Get Adobe Flash player
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
  • Ulga rehabilitacyjna 2018. Zobacz, czy możesz z niej skorzystać
    Ulga rehabilitacyjna przysługuje osobom niepełnosprawnym i tym, którzy łożą na ich utrzymanie. W 2018 roku zwiększa się limit dochodu, który kwalifikuje do skorzystania z ulgi.
  • Jak rozliczyć prywatny najem mieszkania?
  • Przepisy drogowe. Porównaliśmy stawki mandatów w Europie
  • Mają zaledwie kilka lat i miliony na koncie. Oto najmłodsze gwiazdy youtube
  • Na węgiel, na wiatr i słońce. Oto największe elektrownie świata
  • Gry, klocki, lalki warte fortunę. Sprawdź, czy w twojej piwnicy nie ma skarbów
Wspierane przez Money.pl
Statystyki GPW - 27 stycznia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
ONE SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Pure Biologics SA
Open Finance SA w upadłości
Less SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 27 stycznia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe wzrosty - notowania giełdowe
Walor
Triton Development SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Zamet SA
Interbud-Lublin SA
Mabion SA
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 27 stycznia, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe obroty - notowania giełdowe
Walor
PKN Orlen SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
PKO BP SA
Allegro.eu SA
Pepco Group NV
Wspierane przez Money.pl

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2023-01-27 18:58)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
WIG-BANKI
WIG-BUDOW
WIG-INFO
WIG-MEDIA
WIG-PALIWA
WIG-PL
WIG-SPOZYW
WIG-DEWEL
WIG-TELKOM
Wspierane przez Money.pl

Nazwa Data Kurs otw. Kurs max Kurs min Kurs zamk. Obrót w szt.
06MAGNA27-01-20233.73003.78003.65003.74003 535
11BIT27-01-2023587.0000593.0000580.0000583.00002 213
3RGAMES27-01-20230.40100.41700.40100.410041 157
ABPL27-01-202353.000053.100050.200051.50004 842
ACAUTOGAZ27-01-202334.300034.600034.200034.5000689
ACTION27-01-202315.040015.040014.920015.00008 152
ADIUVO27-01-20230.85000.85000.81000.81001 900
AGORA27-01-20235.35005.62005.25005.620065 020
AGROTON27-01-20233.43503.46003.30003.350012 196
AIGAMES27-01-20231.50001.51001.48501.500018 161
AILLERON27-01-202317.950018.700017.950018.550039 129
AIRWAY27-01-20230.31450.31500.30000.314079 620
ALIOR27-01-202339.200039.200038.500038.8000123 664
ALLEGRO27-01-202330.200030.350029.720030.12502 295 170
ALTA27-01-20231.63001.65001.60001.610013 659
ALTUS27-01-20231.89001.89001.80001.890011 051
ALUMETAL27-01-202371.100071.800070.900071.80004 839
AMBRA27-01-202320.700020.750020.400020.70003 505
AMICA27-01-202387.800088.500086.000087.50001 150
AMREST27-01-202319.280019.380019.000019.300034 735
ANSWEAR27-01-202329.300029.850029.300029.35002 420
APATOR27-01-202314.100014.200013.920014.20005 996
APLISENS27-01-202313.600014.100013.600013.80004 147
APSENERGY27-01-20233.36003.51003.31003.470010 408
ARCHICOM27-01-202318.350018.700018.150018.7000771
ARCTIC27-01-202321.750022.500021.700022.3000140 692
ARTIFEX27-01-20236.32006.94006.32006.940054 699
ASBIS27-01-202321.880022.200021.600022.1200114 232
ASSECOBS27-01-202335.900036.300035.300036.30001 005
ASSECOPOL27-01-202375.250075.600074.500074.650056 268
ASSECOSEE27-01-202345.400045.900044.600045.60002 156
ASTARTA27-01-202324.150024.300023.550023.650023 823
ATAL27-01-202335.400035.700035.000035.20001 192
ATENDE27-01-20232.78002.79502.58002.740048 226
ATLANTAPL27-01-20239.06009.06009.06009.060077
ATMGRUPA27-01-20233.50003.58003.50003.58002 347
ATREM27-01-20234.30004.30004.18004.19001 346
AUTOPARTN27-01-202314.960015.220014.960015.000012 376
BAHOLDING27-01-20230.51700.52100.51000.5190114 233
BBIDEV27-01-20234.40004.40004.40004.40008
BEDZIN27-01-20235.95005.95005.80005.950021
BENEFIT27-01-2023816.0000824.0000806.0000822.00001 623
BETACOM27-01-20237.70007.70007.70007.70002
BIGCHEESE27-01-202346.000046.500045.800046.00003 178
BIOCELTIX27-01-202348.000048.300047.600047.60001 040
BIOMAXIMA27-01-202329.100029.300028.400028.85008 541
BIOMEDLUB27-01-20236.10006.14806.05006.1300246 474
BIOTON27-01-20233.43503.51003.43503.510030 669
BNPPCLIE072427-01-20231008.50001008.50001008.00001008.0000301
BNPPCLIE082427-01-20231010.50001010.50001010.50001010.5000100
BNPPCLIE102427-01-20231012.50001012.50001012.50001012.5000150
BNPPGOLD022327-01-20231013.00001013.00001013.00001013.0000500
BNPPGOVE092427-01-20231028.50001029.00001028.50001028.5000600
BNPPPL27-01-202354.600054.600053.000053.00006 297
BOGDANKA27-01-202352.700053.300052.000052.600090 957
BOOMBIT27-01-202313.800014.300013.800013.94003 052
BORYSZEW27-01-20235.00005.50005.00005.320053 987
BOS27-01-20238.70008.76008.42008.680011 566
BOWIM27-01-202310.860011.000010.700011.000020 591
BRAND2427-01-202324.800024.900024.200024.20001 182
BRASTER27-01-20230.75500.75500.73600.750021 944
BUDIMEX27-01-2023274.5000275.5000272.5000275.000010 726
BUMECH27-01-202350.850050.850049.340049.980038 752
CAPTORTX27-01-2023174.0000181.5000173.5000177.000012 606
CASPAR27-01-202312.700012.700012.700012.7000106
CAVATINA27-01-202320.100020.400020.000020.4000225
CCC27-01-202342.580043.390042.110042.2100179 870
CDPROJEKT27-01-2023135.0000136.4200133.4000133.9000123 915
CDRL27-01-202318.300018.300018.000018.000010
CELTIC27-01-20239.06009.06009.00009.000073 800
CEZ27-01-2023182.0000183.6000177.0000181.800020 840
CFI27-01-20230.26500.26500.26500.2650733
CIECH27-01-202348.400048.780047.080047.400075 211
CIGAMES27-01-20232.77502.84502.73002.8150429 863
CITYSERV27-01-20235.61005.61005.46005.4600174
CLNPHARMA27-01-202317.380017.640017.200017.400031 405
CLOUD27-01-202333.300033.900033.300033.9000174
CNT27-01-202314.650014.650014.250014.600046
COALENERG27-01-20231.57601.60001.55001.580044 907
COGNOR27-01-20236.38006.95006.29006.54001 686 035
COMARCH27-01-2023167.0000169.8000164.0000164.00003 371
COMP27-01-202344.600045.700044.500045.700010 582
COMPERIA27-01-20238.35009.00008.35008.75001 370
COMPREMUM27-01-20232.71502.83002.71502.800013 750
CORMAY27-01-20230.90800.91000.90500.90502 950
CPGROUP27-01-20238.92008.92008.90008.9000478
CREEPYJAR27-01-2023798.0000819.0000798.0000819.0000694
CREOTECH27-01-2023131.8000134.6000130.6000134.60001 421
CYFRPLSAT27-01-202319.300019.300018.900018.9000360 797
DADELO27-01-202311.750011.950011.700011.8000480
DATAWALK27-01-202377.410079.000072.750074.500011 854
DEBICA27-01-202359.600059.800059.600059.8000261
DECORA27-01-202334.300034.500034.300034.5000196
DEKPOL27-01-202333.400033.700033.300033.7000406
DELKO27-01-202319.000019.100018.650018.95001 389
DEVELIA27-01-20232.60502.64002.60002.635046 410
DGA27-01-20237.15007.15007.15007.150010
DIGITANET27-01-202313.250013.250013.000013.00001 893
DIGITREE27-01-202313.500013.500013.400013.4000159
DINOPL27-01-2023386.7000390.2000384.1000387.2000103 104
DOMDEV27-01-2023100.0000100.400099.8000100.40001 523
DROZAPOL27-01-20236.58006.58006.50006.58002 569
ECHO27-01-20233.23003.27503.21003.260012 622
EDINVEST27-01-20234.19004.19004.12004.1900987
EKOEXPORT27-01-20231.57501.58501.55001.570014 128
ELEKTROTI27-01-20237.40007.40007.32007.40003 883
ELKOP27-01-20230.38250.38300.38000.38302 648
ELZAB27-01-20231.94001.94001.85001.94009 766
EMCINSMED27-01-202310.600010.600010.600010.60005
ENEA27-01-20236.67006.77006.56006.5600529 519
ENELMED27-01-202315.500015.500015.500015.500014
ENERGA27-01-20237.20007.20007.08007.16009 763
ENTER27-01-202331.600033.500030.200032.500036 877
ERBUD27-01-202332.150032.150031.850032.00007 939
ERG27-01-202347.000047.000047.000047.00001 060
ESOTIQ27-01-202330.400031.000030.300030.3000925
ETFBM40TR27-01-202363.560063.910063.560063.65002 257
ETFBNDXPL27-01-2023117.4000118.8200117.0000118.36001 134
ETFBS80TR27-01-2023275.5500277.0500275.0000276.7500355
ETFBSPXPL27-01-202370.350070.920070.150070.39001 275
ETFBTBSP27-01-2023188.2000189.2200188.1600189.20001 625
ETFBW20LV27-01-202332.060032.100031.480031.710016 256
ETFBW20ST27-01-2023326.0000327.9000324.7000327.80001 161
ETFBW20TR27-01-202333.900034.020033.790033.850010 294
ETFBWTECH27-01-2023132.0000132.3000131.6000131.600022
ETFDAX27-01-2023662.4000662.4000649.0000660.4000179
ETFSP50027-01-2023180.9000180.9000179.8000180.60001 613
EUCO27-01-20230.70000.70000.70000.70002
EUROCASH27-01-202314.640014.770014.540014.5600122 635
EUROTEL27-01-202374.400074.800072.200074.40001 097
FAMUR27-01-20233.50003.50003.42403.47802 402 789
FASING27-01-202312.800013.350012.800013.35003 327
FEERUM27-01-20236.60006.70006.60006.7000561
FERRO27-01-202325.100026.100024.500026.10006 903
FERRUM27-01-20233.30003.48003.30003.46006 391
FMG27-01-202327.000029.600027.000027.2000109
FON27-01-20234.50004.66004.42004.66001 040
FORTE27-01-202323.900023.900022.700023.30006 772
GAMEOPS27-01-202312.350012.500012.150012.2000847
GAMFACTOR27-01-20235.82005.94005.82005.90006 027
GETIN27-01-20230.62200.63000.62100.6300245 938
GIGROUP27-01-20231.47381.47381.45001.46203 459
GLCOSMED27-01-20232.13002.18002.10502.170010 778
GPW27-01-202336.960036.960036.580036.700032 056
GREENX27-01-20232.39502.43002.33002.33501 616 512
GRODNO27-01-202313.600013.700013.560013.56008 577
GRUPAAZOTY27-01-202345.200045.680044.220044.220075 152
GRUPRACUJ27-01-202345.500046.300045.500046.10002 502
GSW1YPLNBPL27-01-20231022.50001022.50001022.50001022.5000100
GTC27-01-20236.14006.16006.08006.16009 448
HANDLOWY27-01-202376.400077.700076.200077.600015 479
HARPER27-01-20234.74504.74504.60004.6000917
HELIO27-01-202312.100012.100012.100012.1000296
HERKULES27-01-20230.99801.00000.98001.00004 440
HMINWEST27-01-202310.050010.100010.000010.00001 013
HUUUGE27-01-202325.140025.200024.940025.200065 508
HYDROTOR27-01-202341.000041.000040.500041.0000162
IBSM27-01-202348.000048.000046.600046.8000111
IDMSA27-01-20230.74000.74500.74000.74503 200
IFIRMA27-01-202321.000021.400020.900021.00005 262
IFSA27-01-20232.48002.48002.48002.480010
IMCOMPANY27-01-202315.650015.650015.300015.50002 283
IMMOBILE27-01-20232.14002.14002.12002.13006 627
IMPERIO27-01-20231.61501.61501.60001.61501 350
IMS27-01-20232.79002.86002.79002.86005 836
INC27-01-20232.55002.55002.43002.53506 873
INGBSK27-01-2023171.0000172.0000170.0000171.80003 772
INPRO27-01-20235.00005.05005.00005.05001 302
INSTALKRK27-01-202330.500031.000030.400030.9000261
INTERCARS27-01-2023449.5000454.0000445.0000453.00001 290
INTERSPPL27-01-20230.80000.80000.80000.8000810
INTLALE5834727-01-202313.260013.260013.260013.260063
INTLBCO4617727-01-2023152.0000153.2000152.0000153.200011
INTLBCO4640927-01-2023133.4000133.4000129.4000129.400055
INTLBCO4798527-01-202374.900078.700074.900076.90001 265
INTLBND6045927-01-202344.100044.100044.000044.0000120
INTLCCC5661427-01-20231.72001.72001.72001.72001 000
INTLCDR5871927-01-20234.50004.50004.50004.5000720
INTLDAX5423927-01-2023316.0000316.0000314.5000314.5000115
INTLDAX5965927-01-202383.500083.500083.500083.500020
INTLDAX6047527-01-202327.000028.600024.550027.100025 992
INTLDAX6048327-01-202337.250039.550034.500036.65009 356
INTLDAX6049127-01-202348.850048.850046.400046.400072
INTLDOW5968327-01-202391.500092.300091.500092.300090
INTLEUD5766127-01-202357.300057.300057.300057.30002
INTLEUD5953527-01-202345.050045.500045.050045.500040
INTLEUD6032727-01-202331.900032.150031.150032.0000738
INTLEUR4649027-01-202313.560014.020013.180013.20005 900
INTLEUR5919627-01-202323.200023.400023.050023.0500541
INTLEUR6034327-01-202332.500032.500032.500032.500030
INTLGBP3225027-01-202322.500022.500022.500022.500057
INTLGBP3272227-01-202329.700029.700029.700029.700050
INTLGBU5813127-01-2023109.2000109.2000109.2000109.20003
INTLGLD1172627-01-2023273.5000273.5000273.5000273.500012
INTLGLD2306927-01-2023200.5000200.5000200.5000200.50006
INTLGLD2416627-01-2023148.2000148.2000148.2000148.200015
INTLGLD5993127-01-202393.100095.200090.100090.10003 603
INTLJSW6028527-01-20231.57001.57001.57001.57002 154
INTLKGH5984027-01-20234.80004.80004.80004.8000200
INTLKGH5985727-01-20235.25005.25005.22005.22001 640
INTLKGH6022827-01-20234.79004.79004.79004.7900120
INTLNAG6051727-01-20231.92002.41001.83002.110059 283
INTLNDX2313527-01-2023218.5000218.5000218.5000218.5000150
INTLNDX3084127-01-2023186.4000186.4000186.4000186.4000100
INTLNDX3105427-01-2023169.6000174.4000169.2000174.4000328
INTLNDX3254027-01-2023112.6000112.6000112.6000112.600010
INTLNDX5829727-01-202374.500081.000074.500081.0000506
INTLNDX5830527-01-202387.500090.500087.500090.100025
INTLPAL2504927-01-202339.000039.000027.200027.2000244
INTLPAL2507227-01-202370.300070.300047.050047.7500572
INTLPAL2508027-01-202394.900094.900076.100076.1000428
INTLPEO5859427-01-20233.09003.09003.09003.09003 000
INTLPGE5841227-01-20232.74002.74002.74002.7400399
INTLPGE6018627-01-20231.80001.80001.70001.790014 377
INTLPGE6019427-01-20232.14002.14002.10002.120098 990
INTLPKN3586527-01-202331.750031.750031.750031.750050
INTLPKN3641827-01-202321.550022.500021.550022.50004 896
INTLPKN5861027-01-20231.44001.62001.44001.590031 277
INTLPKN5862827-01-20231.79001.83001.78001.83006 650
INTLPKN5863627-01-20232.01002.07002.01002.07002 400
INTLPKN5934527-01-20231.17001.35001.17001.350044 115
INTLPKN6024427-01-20230.93001.09000.93001.090044 194
INTLPKO6023627-01-20236.39006.40006.39006.4000108
INTLPLA5914727-01-20235.79005.82005.78005.7800500
INTLPLA5915427-01-20236.98006.98006.98006.9800200
INTLPLA5947727-01-20234.43004.43004.14004.1400918
INTLSLV3161727-01-202329.700029.700029.700029.700045
INTLSLV5994927-01-202311.180011.180010.620010.900010 849
INTLSLV5996427-01-202313.800013.800013.800013.800060
INTLSPX2892827-01-202387.300088.300087.300088.300029
INTLSPX3002327-01-202372.100072.100072.000072.0000490
INTLSPX3157527-01-202360.800060.800060.800060.8000400
INTLSPX3490027-01-202330.500030.500030.500030.500065
INTLSPX5974127-01-202317.740018.840017.740018.160012 503
INTLTNF5444527-01-202389.600089.600089.600089.600010
INTLUSD4278827-01-202324.700025.700024.200025.7000450
INTLUSD4865227-01-202312.480013.820011.700013.240025 826
INTLUSD4866027-01-202319.140019.140019.100019.1000103
INTLUSJ5625927-01-202323.000023.800023.000023.8000210
INTLVOW1117127-01-202340.500040.500040.500040.5000240
INTLW202861327-01-20239.78009.78009.78009.7800105
INTLW205822227-01-20239.19009.20009.19009.20006 850
INTLW205880027-01-20234.22004.22004.13004.15001 500
INTLW205960027-01-20232.59002.61002.54002.54004 750
INTLW205961827-01-20232.97003.08002.97003.06006 900
INTLW206040027-01-20231.86001.86001.70001.710033 946
INTROL27-01-20235.98006.00005.84006.00004 821
INTSALE4756327-01-202322.400022.400022.400022.4000140
INTSBCO4961927-01-2023218.5000218.5000218.5000218.50005
INTSBCO6000427-01-20233.74003.84003.43003.840025 356
INTSCDR5991527-01-20236.03006.05006.03006.050051
INTSDAX3978427-01-202350.500050.500050.500050.5000150
INTSDAX4080827-01-202365.600065.600065.600065.600060
INTSDAX4100427-01-202381.700082.700081.700082.70009 020
INTSDAX4101227-01-202398.000099.500097.000097.0000499
INTSDAX4173127-01-2023127.2000127.2000126.6000126.600035
INTSDAX4467727-01-2023152.2000154.6000152.2000154.600019
INTSDAX4655727-01-202339.000042.600039.000039.8000360
INTSDAX4690427-01-202328.650031.500026.400029.200029 216
INTSDNP4344827-01-20239.08009.33008.94009.3300650
INTSDNP5579827-01-202312.220012.700012.220012.6200562
INTSDOW4692027-01-202388.000088.200082.500082.5000119
INTSDOW4693827-01-2023105.8000105.8000105.8000105.80003
INTSESX4315827-01-202333.300033.300033.300033.300022
INTSESX4545027-01-202311.120011.120011.120011.120030
INTSEUD4451127-01-202345.750046.450045.750046.4500303
INTSEUD4876927-01-202333.150033.150033.150033.1500500
INTSEUD5082327-01-202320.550021.950020.050020.90001 435
INTSEUR4992427-01-202335.400035.400035.400035.400095
INTSEUR5923827-01-202329.800030.050029.800030.0500278
INTSEUR6035027-01-202315.140015.140015.080015.08004 422
INTSGBU5703427-01-202328.700028.700028.700028.7000200
INTSGLD4952827-01-2023151.0000151.0000151.0000151.00002
INTSGLD5122727-01-202337.950037.950037.950037.950010
INTSJSW5050027-01-20232.50002.50002.50002.5000200
INTSJSW5415527-01-20231.61001.61001.56001.56004 100
INTSKGH5087227-01-20234.62004.82004.62004.82006 390
INTSKGH5165627-01-20233.18003.42003.18003.42003 950
INTSNAG6053327-01-20235.77005.84005.77005.84003 000
INTSNDX5754727-01-202353.400054.100047.450047.500079 185
INTSNDX5803227-01-202336.400036.900030.150033.00002 479
INTSPAL5231627-01-2023346.5000346.5000346.5000346.500010
INTSPGE5685327-01-20231.67001.67001.62001.62001 833
INTSPKN4501327-01-202323.500023.500022.900022.9000160
INTSPKN5691127-01-20231.19001.20001.08001.090019 376
INTSPKO5104527-01-20237.74007.83007.74007.8300853
INTSPLA4646627-01-20239.48009.48009.48009.4800100
INTSPZU4317427-01-20237.88007.88007.39007.39001 189
INTSPZU4333127-01-202310.600010.600010.600010.60001 439
INTSPZU4582327-01-20234.66004.66004.30004.30003 071
INTSSLV4956927-01-202323.200023.200023.200023.2000125
INTSSLV5098927-01-202310.780011.120010.400011.1200250
INTSSPX4176427-01-202350.000050.000050.000050.000080
INTSSPX4250727-01-202371.800071.800071.800071.800040
INTSSPX4696127-01-202328.350028.350027.400028.150045 200
INTSSPX5120127-01-202322.250022.250021.350021.350030 000
INTSSPX5679627-01-202316.300016.320015.520015.520020 585
INTSSPX5755427-01-202310.540010.56009.410010.260028 985
INTSUSD5958427-01-202356.400056.400056.400056.4000200
INTSUSD6036827-01-202334.600034.600033.500033.9000219
INTSUSJ5840427-01-202395.400095.400095.400095.40003
INTSW204238227-01-202310.240010.240010.160010.20001 200
INTSW204742327-01-20234.18004.20004.10004.16008 500
INTSW204789427-01-20233.40003.49003.40003.49006 524
INTSW205065827-01-20233.25003.25003.25003.2500200
INTSW205072427-01-20231.27001.34001.23001.340094 448
INTSW205073227-01-20231.64001.64001.61001.61001 448
INTSW205074027-01-20231.82001.86001.78001.78003 755
INTSW205075727-01-20232.09002.09002.09002.09003 830
INTSW205076527-01-20232.40002.40002.40002.40008 000
INTSW205077327-01-20232.71002.71002.70002.70002 024
INVFIZ27-01-2023939.1000939.1000938.1400938.140020
IPOEKO27-01-202337.620037.620037.600037.6000111
IPOPEMA27-01-20232.53002.66002.52002.66002 200
IZOLACJA27-01-20232.48002.49002.39002.49001 704
IZOSTAL27-01-20232.58002.58002.54002.570010 983
JSW27-01-202365.400065.400064.220064.3200316 344
JWWINVEST27-01-20231.88001.95001.83001.830011 826
K2HOLDING27-01-202329.600029.600027.600028.000012 586
KCI27-01-20230.84000.84000.81400.840026 105
KERNEL27-01-202319.750019.750019.100019.3000107 718
KETY27-01-2023488.0000492.0000486.0000490.500011 638
KGHM27-01-2023149.7000150.2500146.2000146.2000405 137
KGL27-01-202310.650010.650010.000010.65001 046
KINOPOL27-01-202311.950011.950011.800011.90006 876
KOGENERA27-01-202325.300025.300024.900025.2000199
KOMPAP27-01-202318.400019.000018.400019.000086
KOMPUTRON27-01-20238.76008.94008.62008.720067 600
KPPD27-01-202369.000071.800069.000071.800023
KRAKCHEM27-01-20230.48800.48800.46800.478024 175
KREDYTIN27-01-202310.300010.300010.300010.30006
KRKA27-01-2023468.0000478.0000456.0000457.0000415
KRUK27-01-2023346.8000351.2000345.4000347.000028 633
KRVITAMIN27-01-202313.420013.420012.700012.70001 409
KSGAGRO27-01-20232.14502.19502.11002.190017 543
LABOPRINT27-01-202313.300013.300012.700012.70001 407
LARQ27-01-20231.50001.56001.46501.560036
LENA27-01-20233.90003.90003.80003.800022 861
LENTEX27-01-20238.70008.84008.56008.6000108 211
LESS27-01-20230.75100.78800.64100.65202 162 428
LIBET27-01-20231.69001.69001.69001.69002
LIVECHAT27-01-2023123.0000124.0000122.2000123.400039 899
LOKUM27-01-202314.650015.200014.600015.200072
LPP27-01-202310300.000010400.000010110.000010400.00003 669
LSISOFT27-01-202311.400011.400011.300011.40001 007
LUBAWA27-01-20232.34002.41002.32002.40001 276 688
MABION27-01-202324.000024.900023.250024.2000544 201
MAKARONPL27-01-20239.64009.64009.50009.58001 573
MANGATA27-01-202387.400087.600082.800085.0000736
MARVIPOL27-01-20236.16006.28006.16006.28005 376
MAXCOM27-01-20239.76009.76009.68009.740050
MBANK27-01-2023325.0000325.8000316.2000317.400026 931
MBWS27-01-202310.850010.850010.850010.85002
MCI27-01-202317.900018.500017.700018.50005 246
MDIENERGIA27-01-20231.93002.02001.93001.93505 008
MEDICALG27-01-202316.340016.560015.860016.180043 831
MEDINICE27-01-202319.100019.200018.140018.800012 220
MENNICA27-01-202317.750017.800017.500017.8000153
MERCATOR27-01-202346.550047.580046.010046.360014 979
MERCOR27-01-202314.500014.900014.500014.90001 490
MEXPOLSKA27-01-20232.13002.30002.13002.17006 266
MFO27-01-202334.000034.200033.300033.5000485
MILKILAND27-01-20230.87900.87900.84600.85701 910
MILLENNIUM27-01-20234.82004.86004.76204.7860668 765
MIRACULUM27-01-20231.27501.27501.24001.27003 660
MIRBUD27-01-20235.78006.06005.76005.8600465 355
MLPGROUP27-01-202377.800077.800075.600077.0000344
MLSYSTEM27-01-202363.000063.450062.000062.90004 275
MOBRUK27-01-2023295.0000297.0000291.5000297.00001 621
MOJ27-01-20231.88001.88001.88001.8800455
MOL27-01-202334.000034.000033.540033.60004 715
MOLECURE27-01-202316.800016.800016.480016.64008 902
MONNARI27-01-20234.99004.99004.90004.96001 902
MOSTALPLC27-01-202317.850017.850017.250017.80001 141
MOSTALWAR27-01-20235.72005.84005.72005.840012 571
MOSTALZAB27-01-20232.09502.15002.08002.135040 206
MOVIEGAMES27-01-202323.550024.800023.500024.200051 076
MWTRADE27-01-20234.92004.92004.92004.920010
NANOGROUP27-01-20231.45401.51001.44201.450038 401
NEUCA27-01-2023596.0000601.0000586.0000598.0000507
NEWAG27-01-202318.400018.550017.600018.300030 127
NEXITY27-01-20233.85003.85003.68003.85001 434
NOVAVISGR27-01-20231.34001.34001.33501.33504 530
NOVITA27-01-2023115.5000117.0000115.5000117.000024
NTCAPITAL27-01-20230.83600.85000.82400.828064 618
NTTSYSTEM27-01-20234.79004.79004.66004.78001 399
ODLEWNIE27-01-20238.66008.78008.54008.7800745
OEX27-01-202335.100035.100034.000034.40002 494
ONDE27-01-202313.000014.200012.620014.2000555 300
OPONEO.PL27-01-202338.700039.500038.300039.50004 629
OPTEAM27-01-20238.00008.10008.00008.10002 340
ORANGEPL27-01-20237.04207.12006.98807.09401 276 601
ORCOGROUP27-01-20232.50052.66002.40002.660020 414
OTLOG27-01-202323.700023.700022.200023.70008 171
OTMUCHOW27-01-20233.40003.40003.28003.40002 049
OVOSTAR27-01-202342.200045.000042.000042.00006 718
PAMAPOL27-01-20233.60003.60003.50003.510043 725
PANOVA27-01-202311.300011.300011.300011.300070
PASSUS27-01-202333.100033.300032.400032.4000486
PATENTUS27-01-20231.59001.59001.53501.580053
PCCEXOL27-01-20234.21504.38004.15504.2700124 366
PCCROKITA27-01-2023116.8000118.0000116.2000116.80002 472
PCFGROUP27-01-202339.450040.350039.000040.30002 923
PEKABEX27-01-202316.950016.950016.800016.800014 708
PEKAO27-01-202393.000093.200091.480091.4800612 224
PEP27-01-202383.600084.900083.500084.90001 423
PEPCO27-01-202340.600041.160040.240040.80001 513 160
PEPEES27-01-20231.43001.43001.38001.40008 602
PGE27-01-20237.55007.62607.48007.56001 517 697
PGFGROUP27-01-20230.75800.75800.73800.73801 556
PHN27-01-202313.250013.250013.250013.250010
PHOTON27-01-202313.190013.190013.030013.08201 163
PJPMAKRUM27-01-202315.800016.600015.800016.50007 026
PKNORLEN27-01-202365.500067.600065.400067.56003 413 071
PKOBP27-01-202332.890032.960032.180032.22002 602 101
PKOSO27-01-2023109.2100109.2100109.1200109.1200232
PKPCARGO27-01-202314.960015.070014.740015.070091 673
PLAYWAY27-01-2023400.0000405.5000392.5000405.00003 300
PLAZACNTR27-01-20231.64001.67001.60001.650042 625
PMPG27-01-20232.76002.76002.76002.76001 834
POLICE27-01-202312.400012.750012.400012.60004 955
POLIMEXMS27-01-20235.25005.39005.17005.3500267 006
POLTREG27-01-202353.600054.800051.400054.80001 809
POLWAX27-01-20232.97003.00002.97003.00006 762
PRAGMAINK27-01-20233.14003.20003.14003.200011 167
PROCHEM27-01-202332.800032.800031.400032.8000835
PROTEKTOR27-01-20232.29002.29002.27002.2800866
PULAWY27-01-202384.000088.800083.800087.00008 017
PUNKPIRAT27-01-20230.41200.44200.39000.4200398 402
PURE27-01-202322.700023.000022.200022.5000121 203
PZU27-01-202336.940036.990036.200036.51001 409 271
PZUAKORD27-01-2023119.0000119.0000118.9100118.9100215
QMULTIFIZ27-01-20231491.10001491.10001491.10001491.10002
QUERCUS27-01-20233.58003.58003.56003.56001 500
R2227-01-202348.000049.500047.950049.20003 647
RAFAKO27-01-20231.35001.35001.31601.3300424 289
RAFAMET27-01-202314.600014.600014.600014.60001
RAINBOW27-01-202322.800023.200022.800023.1500922
RANKPROGR27-01-20232.20002.26002.12002.1300208 666
RAWLPLUG27-01-202316.600016.900016.600016.9000535
RCFL10GOLD27-01-20230.98000.98000.98000.980010
RCFL10GOLD127-01-20230.47000.47000.47000.47001 000
RCFL10GOLD227-01-20234.69004.70004.69004.70003 000
RCFL10GOLD327-01-202313.460013.460013.460013.46002 964
RCFL10SILVE527-01-20239.16009.20008.41008.41001 400
RCFL2CCC227-01-20231.43001.43001.43001.4300500
RCFL2MWIG40127-01-202311.260011.260011.260011.260055
RCFL2NAG327-01-20234.10004.39004.05004.360017 871
RCFL2PALL127-01-202312.760012.760012.200012.2000145
RCFL2PLAT127-01-20238.06008.11008.06008.1100608
RCFL2SILVE27-01-202325.250025.250025.250025.250050
RCFL3ALE227-01-202311.240011.240011.020011.0200200
RCFL3BMWS327-01-202310.100010.260010.100010.16001 249
RCFL3CCC127-01-20230.65000.65000.65000.65001
RCFL3CCC327-01-20235.22005.22005.22005.220050
RCFL3CDPRO127-01-20230.36000.36000.36000.36005 720
RCFL3CDPRO527-01-20237.99007.99007.99007.9900120
RCFL3CPS27-01-20238.75008.79008.75008.7900382
RCFL3DATP227-01-20231.13001.13001.07001.07004 500
RCFL3EATP227-01-20239.81009.81009.81009.8100100
RCFL3ENA27-01-20231.33001.33001.33001.3300200
RCFL3EUH527-01-202317.960017.960017.960017.960015
RCFL3JSW27-01-20230.42000.42000.42000.42001
RCFL3JSW127-01-202313.860014.480013.720014.48007 110
RCFL3JSW227-01-20233.32003.32003.32003.3200150
RCFL3KER127-01-20230.65000.65000.65000.65003 000
RCFL3KER227-01-20233.05003.05002.92002.9200600
RCFL3KGH127-01-202313.000013.000013.000013.0000350
RCFL3KRU27-01-202321.400021.400021.400021.400015
RCFL3LPP27-01-202325.450025.450025.450025.450050
RCFL3MAB27-01-20230.03000.03000.03000.0300100 000
RCFL3MAB127-01-20230.99000.99000.94000.95005 794
RCFL3MAB227-01-20232.60002.60002.30002.32008 287
RCFL3MSFIN127-01-20239.49009.49009.43009.430068
RCFL3MWIG4027-01-20236.36006.36006.36006.36001 200
RCFL3NAG327-01-20230.49000.56000.49000.520088 801
RCFL3PALL427-01-20230.93000.95000.83000.84009 190
RCFL3PEO27-01-20231.39001.39001.39001.3900402
RCFL3PGE127-01-20234.06004.06004.06004.0600100
RCFL3PKN27-01-20238.16008.36008.16008.3600400
RCFL3PKN227-01-20233.50003.54003.50003.5400668
RCFL3PKP27-01-20231.55001.55001.55001.55001 000
RCFL3PKP327-01-202310.400010.680010.400010.540055
RCFL3PLAT127-01-20233.40003.40003.40003.40001 500
RCFL3PLAT227-01-20236.99006.99006.99006.99001 000
RCFL3PLW227-01-202310.480010.480010.480010.4800500
RCFL3SILVE327-01-20238.23008.23008.09008.10001 000
RCFL3TEN327-01-20230.70000.74000.70000.740014 000
RCFL3TEN427-01-202313.620013.620013.620013.6200300
RCFL3TPE27-01-20231.56001.61001.56001.60009 650
RCFL3W2027-01-202317.580017.580017.580017.580050
RCFL3WIGESG27-01-20234.44004.44004.44004.440010
RCFL3XTB27-01-202319.260019.600019.020019.58001 030
RCFL3XTB127-01-202333.100033.100033.100033.1000600
RCFL3XTB227-01-202353.900053.900053.900053.9000350
RCFL4ALE327-01-202321.100022.000020.650022.00001 020
RCFL4ALR327-01-202336.950036.950036.950036.9500100
RCFL4CCC127-01-20232.87002.90002.87002.90006 800
RCFL4CDPRO327-01-20230.35000.35000.35000.35005 882
RCFL4CDPRO427-01-20230.54000.54000.54000.54001
RCFL4CDPRO627-01-202323.200023.200023.100023.10002 200
RCFL4DAI227-01-202316.020016.020016.020016.0200212
RCFL4DNP27-01-202320.200020.200020.200020.2000100
RCFL4GASO127-01-202314.240014.360014.100014.3600215
RCFL4KGH27-01-20230.27000.27000.27000.270030
RCFL4KGH327-01-20231.88001.88001.88001.880040
RCFL4KGH427-01-20237.40007.40007.40007.40001 000
RCFL4LPP27-01-20230.50000.50000.50000.5000500
RCFL4LPP227-01-20235.11005.36005.11005.36001 700
RCFL4OIL727-01-20232.72002.72002.72002.72003 200
RCFL4OPL27-01-20231.89001.89001.89001.8900228
RCFL4PKN127-01-20230.80000.84000.80000.84003
RCFL4PKN227-01-20232.65002.82002.64002.7700103 340
RCFL4PKO227-01-20231.69001.69001.60001.60004 500
RCFL4PKO427-01-20239.26009.26008.93008.9300800
RCFL4TEN27-01-20230.01000.01000.01000.010015 000
RCFL5COPP27-01-20237.79007.79007.79007.7900100
RCFL5MWIG4027-01-20231.17001.17001.17001.1700600
RCFL5PLAT227-01-20231.25001.25001.25001.2500155
RCFL5W20227-01-202312.360012.360012.360012.360030
RCFL6PLAT227-01-20230.34000.34000.34000.3400100 000
RCFL6SILVE127-01-20231.68001.68001.54001.5400124 000
RCFL6W2027-01-20231.21001.21001.21001.21002 000
RCFL6W20327-01-20238.12008.20008.12008.2000135
RCFL8COPP127-01-20230.81000.81000.81000.8100750
RCFS2PKO127-01-20233.15003.15003.15003.15001 000
RCFS3CBK427-01-20234.45004.45004.26004.2600110
RCFS3FDX27-01-20231.83001.83001.81001.81003 667
RCFS3IFXG27-01-20231.70001.70001.70001.7000100
RCFS3PALL27-01-20232.76002.84002.76002.8400800
RCFS3PEO127-01-20237.06007.06007.06007.060060
RCFS3PLAT227-01-20230.97000.97000.97000.97005 000
RCFS3PZU127-01-20231.41001.45001.41001.43006 700
RCFS3RWE127-01-20231.32001.32001.32001.3200200
RCFS3W2027-01-20239.64009.74009.64009.7400132
RCFS4PKN127-01-20230.29000.29000.28000.280064 999
RCFS4PZU27-01-20230.22000.22000.22000.22001 500
RCFS4PZU227-01-20232.98002.98002.98002.980010
RCFS4PZU327-01-20231.62001.67001.62001.640061 332
RCFS5FW2027-01-20230.28000.28000.28000.28001 000
RCFS5OIL927-01-20234.79004.79004.79004.790032
RCFS5PALL527-01-20230.18000.18000.18000.18002 500
RCFS6W2027-01-20230.56000.58000.56000.58004 007
RCFS6W20227-01-20233.60003.70003.60003.6600270
RCLNAGOPEN27-01-20231.77001.82001.75001.82002 200
RCTLNAG1727-01-20234.23004.51004.23004.51002 200
RCTLNAG1927-01-20232.73002.73002.57002.57001 000
REDAN27-01-20230.17550.18000.17550.17806 500
REINO27-01-20231.35001.35001.34001.34005 908
RELPOL27-01-20236.06006.16006.04006.10003 292
REMAK27-01-202312.900012.900012.700012.7000964
RESBUD27-01-20230.60000.62000.60000.62004 000
ROPCZYCE27-01-202329.900029.900029.300029.7000446
RYVU27-01-202355.800056.300054.900055.000017 227
SANOK27-01-202314.800016.280014.540015.920056 472
SANPL27-01-2023286.6000288.6000280.4000282.400035 332
SANTANDER27-01-202315.000015.000014.764014.76403 392
SANWIL27-01-20231.14501.15001.13501.15008 214
SATIS27-01-20230.63300.65000.61000.646022 650
SCPFL27-01-2023219.0000220.5000216.5000219.0000713
SECOGROUP27-01-202324.000024.800024.000024.80001 100
SELENAFM27-01-202323.300023.700023.300023.60004 479
SELVITA27-01-202389.000089.000087.700087.70003 333
SERINUS27-01-20235.25005.30005.20005.300013 187
SESCOM27-01-202330.300030.300030.300030.300039
SHOPER27-01-202327.400027.400027.000027.3000970
SILVAIR-REGS27-01-20235.00005.00005.00005.000011
SIMFABRIC27-01-20233.90003.93003.86003.930026 308
SKARBIEC27-01-202321.400022.100021.400021.9000638
SKOTAN27-01-20231.49001.49601.42001.470012 853
SKYLINE27-01-20230.81000.81000.81000.81001 000
SLEEPZAG27-01-20230.18900.19000.18900.189037 824
SNIEZKA27-01-202370.000070.000069.200069.6000299
SOLAR27-01-20234.97004.97004.70004.80001 450
SONEL27-01-20239.860010.25009.84009.84001 796
SOPHARMA27-01-202310.398010.400010.398010.4000155
SPYROSOFT27-01-2023600.0000660.0000598.0000606.00001 503
STALEXP27-01-20232.98002.98502.91002.910033 072
STALPROD27-01-2023289.0000289.0000283.0000285.00001 434
STALPROFI27-01-20239.99009.99009.92009.95004 898
STAPORKOW27-01-20233.93003.93003.93003.9300503
STSHOLDING27-01-202317.478017.540017.000017.0420116 627
SUNEX27-01-202321.600021.900021.500021.700035 847
SUWARY27-01-202333.000033.000033.000033.0000132
SYGNITY27-01-202322.400022.400021.700022.1000773
SYNEKTIK27-01-202337.150037.150035.400035.900011 161
TALEX27-01-202316.400016.400016.400016.40002
TARCZYNSKI27-01-202341.400041.400039.000041.2000125
TAURONPE27-01-20232.34002.35902.29102.30702 534 521
TENDERHUT27-01-202341.900042.400041.900042.4000100
TERMOREX27-01-20230.60500.61000.60500.610010 000
TESGAS27-01-20233.67003.68003.56003.68007 092
TIM27-01-202333.300033.350032.850033.10005 102
TORPOL27-01-202319.840019.900018.680019.0000340 295
TOYA27-01-20235.75005.80005.70005.730023 780
TRAKCJA27-01-20231.70001.74201.70001.724016 910
TRANSPOL27-01-20233.33003.33003.30003.30001 573
TSGAMES27-01-2023134.3000135.0000130.9000134.000053 200
ULMA27-01-202359.600059.600058.000059.400017
ULTGAMES27-01-202316.500016.500016.360016.4000632
UNFOLD27-01-20232.44002.44002.40002.400010 084
UNIBEP27-01-20238.20008.20008.20008.20002 972
UNIMA27-01-20235.88005.88005.78005.8800364
UNIMOT27-01-2023109.0000111.8000107.6000110.80005 401
VERCOM27-01-202343.000043.900043.000043.50003 413
VIGOPHOTN27-01-2023467.0000467.0000452.0000460.0000179
VINDEXUS27-01-20236.96007.00006.82006.84009 356
VISTAL27-01-20231.00201.00800.97000.976088 861
VIVID27-01-20230.96000.96800.90200.964063 554
VOTUM27-01-202354.200055.500053.200054.000019 032
VOXEL27-01-202343.500044.100042.600043.40002 234
VRG27-01-20233.35003.40003.34003.40003 879
WASKO27-01-20231.72001.73001.67001.715012 602
WAWEL27-01-2023478.0000480.0000464.0000470.000026
WIELTON27-01-20237.73007.74007.58007.690040 200
WIKANA27-01-20233.16003.24003.16003.24005
WIRTUALNA27-01-2023107.0000108.2000102.4000103.20006 879
WITTCHEN27-01-202327.100027.500026.900027.000010 271
WOJAS27-01-20235.20005.20005.10005.18008 625
XTB27-01-202332.600032.700032.080032.4000139 390
XTPL27-01-2023104.0000105.0000102.0000105.00003 530
YOLO27-01-20230.35900.36800.35800.363062 646
ZAMET27-01-20230.96001.08000.94601.0800180 127
ZEPAK27-01-202327.800028.450027.250028.050064 335
ZREMB27-01-20231.84001.88501.82501.885028 259
ZUE27-01-20234.96005.38004.95005.300045 661
GPWB-B1Y3Y27-01-20231084.83001086.62001084.83001086.62000
GPWB-B1Y4Y27-01-20231079.79001082.25001079.79001082.25000
GPWB-B1Y5Y27-01-20231075.00001077.89001075.00001077.89000
GPWB-B3Y5Y27-01-20231075.67001079.85001075.67001079.85000
GPWB-B5Y27-01-20231065.14001073.08001065.14001073.08000
INNOVATOR27-01-20231057.43001062.12001057.43001062.1200263 784
MWIG4027-01-20234346.15004360.46004336.93004342.890096 719
MWIG40DVP27-01-20234.60004.60004.60004.600096 719
MWIG40TR27-01-20236151.67006165.52006133.77006141.080096 719
SWIG8027-01-202319154.960019285.680019106.870019285.680057 513
SWIG80DVP27-01-202368.980068.980068.980068.980057 513
SWIG80TR27-01-202326807.810026990.760026740.510026990.760057 513
TBSP.INDEX27-01-20231810.29001817.58001810.29001817.5800180
WIG27-01-202361357.110061606.210061202.730061269.7000976 250
WIG-BANKI27-01-20236736.57006758.21006646.59006655.7300169 963
WIG-BUDOW27-01-20234209.54004227.96004187.08004227.960016 773
WIG-CEE27-01-20231721.47001728.79001721.47001723.06007 289
WIG-CHEMIA27-01-202312560.240012666.100012351.390012351.39007 324
WIG-ENERG27-01-20232312.68002326.94002296.66002311.490034 297
WIG-ESG27-01-20239972.150010014.23009938.84009949.4100896 446
WIG-GORNIC27-01-20235366.79005404.27005277.83005277.830089 085
WIG-GRY27-01-202314773.760014868.750014704.650014729.32000
WIG-INFO27-01-20234197.12004220.88004169.60004179.350013 784
WIG-LEKI27-01-20233278.80003285.28003208.25003254.630015 456
WIG-MEDIA27-01-20236449.33006485.09006320.33006360.31001 362
WIG-MOTO27-01-20236569.05006636.25006511.61006628.62001 747
WIG-NRCHOM27-01-20232714.97002729.24002712.05002726.35001 721
WIG-ODZIEZ27-01-20235737.50005780.11005654.11005779.550048 740
WIG-PALIWA27-01-20236178.40006346.91006178.40006343.0600229 496
WIG-POLAND27-01-202362728.960062863.100062728.960062752.1100899 119
WIG-SPOZYW27-01-20232210.48002211.50002168.22002185.54003 360
WIG-UKRAIN27-01-2023304.4700304.4700301.8600302.13003 131
WIG.GAMES527-01-202317759.140017832.060017607.930017674.47000
WIG.MS-BAS27-01-202312884.550012932.580012725.520012725.5200102 511
WIG.MS-FIN27-01-20239434.52009449.50009282.92009295.9100207 141
WIG.MS-PET27-01-20238605.41008702.75008556.08008600.5400236 289
WIG14027-01-20231182.53001187.33001179.32001180.4700953 960
WIG2027-01-20231916.61001925.94001909.33001911.5000799 728
WIG20LEV27-01-2023330.4900332.7800327.0900327.8300799 728
WIG20SHORT27-01-20233667.82003686.92003654.94003682.7400799 728
WIG20TR27-01-20233704.26003724.35003692.67003696.6100799 728
WIG3027-01-20232345.94002357.33002336.32002337.8200839 147
WIG30TR27-01-20234476.23004497.97004457.88004460.7500839 147
WIGDIV27-01-20231143.60001148.69001143.21001148.6900266 445
WIGTECH27-01-202312218.210012263.580012193.490012207.790068 585
WIGTECHTR27-01-202313231.760013280.900013204.990013220.470068 585