0071123-01-201740.3240.3239.9239.921 025
INTSKGH0660123-01-201720.5020.5019.5519.55592
INTSNDX1720223-01-201719.9219.9219.5019.501 000
INTSPKN1726923-01-201720.2120.2120.2120.21100
INTSPKO0939923-01-20175.585.585.585.582 000
INTSSLV1593323-01-201715.4615.4615.4615.4660
INTSSLV1664223-01-20178.648.648.648.64130
INTSUSD1670923-01-201736.4736.4736.4736.47800
INTSUSJ1709523-01-201753.5053.5053.2053.201 015
INTSUSJ1750923-01-201727.0527.0526.5526.55104
INTSW200073723-01-20174.854.854.854.85425
INTSW200074523-01-20175.735.735.735.73500
INTSW200319423-01-20177.387.387.387.385
INTSW200874823-01-20174.354.354.354.351 100
INTSW201026423-01-20171.531.581.421.5819 451
INVGLDFIZ23-01-20171415.001415.001415.001415.001
INVISTA23-01-20171.391.401.391.391 140
IPOPEMA23-01-20171.851.851.701.751 411
IZOBLOK23-01-2017178.00180.00178.00180.003 854
IZOLACJA23-01-20171.621.621.511.6262
IZOSTAL23-01-20175.275.275.205.20400
JHMDEV23-01-20171.341.341.301.3324 487
JSW23-01-201766.3067.3864.5064.85248 565
JWCONSTR23-01-20174.774.904.724.80283 246
K2INTERNT23-01-201714.1914.1914.1514.151 596
KANIA23-01-20172.052.082.052.0632 460
KBDOM23-01-20173.083.083.013.011 764
KCI23-01-20170.640.670.640.668 973
KERNEL23-01-201773.5074.6372.0774.23119 757
KETY23-01-2017408.00408.90402.70407.157 094
KGHM23-01-2017113.50114.45112.90113.00533 825
KGL23-01-201720.9920.9920.9920.9910
KINOPOL23-01-201711.3211.5511.1111.553 333
KOGENERA23-01-201792.3992.3992.3992.391
KOMPUTRON23-01-20176.356.356.256.265 684
KONSSTALI23-01-201732.0032.1031.0531.501 210
KOPEX23-01-20173.633.683.623.6847 918
KPPD23-01-201727.0027.0027.0027.00500
KRAKCHEM23-01-20173.043.092.932.955 975
KREC23-01-20176.986.986.986.982
KREDYTIN23-01-201723.9023.9023.9023.9010
KREZUS23-01-20171.771.801.711.7695 183
KRKA23-01-2017245.95245.95245.90245.9018
KRUK23-01-2017245.00252.85244.35246.8523 066
KRUK-PDA23-01-2017248.00248.00248.00248.0010
KRUSZWICA23-01-201758.0058.0057.8557.85778
KRVITAMIN23-01-20178.058.058.008.00596
KSGAGRO23-01-20172.982.992.852.9870 093
LABOPRINT23-01-20176.996.996.926.922
LARK23-01-20170.770.800.760.794 266
LARQ23-01-20179.719.979.309.854 749
LCCORP23-01-20172.002.102.002.05186 512
LENA23-01-20173.953.953.863.8723 958
LENTEX23-01-201710.3010.3810.3010.382 436
LIBET23-01-20171.531.561.481.5658 192
LIVECHAT23-01-201753.1053.8551.7551.9441 919
LMCSFIZ23-01-20171309.901309.901309.901309.902
LMDSFIZ23-01-20171280.151280.151280.151280.1510
LOKUM23-01-201713.0013.3313.0013.33162
LOTOS23-01-201738.0038.0537.6237.79152 996
LPP23-01-20175350.005500.005332.005409.051 236
LSISOFT23-01-201710.0510.0510.0110.011 783
LUBAWA23-01-20171.091.101.071.10172 176
MABION23-01-201778.0580.9878.0079.1136 198
MANGATA23-01-2017104.85104.85103.30104.00534
MARVIPOL23-01-201711.6011.8211.6011.783 080
MASTERPHA23-01-20176.826.956.646.951 808
MBANK23-01-2017345.55352.55342.15342.856 712
MBWS23-01-201774.9074.9074.9074.901
MCI23-01-20178.658.658.528.5251 562
MCLOGIC23-01-201738.3838.3838.3838.3826
MDIENERGIA23-01-20175.565.565.315.56122
MEDIATEL23-01-20170.750.750.710.712 141
MEDICALG23-01-2017313.00318.30311.00318.3026 933
MENNICA23-01-201717.3117.3117.3117.31120
MERCATOR23-01-201721.5021.7521.4021.6713 102
MERCOR23-01-201710.4110.5910.3510.571 653
MEXPOLSKA23-01-20177.707.707.517.648 748
MFO23-01-201727.7029.3727.7029.0015 228
MILKILAND23-01-20172.772.842.702.80102 585
MILLENNIUM23-01-20175.505.545.445.48250 959
MIRACULUM23-01-20171.641.751.641.7417 482
MIRBUD23-01-20170.970.970.920.95375 893
MLPGROUP23-01-201745.5045.5045.5045.502
MOL23-01-2017282.00290.40282.00290.4022
MONNARI23-01-20179.459.509.259.3458 503
MOSTALPLC23-01-201712.4812.4812.4812.48100
MOSTALWAR23-01-201711.9511.9511.3011.4615 457
MOSTALZAB23-01-20171.291.301.261.28102 414
MUZA23-01-20174.154.494.084.088 641
MWTRADE23-01-201710.7010.9310.7010.906 951
NETIA23-01-20174.444.514.444.50107 564
NETMEDIA23-01-20176.356.356.356.353 430
NEUCA23-01-2017399.05400.95397.45397.9513 910
NEWAG23-01-201717.0017.0016.8016.8510 077
NOVITA23-01-201766.1366.1366.1366.135
NOWAGALA23-01-20171.351.351.331.343 930
NTTSYSTEM23-01-20173.003.002.902.905 878
ODLEWNIE23-01-20174.784.784.604.604 207
OEX23-01-201719.4419.4419.2019.30804
OPENFIN23-01-20171.591.681.591.6445 961
OPENFIN-PDA23-01-20171.541.541.541.542 551
OPONEO.PL23-01-201743.2043.9743.2043.9518 422
OPTEAM23-01-20178.408.408.208.3711 114
ORANGEPL23-01-20175.425.435.365.38871 959
ORBIS23-01-201773.3973.3972.1172.948 845
ORCOGROUP23-01-20171.001.011.001.011 635
ORION23-01-201779.6079.6079.5079.6062
ORZBIALY23-01-20179.269.688.919.4056 009
OTLOG23-01-201720.5520.6020.0020.001 965
OTMUCHOW23-01-20173.934.003.934.008 951
PAGED23-01-201749.9349.9348.5149.831 388
PAMAPOL23-01-20171.461.511.401.5149 972
PANOVA23-01-201725.1425.1424.9125.14439
PBG23-01-20172.872.872.802.8324 013
PBKM23-01-201759.9059.9059.5059.90328
PCCEXOL23-01-20171.721.721.691.692 744
PCCINTER23-01-20172.302.302.282.285 412
PCCROKITA23-01-201767.3067.4067.1867.301 580
PCM23-01-201734.6534.7534.2534.5715 686
PEGAS23-01-2017129.00129.50127.00127.00189
PEKABEX23-01-201711.1011.2611.1011.15625
PEKAO23-01-2017128.50129.30127.65128.65430 739
PELION23-01-201749.5549.5548.6249.0077
PEMANAGER23-01-201758.7559.7958.0058.00199
PEP23-01-201711.8011.8011.3611.7029 245
PEPEES23-01-20171.201.201.201.207 899
PETROLINV23-01-20179.149.188.238.59164 220
PFLEIDER23-01-201736.6537.7336.6537.0067 397
PGE23-01-201710.1210.2710.1210.211 300 671
PGNIG23-01-20175.385.485.365.452 386 646
PGODLEW23-01-20176.206.206.206.2028
PGSSOFT23-01-201713.4013.7613.4013.763 407
PHN23-01-201716.4816.4816.0916.39416
PKNORLEN23-01-201782.5183.5081.8182.301 520 169
PKOBP23-01-201729.8129.8329.2529.251 184 896
PKOGS23-01-2017107.60107.60107.60107.60520
PKOSO23-01-2017104.67104.67104.66104.66780
PKPCARGO23-01-201751.8153.6951.8153.1891 389
PLASTBOX23-01-20172.242.242.222.2410 705
PLATYNINW23-01-20171.191.190.980.9894 430
PLAYWAY23-01-201743.9843.9843.0043.88394
PLAZACNTR23-01-201710.6510.9910.5010.991 473
PMPG23-01-20174.044.173.863.978 021
POLICE23-01-201723.2023.4723.0223.47451
POLIMEXMS23-01-20174.704.854.604.652 130 564
POLMED23-01-20172.832.902.832.873 182
POLNA23-01-201720.0020.0020.0020.00301
POLNORD23-01-20178.128.177.858.00261 697
POLWAX23-01-201717.8018.0017.6018.0011 651
POZBUD23-01-20173.423.473.333.4411 279
PRAGMAFA23-01-201714.0314.2014.0314.20110
PRAGMAINK23-01-201710.4710.4910.2910.29420
PRAIRIE23-01-20171.251.351.251.34822 725
PRIMAMODA23-01-20173.653.753.643.753 865
PROCAD23-01-20171.621.621.611.6156
PROCHEM23-01-201718.1518.1518.0018.00193
PROCHNIK23-01-20171.071.071.041.05141 685
PROJPRZEM23-01-20178.208.358.038.351 593
PROTEKTOR23-01-20173.093.133.063.0918 047
PULAWY23-01-2017190.20191.00190.00190.00267
PWRMEDIA23-01-20171.971.991.851.9915 513
PZU23-01-201734.5134.8634.3334.64399 388
PZUAKORD23-01-2017111.50111.50111.50111.50120
QUANTUM23-01-20179.239.239.239.2314
QUERCUS23-01-20175.355.875.355.8546 540
QUMAK23-01-20175.695.695.465.545 905
RADPOL23-01-20172.592.772.342.50773 786
RAFAKO23-01-20176.686.686.556.6438 168
RAFAMET23-01-201717.2017.2017.1917.20135
RAINBOW23-01-201729.4929.4928.3328.993 678
RANKPROGR23-01-20171.621.641.541.55221 493
RAWLPLUG23-01-201711.1711.2510.9311.178 135
RCAGRB1091823-01-20171068.801069.201068.801069.2060
RCBESX1051923-01-20171094.301094.301094.301094.3070
RCCOFAOPEN23-01-20173.393.393.393.3926
RCCRUAOPEN23-01-20179.359.409.309.343 743
RCENG1011723-01-2017539.50539.50539.50539.50200
RCFL2ESX23-01-2017214.20214.20214.20214.209
RCFL2WHT23-01-201710.2410.2410.2410.242 000
RCFL3COPP23-01-201719.9519.9519.9519.9575
RCFL3ENA23-01-2017112.20112.20112.20112.208
RCFL3ENG23-01-2017164.10164.10164.10164.102
RCFL3GOLD23-01-201733.3133.5033.2633.504 471
RCFL3KGH23-01-201718.6518.6518.2518.581 159
RCFL3MGN23-01-20175.915.915.915.9180
RCFL3OIL23-01-20171.751.771.751.7742 670
RCFL3OPL23-01-201714.4014.4014.4014.40300
RCFL3PGE23-01-20179.239.239.239.237 000
RCFL3PKN23-01-2017176.80177.00171.00171.006
RCFL3RDX223-01-201715.8215.8215.3915.39205
RCFL3SILVE23-01-20178.198.208.198.202 712
RCFL3W2023-01-201758.1558.8056.5056.55325
RCFS3DBK23-01-201728.4928.4928.4928.49500
RCFS3GOLD23-01-2017140.70140.70140.70140.7035
RCFS3KGH23-01-20177.407.457.407.45305
RCFS3OIL23-01-201792.6092.6092.0092.301 094
RCFS3OIL223-01-201716.6016.6016.6016.60250
RCFS3PKN23-01-20171.661.691.631.6714 039
RCFS3PKO23-01-201729.7030.1429.4730.14200
RCFS3W2023-01-201761.8061.8061.5561.5582
RCGBSH1121723-01-20171205.701205.701205.701205.7044
RCGETNA032123-01-2017977.10977.10977.10977.1066
RCGLDAOPEN23-01-2017494.20494.60494.20494.6068
RCGNS01092023-01-20171013.901013.901013.901013.9054
RCGSDG1031923-01-20171112.001112.001112.001112.0060
RCGSXE02112023-01-2017942.70942.70942.70942.7039
RCGSXLV122023-01-2017947.60947.60947.60947.6035
RCKAOAOPEN23-01-201787.9587.9587.9587.9520
RCNIKAOPEN23-01-201768.9568.9568.9568.9530
RCNMBAOPEN23-01-2017111.00111.00111.00111.0080
RCSDGP071723-01-20171186.201186.201186.201186.2010
RCSDGP072023-01-2017986.60986.60986.40986.4020
RCSILAOPEN23-01-201769.8070.0069.8070.0076
RCTLKAO00123-01-201725.7625.7625.7625.7650
RCYKBAOPEN23-01-20173.753.753.753.7583
REDAN23-01-20172.152.152.062.0716 880
REDWOOD23-01-20171.181.181.151.15106
RELPOL23-01-20178.799.508.799.0018 992
REMAK23-01-201714.3714.4414.1614.441 265
RESBUD23-01-20170.960.980.960.9867 861
ROBYG23-01-20173.183.183.123.15294 611
RONSON23-01-20171.601.601.581.587 227
ROPCZYCE23-01-201720.4920.4919.6020.481 752
RUBICON23-01-20171.241.301.241.245 433
SANOK23-01-201760.0060.0059.0159.012 091
SARE23-01-201718.8618.9518.2118.95191
SECOGROUP23-01-201719.4919.4919.4919.49349
SEKO23-01-20176.706.706.706.7080
SELENAFM23-01-201720.3520.3520.0020.003 875
SELVITA23-01-201729.5032.4129.4232.0019 066
SERINUS23-01-20171.391.421.381.41129 585
SETANTA23-01-201724.3024.3523.2024.351 066
SFINKS23-01-20172.842.852.622.651 002 229
SILVANO23-01-201712.4012.5012.4012.50675
SIMPLE23-01-20176.746.746.736.7350 001
SKARBIEC23-01-201728.1928.1928.0028.009 755
SKOTAN23-01-20170.610.610.600.6189 265
SKYLINE23-01-20170.630.670.630.6711 925
SNIEZKA23-01-201761.8961.8960.0061.84254
SOHODEV23-01-20171.451.481.451.488 698
SOLAR23-01-20171.211.211.201.204 410
SONEL23-01-201710.5010.5910.1810.18710
STALEXP23-01-20173.984.133.964.051 020 167
STALPROD23-01-2017541.00572.00541.00568.001 085
STALPROFI23-01-201713.1313.4013.0113.403 316
STAPORKOW23-01-20173.553.553.493.496 259
STARHEDGE23-01-20170.580.620.570.5850 037
STELMET23-01-201731.2531.5031.0031.5030 623
SUNEX23-01-20173.303.413.303.41842
SUWARY23-01-20178.088.088.088.082
SWISSMED23-01-20171.311.311.311.3115
SYGNITY23-01-20175.705.755.505.5014 734
SYNEKTIK23-01-201715.1915.1915.1915.192
SYNTHOS23-01-20175.545.545.475.541 145 427
TALEX23-01-201721.8921.8921.8921.8927
TARCZYNSKI23-01-201712.2112.3412.1512.34973
TATRY23-01-2017125.00125.00122.00122.0087
TAURONPE23-01-20172.772.792.752.793 321 601
TERMOREX23-01-20172.402.402.352.352 200
TESGAS23-01-20173.123.123.013.01939
TIM23-01-201712.8913.0112.8512.853 362
TORPOL23-01-201712.2813.2912.2012.90311 106
TOYA23-01-20175.935.935.935.935
TRAKCJA23-01-201715.8716.5515.8016.50472 075
TRANSPOL23-01-20174.604.924.584.8234 371
TRIGONPP23-01-2017136.80136.85136.80136.852
TRIGONPP123-01-2017136.95136.95136.95136.952
TRIGONPP223-01-2017136.50136.50135.00136.5035
TRIGONPP523-01-2017136.00136.00132.51136.008
TRITON23-01-20172.312.492.312.3415 661
TXM-PDA23-01-20175.565.635.455.452 140
ULMA23-01-201768.0068.0068.0068.001
UNIBEP23-01-201711.0011.0010.8810.99463
UNIMA23-01-20173.543.543.463.531 162
UNIWHEELS23-01-2017227.00227.00223.10224.9013 587
URSUS23-01-20172.462.502.462.47204 362
VANTAGE23-01-20173.283.373.273.3757 048
VIGOSYS23-01-2017250.00250.00244.45244.45376
VINDEXUS23-01-20177.757.797.707.7813 461
VISTAL23-01-20179.019.128.799.006 364
VISTULA23-01-20173.223.243.153.22192 290
VIVID23-01-20174.054.103.904.0739 411
VOTUM23-01-201711.6811.6811.6811.68474
VOXEL23-01-201718.7018.7018.5518.556 570
WADEX23-01-20175.225.225.225.2225
WARIMPEX23-01-20173.643.643.633.631 079
WASKO23-01-20171.451.471.431.45153 138
WAWEL23-01-20171080.001084.501072.001084.5099
WDX23-01-20176.806.906.806.906 760
WIELTON23-01-201712.9712.9712.8012.8816 363
WIKANA23-01-20171.711.801.711.759 134
WILBO23-01-20170.630.630.580.6030 070
WINVEST23-01-20172.102.102.102.103
WIRTUALNA23-01-201759.3561.5057.3559.50107 366
WITTCHEN23-01-201716.9016.9016.5616.88172
WOJAS23-01-20175.435.645.435.623 199
WORKSERV23-01-201710.8010.8510.6010.602 370
XTB23-01-20177.897.907.527.541 578
YOLO23-01-20177.528.267.418.2239 135
ZAMET23-01-20171.471.471.471.47100
ZEPAK23-01-201712.4312.5012.2512.41226 272
ZPUE23-01-2017399.20399.20382.00397.9521
ZUE23-01-20179.449.559.119.557 723
ZYWIEC23-01-2017445.00445.00441.05441.0511
INVESTORMS23-01-20174492.254498.654492.254498.65244 238
MWIG4023-01-20174440.374486.654440.374470.05156 682
RESPECT23-01-20172590.962604.922586.232592.39346 957
SWIG8023-01-201714714.2314733.9814667.3614733.9857 247
WIG23-01-201753502.3353718.9553401.8753425.20680 252
WIG-BANKI23-01-20176539.036563.526490.496493.15124 698
WIG-BUDOW23-01-20173028.843049.193019.503048.3525 244
WIG-CEE23-01-2017931.84932.41931.17931.1723 550
WIG-CHEMIA23-01-201715517.4915597.6115421.2215542.6225 020
WIG-ENERG23-01-20172509.162526.752506.462514.2548 213
WIG-GORNIC23-01-20174095.934125.334063.244063.240
WIG-INFO23-01-20172232.912235.782214.412219.326 222
WIG-LEKI23-01-20175418.405492.975418.265471.400
WIG-MEDIA23-01-20174759.154814.514669.794799.306 647
WIG-MOTO23-01-20175431.735455.445376.795425.410
WIG-NRCHOM23-01-20171882.641914.971879.941892.860
WIG-ODZIEZ23-01-20175118.685144.255053.955053.950
WIG-PALIWA23-01-20175487.955518.495468.085484.70146 147
WIG-POLAND23-01-201754360.3954360.3954214.9554214.95651 811
WIG-SPOZYW23-01-20174616.104655.214561.364637.9810 936
WIG-TELKOM23-01-2017717.81719.66714.32714.9113 686
WIG-UKRAIN23-01-2017625.34625.34622.50624.279 893
WIG2023-01-20172004.042007.591991.361991.36427 916
WIG20LEV23-01-2017554.89556.86547.86547.86427 916
WIG20SHORT23-01-20173897.553922.153890.663922.15427 916
WIG20TR23-01-20173384.753384.753369.823369.82427 916
WIG3023-01-20172322.102332.242313.542313.54506 046
WIG30TR23-01-20173883.353883.353866.853866.85506 046
WIGDIV23-01-20171071.351073.121068.311068.91228 247